میرنیوز

هفته دفاع‌مقدس پایِ تلویزیون

 هفته دفاع‌مقدس پایِ تلویزیون 2022-09-22T08:22:58+03:30

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، فیلم‌های سینمایی دفاع مقدسی، مستند، برنامه‌های گفت‌وگومحور، نماهنگ‌های دفاع مقدس و ... از جمله ویژه برنامه‌های شبکه‌های تلیوزیونی به شمار می‌رود که روی آنتن می‌رود.

جزئیات این برنامه‌ها را در ادامه ببینید:

شبکه یک؛ از نگاتیو تا مهمات

** «حماسه‌خوان» برنامه‌ای ترکیبی است که با هدف تبیین جایگاه ویژه حماسه و ادبیات حماسی در تاریخ مردم ایران با محوریت فرماندهان دفاع مقدس و روایت چهره‌ها و قهرمانان شاخص حماسی ایران و با تمرکز بر دفاع مقدس و معرفی قهرمانان حماسی از هفته دفاع مقدس آغاز می‌شود و به صورت هفتگی در 26 قسمت ادامه پیدا می‌کند.

** «نگاتیو» با استفاده از تصاویر آرشیوی به معرفی چهره‌ها، رزمندگان و فرماندهان دفاع مقدس با روایتگری محمدعلی صمدی، پژوهشگر حوزه دفاع مقدس می‌پردازد.

** مجله تصویری «مهمات» با شیوه‌ای نو و نگاهی تحلیلی، دفاع مقدس مردم ایران را از جنبه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی به نسل جدید معرفی کند.

** برنامه «یک و بیست» هر هفته در ساعت یک بامداد جمعه با هدف گرامی‌داشت مکتب شهید سلیمانی، از محل یادمان این سردار شهید در گلزار شهدای کرمان و در ساعت شهادت ایشان پخش می‌شود. در هفته دفاع مقدس این برنامه به نقش سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در هشت‌سال دفاع مقدس می‌پردازد.

** فضای «صبح بخیر ایران» منعطف به مناسبت می‌شود و با حضور نقش‌آفرینان دفاع مقدس به هشت سال جنگ تحمیلی، می‌پردازد.

** برنامه «سیمای خانواده» نیز با دعوت از میهمانان مرتبط و پخش آیتم‌های دفاع مقدس رنگ و بوی این ایام را می‌گیرد.

شبکه دو و خرده روایت‌ها

** برنامه «راویان» به مناسبت هفته دفاع مقدس هر شب ساعت 23:30 از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

«راویان» میزبان مردان گمنامی است که آوازه قهرمانان جنگ را در تاریخ ثبت کرده‌اند. این برنامه در ده قسمت به گفت‌وگو با کسانی می‌پردازد که در سال‌های دفاع مقدس، وظیفه همراهی با فرماندهان جنگ و ضبط تمامی مکالمات و ثبت حالات آنان را در طول عملیات‌ها بر عهده داشته‌اند.

کارشناس مجری این برنامه محمدعلی صمدی است. در این برنامه با راویان سرداران شهید حاج احمد متوسلیان، قاسم سلیمانی، مصطفی ردانی‌پور و سرداران در قید حیات، مرتضی قربانی و علی فضلی گفت‌وگو شده و ناگفته‌هایی از سیره جهادی آنان خواهیم شنید.

** «خرده‌ روایت‌ها» عنوان مجموعه داستانی پیرامون رویارویی مردم با کرامات اباعبدالله الحسین (ع) است که از سه‌شنبه 29 شهریور ساعت 21:00 از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

در این مجموعه نمایشی تجربیات واقعی اشخاص از کرامات و شگفتی‌های اباعبدالله‌الحسین (ع) تبدیل به قسمت‌های داستانی شده که بیشتر این کرامات نیز در مسیر زیارت اتفاق افتاده است.

** برنامه «باران» نیز در ایام دهه دفاع مقدس از 2 تا 6 مهر، «با ما بیا» از  31 شهریور ویژه دفاع مقدس روی آنتن می‌رود.

شبکه سه با طبیب و جان و تَن

** پخش مجموعه مستندهای کوتاه و جشنواره فیلم های سینمایی با موضوع دفاع مقدس از ویژه برنامه های این هفته شبکه سه سیماست.

** برنامه ترکیبی «جان‌وتَن» با محوریت گزیده روایت‌های مردمی دفاع مقدس، از امروز 30 شهریور حوالی ساعت 17 پخش خود را از شبکه سه سیما آغاز می‌کند.

