میرنیوز

کاندیداها در مناظره‌ها اخلاق را رعایت کنند/ ضرورت حضور حداکثری مردم در انتخابات

کاندیداها در مناظره‌ها اخلاق را رعایت کنند/ ضرورت حضور حداکثری مردم در انتخابات 2021-05-21T16:46:36+04:30

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید احمد رضا شاهرخی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه خرم آباد در سخنانی با سفارش همگان به تقوای الهی اظهار داشت: عمل به دستورات الهی و اینکه دنیا مزرعه آخرت و محلی زودگذر برای همه ما است، باید در سرلوحه کارهای همه ما باشد.

ضرورت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی

وی با بیان اینکه پیامبر فرمود که دنیا در نظر اهل خرد، محل گذر است و در این محل گذر انسان به دنبال توشه و عمل صالح برای روزی است که فقط اعمال صالح و نیک می‌تواند رهگشا برای هر فردی باشد، است، گفت: در برپایی اولین نماز جمعه بعد از عید فطر و ماه رمضان هستیم، تقریباً سه ماه به خاطر شیوع ویروس کرونا و مرحله چهارم آن نماز جمعه تعطیل و برخی از فعالیت‌های مردم هم دچار اختلال شد.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان بیان داشت: این امر نشان دهنده این بوده که باید اصول بهداشتی را رعایت کنیم، در این سه ماه ادارات، دانشگاه علوم پزشکی، سپاه، بسیج و… با اجرای طرح شهید سلیمانی تلاش کردند تا این مرحله چهارم را پشت سر گذاشتیم و در این راستا از تشکر و قدر دانی می‌کنیم، باید همکاری کنیم تا واکسن به طور کامل و یا سطح وسیع در اختیار مردم قرار گیرد و مردم به تدریج به زندگی و وضعیت عادی خود برگردند.

موزه دفاع مقدس تکمیل شود

حجت الاسلام شاهرخی در ادامه سخنان خود با اشاره به نقش لرستان در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و… گفت: لرستان در این رابطه کارنامه درخشانی دارد، این روزها سالروز حماسه آفرینی و سلحشوری سپاه حضرت ابوالفضل (ع) به خصوص در عملیات حاج عمران است، تیپ ۵۷ سپاه حضرت ابوالفضل (ع) کلید فتح و پیروزی عملیات‌های متعددی به خصوص عملیات‌های سخت بوده است.

وی با تاکید بر اینکه باید از لشگر ۸۴ ارتش، تیپ ۱۵ امام حسن (ع) و دیگر یگان‌های رزمی که در هشت سال دفاع مقدس حماسه آفرینی کردند یاد کنیم، گفت: جوانان با غیرت لرستانی کلید فتح عملیات بزرگ حاج عمران بودند، هر کدام از شهدا، جانبازان و ایثارگران لرستانی مشعل فروزان برای هدایت و رستگاری هستند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: وظیفه فرهیختگان، سخنوران، فرماندهان، پیشکسوتان جهاد و ایثار است که به بازگویی جزئیات این عملیات بپردازند و رسانه‌ها به خصوص صدا و سیما باید در این رابطه بیش از گذشته در واکاوی این گونه عملیات‌ها بپردازند.

حجت الاسلام شاهرخی با اشاره به نقش و حماسه آفرینی تیپ ۵۷ حضرت ابوالفضل (ع)، سپاه، بسیج و عشایر لرستان در عملیات بیت المقدس افزود: امیدواریم با تکمیل و افتتاح موزه دفاع مقدس لرستان، تبیین این عملیات‌ها در آن به نمایش گذاشته شود.

عجز و ناتوانی رژیم صهیونیستی

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه فلسطین روزهای سختی را سپری کرد، کشتار مظلومانه زنان و کودکان در غزه و فلسطین اشغالی برای هر انسان منصفی دردناک بوده و هست گفت: با روی کار آمدن دولت ترامپ، شدت یافتن خیانت برخی دولت‌های عربی، معامله ننگین قرن، انتقال پایتخت رژیم اشغالگر قدس به شهر قدس و همکاری‌های سفاکان نظام سلطه با این رژیم، گستاخی رژیم اشغالگر افزایش یافت تا به بیت المقدس با همراهی شهرک نشینانی که دنباله ارتش اسرائیل هستند حمله کنند و منطقه شیخ جراح را به قصد یهودی سازی مورد هجوم قرار دادند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان ادامه داد: مجموعه این فشارها، فلسطینی‌های در نوار غزه، کرانه باختری و ساکنان قدس شریف و اردوگاه‌های بیرون از فلسطین اشغالی را به یک وحدت رساند، البته این وحدت در سایه هدایت‌های حکیمانه رهبر انقلاب، حضور مرد میدان یعنی شهید سلیمانی و یاران مقاومت بود و فلسطینی‌ها در داخل و خارج با همدیگر متحد شدند و اسرائیل از سوریه، لبنان و داخل فلسطین مورد آماج موشک‌ها و راکت‌ها قرار گرفت.

