میرنیوز

باید تلاش کرد برنامه‌های دهه کرامت از بُعد مردمی بودن خارج نشود

باید تلاش کرد برنامه‌های دهه کرامت از بُعد مردمی بودن خارج نشود 2021-06-02T08:55:14+04:30

به گزارش خبرگزاری مهر، آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) میزبان ۳۲ نهاد و دستگاه عضو در ستاد بزرگداشت دهه کرامت در بستر فضای مجازی بود.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد سعیدی در این نشست مجازی طی سخنانی با اشاره به واقعه غدیر خم و انتخاب حضرت امیر (ع) به عنوان اولین امام شیعیان، اظهار کرد: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز قبل از خاکسپاری امام خمینی (ره) به عنوان ولی فقیه معرفی شدند و انتخاب امام خامنه‌ای به عنوان ولی فقیه موجب شد که کشور، منطقه و جهان تحت تأثیر مدیریت عالی ایشان قرار بگیرند، بسیاری از نظریه‌پردازان امروز به پیشگویی‌های معظم‌له توجه دارند، پیشگویی‌های ایشان همواره به عنوان یک پدیده خاص و قابل توجه قرار گرفته است.

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) در بخش دیگری از مباحث خود با بیان اینکه بحث مقاومت مردم فلسطین، از بین رفتن داعش و نابودی صدام از جمله پیشگویی‌های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بوده است، تصریح کرد: همه این موارد در پرتو عنایات خداوند، حضرت ولیعصر (عج) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بوده است که باید ما باید این نعمت را شکر کنیم.

وی در ادامه افزود: شهادت امام صادق (ع)، ولادت حضرت معصومه (س)، ولادت امام رضا (ع) مصادف با ایام دهه کرامت بوده و انتخاب شعار «خدمت کریمانه؛ گره‌گشایی به رسم اهل بیت (ع)» شعار محتوایی و مناسبی برای این ایام است، اهل بیت (ع) در عمر با برکت خود همواره گره‌گشای مسلمانان و حتی پیروان سایر مذاهب بودند.

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) افزود: امام علی (ع) در بخشی از نامه خود به مالک‌اشتر می‌نویسد: «مردم دو دسته‌اند، دسته‌ای برادر دینی تو، و دسته دیگر همانند تو در آفرینش می‌باشند»؛ این نشان می‌دهد که نگاه اسلام فراتر از فرقه‌ها و مکاتب است.

وی ادامه داد: ائمه اطهار (ع) در امور کلان و خرد نسبت به مسائل اجتماعی و سیاسی و فقهی گره‌گشا بودند بنابراین امسال در این ایام و با توجه به انتخاب شعار دهه باید از این ویژگی ائمه (ع) با مردم سخن بگوییم.

حجت الاسلام و المسلمین سعیدی همچنین با اشاره به همزمانی انتخابات ریاست جمهوری با دهه کرامت گفت: این انتخابات باید گره گشای کار مردم باشد و شخص منتخب به مردم خدمت کریمانه داشته باشد، شرکت حداکثری در انتخابات اهمیت دارد.

حجت الاسلام و المسلمین سعیدی: باید دهه کرامت را با عمل و خدمت خود با یاد اهل بیت (ع) گرامی بداریم و تلاش کنیم که برنامه‌های این ایام از بُعد مردمی بودن خارج نشود

وی در بخش دیگری از مباحث خود با بیان اینکه دهه کرامت درس بزرگ حمایت از قشر محروم در قالب مواسات و کمک مومنانه را به همراه دارد، افزود: مردم باید بدانند هرجا پرچم اهل بیت (ع) بلند می‌شود گروه گشایی از سوی این ولی نعمتان صورت می‌گیرد؛ بنابراین دهه کرامت باید همراه با خدمات و گره گشایی کریمانه و به نام اهل بیت گره بخورد تا مردم بیش از پیش این مساله را درک کنند.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) تصریح کرد: همچنین خدمات مومنانه، ایجاد اشتغال جوانان و تهیه جهیزیه از جمله فعالیت‌هایی محسوب می‌شود که ضرورت دارد در این ایام مورد توجه قرار گیرد؛ باید دهه کرامت را با عمل و خدمت خود با یاد اهل بیت (ع) گرامی بداریم و تلاش کنیم که برنامه‌های این ایام از بُعد مردمی بودن خارج نشود.

