میرنیوز

انتخابات ۱۴۰۰ آزمون بزرگ ملت ایران برای حرکت به سمت تحول/ ضرورت انتخاب فرد اصلح

انتخابات ۱۴۰۰ آزمون بزرگ ملت ایران برای حرکت به سمت تحول/ ضرورت انتخاب فرد اصلح 2021-06-11T15:31:33+04:30

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی در خطبه‌های این هفته از نماز جمعه خرم آباد در سخنانی با سفارش همگان به پرهیزگاری و تقوای الهی اظهار داشت: امام علی (ع) در وصیت به امام حسن (ع) فرمودند که پسرم بدان از میان محبوب ترین چیزهایی که به تو وصیت کردم، تمسک به تقوا و پرهیزگاری است، حرکت تو باید در راهی باشد که پدرانت در گذشته آن را پیموده‌اند و صالحان از خاندانت از آن راه و مسیر رفته‌اند، امیدواریم که همه ما در مسیری که امام علی (ع) روشن و شفاف به فرزند خود امام حسن (ع) وصیت کرده است حرکت کنیم.

اگر بین مردم و نظام فاصله ایجاد شود دشمنان آن فاصله را پر می‌کنند

وی در ادامه با اشاره به سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت: در جمهوری اسلامی مردم سالاری دینی که جلوه آن مشارکت سیاسی و شرکت در انتخابات است، از مؤلفه‌های بسیار مهم است، هر نظامی برای بقا و تداوم خودش نیازمند ارتباط و رابطه مطلوب با محیط پیرامون خودش است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: یک نظام و یک حکومت در صورتی می‌تواند تداوم پیدا کند که بتواند رابطه منسجم و سازمانی دقیقی با مردم اطراف خود داشته باشد، اگر بین مردم و نظام فاصله ایجاد شود دشمنان آن فاصله را پر می‌کنند، در جمهوری اسلامی نیز اگر این فاصله ایجاد شود دشمنان این فاصله را پر می‌کنند، امام راحل فرمودند که میزان رأی ملت است، به این دلیل بوده که دشمن این فاصله را پر نکند، مقام معظم رهبری فرمودند که آرا مردم حق الناس است و مصیبت وقتی است که مردم با صندوق رأی قهر کنند چرا که دشمن فاصله بین مردم و نظام را پر می‌کنند.

حجت الاسلام شاهرخی با تاکید بر اینکه نظام سلطه و دشمنان در افغانستان، سوریه، عراق، لیبی، یمن، فلسطین و… در دو قرن گذشته چه جنایت‌هایی را انجام دادند و این امر نیز به خاطر جدایی بین نظام، حکومت و مردم بوده است، تصریح کرد: از این جدایی دشمنان در پیش برد اهداف شوم و پلید خودشان استفاده می‌کنند، پس مردم در انتخابات حضور یابند و مسئولان نیز خود را خادم و زیر دست مردم بدانند.

مردم از نظر شرعی موظف به انتخاب اصلح هستند

وی با بیان اینکه آمریکا، انگلیس، فرانسه، رژیم اشغالگر قدس، منافقین، سلطنت طلبان و بدخواهان ملت شریف ایران می‌گویند که پای صندوق رأی نروید ادامه داد: اینها برنامه دارند و می‌گویند که پای صندوق رأی نروید تا ما این فاصله بین مردم و نظام را پر کنیم، آنهایی می‌گویند رأی ندهیم که ما را از وجود و فیض شهیدان محروم کردند، آنهایی می‌گویند مشارکت نکنید که داغ فرزندان را بر دل پدران و مادران شهدا نهادند، آنهایی می‌گویند که مشارکت نکنید که بانوان صبور و داغ دیده ما را در فراغ همسران شهید خود در تمام عمر با غصه و اندوه همراه کردند، آنهایی می‌گویند که پای صندوق‌های رأی نروید که فرزندان شهدا را در پیچ و خم روزگار از داشتن پدر محروم کردند، آنهایی می‌گویند پای صندوق‌های رأی نروید که درد و رنج جانبازان را برای تمام عمر و خانواده‌های آنها به وجود آوردند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان بیان داشت: اینها برنامه دارند که این فاصله را پر کنند و به ملت، مردم، سرزمین، اسلام و به ارکان نظام ما که ولی فقیه است آسیب می‌رسانند، ولی این خوابی است که تعبیر ندارد.

