میرنیوز

انیمیشن‌هایی که "پاییز" از تلویزیون پخش می‌شود

 انیمیشن‌هایی که "پاییز" از تلویزیون پخش می‌شود 2022-09-21T12:49:48+04:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم، توجه ویژه به آثار داخلی می‌تواند نقش بسزایی در افزایش روند بومی‌سازی تولیدات فرهنگی داشته باشد و به دنبال آن اشتغال‌زایی نیز در هر جامعه و صنفی تضمین می‌شود. پیرامون  این مبحث می‌توان مدعی شد که حوزه انیمیشن نیز به نوبه خود از قافله بومی‌سازی و گستره تولید آثار داخلی عقب نمانده و حتی به حرکت خود نیز به ویژه در سال‌های اخیر شتاب بخشیده به گونه‌ای که فضای وسیع‌تری را برای فعالیت جوانان مستعد در این عرصه فراهم کرده، در این میان می‌توان به مرکز پویانمایی صبا با بیش از 2 دهه پیشتازی در تولید و ارائه آثار انیمیشن اشاره کرد که با حمایت و مساعدت‌های خود از سازندگان پویانمایی توانسته تولید آثار فاخر را در کارنامه هنری خود ثبت کند. همچنین این مرکز همزمان با آغاز فصل پاییز با تولید و ارائه 17عنوان برنامه برای پخش از 10 شبکه  سیما بار دیگر خواهد توانست رکوردار تولیدات نمایشی در قالب انیمیشن باشد.

«شکرستان»، «باغ قصه‌ها»، «قصه‌های ریرا»، «ماهی بادکنکی»، «جنگل فندوق»، «آقامعلم و بچه‌ها»، «نقاش کوچولو»، «رعنا دختر دهقان»، «فرایند»، «همسایگان»، «جنگل»، «مهد حیوانات»، «چیا»، «موزه»، «پند پارسی»، «جعبه جورواجور» و «محله سبزیجات» عنوان 17 برنامه‌ای است که به همت مرکز پویانمایی صبا برای پخش در روزهای پاییزی از شبکه‌های مختلف سیما درنظر گرفته شده است.

فصل جدید «شکرستان» که همچون فصول دیگر خود از 100کاراکتر برخوردار است با نگاهی به قصه هایی از فرهنگ، آداب و رسوم و ظرفیت‌های هنر ایرانی  در 13 قسمت 16 دقیقه‌ای تهیه و تولید شده ، و همه داستان‌های این سریال در یک شهر قدیمی و خیالی روی می‌دهد و در هر قسمت بیننده شاهد داستانی مجزا است.

شخصیت‌های شکرستان بنا به نیازهای دراماتیک هر قصه، در هر قسمت نقشی متفاوت برعهده می‌گیرند و داستان را پیش می‌برند. قصه‌های شکرستان بر اساس داستان‌ها، ضرب‌المثل‌ها و قصه‌های قدیمی و عامیانه ایرانی- شرقی انتخاب و سپس با رویکردی مدرن به رشته تحریر در آمده‌اند. در این شهر قدیمی و داستانی، هیچ‌کس در جایگاه خود نیست و تلاش شده تا با تغییر شکل تصویری و دراماتیک، شیوه‌ای اتخاذ شود که کوچک و بزرگ پس از خندیدن به طنز داستان‌ها، عمیقاً به فکر فرو روند و  رفتارهای اجتماعی و فرهنگی خود را بازنگری کنند.

مجموعه «باغ قصه‌ها» تولیدی دیگر از مرکز پویانمایی صبا است که در هرقسمت از داستان های خود سعی دارد با کاراکتر باغبان مهربان و گربه‌ای به نام پیشل خالق قصه های پند آموز برای خردسالان باشد. این مجموعه در 26 قسمت 8 دقیقه‌ای پاییز امسال از شبکه پویا به نمایش در می‌آید.

«قصه‌های ریرا» که در 26 قسمت 10 دقیقه ای برای مخاطبین خردسال تولید شده و در فصل پاییز از شبکه پویا پخش خواهد شد، داستان یک دختر بچه کنجکاو چهار ساله را به تصویر می کشد که معمولاً برای به دست آوردن تجربه‌های جدید دچار دردسر می‌شود.

