میرنیوز

راهنمای ما در انتخابات وصیت‌نامه حاج قاسم است/ مشارکت حداکثری گره‌خورده با تعدد نامزدها نیست

 راهنمای ما در انتخابات وصیت‌نامه حاج قاسم است/ مشارکت حداکثری گره‌خورده با تعدد نامزدها نیست 2021-05-31T15:42:12+04:30

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای اندیشه، ویژه برنامه «ما ملت امام حسینیم» با هدف تبیین منظومه فکری مقام معظم رهبری با محوریت همبستگی ملی، مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب احسن در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد.

در این مراسم، مهدی جمشیدی عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و حجت الاسلام فخریان مدیر تبیین منظومه‌ فکری مقام معظم رهبری در کشور سخنرانی کردند. همچنین از خانواده شهید ابراهیم هادی و شهید صدرزاده تقدیر شد.

در ابتدای این جلسه مهدی جمشیدی صحبت کرد و گفت: امروز می‌خواهم در مورد یک بند از فرمایشات اخیر رهبری در دیدار با نمایندگان توضیح مختصری بدهم. این فرمایشات چندین بند اساسی داشت که در یکی از مهم‌ترین آنها می‌بینیم که رهبر معظم انقلاب مشارکت حداکثری مردم را به تعدد و تنوع نامزدها گره نزدند. این موضوع برخلاف پیش‌بینی همه تحلیلگران سیاسی بود. تصور می‌کردیم که دو موضوع اساسی وجود دارد؛ یکی مشارکت حداکثری و دیگری انتخاب اصلح که هر دو هم باید تأمین شود و اگر تزاحمی بین آنان رخ داد، حق تقدم با مشارکت حداکثری است.

مشارکت حداکثری گره‌خورده با تعدد نامزدها نیست

وی اضافه کرد: رهبری با شکست تمام چرخه‌های باطلی که بیان می‌شد اظهار داشتند که چه کسی می‌گوید مشارکت حداکثری گره خورده با تنوع سلایق سیاسی و حضور آنهاست؟ البته ایشان تأکید کردند که حضور سلایق سیاسی برای چه کسانی جذاب است؛ برای عامه مردم یا گروه‌های خاص؟ برای گروه‌های خاص، مشارکت گره خورده با این است که سلیقه سیاسی‌شان در انتخابات حضور داشته باشد و اگر این موضوع تأمین نشود، پای صندوق نمی‌آیند.

جمشیدی با اشاره به اینکه تعیین‌کننده نتیجه انتخابات مردم‌اند، گفت: در باب این موضوع می‌توان به چند نکته اشاره کرد؛ اولاً تحلیل‌گران جریان اصلاحات اینگونه جامعه را تقسیم‌بندی می‌کنند که جریان اصلاحات حدود 20 درصد بدنه اجتماعی دارد، جریان انقلابی هم 20 درصد بدنه اجتماعی دارد و 60 درصد مردم هم قشر خاکستری‌اند. غلتیدن این 60 درصد به یکی از دو طرف، تعیین‌کننده نتیجه انتخابات است. رهبر انقلاب فرمودند که آنچه نتیجه را تعیین می‌کند این گروه 60 درصدی مردم است نه گروه‌های خاص 20 درصدی.

مردم به کسی رأی می‌دهند که مرد میدان عمل باشد

وی تأکید کرد: نکته دوم این است که رهبری فرمودند مشارکت حداکثری به این موضوع وابسته است که نامزد انتخابات بتواند مردم را متقاعد کند. در حقیقت مردم احساس کنند که این فرد مرد میدان عمل است و می‌تواند تغییر ایجاد کند. دقت کنید که وظیفه قوه مجریه، اجرا است و فرد اجرایی باید میدانی باشد. میدان حاج قاسم کجا بود؟ زیر خاکریز و چند کیلومتری داعش بود.