برنامه ترکیبی «جان‌وتَن» به کارگردانی علی فراهانی‌صدر، تهیه‌کنندگی مهدی مستوفی و محصول مرکز مستند سوره و مرکز هنری رسانه‌ای نهضت، در 8 قسمت برای پخش در هفته دفاع مقدس آماده شده است.

«جان‌وَتن» در گفت‌وگو با افراد معمولی که در همه مشاغل و سنین در دوران دفاع مقدس حضور داشتند، به قصه‌های ناگفته و برآمده از دل مردم درباره جنگ می‌پردازد.

** همچنین برنامه صبحگاهی «سلام ایرانی» در ارتباط زنده با استان‌های کشور، به معرفی رزمنده‌ها و سربازان دوره جنگ در هر استان می‌پردازد.

** برنامه زنده «طبیب» با موضوع طب سنتی و جدید و با دعوت از رزمندگان پزشک، بررسی وضعیت درمانی جانبازان و ... به روی آنتن خواهد رفت. 

** «صبح و نشاط» هم با دعوت از رزمندگان دفاع مقدس، گردهمایی ورزشی رزمندگان دفاع مقدس و ... روزهای دفاع مقدس را گرامی می‌دارد.

شبکه چهار و سینمای دفاع‌مقدس

** پنج قسمت 25 دقیقه‌ای مستند جدید تولید گروه سیاسی و برنامه «برسد به دست فردا»ی این هفته به موضوع دفاع مقدس می‌پردازند. همچنین برنامه‌های اندیشه‌ای «تقاطع»، «شیوه»، «ماجرا» و «اشاره» نیز رویکرد دفاع مقدسی خواهند داشت.

برنامه «سینمای مقدس» در  13 قسمت و حدود 10 عنوان مستند تک قسمت معطوف به این مناسبت خواهند بود.

شبکه پنج و رنگین‌کمان و مستند وعده دیدار

** «شب فیروزه‌ای» هم با دعوت و گفت‌و‌گو با فرماندهان دفاع مقدس با هدف بررسی دفاع مقدس در ابعاد گوناگون به روی آنتن خواهد رفت.

** مستند «وعده دیدار» هم با موضوع دیدار خانواده معزز شهدا و دفاع مقدس با شهید حاج قاسم سلیمانی اختصاص دارد.

** «مستند رفقای ما»  همذات‌پنداری با خانواده معزز شهدا را روایت می‌کند.

**برنامه پرمخاطب «به خانه بر می‌گردیم» با حضور نویسندگان و شعرای دفاع مقدس، بانوان بسیجی در دوران دفاع مقدس، همسران و مادران شهدا و حضور بازیگران سینمای دفاع مقدس در ویژه برنامه پنج شنبه، هفته دفاع مقدس را پاس می‌دارد.

** «رنگین کمان» در قالب انیمیشن و موسیقی به صورت انعطافی به موضوع هفته دفاع مقدس می‌پردازد.

** برنامه «تهران 20»  هم با گفت‌و‌گو با مسئولان لشگری و پیشکسوتان دفاع مقدس درباره دستاوردهای دفاع مقدس و بزرگداشت این هفته صحبت می‌کند.

** برنامه «درشهر» به پوشش مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس، تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و پیشکسوتان دفاع مقدس در سطح شهر تهران خواهد پرداخت.

شبکه جام‌جم و پلاک عاشقی

** «پلاک عاشقی» ویژه برنامه تأثیر دفاع مقدس بر هنر و فرهنگ و ادبیات و سینمای ایران پس از انقلاب است که از شبکه جام‌جم پخش خواهد شد.

** «کنکاش» به نقش مقاومت ایران اسلامی و شهدا در شکل‌گیری فرهنگ مقاومت در منطقه و عرصه بین‌الملل می‌پردازد.

** «مبارزان بدون مرز» داستان شهدای غیرایرانی دفاع مقدس و حضور آنان در مناطق جنگی روایت می‌کند.

** «عموصفا در سفر تاریخی» به معرفی شهیدان فکوری و جهان آرا به کودکان و حماسه آزادسازی خرمشهر برای کودکان می‌پردازد.

** «رواق» مفهوم جهاد و شهادت در اندیشه دینی را تبیین می‌کند.

** برنامه «نمای نزدیک» هم گزارشی از هموطنان خارج کشور درخصوص قدردانی از ایثارگران و شهدای دفاع مقدس را به روی آنتن می‌فرستند.