سری جدید مجموعه «ماهی بادکنکی» که در 13  قسمت 12 دقیقه‌ای برای گروه سنی کودکان تهیه و تولید شده از دیگر برنامه های مرکز پویانمایی صبا برای پاییز است که هم‌اکنون در حال پخش از شبکه نهال است. این مجموعه با نگاه به موضوعاتی چون تبیین سبک زندگی سالم برای کودکان، مهارت‌های زیستی، بالابردن مسئولیت های اجتماعی، همیاری و افزایش هوش هیجانی، خلاقیت، خانواده، محیط زیست و همچنین بازشناسی آیین ها و سنن ساخته شده است.

مجموعه دیگری که پاییز امسال به روی آنتن می‌رود «جنگل فندق» نام دارد. مجموعه ای که در قالب کاراکتر حیوانات دوست داشتنی، راوی داستان های جذاب برای کودکان خواهد بود. «جنگل فندق»  در15قسمت 12 دقیقه‌ای تولید شده و از شبکه نهال به روی آنتن خواهد رفت.

«آقامعلم و بچه‌ها» عنوان مجموعه ای است که در 13 قسمت 13 دقیقه ای برای مخاطبین کودک تهیه شده و در آن مخاطبان شاهد نوع تعامل و ارتباط دوسویه بین معلم و دانش‌آموزان می‌شوند. قهرمان داستان این پویانمایی، معلمی است که محل رجوع تمام مشکلات بچه‌ها و فصل الخطاب روایت‌هاست. مجموعه «آقا معلم و بچه ها» پاییز امسال میهمان مخاطبان شبکه دو، نهال و آموزش خواهد بود.

«نقاش کوچولو» مجموعه جذاب دیگری از گروه خردسال مرکز پویانمایی صبا است که در 26 قسمت 11 دقیقه‌ای تولید شده که به زودی از شبکه پویا و جام جم پخش می‌شود. در این مجموعه که بر اساس  نقاشی‌های یک کودک که از دنیای پیرامونش کشیده و جان بخشیده می‌شوند، سعی شده قوه تخیّل، خلاقیت و نوآوری در کودکان بیش از پیش شکوفا شود.

 سری جدید «رعنا دختر دهقان» در 13 قسمت 18 دقیقه‌ای برای مخاطبین کودک و نوجوان تهیه و تولید شده است و داستان این مجموعه در یک شهر قدیمی از ایران رخ می‌دهد و در هر قسمت از آن به واسطه اشتباهات یا خودخواهی‌های یک یا چند نفر از اهالی شهر به ویژه حاکم شهر مشکلاتی برای مردم رخ می‌دهد که دختر بچه ای به نام رعنا با هوش و ذکاوت فراوان خود راه‌حل‌هایی ارائه می کند و مردم را از مشکلات رها می‌سازد.

مجموعه «فرآیند» از تولیدات دیگر مرکز پویانمایی صبا است که در 13 قسمت 13 دقیقه‌ای  با هدف افزایش سطح آگاهی و اطلاعات علمی مخاطبان کودک و نوجوان تهیه و تولید شده و به زودی از شبکه امید به روی آنتن می‌رود.

«همسایگان جنگل» داستان جنگلی است که در آن جنگل حیوانات برای کمک به یکدیگر آماده‌اند و در کنار هم مشکلاتشان را برطرف می‌کنند. شکارچی در این جنگل به فکر شکار حیوانات است و برای آنها دردسرهایی ایجاد می‌کند اما آنها به کمک پویا و پدرش که جنگلبان است جلوی نقشه‌های شکارچی را می‌گیرند.

«مهدکودک حیوانات» (فینگیلیا) که با هدف هویت بخشی و تقویت اعتماد به نفس در خردسالان به تولید  رسیده‌است از دیگر برنامه‌های تولیدی مرکز پویانمایی صبا برای فصل پاییز است که در آن شخصیت‌های مهدکودک حیوانات ساده و درعین حال خلاقانه پردازش شده‌اند مرکز پویانمایی صبا سری جدید مجموعه  مهدکودک حیوانات را با رویکرد تقویت روحیه اعتماد به نفس و آماده‌سازی  صحیح کودکان، برای زندگی فردی و اجتماعی، برای پخش در روزهای پاییز تولید کرده است.