جریان تحریف باید جدی گرفته شود

این استاد دانشگاه با اشاره به جریان تحریف گفت: نکته سوم این است که ما با جریانی به نام جریان تحریف روبه‌روییم. این جریان این قدر مهم است که رهبری فرمودند اگر کمر تحریف شکسته شود، تحریم هم بلااثر خواهد بود. بصیرت چیست؟ عنصر ذهنی شناختی است که حق و باطل را از یکدیگر تشخیص می‌دهد. تحریف چیزی است که خائن را قهرمان کرده و قهرمان را خائن می‌کند. تحلیل سرپاغلط یکی از تعابیر بسیار زیبای رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم است. در انتخابات 1392 و 1396 فتنه کلامی و تحلیل سرپا غلط به خورد افکار عمومی داده شد. تحریف به معنای دروغ است و نباید این جریان را دست‌کم گرفت. تحریف می‌تواند در دقیقه 90 قواعد بازی را تغییر دهد.

جمشیدی در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: دقت داشته باشید که ما حلقه‌های میانی هستیم؛ یعنی اگر مشارکت حداکثری صورت نگیرد، بخشی از اشکال به ما برمی‌گردد. ما که در هشت سال دفاع مقدس و یا مدافع حرم نبودیم. جنگ اکنون ما در شهر است. آیا در صحنه‌ایم؟ اگر رهبر انقلاب می‌فرمایند که جوانان آماده شوند، یعنی توانمندی کسب کنند و آدم متوسط نباشیم. گره‌‌های انقلاب به دست متوسط‌ها گشوده نمی‌شود، ما نیاز به ژنرال‌های فرهنگی داریم. نیاز به امثال شهید آوینی، پرمهارت، خط‌شکن و صاحب جسارت داریم. فعال فرهنگی باید صاحب ولایت باشد و اگر ربوبیت داشته باشد به این مهم دست پیدا می‌کند.

انتخابات لیله‌القدر نظام انقلاب اسلامی است

حجت الاسلام فخریان در بخش دیگری از این جلسه گفت: از امروز تا 28 خردادماه که روز برگزاری انتخابات است اصطلاحاً می‌خواهیم نخوابیم و برای انتخابات که لیلة القدر نظام انقلاب اسلامی است قیام کنیم. یکی از مشکلات جامعه ما این است که می‌گویند منتظر باشید که امام زمان بیاید و همه چیز را درست کند. منتظر واقعی کسی است که قیام کرده و می‌دود. کسی که دست روی دست گذاشته و منتظر است اتفاقی رخ بدهد، به پیروزی نمی‌رسد. باید وارد میدان شویم و آن زمان است که امام مهدی ما را رهبری می‌کند. انتخابات لیلة القدر نظام انقلاب اسلامی است و به نظرم کسی که برای این لیلة القدر کار جدی انجام ندهد، در طول عمر خود لیله‌القدری نخواهد داشت.

راهنمای ما در انتخابات وصیت‌نامه حاج قاسم است

وی اضافه کرد: از امروز تا 28 خردادماه، قرآن و راهنمای ما وصیت‌نامه حاج قاسم است. ایشان فرموده است که انقلاب اسلامی حرم است، اگر می‌خواهید حرم‌های مطهر ائمه باقی بماند باید جمهوری اسلامی بماند. ماندگاری جمهوری اسلامی به شعار نیست، زمینه‌ساز ماندگاری، زندان ساواک رفتن، دویدن و کم‌خوابی است.

فخریان تأکید کرد: بنده از شما درخواست دارم که از امروز پیغمیر کوچه، محله و خانواده‌تان باشید. آیا می‌توانید در محله‌تان انقلابی ایجاد کنید و موج انقلابی برای شرکت در انتخابات به وجود آورید؟ هر کدام از ما ظرفیت‌هایی دارد که می‌تواند یک شهر را تکان دهد. باید موج راه بیندازید تا هر کسی که می‌گوید در انتخابات شرکت نکنید را با خود ببرد.

مدیر تبیین منظومه فکری مقام معظم رهبری در کشور گفت: به یاد دارید که چه کسانی در روز تشییع پیکر شهید سلیمانی حاضر شدند؟ همه آمدند. اکنون هم همان افراد می‌توانند بیایند. ما آمده‌ایم تا همه را پای صندوق‌های رأی بیاوریم. البته منظورمان این نیست که کسی انتخاب شود که بیاید و اوضاع را از این که هست بیشتر برهم بریزد، ما نیازمند مرد تحولیم.

