میرنیوز

خادمان داخلی و خارجی فرهنگ و هنر رضوی تجلیل می‌شوند

خادمان داخلی و خارجی فرهنگ و هنر رضوی تجلیل می‌شوند 2021-06-11T09:11:33+04:30

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ستاد بزرگداشت دهه کرامت، جلسه این ستاد به میزبانی آستان قدس رضوی در بستر فضای مجازی برگزار شد.

حجت‌الاسلام حبیب‌رضا ارزانی در این جلسه طی سخنانی اظهار کرد: امروز پس از گذشت ۴۲ سال، بر سر سفره انقلابی نشسته‌ایم که به دست امام خمینی (ره) پیروز شد و با تدبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) استمرار یافت. برای تداوم این حرکت باید در انتخابات حضوری پرشور رقم زده شود به ویژه آنکه سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری در دهه کرامت واقع شده است.

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور ادامه داد: بحث هم‌نوایی اهمیت فراوانی دارد، اینکه با شادمانی به استقبال ولادت امام رضا (ع) برویم، در این راستا پیشنهاد می‌شود که در روز ولادت آن حضرت و رأس ساعت ۲۰ برنامه‌های هم افزا داشته باشیم که در این راستا با صداوسیما نیز هماهنگی شده است تا صلوات خاصه امام رضا (ع) قرائت شود؛ همچنین آذین‌بندی مراکز، نهادها و سازمان‌های عضو شورای بزرگداشت دهه کرامت نیز ضرورت دارد تا فضاسازی محیطی صورت پذیرد.

وی ادامه داد: در این میان برنامه‌های اعتاب مقدسه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند و انتظار می‌رود در ستاد بزرگداشت دهه کرامت، هماهنگی لازم به منظور پوشش قوی‌تر برنامه‌های اعتاب در دستور کار قرار گرفته و نهادهای دیگر در این عرصه حضور جدی داشته باشند به ویژه در عرصه برنامه‌های مردمی و پویش‌هایی که از سوی اعتاب طراحی شده است‌.

حجت‌الاسلام ارزانی افزود: مساله بَعد خدمت‌رسانی به محرومین در دهه کرامت است که از سوی سازمان‌ها و نهادها اعلام شده و مساله مهمی به شمار می‌رود چراکه با توجه به انتخاب شعار امسال دهه کرامت با عنوان «خدمت کریمانه؛ گره گشایی به سبک اهل بیت» مؤلفه مذکور باید پررنگ‌تر باشد.

وی گفت: کمیته ارتباطات و فضای مجازی دهه کرامت در عرصه اطلاع‌رسانی فعالیت‌های این ایام فعال است و در واقع هر کسی تلاش می‌کند تا دین خود را به ساحت مقدس امام رضا (ع) اعلام کند.

همچنین در بخش ابتدایی این جلسه مرتضی طاهریان با بیان اینکه تا قبل از کرونا این جلسات به صورت حضوری و در جوار مضجع شریف حضرت ثامن‌الحجج (ع) برگزار می‌شد، اظهار کرد: هفته گذشته حجت‌الاسلام و المسلمین ارزانی نامه‌ای را مشتمل بر پیشنهاداتی به منظور برگزاری برنامه‌ها و فعالیت‌های دهه کرامت به دستگاه‌های عضو در شورای بزرگداشت دهه کرامت ارسال کرد؛ تمامی این اقدامات تلاشی است در این راستا تا اگر شعار و عنوانی برای این ایام در نظر گرفته شده است، برنامه‌ها و فعالیت‌ها در این عرصه به خوبی اجرا شوند.

معاون ساماندهی و شبکه سازی ستاد فهما گفت: در عرصه اطلاع رسانی، کمیته ارتباطات و فضای مجازی دهه کرامت مستقر در ستاد فهما فعالیت‌های مختلفی دارد که اعضا می‌توانند از آن استفاده کرده و اطلاع رسانی داشته باشند.