حجت الاسلام شاهرخی در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه مردم از نظر شرعی موظف به انتخاب اصلح هستند و باید بهترین را در انتخابات ریاست جمهوری و بهترین‌ها را در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا انتخاب کنند گفت: اگر کسی عمداً فرد غیر اصلحی را انتخاب کند، فعل حرامی را انجام داده است، اگر تحقیق کرد و فردی را انتخاب کرد به نظرش اصلح است، فعلی انجام داده که همراهش ثواب خواهد داشت، اما اگر کسی را انتخاب کند که غیر اصلح است، چون به نفع او می‌تواند کاری انجام دهد و در راستای منافع گروه، قوم، حزب و… او می‌تواند کاری انجام دهد، فعل حرامی انجام داده است.

عدم مشارکت در انتخابات راه اعلام نارضایتی نیست

وی با بیان اینکه همچنین داوطلبان توسل به دروغ، وعده‌های ناشدنی، تظاهر، ظاهر فریبی، توافق‌های پشت پرده و… انجام دهد، افعال حرام انجام داده است گفت: عاقبت و سرانجام این امر بدبختی است، امام علی (ع) می‌فرماید فردی که کاری را قبول کند که از عهده آن بر نمی‌آید ملعون است، پس مراقب باشیم کسی یا کسانی را انتخاب کنیم که هر چه به او نزدیک تر می‌شویم اعتقاد ما به انقلاب و اسلام بیشتر باشد، این یکی از ملاک‌های اساسی است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه مراقب باشیم کسی را انتخاب نکنیم که به دنبال قدرت، ثروت، جایگاه، شهرت، ریاست و مقام باشد افزود: ما در طول این ۴۲ سال از این دسته و گروه از افراد آسیب دیده‌ایم، در اولین انتخابات گام دوم انقلاب، در اولین انتخابات چهل ساله دوم انقلاب، به دنبال این باشیم که ثروت دوستان، قدرت طلبان، جویندگان شهرت و ریاست، ضمام امور را به دست نگیرند و در طول تاریخ انقلاب‌های مردمی و دینی از دست این افراد آسیب‌های زیادی دیده‌اند.

حجت الاسلام شاهرخی با اشاره به اینکه فرد، فرد مردم را به شرکت در انتخابات فراخوان کنیم، کسانی که صاحب نفوذ هستند مردم را به انتخابات فرا بخوانند تا دشمن فاصله بین نظام و ملت را پر نکند افزود: از همین جا از همه فرهیختگان و برجستگان حوزوی و دانشگاهی، علما، اساتید، فرهنگیان، اصناف، بازار، سران قبایل، عشایر و طوایف درخواست می‌کنم که با سخنانی نافذ، عمیق و منطقی مردم به حضور در انتخابات تشویق کنند، این همان چیزی است که مقام معظم رهبری از آن به عنوان «تَواصَوا بِالحَقِّ وَتَواصَوا بِالصَّبرِ» یاد کرده‌اند، افراد خانواده یکدیگر را، اقوام و خویشان یکدیگر، دوستان، همکاران و آحاد مردم به انتخابات دعوت کنند، عدم مشارکت در انتخابات راه اعلام نارضایتی نیست، راه اعلام نارضایتی انتخاب بهترین و بهترین‌ها برای پستی است که افراد می‌خواهند در آن انجام وظیفه کنند.

وی ادامه داد: بهترین، شایسته‌ترین، متعهد ترین، کارآمدترین، دانا و توانا ترین فرد را انتخاب کنیم، هم در انتخابات ریاست جمهوری و هم در شوراهای اسلامی شهر و روستا، البته اگر کسی دچار تردید است، برای اطمینان می‌تواند از انسان‌های فرهیخته و مورد اعتماد کمک بگیرد، از علمای با تقوا و متعهد به جمهوری اسلامی برای انتخاب فرد اصلح و شایسته کمک و مشورت بگیرد.

انتخابات ۱۴۰۰ آزمون بزرگ ملت ایران برای حرکت به سمت تحول

نماینده ولی‌فقیه در لرستان در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه ما مردم استان لرستان راه برون رفت از وضعیت فعلی و خوب شدن حال مردم را در تغییر و تحول می‌بینیم ادامه داد: اگر در کشوری تغییر و تحول رخ ندهد، عقب می‌ماند و انتخابات ۲۸ خرداد یک آزمون بزرگ برای ملت ایران و استان لرستان در راستای حرکت به سمت تغییر و تحول است.