سری جدید مجموعه «چیا» در 13 قسمت 8 دقیقه‌ای برای مخاطبین خردسال تهیه و تولید شده است

این مجموعه به صورت اپیزودیک با تکنیک کات اوت، در ابعاد 4K تولید شده است، در تمامی قسمت‌ها علاوه بر طرح سوال و رسیدن به پاسخ، به موضوعات فرعی دیگری که در این میان به وجود می‌آیند پرداخته می‌شود. موضوعاتی کوچک اما مهم که به طور مستمر در طول مجموعه به آن‌ها اشاره می‌شود و گاه با زبان طنز روایت شده و نهایتا راهکارهایی نیز ارائه می‌گردد. در «چیا» همچنان تاکید بر این است که از نصیحت مخاطب دوری کنیم و در یافتن  راه حل مشکلات همراه شخصیت‌ها و مخاطب باشیم.

مجموعه جذاب «موزه»  در 13 قسمت 18 دقیقه ای از دیگر تولیدات مرکز پویانمایی صبا برای مخاطبین کودک است، این انیمیشن تاریخچه آثار هنری ایرانی را به تصویر می کشد و هدف از ساخت این مجموعه آشنا ساختن کودکان با تاریخچه آثار هنری، شناخت هویت‌های تمدنی، اجتماعی و فرهنگی است. همچنین موضوع و دکورهای این مجموعه با بهره گیری از فضاها و بناهای تاریخی ایران ساخته شده تا پیوندی دوباره با نقش کاربردی معماری ایرانی و تزیینات داخلی برقرار کند.

مجموعه «پند پارسی» مخصوص کودک و نوجوان در 13 قسمت 10دقیقه‌ای تهیه و تولید شده است، 

در سری جدید مجموعه پند پارسی تلاش شده تا توأم با بکارگیری از گنجینه‌های ادبی بزرگانی چون سعدی و مولانا از حکایات برخی ملل مختلف به شیوه نوین بهره گرفته شود بنابراین مجموعه پویا نمایی پند پارسی در سری جدید خود کمتر راوی قصه‌های اقتباسی خواهد بود البته با این وجود تیم نویسنده این انیمیشن سعی داشته تا در نگارش ماجراهای پند پارسی، فرم پندگونه وحکایتی اثر را تا حدی حفظ کند و وفادارانه به آن روایت‌کننده قصه‌های دیدنی و شنیدنی این مجموعه باشد.

سری جدید «جعبه جورواجور» در 30 قسمت9 دقیقه‎‌‌ای برای مخاطبان  خردسال تهیه و تولید شده است که شخصیت  پسر بچه پنچ ساله به نام هوشیار را روایت می‌کند که در پاییز امسال از شبکه پویا به روی آنتن می‌رود.

مجموعه جدید دیگر که پاییز امسال به روی آنتن می‌رود و برای مخاطبین خردسال  تولید شده «محله سبزیجات» است، این مجموعه به آموزش مهارت‌های اجتماعی همچون انجام کارهای گروهی و همکاری، وظیفه‌شناسی، رعایت قانون و ... می پردازد.

بازپخش مجموعه انیمیشن «سلام بر ابراهیم» کاری از گروه نوجوان مرکز پویانمایی صبا است که به تهیه‌کنندگی اسدالله دیانتی و کارگردانی اسماعیل یوسفی در چهار فصل تولید شده که قرار است در قالب 13 قسمت 20 دقیقه‌ای از شبکه امید به نمایش درآید.

این سریال روایتی از زندگی شهید ابراهیم هادی است که با کیفیت 4k تولید شده است، زندگی شهید هادی در این انیمیشن، به چهار فصل تقسیم شده است، فصل اول آن، دوران کودکی تا جوانی و فعالیت های فرهنگی و مذهبی این شهید را به تصویر می‌کشد، فصل دوم آن به حضور شهید هادی در جبهه غرب و مبارزات ایشان در آن منطقه خواهد پرداخت، و دو فصل دیگر نیز  به فعالیت این شهید در جبهه جنوب و حضور در دو عملیات فتح المبین و والفجر مقدماتی به ویژه وقایع مربوط به کانال کمیل می‌پردازد که منجر به شهادت ایشان می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

شب و روز اول ماه ربیع الاول چه اعمالی دارد؟

شب و روز اول ماه ربیع الاول چه اعمالی دارد؟
2022-09-27T17:02:58+03:30
ماه ربیع الاول از راه رسید و به مناسبت حلول ماه ربیع الاول آداب و اعمال مخصوص روز اول این ماه، در کتب روایی نقل شده است.