وی همچنین در بخش دیگری از مباحث خود با اشاره به بعد بین‌المللی دهه کرامت و فعالیت‌های این عرصه خاطر نشان کرد: تاکنون تنها آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) برنامه‌هایی را تدارک و اعلام کرده است، همچنین کارگروه فضای مجازی و ارتباطات شورای بزرگداشت دهه کرامت و خبرگزاری شبستان نیز برای پوشش برنامه‌های این دهه اعلام آمادگی کرده‌اند.

طاهریان در ادامه بیان کرد: مطلوب است به گونه‌ای هماهنگ شود تا در شب یا شام ولادت امام رضا (ع) از همه شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی، مأذنه مساجد، بلندگوی اعتاب و بقاع متبرکه صلوات خاصه امام رضا (ع) در ساعت ۲۰ قرائت و پخش شود تا از این رهگذر فضای امام رضایی در کشور ایجاد شود.

همچنین در بخش دیگری از این جلسه مرتضی دهقانی، با اشاره به برنامه‌های آستان مقدس ثامن الحجج (ع) در دهه کرامت اظهار کرد: قریب بر ۱۰۰ برنامه ویژه این ایام تدارک دیده شده و آستان مقدس آن حضرت در کنار سایر مجموعه‌ها از اواخر فروردین فعالیت خود را کلید زده و در این راستا سند محتوایی دهه کرامت را مورد بازبینی قرار داد، همچنین به موازات آن هم‌افزایی و همکاری‌های خوبی با دستگاه‌های دیگر در سطح ملی ایجاد شده است.

جانشین دبیر ستاد مناسبت‌های ویژه آستان قدس رضوی ادامه داد: البته به دلیل گستردگی حوزه‌های مختلف اعم از حرم، بنیاد کرامت رضوی، بنیاد بهره وری موقوفات و سازمان علمی فرهنگی آستان در این عرصه هم افزایی داشتیم؛ ضمن اینکه از تأکیدات ویژه تولیت آستان قدس رضوی به ستاد بزرگداشت دهه کرامت آستان، همواره این مساله بوده است که نقش محوری آستان در دهه کرامت حفظ و از هرگونه فعالیت رقابتی پرهیز شود تا بتوانیم در کنار سایر مجموعه‌ها به انسجام و هم‌افزایی و اجرای بهتر برنامه‌های بزرگداشت دهه کرامت گام برداریم.

وی همچنین با اشاره به برنامه‌ها و فعالیت‌های دیگر آستان قدس رضوی در دهه کرامت افزود: از دیگر برنامه‌های مهم آستان در گستره ملی، اجرای چهاردهمین دوره طرح ملی «زیر سایه خورشید» است که طی آن بیش از ۳۰۰ کاروان در بیش از دو هزار نقطه کشور حضور می‌یابند، هرچند که به تناسب اقتضائات کرونایی باید مجوزهای لازم از وزارت بهداشت صادر شده و این کاروان‌ها به تناسب شرایط توجیه شوند؛ ضمن اینکه امسال به دلیل تقارن دهه کرامت با انتخابات ریاست جمهوری، طی تمهیداتی که در نظر گرفتیم قرار شد تا حرکت این کاروان‌ها بعد از ۲۸ خرداد یعنی در بازه ۲۹ خرداد تا یکم تیر ماه باشد.

دهقانی در بخش دیگری از مباحث خود از افتتاح مهمان‌سرای زائران پاکستانی امام رضا (ع) در مرز میرجاوه همزمان با دهه کرامت خبر داده و تصریح کرد: خدمت کریمانه، گره‌گشایی به رسم اهل بیت (ع) که شعار دهه کرامت امسال در نظر گرفته شده است با محوریت مرکز رسانه و ارتباطات آستان قدس رضوی در حال پیگیری است، همچنین در این راستا از ظرفیت سایر اعتاب نیز بهره مند می‌شویم، ضمن اینکه در نظر داریم در گستره ملی، استانی، شهر و روستا شعار دهه کرامت ۱۴۰۰ را تبلیغات محیطی کنیم.