شبکه آموزش و برنامه پرستاره

** قسمت‌هایی از برنامه «پرستاره» با محوریت هفته دفاع مقدس روی آنتن می‌رود.

** ویژه برنامه «واکنش سریع» آیتم هایی با محوریت این هفته دفاع مقدس طراحی شده است.

** ویژه برنامه «صبحی دیگر» با حضور میهمان‌هایی مرتبط با موضوع هفته دفاع مقدس پخش می‌شود.

شبکه قرآن و منم بچه مسلمان

** «محراب در میدان» عنوان مجموعه مستند گزارشی است از روایت حضور ونقش علما و روحانیون در هشت سال دفاع مقدس که در هفت قسمت 25 دقیقه‌ای نقش‌هایی چون مدیریت و رهبری جنگ، نقش معنوی و اخلاق عملی، نقش رزمی و تبلیغی و...، این عزیزان را در قالب خاطرات و بازگو کردن حقایقی از این حضور مخلصانه منعکس می‌شود.

** «منم بچه مسلمان» ویژه خردسالان و کودکان که به آموزش معارف اسلامی و اخلاق دینی با زبان نمایش و همچنین حفظ و قرائت قرآن کریم به کودکان با شیوه های جذاب و قصه گویی اختصاص دارد و متناسب با مناسب‌های خاص منعطف می‌شود.

** «یاد خدا» هم سبک زندگی قرآنی با موضوعات سلوک مهدوی، تهذیب نفس، قواعد قرآنی، درس های ماندگار نهج البلاغه، خانواده متعالی، یاد خدا در قرآن، توحید عملی، امام شناسی بر مبنای زیارت جامعه کبیره و سبک زندگی خداباورانه و خدامحور را در هفته دفاع مقدس بررسی می‌کند.

** برنامه «خوشبخت» هم به مسائل مربوط به خانواده و دفاع مقدس در هفته گرامیداشت دفاع مقدس می‌پردازد.

** پخش روزانه مستندهایی با موضوعات دفاع مقدس و برنامه ویژه هفته دفاع مقدس که برنامه تحلیلی است و به هفته دفاع مقدس و جنگ تحمیلی اختصاص دارد.

** برنامه اذان‌گاهی «تقرب» با حضور کارشناسان و به همراه آیتم هایی در خصوص جنگ تحمیلی به روی آنتن این شبکه می‌رود.

** «محافل انس با قرآن» ویژه هفته دفاع مقدس هم با حضور قاریان و حافظان برتر کشور با موضوع دفاع مقدس پخش می‌شود.

شبکه مستند و نگاهی به زندگی «بهزاد پروین قدس»

** در این شبکه مستند «مثبت نگاتیو» که مصاحبه ای است با سردار فتح‌الله جعفری را شاهد خواهیم بود.  

** مستند «آورتین»، برگزیده جشنواره سینما حقیقت، روایتگر زوایای پنهان سلحشوری سردار دلها است، سرداری از جنس مردم که همواره دلش برای امنیت مردم می‌تپید و با تدبیر مدبرانه و کاریزمای فوق‌العاده خود توانست به حکومت اشرار در جنوب شرق کشور پس از صد سال پایان دهد. این مستند شنبه 2 مهر ساعت 21 از باکس جشنواره تلویزیونی مستند پخش خواهد شد.

** مستند پرتره «بیر عالم سوز» به کارگردانی محمدطه امیری و تهیه‌کنندگی عبدالحسین بدرلو یکی از مستندهای بلندی بود که در بخش شهید آوینی سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت به نمایش درآمد و پس از آن در نهمین جشنواره فیلم عمار روی پرده رفت.

این مستند نگاهی به زندگی «بهزاد پروین قدس» هنرمند تبریزی است که در جریان دفاع مقدس به نقاشی و عکاسی و فیلم‌سازی مشغول بوده و حالا با کوله‌باری از خاطرات گذشته روزگار را با همان حال و روز جنگ سپری می‌کند. این مستند پنجشنبه 31 شهریور ساعت 17 روی آنتن می‌رود.