حجت الاسلام شاهرخی خطاب به مردم لرستان بیان داشت: ائمه جمعه استان لرستان، ائمه جماعات، روحانیت و این خدمتگذار کوچک، بسته‌ای اقتصادی، تولیدی، معیشتی، اجتماعی، فرهنگی، عمرانی، بهداشتی و… را به کمک فرهیختگان استان در حال آماده کردن داریم، بسته‌ای که قطعاً می‌تواند در استان ما ایجاد تحول کند و حال مردم ما را از جهات گوناگون خوب کند، بعد از معلوم شدن رئیس جمهور و قبل از مراسم تنفیذ، این بسته تحول آفرین لرستان را روی میز رئیس جمهور آینده خواهیم گذاشت، اقدامی علمی، جهادی، انقلابی، مبتنی بر کار کارشناسی است و در این راستا مردم با مشارکت حداکثری در انتخابات شرکت کنند تا مشارکت بالای مردم ما صفحه اول بسته تقدیمی به رئیس جمهور آینده این باشد.

ضرورت پیگیری طرح‌های نیمه تمام

وی با بیان اینکه الان هوای انتخابات همه جا را فرا گرفته، تا دولت جدید بر سر کار آید و وزرا از مجلس رأی اعتماد بگیرند چندین ماه طول می‌کشد، ما طرح‌های نیمه تمام زیادی داریم که مدیران لازم است با تلاش و کوشش و همراه با تکریم ارباب رجوع به وظیفه خود عمل کنند، چه بسا در این ماههای باقی مانده از دولت بر سر کار بتوان با پیگیری مجدانه اعتبارات بیشتری را جذب کرد، اگر چه در «پنج شنبه‌های افتتاح» که هر هفته در سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس انجام می‌شود لرستان بهره قابل ملاحظه و توجهی نداشته، اما باید تا آخرین لحظات همچنان به وظیفه خود عمل کرد.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شهادت آیت الله سعیدی، روحانی مبارز و حامی نهضت امام در سال ۴۹ در زندان رژیم ستم شاهی، شهادت شهیدان بخارایی، امانی، صفار هرندی، نیک نژاد، گفت: یاد این عزیزان را گرامی می‌داریم و با صلابت و استوار راه، مسیر و اهداف آنها را دنبال می‌کنیم.

حجت الاسلام شاهرخی همچنین روز تأسیس جهاد کشاورزی به فرمان امام، دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه (س) و… را از دیگر مناسبت‌های این هفته عنوان کرد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

غزل های نوسروده تقدیم به شهدای "دفاع مقدس" و "مدافع حرم"

 غزل های نوسروده تقدیم به شهدای "دفاع مقدس" و "مدافع حرم"
2021-06-24T11:51:59+04:30
کتاب شعر "بهانه می‌کنم تو را" مجموعه اشعاری در مدح شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم است که توسط الهام نجمی سروده شده است.

عملکرد مسئول دولت در دین‌گریزی یا اقبال مردم به دین اثر دارد

 عملکرد مسئول دولت در دین‌گریزی یا اقبال مردم به دین اثر دارد
2021-06-24T11:51:59+04:30
حجت الاسلام کاشانی می‌گوید هیچ کس به اندازه مسئول دولت در دین‌گریزی مردم یا اقبال مردم به دین اثر ندارد.

اولین هفته تابستان با سینمایِ تلویزیون/ از "ماجرای نیمروز" تا "سرتو بدزد رفیق"

 اولین هفته تابستان با سینمایِ تلویزیون/ از "ماجرای نیمروز" تا "سرتو بدزد رفیق"
2021-06-24T11:51:59+04:30
فیلم‌های جدیدی مثل «آموزش بد»، «پسران ماجراجو»، «رویای یک دونده»، «شاهد بیگناه»، «دیده نشدگان» و «ققن...

نماز جمعه این هفته شیراز در حرم مطهر شاهچراغ(ع) اقامه می شود

نماز جمعه این هفته شیراز در حرم مطهر شاهچراغ(ع) اقامه می شود
2021-06-24T09:04:55+04:30
شیراز - طبق اعلام رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه شیراز، نماز جمعه این هفته شیراز در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) اقامه خواهد شد.