وی در ادامه آزادسازی زندانیان، توزیع بسته‌های معیشتی را از دیگر اقدامات آستان به منظور تحقق شعار خدمت کریمانه؛ گره گشایی به رسم اهل بیت (ع) عنوان کرد.

انتخاب خادمان فرهنگی هنری رضوی

در بخش دیگری از این جلسه «محمودرضا برازش» با اشاره به اینکه از چند ماه قبل بحث انتخاب خادمان فرهنگی هنری رضوی را در دستور کار داشتیم، اظهار کرد: با بررسی‌های انجام شده ۷ خادم از داخل و ۶ خادم از کشورهایی همچون عمان، لبنان، پاکستان، ژاپن، اسپانیا، ایتالیا انتخاب شدند که قرار است به منظور حمایت از تولید داخلی از محصولات تولید داخل نظیر قالیچه دستباف از این افراد تقدیر به عمل آید؛ در سال‌های گذشته با سکه طلا و ارز از این افراد تقدیر می‌شد اما امسال با هدفی که عنوان شد محصولات و تولیدات داخل را به عنوان تقدیر در نظر گرفتیم.

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) با بیان اینکه ۳۰ برنامه در سه بخش به منظور بزرگداشت دهه کرامت تدارک دیده شده است، افزود: همچنین تفاهمی با برنامه «زنده باد زندگی» برای حضور خادمان فرهنگی امام رضا (ع) داریم که در مجموع شامل ۱۰ برنامه می‌شود، همچنین ۱۰ برنامه رادیویی و نیز برنامه‌های تلویزیونی برای پخش از سیمای استانی خراسان رضوی را تدارک دیده شده است، ضمن اینکه فعالیت بخش بین‌الملل را از طریق همکاری با رایزنی‌های فرهنگی پیگیری کرده و در اجرای برنامه به صورت زنده نیز در دستور کار قرار گرفته و در مجموع ۶۰ کشور در برنامه‌های مجازی دهه کرامت در بعد بین المللی مشارکت دارند.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام «محمدحسن مهدوی مهر»، طی سخنانی با بیان اینکه دهه کرامت برای آستان قدس رضوی از اهمیتی خاص برخوردار است، اظهار کرد: فعالیت‌هایی که در طول سال در سطح آستان صورت می‌پذیرد در دهه کرامت معرفی می‌شود. در آستان از روز نخست آغاز دهه کرامت تا سالروز ولادت امام رضا (ع) برنامه‌های متنوعی شامل بیش از ۱۰۰ عنوان، در بخش‌های حرم مطهر و بنیاد برکت، بنیاد بهره‌وری و سازمان علمی و فرهنگی تدارک دیده شده است.

رئیس سازمان علمی فرهنگی آستان قدس رضوی با بیان اینکه صحن‌ها و رواق‌های حرم امام رضا (ع) میزبان برنامه‌های متنوع دهه کرامت خواهند بود، تصریح کرد: برنامه‌ها و فعالیت‌های آستان قدس به دلیل استفاده حداکثری از فضای مجازی، در سطحی گسترده اجرا می‌شود چنان که وارد فضای بین الملل شده است؛ در دهه کرامت باید به محتوا بیشتر پرداخته شود و امید داریم که بتوانیم در تعامل با اعتاب مقدس در داخل و خارج از کشور بر این بُعد فعالیت‌ها افزوده و به احیای امر اهل بیت (ع) که از تأکیدات ائمه معصومین (ع) است، بپردازیم.

وی با اشاره به همزمانی دهه کرامت ۱۴۰۰ با انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، افزود: انتخابات از جلوه‌های مردم سالاری دینی است، مردم عزیز باز هم رشادت و بلوغ فکری خود را در این انتخابات نشان می‌دهند و با رأیی که به صندوق‌ها می‌ریزند دشمنان را مأیوس خواهند کرد.