** مستند بلند «مکی، مردی از اربعین» از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی حبیب احمدزاده، حسین روشنکار و مهرداد افراسیابی، متاثر از فرهنگ اربعین است که سه‌شنبه 5 مهر ساعت 20 پخش می‌شود.

شبکه سلامت و سینما اشاره

«کشیک سلامت» و مستند  «ستارگان سپید» به  گفت‌و‌گو با پزشکان و کادر درمان در دوران دفاع مقدس می‌پردازد.

برنامه «سینما اشاره» هم با پخش فیلم سینمایی با رابط ناشنوایان در این هفته میهمان مخاطبان خود خواهد بود.

«مثبت سلامت» به  مسائل روز جامعه از جمله مناسبت‌هایی مانند هفته دفاع مقدس می‌پردازد.

«دوربین سلامت» به ارتقا سطح آگاهی عمومی مردم در حوزه بهداشت و درمان و سلامت در کشور و «خاطرات ناتمام» به خاطرات پزشکان در دفاع مقدس اختصاص دارد.

«روپوش خاکی» و «پاکبازان» فعالیت پزشکان در دوران دفاع مقدس را بررسی می‌کند.

میان برنامه‌های مرتبط با موضوع دفاع مقدس و موسیقی تصویر هم از جمله برنامه‌های ویژه دفاع مقدس است.

شبکه افق و مستند کمپ هفت

مستند «کمپ هفت» را با موضوع نوجوانان در دفاع مقدس تدارک دیده است. و همچنین مستند «سپید جامگان» با موضوع پزشکان و جراحان دفاع مقدس نیز از این شبکه پخش می‌شود.

شبکه نسیم با مرور فیلم‌های جنگی رسول ملاقلی‌پور

5 مستند جدید حوزه دفاع مقدس با عنوان «لبخند بزن رزمنده»، «رفیق»، « کمپانی روحیه»، «جنگ» و «لبخند 1 و 2» را در مجموعه 4 قسمتی «مستندهای جّنگ و لبخند» در هفته دفاع مقدس پخش می کند.

برنامه « قاب عاشقی» هم که به مرور فیلم‌های جنگی رسول ملاقلی پور کارگردان خوب کشورمان می‌پردازد، با حضور اکبر نبوی روی آنتن می‌رود. همچنین در این برنامه در روز 6 مهر بررسی فیلم سینمایی «عقاب ها» پرمخاطب‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران و 7 مهر فیلم سینمایی «مرز» اولین فیلم دفاع مقدس و گفتگو با کارگردانان و تهیه‌کنندگان این آثار خواهد بود.

شبکه امید و سینما هویت

** برنامه «نسل قاسم» شبکه امید نیز در دهه دفاع مقدس با محوریت شهدای نوجوان روی آنتن می‌رود.

** در این شبکه برنامه «سینما هویت» به پخش و تحلیل آثار دفاع مقدس می‌پردازد.

** همچنین برنامه «پاس گل» نیز برگزاری جام شهدای دانش آموز، گرامیداشت حاج قاسم سلیمانی را پوشش می‌دهد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

به دنبال مهجوریت‌زدایی از مساجد هستیم/در آینده همایشی را با عنوان مساجد جهان اسلام تشکیل می دهیم

به دنبال مهجوریت‌زدایی از مساجد هستیم/در آینده همایشی را با عنوان مساجد جهان اسلام تشکیل می دهیم
2022-10-01T11:23:00+03:30
حجت‌الاسلام خداداده گفت: ما با تشکیل کانون‌های فرهنگی هنری به دنبال مهجوریت‌زدایی از مساجد هستیم، البته که ارگان‌های مختلف تکالیفی در مورد مساجد دارند.

«تازه‌ها» در اندیشه علامه حسن زاده آملی روانه بازار نشر شد

«تازه‌ها» در اندیشه علامه حسن زاده آملی روانه بازار نشر شد
2022-10-01T11:22:59+03:30
کتاب «تازه‌ها» در اندیشه علامه حسن زاده آملی (ره) اثر اسماعیل منصوری لاریجانی همزمان با ایام سالگرد ارتحال این عالم ربانی به همت مؤسسه بوستان کتاب در ۴۰۸ صف...