در تقبیح دوقطبی‌سازی‌های نالازم و رادیکال کردن فضا؛ دودی که به چشم «ایران» می‌رود

 در تقبیح دوقطبی‌سازی‌های نالازم و رادیکال کردن فضا؛ دودی که به چشم «ایران» می‌رود
2022-09-27T16:43:02+03:30
اظهارات کلّی، غیرمنصفانه، غیرعقلانی و غلطِ فردی که خود را تحلیل‌گر ارشد مسائل حوزه امنیت می‌خواند اما مطالبی را به کلیت یک قشر نسبت می‌دهد، نسبتی با فضای من...

توان ایران، نیاز سوریه و زمان ناکافی یک "هفته فرهنگی"

 توان ایران، نیاز سوریه و زمان ناکافی یک "هفته فرهنگی"
2022-09-27T16:29:45+03:30
هفته فرهنگی ایران در سوریه فردا آغاز می‌شود، کشوری که ظرفیتی بالا و اراده‌ای جدی در پذیرش صادرات فرهنگ و صنایع فرهنگی از مبدأ ایران دارد و برگزاری یک هفته ف...

در تقبیح دوقطبی‌سازی و رادیکال کردن فضا؛ دودی که به چشم «ایران» می‌رود

 در تقبیح دوقطبی‌سازی و رادیکال کردن فضا؛ دودی که به چشم «ایران» می‌رود
2022-09-27T16:29:45+03:30
اظهارات کلّی، غیرمنصفانه، غیرعقلانی و غلطِ فردی که خود را تحلیل‌گر ارشد مسائل حوزه امنیت می‌خواند اما مطالبی را به کلیت یک قشر نسبت می‌دهد، نسبتی با فضای من...

آنتن تلویزیون از فردا نونوار می‌شود

 آنتن تلویزیون از فردا نونوار می‌شود
2022-09-27T14:16:23+03:30
سریال‌های جدید تلویزیون همزمان با روزهای ابتدایی فصل پاییز و پایان ماه‌های عزاداری روی آنتن خواهند رفت.

اعمال سفارش شده روز آخر ماه صفر مصادف با شهادت امام رضا (ع)

اعمال سفارش شده روز آخر ماه صفر مصادف با شهادت امام رضا (ع)
2022-09-27T13:43:01+03:30
روز آخر ماه صفر روز شهادت امام رضا (ع) در سال ۲۰۳ هجری قمری است، امام رضا (ع) هنگام شهادت ۵۴ سال عمر داشتند، برای این روز اعمالی ذکر شده است.

«یاامام رضا(ع) مدد» با نوای سید مجید بنی فاطمه/بشنوید

«یاامام رضا(ع) مدد» با نوای سید مجید بنی فاطمه/بشنوید
2022-09-27T13:43:00+03:30
قطعه «یا امام رضا مدد» به مناسبت سالروز شهادت امام رضا (ع) با نوای حاج سید مجید بنی فاطمه منتشر شد.

توان ایران، نیاز سوریه و مطالبه ظرف زمانی طولانی‌تر از یک "هفته فرهنگی"

 توان ایران، نیاز سوریه و مطالبه ظرف زمانی طولانی‌تر از یک "هفته فرهنگی"
2022-09-27T13:49:47+03:30
هفته فرهنگی ایران در سوریه فردا آغاز می‌شود، کشوری که ظرفیتی بالا و اراده‌ای جدی در پذیرش صادرات فرهنگ و صنایع فرهنگی از مبدأ ایران دارد و برگزاری یک هفته ف...

چرا سهم بیشتری از تولیدات به سمت تلفیق فرهنگ دینی و ملی نمی‌رود؟

 چرا سهم بیشتری از تولیدات به سمت تلفیق فرهنگ دینی و ملی نمی‌رود؟
2022-09-27T12:16:31+03:30
یکی از نکاتی که در میانِ سریال‌های دینی و مذهبی به عنوان آسیب دیده می‌شود، عدم توجه به تداومِ ساخت سریال در این حوزه است که نمونه بارزِ آن داستان کودکی پیام...

«سلام تهران» با دکور جدید به شبکه پنج بازگشت + عکس

 «سلام تهران» با دکور جدید به شبکه پنج بازگشت + عکس
2022-09-27T12:16:30+03:30
فصل جدید برنامه صبحگاهی «سلام تهران» از چهارشنبه ۶ مهر همزمان با آغاز ماه ربیع الاول با رنگ و بوی جدید از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

۴ مستند طنز دفاع مقدس از شبکه نسیم پخش می‌شود

 ۴ مستند طنز دفاع مقدس از شبکه نسیم پخش می‌شود
2022-09-27T11:23:04+03:30
همزمان با هفته دفاع مقدس، ۴ مستند طنز محصول گروه مستند بنیاد فرهنگی روایت فتح روی آنتن می‌رود.