همچنین در ادامه «محمدصادق براتی» با اشاره به محدود شدن فعالیت‌های حضوری دهه کرامت به دلیل شیوع کرونا، گفت: با تجربه سال گذشته، برنامه‌ها را در فضای مجازی متمرکز کردیم تا بزرگداشت این ایام به نحوی شایسته برگزار شود چراکه با اجرای شایسته این برنامه‌ها به نشاط معنوی و امید اجتماعی در جامعه کمک می‌شود، به ویژه آنکه این دهه با ایام انتخابات ریاست جمهوری نیز همزمان شده است.

معاون مدیریت و هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی ادامه داد: برنامه‌های متنوع در بقاع متبرکه مشهد مقدس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تدارک دیده شده است. همگام با استان و ستاد استانی، ابلاغیه‌ای به فرمانداران ارسال شده و ستادهای شهرستانی را نیز برای بزرگداشت دهه کرامت فعال کرده‌ایم، همچنین است در ارتباط با اصناف و نیروهای مسلح و …. صلوات خاصه امام رضا (ع) را در ساعت ۸ صبح و ۸ شب روز ولادت حضرت (ع) قرائت می‌شود؛ همچنین طرح نقاره زنی در سطح شهر مشهد را نیز مدنظر داریم که هنوز نهایی نشده است. آذین بندی و فضاسازی محیطی نیز انجام می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

اعطای گواهینامه درجه یک هنری به مرتضی امیری اسفندقه

 اعطای گواهینامه درجه یک هنری به مرتضی امیری اسفندقه
2021-06-14T15:11:58+04:30
دهقانکار در مراسم اعطای گواهینامه درجه یک هنری به مرتضی امیری اسفندقه گفت: اسفندقه قبل از گرفتن این گواهینامه، نشان درجه یک اخلاق را گرفته است.

شیطان چگونه در نطفه انسان شریک می‌شود؟

 شیطان چگونه در نطفه انسان شریک می‌شود؟
2021-06-14T15:11:58+04:30
شراکت شیطان اینگونه است که در نطفه انسان تأثیر دارد، به این صورت که برخی اموال و رفتارهای او سبب می‌شود شرک شیطان اتفاق بیفتد.

آیت‌الله قائم مقامی: امام راحل عدم حضور و مسامحه در انتخابات را گناه کبیره می‌دانست

 آیت‌الله قائم مقامی: امام راحل عدم حضور و مسامحه در انتخابات را گناه کبیره می‌دانست
2021-06-14T15:11:56+04:30
استاد حوزه علمیه قم گفت: اهالی مسجد و متدینین جامعه باید در این عرصه به صورت فعالانه شرکت و در کنار آن، آحاد جامعه را برای حضور حماسی پای صندوق‌های رأی دعوت...

سیر ترجمه های قرآن به زبان فارسی بررسی می شود

سیر ترجمه های قرآن به زبان فارسی بررسی می شود
2021-06-14T14:24:54+04:30
نشست سیر ترجمه های قرآن به زبان فارسی از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بررسی می شود.

«علیرضا بیژنی‌»درجایگاه نخست مسابقات بین‌المللی قرآن بنگلادش نشست

«علیرضا بیژنی‌»درجایگاه نخست مسابقات بین‌المللی قرآن بنگلادش نشست
2021-06-14T14:11:32+04:30
علیرضا بیژنی‌، نماینده ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن کشور بنگلادش، موفق به کسب رتبه نخست شد.

نشست«نقش اهل سنت در مشارکت حداکثری انتخابات ۱۴۰۰» برگزار می شود

نشست«نقش اهل سنت در مشارکت حداکثری انتخابات ۱۴۰۰» برگزار می شود
2021-06-14T13:58:13+04:30
نشست «نقش اهل سنت در مشارکت حداکثری انتخابات ۱۴۰۰» به صورت مجازی و در قالب وبینار برگزار می شود.

هفتمین دوره طرح ملی رحله در ملایر برگزار می شود

هفتمین دوره طرح ملی رحله در ملایر برگزار می شود
2021-06-14T12:24:52+04:30
هفتمین دوره طرح ملی رحله در ملایر از سوی یکی از شعب موسسه بیت الاحزان برگزار بر گزار می شود.