اختتامیه چهارمین کنگره ملی شعر امام حسن مجتبی(ع) برگزار می‌شود

اختتامیه چهارمین کنگره ملی شعر امام حسن مجتبی(ع) برگزار می‌شود
2022-10-01T11:22:59+03:30
اختتامیه چهارمین کنگره ملی شعر امام حسن مجتبی علیه السلام با عنوان «حدیث حسن» با شعرخوانی و معرفی شاعران برگزیده و به همت مجمع شاعران اهل بیت برگزار می شود.

معرفی کتاب|«تن‌های هزارساله»؛ روایت تشکری از زندگی مردی که جای خالی ستارگان را پر کرد

 معرفی کتاب|«تن‌های هزارساله»؛ روایت تشکری از زندگی مردی که جای خالی ستارگان را پر کرد
2022-10-01T11:29:42+03:30
«تن‌های هزارساله» تازه‌ترین کتاب سعید تشکری است که با نگاهی به زندگی و زمانه شیخ صدوق نوشته شده است؛ داستان از ماجرای پیداشدن پیکر شیخ آغاز می‌شود.

نیلچی‌زاده: دنیای امروز «بدن» را به مثابه «کالا» می‌بیند/ فرهنگ برهنگی یعنی بی‌هویتی

 نیلچی‌زاده: دنیای امروز «بدن» را به مثابه «کالا» می‌بیند/ فرهنگ برهنگی یعنی بی‌هویتی
2022-10-01T11:03:03+03:30
نیلچی زاده معتقد است نمایش افراد به صورت باحجاب در فیلم‌ها و بی‌حجاب در فضای مجازی و فضای شخصی خودشان، افراد را دچار خطای احساسی و ادراکی و در حیطه جامعه‌پذ...

معرفی کتاب| جامعه‌شناسی با رویکرد تاریخی

 معرفی کتاب| جامعه‌شناسی با رویکرد تاریخی
2022-10-01T09:56:28+03:30
کتاب «جامعه‌شناسی تاریخی بازتابی»، نوشته آرپاد ساکولچای از سوی انتشارات نیستان منتشر شد.

بدون اغراق و بزرگنمایی درباره دفاع مقدس صحبت کردیم

 بدون اغراق و بزرگنمایی درباره دفاع مقدس صحبت کردیم
2022-10-01T09:16:26+03:30
تدوینگر «جان‌وتَن» گفت: چالش اصلی پروژه این بود که باید گفته‌ها و روایت‌های مهمانان برنامه بدون هیچگونه بزرگنمایی و اغراق و پردازش هنری خاصی بازگو...

پدیده ظهور و انکشاف حقیقت امام زمان(عج) بررسی می‌شود

پدیده ظهور و انکشاف حقیقت امام زمان(عج) بررسی می‌شود
2022-10-01T08:42:58+03:30
کرسی ترویجی با موضوع «پدیده ظهور و انکشاف حقیقت امام عجل الله تعالی فرجه الشریف با تاکید بر کتاب منتخب الاثر» به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار می شود.

هیچکس نمی‌تواند از مصونیت در برابر خطر کفر و الحاد، مطمئن شود/ عبرت‌های داستان بلعم باعورا

هیچکس نمی‌تواند از مصونیت در برابر خطر کفر و الحاد، مطمئن شود/ عبرت‌های داستان بلعم باعورا
2022-10-01T08:42:58+03:30
با خواندن داستان بلعم باعورا هیچکس نمی‌تواند از مصونیت در برابر خطر کفر و الحاد، مطمئن شود. چنین اطمینانی برای هیچکس وجود ندارد و هر کس چنین امنیتی را احساس ...

زنان بدسرپرست و زندانی سوژه رادیو شدند

 زنان بدسرپرست و زندانی سوژه رادیو شدند
2022-10-01T08:09:45+03:30
رادیو معارف در برنامه "پنجره" به موضوع حمایت از زنان زندانی و بی‌سرپرست می‌پردازد.

حسین حقیقی "جوشن" را برای "سردار سلیمانی خواند

 حسین حقیقی "جوشن" را برای "سردار سلیمانی خواند
2022-10-01T08:09:45+03:30
حسین حقیقی در برنامه «شب فیروزه‌ای» برای نخستین بار قطعه موسیقایی «جوشن» را خواند. شعری که با شعر قاسم صرافان تقدیم به شهید سلیمانی شده ...