چرا به واحد «شنود» در دفاع مقدس حقوق نمی‌دادند؟

 چرا به واحد «شنود» در دفاع مقدس حقوق نمی‌دادند؟
2022-09-27T11:09:51+03:30
روایت علی اسحاقی، مسئول واحد جنگ الکترونیک سپاه، از تشکیل واحد شنود در جنگ تحمیلی به نقل از کتاب تاریخ شفاهی دفاع مقدس جنگ الکترونیک را بخوانید.

تقدیر کانون‌های مساجد از خدمات و فداکاری‌های پلیس

تقدیر کانون‌های مساجد از خدمات و فداکاری‌های پلیس
2022-09-27T10:22:58+03:30
حجت‌الاسلام خداداده از حضور جمعی از ائمه جماعات و مدیران کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در برخی مراکز پلیس استان تهران به منظور عرض خداقوت به کادر همیشه در صحنه...

نظام سلطه در مقابله مردم دیندار ایران محکوم به شکست است

نظام سلطه در مقابله مردم دیندار ایران محکوم به شکست است
2022-09-27T10:22:58+03:30
حجت‌الاسلام‌ سیدمهدی خاموشی، نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی اغتشاشات اخیر و توهین به مقدسات را محکوم کرد.

بازخوانی دفاع جانانه ارتش در برابر رژیم بعث عراق / ۹۱۱ نوبت پرواز تنها در ۵ روز

 بازخوانی دفاع جانانه ارتش در برابر رژیم بعث عراق / ۹۱۱ نوبت پرواز تنها در ۵ روز
2022-09-27T10:03:08+03:30
ارتش در همان یک سال نخست جنگ نشان داد که به مردم، ایران و انقلاب اسلامی وفادار است. او به سرعت خود را بازسازی کرد و به وظیفه دفاعی از کشور مشغول شد.

گفت‌وگوی تسنیم با حجت‌الاسلام مومنی: حضرت زینب (س) بهترین الگو برای زنان است + فیلم

 گفت‌وگوی تسنیم با حجت‌الاسلام مومنی: حضرت زینب (س) بهترین الگو برای زنان است + فیلم
2022-09-27T09:36:32+03:30
حجت‌الاسلام مومنی کارشناس مسائل دینی، حضرت زینب(س) را بهترین الگو برای زنان کشورمان عنوان کرد و گفت: اسلام به زنان شأن و شخصیت داد.

همه‌چیز در "جان و تَن" دست میهمان است / خسروی: نگذارید دفاع‌مقدس فراموش شود

 همه‌چیز در "جان و تَن" دست میهمان است / خسروی: نگذارید دفاع‌مقدس فراموش شود
2022-09-27T09:09:44+03:30
محمدجعفر خسروی درباره اجرا و ساختِ برنامه «جان و تَن» گفت: خاطرات دفاع‌مقدس نیاز به روایتِ درست دارند و ما در این برنامه بدون هیچ مبالغه‌ای همین ک...

گفت‌وگوی تسنیم با حجت‌الاسلام مومنی: حضرت زینب (س) بهترین الگو برای زنان است

 گفت‌وگوی تسنیم با حجت‌الاسلام مومنی: حضرت زینب (س) بهترین الگو برای زنان است
2022-09-27T08:56:40+03:30
حجت‌الاسلام مومنی کارشناس مسائل دینی، حضرت زینب(س) را بهترین الگو برای زنان کشورمان عنوان کرد و گفت: اسلام به زنان شأن و شخصیت داد.

همه‌چیز در "جان و تَن" دست میهمان است / خسروی: نگذارید دفاع‌مقدس فراموش شود!

 همه‌چیز در "جان و تَن" دست میهمان است / خسروی: نگذارید دفاع‌مقدس فراموش شود!
2022-09-27T08:56:39+03:30
محمدجعفر خسروی درباره اجرا و ساختِ برنامه «جان و تَن» گفت: خاطرات دفاع‌مقدس نیاز به روایتِ درست دارند و ما در این برنامه بدون هیچ مبالغه‌ای همین ک...

ماجرای جایزه شهدا به "مهدی فقیه" چه بود؟

 ماجرای جایزه شهدا به "مهدی فقیه" چه بود؟
2022-09-27T08:29:54+03:30
بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون بازی در فیلم «هور در آتش» را جایزه شهدا می‌داند و می‌گوید: این بازی به دلیل حضور در جبهه و صدقه‌سر شهداست که خودشا...