در بخش دیگری از این نشست حجت‌الاسلام حبیب‌رضا ارزانی طی سخنانی اظهار کرد: امسال به دلیل کرونا امکان برگزاری نشست‌های حضوری را نداشتیم و امیدوارم با برطرف شدن این ویروس بتوانیم سال آینده به صورت حضوری مجموعه نشست‌ها را برگزار کنیم.

رئیس ستاد فهما با اشاره به همزمانی انتخابات ریاست جمهوری و دهه کرامت افزود: انتخاب اصلح بحث مهمی است، کار اصلی دهه کرامت با آستان‌های مقدس است و سازمان‌ها و نهادها در این عرصه یاری رسان آستان ها هستند؛ به بیان دیگر همه مردم ایران به دلیل ارادت خاصی که به حضرات معصومین (ع) دارند در این عرصه وارد شده و هرکسی به نوبه خودش فعالیت می‌کند.

وی با تاکید بر حضور و هم افزایی بیشتر با شوراهای هماهنگی کشور به منظور هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن دهه کرامت گفت: باید از ظرفیت این مجموعه‌ها استفاده شود.

حجت الاسلام ارزانی در ادامه نسبت به فعالیت ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان قم در دهه کرامت تاکید کرد و افزود: ستاد فهما این استان در ایام دهه کرامت باید برنامه‌های ویژه‌تری را در سطح کلان و کشوری داشته باشد.

رئیس ستاد فهما افزود: مساله مهم دیگر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این ایام است، جان مؤمن اهمیت دارد بنابراین در برگزاری معدود نشست‌های حضوری این مساله باید مورد توجه قرار گیرد.

حجت الاسلام ارزانی گفت: همچنین تمرکز برنامه‌ها در سطح فضای مجازی و تولید کلیپ، نماهنگ، اینفوگرافی از جمله اقداماتی است که می‌تواند در معرفی سیره حضرات معصومین در سطح فضای مجازی مؤثر باشد.

وی در ادامه عرصه بین‌الملل را از جمله محورهای مورد توجه در بزرگداشت دهه کرامت دانست و افزود: ضرورت دارد در این ایام در قالب وبینار از دیدگاه‌ها و نظرات اندیشمندان شیعه و اهل سنت بهره‌مند شویم.

در بخش دیگری از این نشست، «مرتضی طاهریان» با بیان اینکه یکی از شاخصه‌های اهل مسجد و هیأت آن است که هر تهدیدی را تبدیل به فرصت می‌کنند، اظهار کرد: در جریان شیوع ویروس کرونا با وجودی که به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی مساجد تعطیل و بسیاری از فعالیت‌ها با محدودیت مواجه شد اما بچه‌های مسجد و آنان که علاقه مند به مکتب اهل بیت (ع) بودند آغاز یک جریان مهم بود.

معاون ساماندهی و شبکه سازی ستاد فهما گفت: ما بچه‌های مسجدی اصطلاحی داریم بر این مبنا که مسجد تعطیل بردار نیست، با عنایت به این مساله بچه‌های مسجد در عرصه خدمت به مردم در ایام شیوع کرونا جانانه به میدان آمده و در قالب ضدعفونی معابر و اماکن عمومی، کمک‌های مومنانه و توزیع بسته‌های معیشتی پیش قراول شدند.