حال جواد خیابانی خوب است

 حال جواد خیابانی خوب است
2022-10-01T08:09:45+03:30
مدیر گروه ورزش شبکه سه سیما از سلامت جسمی جواد خیابانی خبر داد.

نگاهی به "زمین حاصلخیز دیپلماسی فرهنگی" از فراز قلل مرتفع فرهنگ و ادب فارسی

 نگاهی به "زمین حاصلخیز دیپلماسی فرهنگی" از فراز قلل مرتفع فرهنگ و ادب فارسی
2022-10-01T08:09:45+03:30
بازهم هشتم مهرماه از راه رسید و طبع شعر ایرانی با نام مولوی آشنا شد، روزی که اگرچه یک برگ از تقویم سال را به خود اختصاص داده اما عظمت آن آنچنان است که می‌تو...

استقبال عراقی‌ها از اختصاص درصد ثابتی از بودجه برای اربعین

استقبال عراقی‌ها از اختصاص درصد ثابتی از بودجه برای اربعین
2022-09-30T17:22:57+03:30
نتایج یک نظرسنجی در عراق نشان داد که اکثریت مردم این کشور با اختصاص درصد ثابتی از بودجه برای زیارت اربعین حسینی موافق هستند.

خدمات رفاهی مسجدی در کانادا برای طوفان‌زدگان

خدمات رفاهی مسجدی در کانادا برای طوفان‌زدگان
2022-09-30T17:09:37+03:30
مسجد و مرکز اسلامی شهر هالیفاکس کانادا، روز گذشته درهای خود را به روی حادثه‌دیدگان طوفان اخیر گشود و با توزیع غذا از آن‌ها استقبال کرد.

مهران مدیری به ایران برگشت/ ضبط گذرنامه‌ در فرودگاه

 مهران مدیری به ایران برگشت/ ضبط گذرنامه‌ در فرودگاه
2022-09-30T16:36:23+03:30
مهران مدیری که اخیراً بعد از اظهارنظرهایی در راستای دامن زدن به اغتشاشات از کشور خارج شده بود بامداد امروز به کشور بازگشت.

رسانه‌های غربی سعی در هدایت فکری جوانان ما دارند

رسانه‌های غربی سعی در هدایت فکری جوانان ما دارند
2022-09-30T15:49:38+03:30
اردبیل-امام جمعه اردبیل گفت: سال‌هاست رسانه‌های غربی سعی در هدایت فکری جوانان جامعه ما دارند اما هربار با هوشیاری ملت ما این نیرنگ‌ها در نطفه خفه می‌شود.

رفع مشکلات مناطق حاشیه‌نشین در دستور کار مسئولین استان مرکزی قرار گیرد

رفع مشکلات مناطق حاشیه‌نشین در دستور کار مسئولین استان مرکزی قرار گیرد
2022-09-30T15:36:18+03:30
اراک - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: دولت سیزدهم باید توجه ویژه به مناطق محروم و حاشیه نشین داشته باشد و رفع مشکلات این مناطق نیز باید در دستور کار مس...

جریان فتنه به دنبال شکار نیروهای مؤثر اجتماعی و فرهنگی است

جریان فتنه به دنبال شکار نیروهای مؤثر اجتماعی و فرهنگی است
2022-09-30T15:36:17+03:30
ساوه - امام جمعه ساوه گفت: نخستین برنامه جریان نفاق و فتنه، جذب نیروهای اصیل و سرمایه گذاری برای شکار نخبگان و نیروهای مؤثر اجتماعی و فرهنگی است.

شایعه پراکنی یکی از سلاح‌های دشمن است

شایعه پراکنی یکی از سلاح‌های دشمن است
2022-09-30T15:22:58+03:30
خرمشهر- امام جمعه خرمشهر گفت: شایعه پراکنی باعث ایجاد آشوب می‌شود و امروزه این یکی از سلاح‌های دشمن است.

تکمیل پروژه نیمه‌کاره استخر از مطالبات ورزشکاران شهر چمران است

تکمیل پروژه نیمه‌کاره استخر از مطالبات ورزشکاران شهر چمران است
2022-09-30T15:22:58+03:30
چمران - امام جمعه شهر چمران گفت: یکی از مطالبات به حق جوانان ورزشکار شهر چمران تکمیل پروژه نیمه‌کاره استخر این شهر است که از صنایع شهرستان انتظار می‌رود در ت...