اعلام برنامه‌های حرم شاهچراغ(س) ویژه دهه کرامت ۱۴۰۰/افتتاح انجمن خوشنویسی کاتبان وحی

اعلام برنامه‌های حرم شاهچراغ(س) ویژه دهه کرامت ۱۴۰۰/افتتاح انجمن خوشنویسی کاتبان وحی
2021-06-14T11:44:53+04:30
حجت‌الاسلام سلامی با اشاره به برنامه‌های آستان شاهچراغ(س) به مناسبت دهه کرامت، اجرای نمایش آیینی «امین ولایت» و افتتاح انجمن خوشنویسی کاتبان وحی را از جمله ا...

چهارپایه خوانی مداحان جوان به منظور دعوت مردم برای مشارکت حداکثری

چهارپایه خوانی مداحان جوان به منظور دعوت مردم برای مشارکت حداکثری
2021-06-14T11:44:53+04:30
جشن خیابانی دهه کرامت با چهارپایه خوانی میثم مطیعی و جمعی از مداحان جوان کشور به منظور دعوت مردم به حضور حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

التزام عملی به دستورات دین از ویژگی های رییس جمهور اصلح است

التزام عملی به دستورات دین از ویژگی های رییس جمهور اصلح است
2021-06-14T11:44:52+04:30
تولیت مدرسه علمیه مروی التزام عملی به دستورات دین را از ویژگی های رییس جمهور اصلح برشمرد و گفت: انسان فاسق و فاسد شرعا نمی تواند زمامدار جامعه اسلامی باشد.

فتنه‌ای که شیعیان امام رضا (ع) را به چالش اعتقادی کشید / آگاهی امام از شبهۀ قلبی صحابه

 فتنه‌ای که شیعیان امام رضا (ع) را به چالش اعتقادی کشید / آگاهی امام از شبهۀ قلبی صحابه
2021-06-14T11:25:11+04:30
یکی از صحابۀ امام رضا علیه‌السلام می‌گوید پس از وفـات امام کـاظم علیه‌السلام، مردم در امر امامت تـوقف کـردند. نـزد امـام رضـا علیه‌السلام بـودم کـه آن را نه...

"یک مکان ساکت ۲" رکورد فروش را در هالیوود زد

 "یک مکان ساکت ۲" رکورد فروش را در هالیوود زد
2021-06-14T11:11:52+04:30
قسمت دوم فیلم ترسناک "یک مکان ساکت ۲" توانست رکورد فیلم گودزیلا در برابر کونگ را بزند و از مرز ۱۰۰ میلیون دلار در سینماهای آمریکا عبور کند.

حال احسان علیخانی رو به بهبود است/ "عصرجدید۳" زمستان ساخته می‌شود!

 حال احسان علیخانی رو به بهبود است/ "عصرجدید۳" زمستان ساخته می‌شود!
2021-06-14T11:11:52+04:30
احسان علیخانی چند روزی است که به کرونا مبتلا شده و الان دوران نقاهت را سپری می‌کند؛ قرار است در فصل زمستان فصل سوم "عصر جدید" با فضای نو ساخته شود.

اهل بیت(ع) برای حفظ عزت مومن نیازمند، مخفیانه کمک می کردند

اهل بیت(ع) برای حفظ عزت مومن نیازمند، مخفیانه کمک می کردند
2021-06-14T10:51:32+04:30
حجت الاسلام نوروزپور با اشاره به اهمیت شاد کردن قلب مومن گفت: اهل بیت(ع) برای حفظ عزت مومن نیازمند، مخفیانه کمک می کردند.

دختری که احمد آقا صدایش می‌کنند

 دختری که احمد آقا صدایش می‌کنند
2021-06-14T10:58:27+04:30
کتاب «دختر تبریز»، مسیر جست‌وجوگری، صیرورت(شدن) و هویت‌یابی همان آدم عادی را تا تبدیل به انسان انقلاب اسلامی به‌خوبی نشان داده است.