مستندی از شهید "سعید شبان"، امشب در تلویزیون

 مستندی از شهید "سعید شبان"، امشب در تلویزیون
2022-09-27T08:16:25+03:30
مستند "فرزند چهارم" روایتی از زندگی و فعالیت شهید سعید شبان، اولین شهید مدافع حرم ارومیه است که از تلویزیون پخش می‌شود.

بانوان نویسنده به "دستخط" می‌آیند

 بانوان نویسنده به "دستخط" می‌آیند
2022-09-27T08:16:25+03:30
برنامه دستخط ویژه هفته دفاع مقدس روی آنتن شبکه پنج می‌رود تا بانوان نویسنده درباره روایت‌های زنانه تاریخ شفاهی جنگ تحمیلی سخن بگویند.

کرامات از ضریح امام رضا (ع) بیشتر از ضریح امام حسین (ع) ظاهر می‌شود

 کرامات از ضریح امام رضا (ع) بیشتر از ضریح امام حسین (ع) ظاهر می‌شود
2022-09-27T08:16:25+03:30
آیت الله بهجت(ره) می‌فرمود: امام رضا (ع) در هر سفر بلکه در همه جا و همیشه حوائج را برآورده می‌کند، بلکه امامزاده‌های آن‌ها سفره‌های رحمت‌اند و چه‌بسا نسخه د...

اغتشاشات اخیر دعوا بر سر ولایت الله و طاغوت است

اغتشاشات اخیر دعوا بر سر ولایت الله و طاغوت است
2022-09-26T15:48:44+03:30
معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور و با بیان این که اگر دشمن کاری نمی‌کند چون نمی‌تواند؛ نه این که نمی‌خواهد و دیگر بیشتر از ا...

میثم مطیعی در حرم مطهر رضوی مرثیه خوانی می‌کند

میثم مطیعی در حرم مطهر رضوی مرثیه خوانی می‌کند
2022-09-26T15:48:43+03:30
میثم مطیعی همزمان با ایام شهادت امام رضا (ع) در حرم مطهر رضوی به مرثیه خوانی می‌پردازد.

«آواتار» با اکران مجددش هنوز می‌فروشد

 «آواتار» با اکران مجددش هنوز می‌فروشد
2022-09-26T15:15:26+03:30
در جدول فروش هفته گذشته سینماهای آمریکا، فیلم «نگران نباش عزیزم» پرفروش‌ترین فیلم هفته شد و اکران مجدد «آواتار» نیز به فروش میلیاردی آن ...

گیتی خامنه با «لالایی» به شبکه نسیم می‌آید

 گیتی خامنه با «لالایی» به شبکه نسیم می‌آید
2022-09-26T15:15:26+03:30
برنامه «لالایی» با روایت فرهنگ و روابط خانواده و بازنمایی لالایی در اقوام ایرانی از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

نگاهی به چند آهنگ دوران دفاع مقدس / از کاروان شهید تا دایه دایه

 نگاهی به چند آهنگ دوران دفاع مقدس / از کاروان شهید تا دایه دایه
2022-09-26T14:48:49+03:30
برخی از آهنگ‌های دوران دفاع مقدس، دنیایی از خاطره و یادگاری در دل خود دارند؛ آهنگ‌هایی که تلاش کرده‌اند تا گوشه‌ای از رشادت‌های رزمندان کشورمان را با زبان م...

چرا پلان‌های سینما در خاطرات دفاع مقدس کات نمی‌خورد؟

 چرا پلان‌های سینما در خاطرات دفاع مقدس کات نمی‌خورد؟
2022-09-26T14:48:49+03:30
حجم آثار شاخص در حوزه خاطره‌نویسی دفاع مقدس حکایت از غفلتی دارد که سینما به این گنج عظیم نشان داده است؛ در واقع آب در کوزه است و ما تشنه‌لبان می‌‌گردیم.

شماره دوازدهم فصلنامه علمی ترویجی «مطالعات علوم قرآن» منتشر شد

شماره دوازدهم فصلنامه علمی ترویجی «مطالعات علوم قرآن» منتشر شد
2022-09-26T14:02:25+03:30
دوازدهمین شماره فصلنامه علمی ترویجی مطالعات علوم قرآن به همت اداره نشریات و پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)