دعای ندبه این هفته در آستان قدس رضوی قرائت می شود

دعای ندبه این هفته در آستان قدس رضوی قرائت می شود
2021-06-24T07:44:56+04:30
مراسم هفتگی قرائت دعای ندبه همزمان با ایام دهه کرامت و سالروز ولادت حضرت امام رضا (ع) در آستان مقدس حرم رضوی برگزار می‌شود.

اخلاق مکمل فقه در موضوع امر به معروف و نهی از منکر است

اخلاق مکمل فقه در موضوع امر به معروف و نهی از منکر است
2021-06-24T07:44:56+04:30
حجت الاسلام فصیحی با بیان اینکه اخلاق مشخص کننده چارچوب های رفتاری امر به معروف و نهی از منکر است، گفت: اخلاق مکمل فقه در موضوع امر به معروف و نهی از منکر است.

نیازمند ایجاد نهضت تلاش و کار در کشور هستیم/ ایران قوی خواست همه ملت است

نیازمند ایجاد نهضت تلاش و کار در کشور هستیم/ ایران قوی خواست همه ملت است
2021-06-24T07:44:55+04:30
دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) طی سخنانی در جمع کارکنان مجمع با تبریک دهه کرامت و ولادت حضرت امام رضا (ع) اظهار داشت: حضرت رضا (ع) سه مرجعیت علمی، معنوی و سیا...

ارزش این کتاب، ۴۰ سال بعد مشخص می‌شود

 ارزش این کتاب، ۴۰ سال بعد مشخص می‌شود
2021-06-23T16:05:10+04:30
میثم محمدی در نشست نقد کتاب «هفت خان شستن» گفت: سختی نویسنده این نوع آثار آنجاست که باید این چشم‌انداز را داشته باشد که این کتابی که امروز می‌نویس...

توضیحات کارگردان سریال "زیرخاکی" درباره "پخمه" تصویرکردن "منافقین"/ تسخیر تهران با ۲۰۰ نفر خودش طنز است

 توضیحات کارگردان سریال "زیرخاکی" درباره "پخمه" تصویرکردن "منافقین"/ تسخیر تهران با ۲۰۰ نفر خودش طنز است
2021-06-23T16:05:09+04:30
جلیل سامان در پاسخ به سؤالی که چرا منافقین در "زیرخاکی" پخمه نشان داده شدند، تأکید کرد که می‌خواستم از زاویه‌ای دیگر به اینها نگاه کنم که واقعاً پ...

نگاهی نو به کارنامه‌ی اصغر فرهادی ۲/ طغیان سینمایی فرهادی علیه اخلاقیات «شمال شهر»

 نگاهی نو به کارنامه‌ی اصغر فرهادی ۲/ طغیان سینمایی فرهادی علیه اخلاقیات «شمال شهر»
2021-06-23T16:05:09+04:30
در فضایی، که پارادایم سیاسی غالب، به طبع پیروزی گفتمان «جنوب شهر»، تغییر کرد، همان اقشار طبقه متوسط که مطالبات آن‌ها را هاشمی رفسنجانی» نماین...

پخش برنامه «مدرسه حفظ»ویژه کودکان از شبکه رادیویی قرآن

پخش برنامه «مدرسه حفظ»ویژه کودکان از شبکه رادیویی قرآن
2021-06-23T14:51:35+04:30
در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن کریم، شبکه ی رادیویی قرآن برنامه‌ای با عنوان «مدرسه حفظ» را از شنبه پنجم تیرماه به رو...

تقدیر از مروج نمونه فرهنگ رضوی در عمان

تقدیر از مروج نمونه فرهنگ رضوی در عمان
2021-06-23T14:38:15+04:30
همزمان با دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت امام رضا (ع)، مصطفی بن محسن اللواتی، شاعر و فعال فرهنگی عمانی به عنوان مروج نمونه فرهنگ رضوی، تقدیر شد.

آیین خطبه خوانی و نقاره زنی درحرم امام خمینی(ره) برگزار شد

آیین خطبه خوانی و نقاره زنی درحرم امام خمینی(ره) برگزار شد
2021-06-23T14:38:15+04:30
همزمان با دهه کرامت و سالروز ولادت امام رضا علیه السلام مراسم خطبه خوانی خادمیاران رضوی در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد.