موزه حمید سبزواری ساخته نشده، تخریب شد

 موزه حمید سبزواری ساخته نشده، تخریب شد
2021-06-14T10:58:27+04:30
موزه‌ای که قرار بود به نام زنده‌یاد حمید سبزواری، پدر شعر انقلاب، در زادگاهش راه‌اندازی شود، پس از ۵ سال همچنان بلاتکلیف و بخشی از دیوار آن نیز دچار ریزش شد...

کم‌لطفی‌ها به توزیع رمان «دختر ماه» / سختی‌های نوشتن از قهرمانان دینی

 کم‌لطفی‌ها به توزیع رمان «دختر ماه» / سختی‌های نوشتن از قهرمانان دینی
2021-06-14T10:58:27+04:30
سارا عرفانی نویسنده رمان »دختر ماه» زندگی‌نامه داستانی حضرت معصومه با اشاره به سختی‌های نوشتن از قهرمان‌های دینی از کم‌لطفی نهادهای دولتی و حکومتی...

دهه کرامت فرصتی برای تعمیق تبلیغات اسلامی برای نسل جوان است

دهه کرامت فرصتی برای تعمیق تبلیغات اسلامی برای نسل جوان است
2021-06-14T10:24:52+04:30
حسن بلخاری گفت:دهه کرامت بهترین فرصت برای تعمیق نظام تبلیغات در اندیشه اسلامی برای این قشر به شمار می‌رود.

دهه کرامت بهترین فرصت برای تعمیق و تبلیغ نظام اسلامی برای جوانان

دهه کرامت بهترین فرصت برای تعمیق و تبلیغ نظام اسلامی برای جوانان
2021-06-14T09:44:52+04:30
حسن بلخاری، با اشاره به اینکه باید با زبان گویا در راستای تعمیق مفاهیم دینی برای نسل جوان تلاش کنیم، افزود: دهه کرامت بهترین فرصت برای تبلیغ نظام اسلامی برای...

برنامه‌های مجمع جهانی اهل بیت(ع) در ۵۰ شهر و کشور جهان

برنامه‌های مجمع جهانی اهل بیت(ع) در ۵۰ شهر و کشور جهان
2021-06-14T09:04:53+04:30
حجت‌الاسلام معینیان گفت: مجمع جهانی اهل بیت(ع) با بیش از سه هزار مبلغ بومی، ۱۰۰ مجمع عمومی و مرکزی در ۵۰ شهر و کشور در دهه کرامت فعالیت می‌کند.

مسابقه «لحظه دیدار» ویژه عکاسی از اماکن متبرکه برگزار شد

مسابقه «لحظه دیدار» ویژه عکاسی از اماکن متبرکه برگزار شد
2021-06-14T08:51:32+04:30
مرحله داوری مسابقه «لحظه دیدار» ویژه عکاسی از اماکن متبرکه در نگارخانه کلک خیال فرهنگسرای اخلاق برگزار شد.

پخش روزانه برنامه «صراط» با محوریت انتخابات از منظر معارف قرآنی

پخش روزانه برنامه «صراط» با محوریت انتخابات از منظر معارف قرآنی
2021-06-14T08:38:12+04:30
برنامه صراط با موضوع انتخابات از منظر معارف قرآنی همه روزه در آستانه سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و شوراها روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می‌رود.

مهربانی: در انواع کارهای هنری، تئاتر بیشترین قدرت را در تأثیر بر مخاطب دارد

 مهربانی: در انواع کارهای هنری، تئاتر بیشترین قدرت را در تأثیر بر مخاطب دارد
2021-06-13T19:31:54+04:30
بازیگر نمایش «شب/خارجی/یرما» و مجری تلویزیون معتقد است تئاتر، در بین کارهای هنری، به جهت برخورد مستقیم با مخاطب، می‌تواند بالاترین تأثیر را بر آن ...