وی افزود: در جریان برگزاری دهه کرامت نیز این مساله وجود داشت و همه به میدان آمدند، هرچند که بسیاری از مجامع و اجتماعات محدود شد اما دهه کرامت سال گذشته اتفاقاتی افتاد که تا الان شاهدش نبودیم، از جمله حضور پررنگ‌تر در حوزه بین الملل، تولید محتواهای متعدد و انتشار آن در شبکه‌های اجتماعی که منشأ اثر شد.

حجت الاسلام احمدی امروز شاهد نقش‌آفرینی دستگاه‌ها و نهادهای مختلف و مردم در بزرگداشت دهه کرامت هستیم؛ البته با توجه به اینکه اعتاب مقدسه به ویژه آستان مطهر امام رضا (ع) محور فعالیت‌های این ایام هستند در نتیجه بسیاری از فعالیت‌ها در این عرصه ظهور و بروز دارند

طاهریان تصریح کرد: اما امسال در موضوع دهه کرامت بسیاری از نهادها فعالیت‌های متعددی داشتند و به معنای واقعی کلمه کرونا برای آنها یک مانع نبود که کارها با کاهش مواجه شود بلکه خدمت در این ایام بیش از هر زمان دیگری بروز و ظهور یافت.

همچنین در ادامه حجت الاسلام مهدی احمدی طی سخنانی اظهار کرد: امروز شاهد نقش‌آفرینی دستگاه‌ها و نهادهای مختلف و مردم در بزرگداشت دهه کرامت هستیم؛ البته با توجه به اینکه اعتاب مقدسه به ویژه آستان مطهر امام رضا (ع) محور فعالیت‌های این ایام هستند در نتیجه بسیاری از فعالیت‌ها در این عرصه ظهور و بروز دارند.

معاون فرهنگی و معارف قرآن و عترت آستان مقدس حضرت معصومه (س) در ادامه به ارائه گزارشی از فعالیت‌های کمیته محتوایی ستاد بزرگداشت دهه کرامت پرداخت و گفت: خدمت کریمانه؛ گره‌گشایی به رسم اهل بیت (ع)، به عنوان شعار دهه کرامت سال ۱۴۰۰ در نظر گرفته شد و شعاری مناسبی با توجه به شرایط شیوع کرونا و مشکلات ناشی از آن بود؛ همچنین پیش رو بودن انتخابات ریاست جمهوری که در واقع این شعار همه این موارد را پوشش داد.

حجت الاسلام احمدی افزود: قطعاً انتخاب یک دولت انقلابی گره گشا خواهد بود، بحث ولایت مداری و هم‌عهدی با ولایت و توجه به توصیه‌های مقام عظمای ولایت باید در این ایام به شکل خاص‌تری مورد توجه ویژه باشد.

وی افزود: امسال کمیته محتوایی ستاد بزرگداشت دهه کرامت همچون سال گذشته جشن «فدای دخترم» را برگرفته از الگوی امام کاظم (ع) نسبت به دخترشان حضرت معصومه (س) برگزار می‌کند، سال گذشته از این برنامه استقبال فراوانی در ایام دهه کرامت شد؛ البته با توجه به فضای انتخاباتی تمرکز برگزاری این جشن در روز ولادت کریمه اهل بیت (ع) خواهد بود.

معاون فرهنگی و معارف قرآن و عترت آستان مقدس حضرت معصومه (س) ادامه داد: از جمله برنامه‌های آستان توجه به شعارهایی است که برای روزهای دهه کرامت در نظر گرفته شده به گونه‌ای که تلاش کردیم که فقط در حد یک شعار نباشد، در این راستا به صورت روزانه کلیپ‌هایی ویژه مسابقه «حدیث کرامت» تهیه شده است تا با مشارکت نهادهای عضو در ستاد بزرگداشت دهه کرامت در راستای تبیین شعار سال استفاده شود؛ ضمن اینکه از ویژگی‌های مسابقه مذکور اختصار و در عین حال برخورداری از جذابیت صوتی و تصویری است.