بیانیه صدا و سیما درباره اقدام خصمانه آمریکا: نمی‌گذاریم دسترسی به رسانه‌های "جبهه مقاومت" قطع شود

 بیانیه صدا و سیما درباره اقدام خصمانه آمریکا: نمی‌گذاریم دسترسی به رسانه‌های "جبهه مقاومت" قطع شود
2021-06-23T14:18:37+04:30
سازمان صداوسیما با صدور بیانیه‌ای اقدام آمریکا در توقیف دامنه‌های اینترنتی وابسته به خود و رسانه‌های محور مقاومت را نقض فاحش آزادی بیان و حمله به رسانه‌های ...

نجفی: باوجود تأکید رئیس صدا و سیما نمی‌گذارند سریال "شاه اسماعیل" را بسازم!

 نجفی: باوجود تأکید رئیس صدا و سیما نمی‌گذارند سریال "شاه اسماعیل" را بسازم!
2021-06-23T14:18:36+04:30
نویسنده و کارگردن سریال "جلال" گفت: فیلمنامه‌ "شاه اسماعیل" را نوشته‌ام که ۱۲ جلد کتاب است، اما با وجود تأکید رئیس سازمان صداوسیما، نمی‌...

تعریف و تمجید شهاب حسینی از عباس کیارستمی در جشنواره عکس ۵

 تعریف و تمجید شهاب حسینی از عباس کیارستمی در جشنواره عکس ۵
2021-06-23T13:38:37+04:30
جشنواره جایزه بین المللی «عکس۵» همزمان با سالروز تولد عباس کیارستمی در موزه سینما برگزار شد.

صنعتی که امیدی به ثمرنشستن آن نبود، نصف بازار را قبضه کرد/ توجه رهبر انقلاب نوشت‌افزار ایرانی را شکل داد

 صنعتی که امیدی به ثمرنشستن آن نبود، نصف بازار را قبضه کرد/ توجه رهبر انقلاب نوشت‌افزار ایرانی را شکل داد
2021-06-23T13:38:37+04:30
مدیرعامل مجمع نوشت‌افزار ایرانی اسلامی در گفت‌وگویی با تسنیم از تلاش تولیدکنندگان این حوزه طی یک دهه گذشته برای رونق این اقلام در بازار داخلی گفت.

نوید محمودی: طالبان مردم سرزمینم را آواره کرده است

 نوید محمودی: طالبان مردم سرزمینم را آواره کرده است
2021-06-23T10:38:35+04:30
نوید محمودی کارگردانی افغانستانی سینمای ایران برای کودکان مظلوم افغانستانی یادداشتی را منتشر کرد.

پشت‌پرده حمله دوباره‌ آمریکایی‌ها به سایت پرس‌تی‌وی/ کار در دامنه ایرانی پیگیری می‌شود

 پشت‌پرده حمله دوباره‌ آمریکایی‌ها به سایت پرس‌تی‌وی/ کار در دامنه ایرانی پیگیری می‌شود
2021-06-23T10:38:35+04:30
در پی توقیف دامنه فراگیر وب‌سایت شبکه خبری انگلیسی‌زبان تلویزیون توسط دولت آمریکا، این شبکه اعلام کرد فعالیت خود را به‌روی دامنه ایرانی ir ادامه می‌دهد.

به جمهوری اسلامی ایران افتخار می‌کنیم/ایران منبع آرامش قلب ماست

به جمهوری اسلامی ایران افتخار می‌کنیم/ایران منبع آرامش قلب ماست
2021-06-23T10:18:14+04:30
آیت الله بشیر نجفی گفت: ما به نظام جمهوری اسلامی ایران افتخار می‌کنیم و جمهوری اسلامی ایران و رهبری آن را موجب افتخار و سربلندی اسلام می‌دانیم، همچنین ایران ...

هیچ درخواست همکاری در خصوص طرح ۱۴۵۵ نشده است

هیچ درخواست همکاری در خصوص طرح ۱۴۵۵ نشده است
2021-06-23T10:04:58+04:30
انجم شعاع گفت: با مساعدت شورای توسعه فرهنگ قرآنی درسال جاری، اتحادیه کشوری مؤسسات قرآن و عترت بیش از ۳ میلیارد اعتبار برنامه‌ای دریافت کرده است.