تئاتر دانشجویی از خوی جنگنده‌اش تهی شده است/ دولت دخالت می‌کند

 تئاتر دانشجویی از خوی جنگنده‌اش تهی شده است/ دولت دخالت می‌کند
2021-06-13T19:31:54+04:30
چهارمین نشست از سلسله نشست‌های بندباز با بررسی اوضاع جشنواره تئاتر دانشجویی برگزار شد و بر عدم دخالت دولت در تئاتر دانشجویی تأکید کرد.

۲ کتاب جدید از رهنمودهای انتخاباتی آیت‌الله خامنه‌ای/ معیارهای سیاستمدار طراز انقلاب اسلامی + گزارش تصویری

 ۲ کتاب جدید از رهنمودهای انتخاباتی آیت‌الله خامنه‌ای/ معیارهای سیاستمدار طراز انقلاب اسلامی + گزارش تصویری
2021-06-13T15:58:37+04:30
کتاب‌های «رجل سیاسی» و «دولت جوان حزب‌اللهی» به‌تازگی منتشر شده است و شاخص‌های سیاستمدار طراز انقلاب اسلامی را معرفی می‌کند.

نگار عابدی: نگران بودم مخاطب مرا جدّی نگیرد/ سر صحنه "دودکش۲"ام

 نگار عابدی: نگران بودم مخاطب مرا جدّی نگیرد/ سر صحنه "دودکش۲"ام
2021-06-13T15:45:17+04:30
جالب است در سریال "تعبیر وارونه یک رؤیا" نگران این بودم که مبادا به‌خاطر بازی در مجموعه‌های طنز، مخاطبان مرا در قالب نقش جدّی نپذیرند.

آغاز ثبت نام آزمون سراسری مؤسسه کشوری مهد قرآن

آغاز ثبت نام آزمون سراسری مؤسسه کشوری مهد قرآن
2021-06-13T15:24:56+04:30
ثبت نام برای حضور در سیزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ کل قرآن همراه با ترجمه و تدبر “ترنم وحی” ویژه قرآن آموزان عضو مؤسسه کشوری مهد قرآن از سراسر کشور از امروز...

روایت تکان‌دهنده عکاس خبری ربوده شده از تحمل ۲۱ ضربه چاقو و از دست دادن ۲۰۰ میلیون تجهیزات/ ادوات دفاعی برای عکاسان لازم است

 روایت تکان‌دهنده عکاس خبری ربوده شده از تحمل ۲۱ ضربه چاقو و از دست دادن ۲۰۰ میلیون تجهیزات/ ادوات دفاعی برای عکاسان لازم است
2021-06-13T15:31:55+04:30
ماجرای وحشتناکی که برای محمد دلکش رخ داد، منجر به چاقو خوردن او و دزدیده شدن تمام تجهیزات عکاسی او شد.

روش برخورد امام رضا(ع) با مخالفان در مناظرات/ جامعه نیاز به تزریق اخلاق و کرامت دارد

 روش برخورد امام رضا(ع) با مخالفان در مناظرات/ جامعه نیاز به تزریق اخلاق و کرامت دارد
2021-06-13T15:31:55+04:30
حجت‌الاسلام ارزانی ضمن اشاره به برخی گزاره‌های اخلاقی در مناظرات حضرت امام علی‌بن موسی الرضا(ع) گفت: نباید این‌چنین باشد که از ضرورت نان و اقتصاد بگوییم، ام...

هیات اندیشه ورز بانوان قرآنی مردم را دعوت به حضور حداکثری در انتخابات کرد

هیات اندیشه ورز بانوان قرآنی مردم را دعوت به حضور حداکثری در انتخابات کرد
2021-06-13T15:11:37+04:30
هیات اندیشه ورزبانوان قرآنی از آحادمختلف مردم خصوصاً بانوان که قشر عظیم دخیل در تغییر سرنوشت ملت می‌باشند صمیمانه درخواست کرد در انتخابات ۱۴۰۰ حضور حداکثری د...
X فیلم جدید کلیپ جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)