اعتقاد به مهدویت و ظهور امام زمان (عج) امیدآفرین است

اعتقاد به مهدویت و ظهور امام زمان (عج) امیدآفرین است
2022-09-30T15:22:58+03:30
بوشهر - امام جمعه دیر گفت: اعتقاد به مهدویت و ظهور امام زمان (عج) امیدآفرین است و انسان مسلمان باید همیشه انتظار گشایش داشته باشد.

بیکاری جوانان با وجود صنایع پتروشیمی همچنان یک غصه بی‌پایان است

بیکاری جوانان با وجود صنایع پتروشیمی همچنان یک غصه بی‌پایان است
2022-09-30T15:22:58+03:30
ماهشهر- امام جمعه ماهشهر گفت: با وجود بیش از ۲۰ پتروشیمی فعال در ماهشهر اما بیکاری جوانان و سرگردانی آنان برای تشکیل خانواده از غصه‌های بی‌پایانی است که دل ه...

مقابله با جمهوری اسلامی هدف اصلی دشمن است

مقابله با جمهوری اسلامی هدف اصلی دشمن است
2022-09-30T15:22:57+03:30
شهرکرد_ امام جمعه شهرکرد گفت: مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران هدف اصلی دشمن است.

روی صحنه تئاتر نقش "حاج قاسم سلیمانی" را بازی می‌کنم/ چه خبر از سریالِ "حبیب"؟

 روی صحنه تئاتر نقش "حاج قاسم سلیمانی" را بازی می‌کنم/ چه خبر از سریالِ "حبیب"؟
2022-09-30T15:29:45+03:30
ابوالفضل همراه بازیگر سینما و تلویزیون از بازی در نقش «حاج قاسم سلیمانی» در تئاتری خبر داد که قرار است چند روز آینده روی صحنه برود.

نقشه دشمن شکستن مقاومت ملت ایران است/ضرورت برخورد با سلبریتی‌ها

نقشه دشمن شکستن مقاومت ملت ایران است/ضرورت برخورد با سلبریتی‌ها
2022-09-30T15:09:38+03:30
تبریز- امام جمعه موقت تبریز گفت: نقشه اصلی دشمن به شکل‌های مختلف در سال‌های گذشته شکستن مقاومت ملت ایران در واقع محور مقاومت است.

حضور ملت ایران در اعتراض به اغتشاشات نقشه‌های دشمنان را خنثی کرد

حضور ملت ایران در اعتراض به اغتشاشات نقشه‌های دشمنان را خنثی کرد
2022-09-30T15:09:37+03:30
اردستان-امام جمعه اردستان گفت: حضور مردم در صحنه همیشه اثربخش است و تجمع شورانگیزی که در روز رحلت پیامبر (ص) در اعتراض به اغتشاشات شکل گرفت توانست بسیاری از...

روی صحنه تئاتر نقش "حاج قاسم سلیمانی" را بازی می‌کنم/ چه خبر از سریالِ "حبیب"

 روی صحنه تئاتر نقش "حاج قاسم سلیمانی" را بازی می‌کنم/ چه خبر از سریالِ "حبیب"
2022-09-30T15:16:25+03:30
ابوالفضل همراه بازیگر سینما و تلویزیون از بازی در نقش «حاج قاسم سلیمانی» در تئاتری خبر داد که قرار است چند روز آینده روی صحنه برود.

فعالیت رسانه‌ای دشمنان در فتنه اخیر ۱۰ برابر سال ۸۸ بود

فعالیت رسانه‌ای دشمنان در فتنه اخیر ۱۰ برابر سال ۸۸ بود
2022-09-30T14:56:19+03:30
کاشان - امام جمعه کاشان گفت: فعالیت رسانه‌ای دشمنان در فتنه اخیر ۱۰ برابر سال ۸۸ بود.

هر گونه فتنه و فعالیت تروریستی علیه ایران بی پاسخ نخواهد ماند

هر گونه فتنه و فعالیت تروریستی علیه ایران بی پاسخ نخواهد ماند
2022-09-30T14:56:18+03:30
بوشهر- امام جمعه موقت بوشهر با تقدیر از اقدامات سپاه پاسداران گفت: هر گونه فتنه و فعالیت‌های تروریستی در آینده نیز هر جا که زمزمه فتنه علیه کشور وجود داشته ب...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)