وی همچنین راه اندازی کاروان شادی به منظور تغییر حال و هوای کشور را از دیگر برنامه‌های کمیته محتوایی عنوان کرد و افزود: ۲۰۰ اجرا در کل کشور خواهیم داشت، همچنین مراسم روز ولادت حضرت معصومه (س) که آغاز جشن‌های دهه کرامت است در حرم مطهر آن حضرت با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین مروی برگزار می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

امام رضا(ع) و خواهر بزرگوارش نزد ایرانیان جایگاه ویژه‌ای دارند

امام رضا(ع) و خواهر بزرگوارش نزد ایرانیان جایگاه ویژه‌ای دارند
2021-06-15T14:18:13+04:30
فقهی‌زاده گفت:ما مفتخریم که در گستره سرزمینی ایران اسلامی از دیر باز میزبان قدوم مبارک حضرت فاطمه معصومه (س) و حضرت امام رضا (ع) بوده‌ایم.

نقش حاکمیت، مردم و فعالان سیاسی در صیانت از «مردم سالاری دینی»/لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات

نقش حاکمیت، مردم و فعالان سیاسی در صیانت از «مردم سالاری دینی»/لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات
2021-06-15T14:18:12+04:30
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به تشریح نقش حاکمیت، مردم و جناح ها و احزاب سیاسی در صیانت از «مردم سالاری دینی» پرداخت و بر لزوم حضور پرشور وحداکثری ...

جلسه مجمع مشورتی شورای توسعه فرهنگ قرآنی برگزار شد

جلسه مجمع مشورتی شورای توسعه فرهنگ قرآنی برگزار شد
2021-06-15T13:11:34+04:30
شاخص‌ها و مصادیق انتصاب مدیران دستگاه‌ها و سازمان‌های قرآنی بررسی و پس از دریافت پیشنهادات اعضای جلسه، این موضوع در شورای توسعه فرهنگ قرآنی مورد بحث قرار گرفت.

مراسم جشن دهه کرامت در گرجستان برگزار شد

مراسم جشن دهه کرامت در گرجستان برگزار شد
2021-06-15T13:11:33+04:30
مراسم جشن فارغ‌التحصیلان دانشگاه المصطفی و دهه کرامت با حضور اکبر قاسمی، سفیر و حمید مصطفوی، رایزن فرهنگی کشورمان در سالن اجتماعات مسجد امام حسین (ع) در شهر ...

بیانیه مداحان و شاعران آیینی برای حضور مردم در انتخابات صادر شد

 بیانیه مداحان و شاعران آیینی برای حضور مردم در انتخابات صادر شد
2021-06-15T13:05:13+04:30
رهبر معظم انقلاب همچنین در سی و دومین سالگرد رحلت حضرت امام (ره) نیز فرمودند؛ امامِ بزرگوار انتخابات را فریضه دینی می‌دانستند و در وصیت‌نامه خود می‌گویند عد...

انتقاد نویسنده شاخص دفاع مقدس از روزگار سخت هنرمندان/ دولت آینده فکری به حال معیشت اهل فرهنگ کند

 انتقاد نویسنده شاخص دفاع مقدس از روزگار سخت هنرمندان/ دولت آینده فکری به حال معیشت اهل فرهنگ کند
2021-06-15T13:05:13+04:30
گلعلی بابایی با انتقاد از رکود در حوزه فرهنگ طی ماه‌های اخیر، گفت: رئیس جمهور آینده باید نیم‌نگاهی هم به حوزه فرهنگ و اقتصاد این حوزه داشته باشد.

مقصر "شبه فاجعه" انتخابات قبلی، راهبران سلبریتی‌ها بودند نه خود آنها

 مقصر "شبه فاجعه" انتخابات قبلی، راهبران سلبریتی‌ها بودند نه خود آنها
2021-06-15T13:05:12+04:30
محسن ردادی معتقد است در انتخابات گذشته، سلبریتی‌ها کار خود را خوب انجام دادند؛ اگر نتیجه مطلوب نبود و به یک "شبه‌فاجعه" ختم شد نباید سلبریتی‌ها را...