کوچه و خانه هر کس باید تبدیل به ستاد انتخاباتی شود

وی با اشاره به یکی از سخنرانی‌های رهبر معظم انقلاب گفت: مقام معظم رهبری فرمودند که هر کسی نفوذ کلام دارد، وارد میدان شود و بقیه را به حضور در پای صندوق‌های رأی دعوت کند. ما در میدان خواهیم بود و با محوریت حاج قاسم سلیمانی می‌خواهیم به سؤالات مردم پاسخ بدهیم. باید کوچه، خانه و ماشین‌تان ستاد انتخاباتی حاج قاسم شود. همه باید به میدان بیاییم و با تشویق به مشارکت حداکثری مدیری را انتخاب کنیم که اصل بیانیه گام دوم انقلاب باشد. بنابراین قدم اول تلاش برای حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی است و از این منظر هر خانه باید یک ستاد انتخاباتی برای حاج قاسم باشد. البته کار مضاعف به تنهایی کافی نیست. باید کار به همراه ابتکار، خلاقیت و نوآوری باشد.

او با اشاره به اینکه نباید اجازه دهیم عده‌ای دوقطبی درست کنند، گفت: حال چه باید کرد؟ قرآن ما در این مسیر وصیت‌نامه حاج قاسم است، پلاکارد ما عکس حاج قاسم است و با این نمادها مردم را به انتخابات دعوت می‌کنیم. بدون اختلاف و دعوا. نباید اجازه بدهیم که دوقطبی درست کنند و البته از جبهه انقلاب هم توقع داریم که خودشان دوقطبی درست نکنند. عده‌ای می‌خواهند بگویند که شورای نگهبان بعضی‌ها را تأیید نکرده وبه همین دلیل مردم نمی‌آیند و به این شیوه دوقطبی درست کنند. مردم اگر مرد میدان عمل را ببینند حتما رأی می‌دهند. حاج قاسم به ما یاد داد که هر وقت کار سخت شد،‌ سراغ حضرت زهرا برویم؛ حالا هم همین است.

هر کس 110 نفر از دوستانش را برای حضور در انتخابات دعوت کند

حجت الاسلام فخریان در پایان صحبت‌های خود در مورد طرح جدیدی که برای مشارکت حداکثری در انتخابات طراحی شده است، گفت: در این طرح قصد داریم به نیابت از حاج قاسم به 110 نفر از دوستان و فامیل خود زنگ بزنیم، احوال‌پرسی کنیم و بپرسیم که آیا در انتخابات شرکت می‌کند؟ اگر گفت شرکت نمی‌کنیم با او صحبت کنیم تا قانع شود که در مشارکت حداکثری شرکت کند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

مهربانی: در انواع کارهای هنری، تئاتر بیشترین قدرت را در تأثیر بر مخاطب دارد

 مهربانی: در انواع کارهای هنری، تئاتر بیشترین قدرت را در تأثیر بر مخاطب دارد
2021-06-13T19:31:54+04:30
بازیگر نمایش «شب/خارجی/یرما» و مجری تلویزیون معتقد است تئاتر، در بین کارهای هنری، به جهت برخورد مستقیم با مخاطب، می‌تواند بالاترین تأثیر را بر آن ...

تئاتر دانشجویی از خوی جنگنده‌اش تهی شده است/ دولت دخالت می‌کند

 تئاتر دانشجویی از خوی جنگنده‌اش تهی شده است/ دولت دخالت می‌کند
2021-06-13T19:31:54+04:30
چهارمین نشست از سلسله نشست‌های بندباز با بررسی اوضاع جشنواره تئاتر دانشجویی برگزار شد و بر عدم دخالت دولت در تئاتر دانشجویی تأکید کرد.

۲ کتاب جدید از رهنمودهای انتخاباتی آیت‌الله خامنه‌ای/ معیارهای سیاستمدار طراز انقلاب اسلامی + گزارش تصویری

 ۲ کتاب جدید از رهنمودهای انتخاباتی آیت‌الله خامنه‌ای/ معیارهای سیاستمدار طراز انقلاب اسلامی + گزارش تصویری
2021-06-13T15:58:37+04:30
کتاب‌های «رجل سیاسی» و «دولت جوان حزب‌اللهی» به‌تازگی منتشر شده است و شاخص‌های سیاستمدار طراز انقلاب اسلامی را معرفی می‌کند.