از سامانه جدید ثبت درخواست تأسیس تشکلهای قرآنی رونمایی شد

از سامانه جدید ثبت درخواست تأسیس تشکلهای قرآنی رونمایی شد
2021-06-23T10:04:57+04:30
در سالروز میلاد حضرت الرضا (ع) ، از سامانه جدید ثبت درخواست تأسیس مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت و نیز سامانه ثبت درخواست تأسیس خانه قرآن و عترت در سازمان دارالقرآ...

مبارزه شجاعانه با خرافات یک قاعده قرآنی است/ چالش‌های تفسیر تنزیلی

مبارزه شجاعانه با خرافات یک قاعده قرآنی است/ چالش‌های تفسیر تنزیلی
2021-06-23T10:04:56+04:30
مفسر قرآن کریم گفت: از برخوردهای قرآن با مردم معاصر نزول به این قاعده می‌رسیم که هر تکلفی را که فرد و جامعه برعهده می‌گیرد، نباید بدون منشأ دینی بپذیریم، بلک...

از مروج نمونه فرهنگ رضوی در پاکستان تقدیر شد

از مروج نمونه فرهنگ رضوی در پاکستان تقدیر شد
2021-06-23T10:04:56+04:30
به مناسبت دهه کرامت و گرامیداشت ولادت باسعادت امام هشتم، جشن باشکوهی با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان، رایزن فرهنگی کشورمان و شماری از شخصیت‌های م...

پشت پرده حمله دوباره‌ آمریکایی‌ها به سایت پرس‌تی‌وی/ کار در دامنه ایرانی پیگیری می‌شود

 پشت پرده حمله دوباره‌ آمریکایی‌ها به سایت پرس‌تی‌وی/ کار در دامنه ایرانی پیگیری می‌شود
2021-06-23T09:58:30+04:30
در پی توقیف دامنه فراگیر وب سایت شبکه خبری انگلیسی زبان تلویزیون توسط دولت آمریکا، این شبکه اعلام کرد فعالیت خود را بر روی دامنه ایرانی ir ادامه می‌دهد.

آمادگی همکاری فرهنگی ۱۱۰۰ هیأت مذهبی با رئیس جمهور منتخب

آمادگی همکاری فرهنگی ۱۱۰۰ هیأت مذهبی با رئیس جمهور منتخب
2021-06-23T09:38:15+04:30
۱۱۰۰ هیأت رزمندگان اسلام سراسر کشور در پیامی، ضمن تبریک به منتخب ملت اعلام کردند که آماده همکاری فرهنگی با آیت الله رئیسی هستند.

کارگردان مستند «ایران» درگذشت

 کارگردان مستند «ایران» درگذشت
2021-06-22T17:31:55+04:30
تصویربردار باسابقه سینمای مستند عصر امروز درگذشت، او مجموعه مستند «ایران» را که از شبکه مستند سیما پخش شد نیز کارگردانی کرد.

بلوکات قائم‌مقام شبکه ۳ شد

 بلوکات قائم‌مقام شبکه ۳ شد
2021-06-22T16:51:57+04:30
مهدی بلوکات با حکم علی فروغی مدیر شبکه سه سیما، به سمت قائم مقام این شبکه منصوب شد؛ او پیش از این مدیریت طرح، برنامه و نظارت شبکه را برعهده داشت.

کلامی با وزیر ارشاد دولت آقای رئیسی!

 کلامی با وزیر ارشاد دولت آقای رئیسی!
2021-06-22T16:51:56+04:30
دغدغه بسیاری از اهالی فرهنگ و هنر است که بدانند چه کسی به صندلی وزیر ارشاد دولت سیزدهم تکیه خواهد زد؛ فردی که آسیب‌های چند ساله این عرصه را سامان دهد.

طرح ۱۴۵۵ با شعار "قرآن، امید، زندگی" از پنجم تیرماه آغاز می‌شود

 طرح ۱۴۵۵ با شعار "قرآن، امید، زندگی" از پنجم تیرماه آغاز می‌شود
2021-06-22T16:38:38+04:30
مدیر شبکه قرآن و معارف سیما با اعلام خبر آغاز طرح ۱۴۵۵ از پنجم تیرماه گفت: این طرح بر اساس موضوع‌محوری و با شعار قرآن، امید، زندگی در ۱۰ هفته با کمک دیگر نه...
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)