دعوت آیت الله ری شهری به مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری

دعوت آیت الله ری شهری به مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری
2021-06-15T11:51:32+04:30
آیت الله ری شهری تولیت آستان مقدس عبدالعظیم حسنی (ع) در پیامی از عموم مردم مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو را خواستار شد.

بیانیه ۳۵۰ هنرمند در حمایت از رئیسی/ روحانی بذر ناامیدی را در دل هنرمندان و مردم کاشت

 بیانیه ۳۵۰ هنرمند در حمایت از رئیسی/ روحانی بذر ناامیدی را در دل هنرمندان و مردم کاشت
2021-06-15T11:58:34+04:30
جمعی از هنرمندان کشورمان روز گذشته در دیدار با آیت الله دکتر رییسی اعلام حمایت خود را در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ از ایشان اعلام کردند.

پویش «به تو از دور سلام» برگزار می‌شود

پویش «به تو از دور سلام» برگزار می‌شود
2021-06-15T11:38:12+04:30
پویش«به تو از دور سلام» ویژه ایام ولادت امام رضا(ع) و ایام دهه کرامت از سوی بنیاد دعبل خزاعی برگزار می شود.

جامعه قرآنی اهل سنت، مردم را به شرکت در انتخابات دعوت کردند

جامعه قرآنی اهل سنت، مردم را به شرکت در انتخابات دعوت کردند
2021-06-15T11:11:33+04:30
جامعه قاریان، حافظان، مدرسان قرآن کریم و چهره های قرآنی جامعه اهل سنت، از ملت ایران برای حضور پر شور در انتخابات ۱۴۰۰ دعوت کردند.

کلهر: سینما همه‌چیز جریان خداستیز است و با آن برایتان دین می‌سازد/ ما از عرضه سینمای ملاقلی‌پور و حاتمی‌کیا به جهان خجالت می‌کشیم/ هنرمند خداپرست بایکوت می‌شود

 کلهر: سینما همه‌چیز جریان خداستیز است و با آن برایتان دین می‌سازد/ ما از عرضه سینمای ملاقلی‌پور و حاتمی‌کیا به جهان خجالت می‌کشیم/ هنرمند خداپرست بایکوت می‌شود
2021-06-15T11:18:31+04:30
مسئولین نخواستند سینمای ملاقلی‌پور و حاتمی‌کیا و خیلی‌های دیگر به جهان معرفی شود. فیلم‌های آنان بدنه خارج را تحت تأثیر قرار می‌داد اما فیلم‌ها نگاه دفاع مقد...

برگزیدگان مسابقه دانش‌آموزی قرائت قرآن در اوگاندا تجلیل شدند

برگزیدگان مسابقه دانش‌آموزی قرائت قرآن در اوگاندا تجلیل شدند
2021-06-15T10:04:54+04:30
با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در کامپالا، برگزیدگان مسابقه دانش‌آموزی قرائت و حفظ قرآن در تلویزیون ملی یو بی سی اوگاندا تجلیل شدند.

دعوت ۱۱۰۰ هیات مذهبی از مردم برای مشارکت در انتخابات ۲۸ خرداد/دشمنان به دنبال دلسرد کردن مردم هستند

دعوت ۱۱۰۰ هیات مذهبی از مردم برای مشارکت در انتخابات ۲۸ خرداد/دشمنان به دنبال دلسرد کردن مردم هستند
2021-06-15T09:38:14+04:30
۱۱۰۰ هیات رزمندگان اسلام سراسر کشور ضمن اعلام آمادگی خود جهت حضور در این انتخابات، از ملت قدرشناس و بصیر برای مشارکت در انتخابات ۲۸ خردادماه دعوت کردند.