نگار عابدی: نگران بودم مخاطب مرا جدّی نگیرد/ سر صحنه "دودکش۲"ام

 نگار عابدی: نگران بودم مخاطب مرا جدّی نگیرد/ سر صحنه "دودکش۲"ام
2021-06-13T15:45:17+04:30
جالب است در سریال "تعبیر وارونه یک رؤیا" نگران این بودم که مبادا به‌خاطر بازی در مجموعه‌های طنز، مخاطبان مرا در قالب نقش جدّی نپذیرند.

آغاز ثبت نام آزمون سراسری مؤسسه کشوری مهد قرآن

آغاز ثبت نام آزمون سراسری مؤسسه کشوری مهد قرآن
2021-06-13T15:24:56+04:30
ثبت نام برای حضور در سیزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ کل قرآن همراه با ترجمه و تدبر “ترنم وحی” ویژه قرآن آموزان عضو مؤسسه کشوری مهد قرآن از سراسر کشور از امروز...

روایت تکان‌دهنده عکاس خبری ربوده شده از تحمل ۲۱ ضربه چاقو و از دست دادن ۲۰۰ میلیون تجهیزات/ ادوات دفاعی برای عکاسان لازم است

 روایت تکان‌دهنده عکاس خبری ربوده شده از تحمل ۲۱ ضربه چاقو و از دست دادن ۲۰۰ میلیون تجهیزات/ ادوات دفاعی برای عکاسان لازم است
2021-06-13T15:31:55+04:30
ماجرای وحشتناکی که برای محمد دلکش رخ داد، منجر به چاقو خوردن او و دزدیده شدن تمام تجهیزات عکاسی او شد.

روش برخورد امام رضا(ع) با مخالفان در مناظرات/ جامعه نیاز به تزریق اخلاق و کرامت دارد

 روش برخورد امام رضا(ع) با مخالفان در مناظرات/ جامعه نیاز به تزریق اخلاق و کرامت دارد
2021-06-13T15:31:55+04:30
حجت‌الاسلام ارزانی ضمن اشاره به برخی گزاره‌های اخلاقی در مناظرات حضرت امام علی‌بن موسی الرضا(ع) گفت: نباید این‌چنین باشد که از ضرورت نان و اقتصاد بگوییم، ام...

هیات اندیشه ورز بانوان قرآنی مردم را دعوت به حضور حداکثری در انتخابات کرد

هیات اندیشه ورز بانوان قرآنی مردم را دعوت به حضور حداکثری در انتخابات کرد
2021-06-13T15:11:37+04:30
هیات اندیشه ورزبانوان قرآنی از آحادمختلف مردم خصوصاً بانوان که قشر عظیم دخیل در تغییر سرنوشت ملت می‌باشند صمیمانه درخواست کرد در انتخابات ۱۴۰۰ حضور حداکثری د...

کروئلا بچه‌ شری که به زیبایی انتقام‌ می‌گیرد

 کروئلا بچه‌ شری که به زیبایی انتقام‌ می‌گیرد
2021-06-13T15:18:40+04:30
کروئلا در مضمون انتقام‌گیری قهرمانانه یک شخصیت خاکستری از یک شخصیت سیاه به خوبی عمل کرده و در این نما یک قدم نسبت به دیگر فیلم‌های جهان رو به جلو رفته است؛ ...

روش برخورد امام رضا (ع) با مخالفان در مناظرات / جامعه نیاز به تزریق اخلاق و کرامت دارد

 روش برخورد امام رضا (ع) با مخالفان در مناظرات / جامعه نیاز به تزریق اخلاق و کرامت دارد
2021-06-13T15:18:40+04:30
حجت‌الاسلام ارزانی ضمن اشاره به برخی گزاره‌های اخلاقی در مناظرات امام رضا (ع) گفت: نباید اینچنین باشد که از ضروت نان و اقتصاد بگوییم، اما ضرورت تزریق اخلاق ...

گرامیداشت دهه کرامت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بقاع متبرکه

گرامیداشت دهه کرامت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بقاع متبرکه
2021-06-13T14:58:17+04:30
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با تشریح برنامه‌های این سازمان در دهه پر برکت کرامت گفت: این برنامه ها با شعار «خدمت کریمانه، گره‌گشایی به ر...

متن روایات در کتب اولیه فقهی باعث افتخار شیعه است

متن روایات در کتب اولیه فقهی باعث افتخار شیعه است
2021-06-13T14:18:17+04:30
مدیر مؤسسه پژوهشی امام هادی علیه السلام گفت: شیعه این افتخار را دارد که کتب اولیه فقهی اش، متن روایات است و ما در در هیچ مذهب اسلامی دیگر، چنین چیزی را سراغ ...