از ویژگی‌های حضرت امام رضا (ع) باز کردن فضای گفت‌وگو بود

از ویژگی‌های حضرت امام رضا (ع) باز کردن فضای گفت‌وگو بود
2021-06-15T09:24:55+04:30
محمدزاده با اشاره به اهمیت فعالیت‌های بین‌المللی در عرصه رسانه به منظور ترویج سیره رضوی اظهار کرد: مهم آن است که بتوانیم امام رضا(ع) را به جهانیان بشناسانیم.

سید مجید بنی فاطمه،مردم را به مشارکت حداکثری در انتخابات دعوت کرد

سید مجید بنی فاطمه،مردم را به مشارکت حداکثری در انتخابات دعوت کرد
2021-06-15T09:24:54+04:30
سید مجید بنی فاطمه با انتشار پیام تصویری در صفحه اینساگرام خود، مردم بخصوص جوانان را به مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰ دعوت کرد.

حضور حداکثری در انتخابات ضامن تداوم، بقا و مقبولیت بیشتر نظام است

حضور حداکثری در انتخابات ضامن تداوم، بقا و مقبولیت بیشتر نظام است
2021-06-15T09:11:34+04:30
طوبی فرداد مدیر مدرسه علوم دینی امام شافعی سقز گفت: حضورحداکثری مردم در تعیین رهبران اجرایی و سیاسی، ضامن تداوم، بقا و مقبولیت بیشتر نظام است.

همه ما ایرانیان عاشق امام رضا(ع) هستیم

همه ما ایرانیان عاشق امام رضا(ع) هستیم
2021-06-15T09:11:34+04:30
مجید اخشابی ضمن گرامیداشت دهه کرامت و ولادت حضرت ثامن‌الحج(ع) اظهار کرد: همه ما ایرانیان عاشق امام رضا(ع) هستیم.

کنگره«زیارت،معنویت واخلاق براساس بیانیه گام دوم »برگزار می شود

کنگره«زیارت،معنویت واخلاق براساس بیانیه گام دوم »برگزار می شود
2021-06-15T09:11:33+04:30
کنگره «زیارت، معنویت و اخلاق بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب» امروز ۲۵ خرداد ماه به صورت مجازی برگزار می‌شود.

چرا شبکه‌های استانی تلویزیون پدیده انتخابات شدند?

 چرا شبکه‌های استانی تلویزیون پدیده انتخابات شدند?
2021-06-15T09:18:31+04:30
اقدامات امسال صدا و سیما در موضوع انتخابات، با ورود ۸۱ شبکه تلویزیونی و رادیویی استانی به حوزه تولید، ابعاد گسترده‌ای به خود گرفت.

آیا سکته "اریکسن" منجر به تجربه مرگ موقت شد؟/ تهیه‌کننده "زندگی پس از زندگی" رایزنی می‌کند

 آیا سکته "اریکسن" منجر به تجربه مرگ موقت شد؟/ تهیه‌کننده "زندگی پس از زندگی" رایزنی می‌کند
2021-06-15T09:18:30+04:30
تهیه‌کننده و مجری برنامه تلویزیونی "زندگی پس از زندگی" درباره ماجرای حضور بازیکن فوتبال دانمارک اعلام کرد که رایزنی‌ها را برای این گفت‌وگو آغاز کر...

گفت‌وگوی تسنیم با خواننده قطعه «آمدم ای شاه پناهم بده»: بانی اجرای قطعه‌ای از بهشت، امام رضا (ع) بود

 گفت‌وگوی تسنیم با خواننده قطعه «آمدم ای شاه پناهم بده»: بانی اجرای قطعه‌ای از بهشت، امام رضا (ع) بود
2021-06-15T09:18:30+04:30
شعر «آمدم ای شاه پناهم بده» سروده مرحوم استاد حبیب‌الله چایچیان است که می‌خواستیم برای امام خمینی(ره) بخوانیم. البته اجرای این قطعه کاملاً به عنای...