رونمایی از ۱۳ اثر تجسمی و یک آلبوم موسیقی در دهه کرامت

رونمایی از ۱۳ اثر تجسمی و  یک آلبوم موسیقی در دهه کرامت
2021-06-13T14:18:16+04:30
رفائی ضمن تشریح برنامه‌های بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) در دهه کرامت از رونمایی ۱۳ اثر تجسمی، یک آلبوم موسیقیایی اثر هنرمندان اکشور افغانستان و یک رمان بلند ...

کتاب جدید نویسنده «دختر شینا» منتشر شد

 کتاب جدید نویسنده «دختر شینا» منتشر شد
2021-06-13T12:51:59+04:30
بهناز ضرابی‌زاده، نویسنده کتاب پرمخاطب «دختر شینا»، اثر جدید خود را توسط انتشارات کانون پرورش فکری برای گروه سنی کودک منتشر کرد.

آزمون شجره ممنوعه «بدحجابی» در میدان انتخابات

 آزمون شجره ممنوعه «بدحجابی» در میدان انتخابات
2021-06-13T12:51:58+04:30
گناه به‌یغمابردن رأی مردم به فریب، کمتر از معصیت به‌تاراج‌بردن مال آنها به‌ستم نیست، رأی حرامی که با رفتارهای شیطانی زیرپاگذاشتن دستور الهی حجاب و مخدوش‌کرد...

عرض ارادت عبدالرحیم سعیدی‌راد به ساحت امام رضا (ع)

 عرض ارادت عبدالرحیم سعیدی‌راد به ساحت امام رضا (ع)
2021-06-13T12:51:58+04:30
عبدالرحیم سعیدی‌راد تازه‌ترین سروده‌های خود را به مناسبت دهه کرامت به ساحت مقدس امام رضا(ع) و برادر بزرگوارشان، محمد‌بن موسی‌الکاظم(ع) تقدیم کرد.

با شعار «خدمت کریمانه، گره‌گشایی به رسم اهل‌بیت(ع)» برگزار می شود

با شعار «خدمت کریمانه، گره‌گشایی به رسم اهل‌بیت(ع)» برگزار می شود
2021-06-13T12:04:57+04:30
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با تشریح برنامه‌های این سازمان در دهه پر برکت کرامت گفت: این برنامه ها با شعار «خدمت کریمانه، گره‌گشایی به ر...

سلسله نشست‌های «بانوان رهبران پیشرفت» برگزار می شود

سلسله نشست‌های «بانوان رهبران پیشرفت» برگزار می شود
2021-06-13T12:04:56+04:30
سلسله نشست‌های بانوان فرهیخته با عنوان «بانوان رهبران پیشرفت» به همت سازمان تبلیغات اسلامی و به جهت پررنگ کردن نقش بانوان در انتخابات و پیگیری مطالبات آن‌ها ...

چاپ و تولید کتاب دفاع مقدس به نصف رسید/ کاغذ؛ رمق یار مهربان را گرفت

 چاپ و تولید کتاب دفاع مقدس به نصف رسید/ کاغذ؛ رمق یار مهربان را گرفت
2021-06-13T11:45:15+04:30
رئیس هیئت مدیره مجمع ناشران دفاع مقدس گفت: کاهش چاپ و تولید کتاب در این حوزه طی سه ماهه اخیر در مقایسه با گذشته بیش از نصف بوده است.

انتخاب آگاهانه و صحیح، ضامن رهایی جامعه از آسیب ها و مشکلات است

انتخاب آگاهانه و صحیح، ضامن رهایی جامعه از آسیب ها و مشکلات است
2021-06-13T11:24:56+04:30
تولیت مدرسه علمیه مروی انتخاب آگاهانه و صحیح را ضامن رهایی جامعه از آسیب های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی دانست و گفت: رییس جمهور و کابینه اش نباید اهل ظلم و ست...

ماجرای اطمینان خاطری که امام رضا (ع) به مادر شهید صیاد شیرازی داد

 ماجرای اطمینان خاطری که امام رضا (ع) به مادر شهید صیاد شیرازی داد
2021-06-13T11:31:55+04:30
چشم‌هایش سیاهی رفت و به زمین افتاد. دید در مجلس عزاداری است. در بالای مجلس سیدی نورانی است که به او اشاره می‌کند: پیش‌آ! عزاداران راه باز کردند تا او رسید ب...