نگه داشتن انقلاب از انقلاب کردن بالاتر و چه بسا مهم‌تر است/حضور در انتخابات دارای برکات زیادی است

نگه داشتن انقلاب از انقلاب کردن بالاتر و چه بسا مهم‌تر است/حضور در انتخابات دارای برکات زیادی است
2021-06-15T08:58:12+04:30
استاد حوزه علمیه محمدیه تالش گفت: انتخابات باعث تجدید بیعت با انقلاب و رهبری است که به واسطه‌ آن مردم ایمان و اعتقاد خود با نظام و رهبری آپدیت و ناکارآمدی‌ها...

انتخاب فردی اصلح، نقطه عطفی بر چهار دهه مقاومت ملت ایران است/انتخابات جلوه‌ای از حیات جامعه است

انتخاب فردی اصلح، نقطه عطفی بر چهار دهه مقاومت ملت ایران است/انتخابات جلوه‌ای از حیات جامعه است
2021-06-15T08:31:32+04:30
اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت، همسو با ده‌ها هزار فعال قرآنی برجسته، ضمن اعلام آمادگی خود جهت حضور در این انتخابات، از ملت قدرشناس و بصیر دعوت ...

معیشت خوب یا رهایی حجاب؟/ مردم پاسخ دادند

 معیشت خوب یا رهایی حجاب؟/ مردم پاسخ دادند
2021-06-14T20:05:05+04:30
پاسخ‌های مردم در کف خیابان به این سؤال که "بین وعده معیشت خوب و یا رهایی حجاب کدام را انتخاب می‌کنید؟" نشان می‌دهد که نامزدهای طیف اصلاحات این‌بار...

پاسخ آیت‌الله خامنه‌ای به استفتائی درباره حکم شرکت در انتخابات و انتقاد نامزدها از عملکرد مسئولان

 پاسخ آیت‌الله خامنه‌ای به استفتائی درباره حکم شرکت در انتخابات و انتقاد نامزدها از عملکرد مسئولان
2021-06-14T16:18:34+04:30
پایگاه فقه و احکام رهبر معظم انقلاب، پاسخ دو استفتاء از معظم‌له درخصوص حکم شرعی شرکت در انتخابات و انتقاد نامزدها از عملکرد مسئولان را منتشر کرد.

ساعت سخنرانی تلویزیونی ۲۶ خرداد رهبر انقلاب تغییر کرد

 ساعت سخنرانی تلویزیونی ۲۶ خرداد رهبر انقلاب تغییر کرد
2021-06-14T16:05:09+04:30
در آستانه برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری، میان‌دوره‌ای مجلس، خبرگان و شورای شهر و روستا رهبر معظم انقلاب اسلامی چهارشنبه ۲۶ خردادماه با مردم سخن خواهند گفت.

کالبدشکافی یک انیمیشن سمّی/ شلیک نتفلیکس به مغز کودکان

 کالبدشکافی یک انیمیشن سمّی/ شلیک نتفلیکس به مغز کودکان
2021-06-14T15:51:57+04:30
مسئله اینجا است که این فقط یک انیمیشن کودکانه و سرگرم‌کننده نیست، بلکه منظومه‌ای از کدها، پیام‌ها و القائات «خاص» و مخوف است که علی‌الاصول هیچ ربط...

اعطای گواهینامه درجه یک هنری به مرتضی امیری اسفندقه

 اعطای گواهینامه درجه یک هنری به مرتضی امیری اسفندقه
2021-06-14T15:11:58+04:30
دهقانکار در مراسم اعطای گواهینامه درجه یک هنری به مرتضی امیری اسفندقه گفت: اسفندقه قبل از گرفتن این گواهینامه، نشان درجه یک اخلاق را گرفته است.

شیطان چگونه در نطفه انسان شریک می‌شود؟

 شیطان چگونه در نطفه انسان شریک می‌شود؟
2021-06-14T15:11:58+04:30
شراکت شیطان اینگونه است که در نطفه انسان تأثیر دارد، به این صورت که برخی اموال و رفتارهای او سبب می‌شود شرک شیطان اتفاق بیفتد.
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)