خلاقیت‌های هنری در هیئت عاشوراییان / از سخنرانی‌های محوری تا تولید محصولات هنری

 خلاقیت‌های هنری در هیئت عاشوراییان / از سخنرانی‌های محوری تا تولید محصولات هنری
2021-06-13T10:51:57+04:30
مجموعه عاشوراییان طرح سوگواره‌های عاشوراییان را برگزار می‌کند که تلفیقی از نمایش و تعزیه یعنی تئاتر و تعزیه را توأمان دارد.

تعطیلی ۱۲۰ چاپخانه طی ۲ سال گذشته/ افزایش ۳۰ تا ۵۰ درصدی تعرفه چاپ کتاب

 تعطیلی ۱۲۰ چاپخانه طی ۲ سال گذشته/ افزایش ۳۰ تا ۵۰ درصدی تعرفه چاپ کتاب
2021-06-13T10:51:57+04:30
رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران تهران از تعطیلی و تغییر کاربری ۱۲۰ چاپخانه در تهران طی دو سال گذشته خبر داد و گفت:‌ تعرفه‌ها در بخش چاپ کتاب را محتاط‌تر افزایش د...

روایت زیبای پیامبر اکرم(ص) در خصوص دختران

روایت زیبای پیامبر اکرم(ص) در خصوص دختران
2021-06-13T10:31:37+04:30
محمد علی انصاری مفسر قرآن کریم و کارشناس مذهبی به بیان روایتی زیبا از پیامبر اکرم(ص) در خصوص دختران پرداخت.

داستین هافمن و پسرش نقش یک پدر و پسر عاشق را بازی می‌کنند

 داستین هافمن و پسرش نقش یک پدر و پسر عاشق را بازی می‌کنند
2021-06-13T10:11:55+04:30
فیلم سم و کیت با بازی داستین هافمن و جیک هافمن یک کمدی خانوادگی دلگرم‌کننده است که برای تأمین بودجه به بازار فیلم کن می‌رود.

کتاب ««النهایة فی مجرد الفقه و الفتاوی» رونمایی شد

کتاب ««النهایة فی مجرد الفقه و الفتاوی» رونمایی شد
2021-06-13T09:51:38+04:30
مراسم رونمایی از کتاب «النهایة شیخ طوسی» با پیام تصویری آیت‌الله علوی گرگانی و حضور تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)، برگزار شد.

هنر در اشاعه فرهنگ رضوی نقش موثری را ایفا می‌کند

هنر در اشاعه فرهنگ رضوی نقش موثری را ایفا می‌کند
2021-06-13T09:51:38+04:30
گلریز گفت: سرود و موسیقی در جشنواره‌هایی که به نام و به نیت امام رضا (ع) برگزار می‌شود؛ همواره جایگاه ویژه‌ای داشته است؛ اساسا هنر در اشاعه فرهنگ رضوی نقش مو...

مسابقه بزرگ فرهنگی و بین‌المللی حدیث کرامت برگزار می‌شود

مسابقه بزرگ فرهنگی و بین‌المللی حدیث کرامت برگزار می‌شود
2021-06-13T08:58:18+04:30
به همت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) مسابقه بزرگ فرهنگی و بین‌المللی «حدیث کرامت» برگزار می‌شود.

پنجمین جشنواره مردمی کرامت برگزار می‌شود

پنجمین جشنواره مردمی کرامت برگزار می‌شود
2021-06-13T08:44:58+04:30
پنجمین جشنواره مردمی کرامت به همت آستان مقدس حضرت معصومه(س) و با همکاری برخی نهادها و سازمان‌های دیگر برگزار می‌شود.

معروف و منکر باید مطابق فطرت انسانی باشد/فطرت یعنی آنچه که بین همه انسان‌ها مشترک است

معروف و منکر باید مطابق فطرت انسانی باشد/فطرت یعنی آنچه که بین همه انسان‌ها مشترک است
2021-06-13T08:44:57+04:30
وقتی گفته می شود معروف فطری است یعنی باید بر روی مشترکات تاکید کرد و این مشترکات جامعه را دچار تفرقه نمی کند.
X فیلم جدید کلیپ جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)