حجت الاسلام شاهرخی بیان داشت: مردم در مرزهای لبنان و اردن هجوم بردند تا وارد سرزمین فلسطین شوند و از امت اسلامی فلسطین دفاع کنند، در گذشته ضربات مردم فلسطین با پرتاب سنگ و عملیات‌های شهادت طلبانه بود، اما امروز آنچنان عرصه بر رژیم سفاک صهیونیستی تنگ شده که وزیر دفاع سابق این رژیم گفته که اسرائیل توان مقابله با فلسطین را ندارد چگونه می‌تواند ادعای مقابله با حزب الله و هماوردی با ایران را داشته باشد؟

وی گفت: این امر حمایت از عجز و ناتوانی آنها است، این همان وعده نصرت الهی و مقام معظم رهبری بر اساس آیات قرآنی است که اعلام کردند که در آینده اسرائیل از بین خواهد رفت، دولت‌ها و ملت‌های اسلامی در داخل کشور خود سپاه قدس تشکیل دهند و به تدریج عرصه را بر این رژیم دد منش تنگ کنند، همانطور مجامع بین المللی، کشورهای اسلامی و سازمان کنفرانس اسلامی می‌طلبد که به این مسئله ورود پیدا کنند و از جهت دیپلماتیک و سیاسی عرصه را بر اسرائیل تنگ کنند.

ضرورت حضور حداکثری مردم در انتخابات

نماینده ولی‌فقیه در لرستان در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه امروز رهبر معظم انقلاب تمام قد در مقابل استکبار، نظام سلطه و زورگویان عالم ایستاده است افزود: نظام سلطه با سرکردگی آمریکا، استفاده از رسانه‌ها، ماهواره و فضای مجازی در تلاش است مشارکت حداکثری را در انتخابات پیش روی ما در ۲۸ خرداد ماه کاهش دهد، به دنبال این است که تفرقه و چند دستگی را حاکم کند.

حجت الاسلام شاهرخی تاکید کرد: در این راستا همه تلاش کنیم که این مشارکت حداکثری شکل بگیرد، مردم ما با انقلاب خود قهر نیستند، این انقلاب محصول مجاهدت همین مردم است، ممکن است مردم از مسئول یا مسئولانی ناراحت باشند اما از انقلاب خود که حاصل رنج و مقاومت خودشان است محافظت می‌کنند.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی با رشادت و سلحشوری بیش از ۲۰۰ هزار شهید و هزاران آزاده و جانباز به دست آمده، همه تلاش کنیم با تبیین، گفتگوی بر اساس حکمت، منطق و استدلال به پرسش‌ها درباره لزوم مشارکت حداکثری پاسخ بدهیم.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه ما باید بهترین را در انتخابات ریاست جمهوری و بهترین‌ها را در شورای اسلامی شهر و روستا انتخاب کنیم، گفت: ما در ۴۰ ساله دوم انقلاب به گونه‌ای انتخاب‌های خود را رقم بزنیم که شهرمان چهره یک مرکز استان داشته باشد.

کاندیداها در مناظره‌ها اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند

حجت الاسلام شاهرخی گفت: اینکه در چند دوره کارکردها به گونه‌ای باشد که شهرداری جز بدهکار ترین سازمان‌ها باشد، در چند دوره صدها نفر نیروی انسانی بر شهرداری‌های استان اضافی تحمیل شده‌اند، مطلوب نیست، ما همه غیر مستقیم در این امر دخالت داشته‌ایم چرا که باید بهترین‌ها را انتخاب می‌کردیم تا آینده روشنی را برای استان رقم بزنیم.

وی با تاکید بر ارتقای فرهنگی و پیشرفت اقتصادی استان، گفت: انتخابات میدان مسابقه برای خدمت است، کاندیداها در تبلیغات انتخاباتی به خصوص در مناظره‌های انتخاباتی و… خود را موظف به رعایت اخلاق انتخاباتی بدانند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه انتخابات باید منجر به وحدت و امنیت ملی شود و حرکت ما را به سمت تحقق آرمان‌های اسلامی و انقلابی تقویت کند گفت: انتخابات باید اعتماد عمومی و افزایش مشارکت اجتماعی و حداکثری را در پی داشته باشد.

حجت الاسلام شاهرخی تصریح کرد: در این راستا با انتخاب فرد و افرادی با ایمان، متعهد، متدین، دارای مدیریت و کفایت لازم، عدالت خواه، ضد فساد و مفسدین، دارای عملکرد انقلابی، پیشینه انقلابی، معتقد به توانمندی‌های داخلی و بهره گیری از جوانان و… در انتخابات شرکت کنیم.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

"دورهمی" و "خندوانه" پدیده سلبریتیسم را سرعت می‌بخشند/ مقابله با عوارض منفی نیازی به حذف سلبریتی‌ها ندارد

 "دورهمی" و "خندوانه" پدیده سلبریتیسم را سرعت می‌بخشند/ مقابله با عوارض منفی نیازی به حذف سلبریتی‌ها ندارد
2021-06-12T20:38:29+04:30
برنامه‌های تلویزیونی واقع‌گرا و واقع‌نمایی مثل "دورهمی" و "خندوانه" که سلبریتی‌ها را جلوی دوربین می‌آورند و خارج از حیطه تخصصیشان ب...

ویژه‌برنامه‌های آستان حضرت معصومه(س) در دهۀ کرامت/ پویش «نذر قلم» و مسابقه «حدیث کرامت»

 ویژه‌برنامه‌های آستان حضرت معصومه(س) در دهۀ کرامت/ پویش «نذر قلم» و مسابقه «حدیث کرامت»
2021-06-12T17:18:36+04:30
بیش از ۲۰۰ ویژه‌برنامه در قالب ۴۰ عنوان محوری به‌مناسبت دهه کرامت در دستور کار قرار گرفته است. با توجه به شرایط متفاوت کرونایی، در این برنامه‌ها تلاش شده اس...

یادداشت|سلبریتیسم و کنشگری سیاسی- اجتماعی

 یادداشت|سلبریتیسم و کنشگری سیاسی- اجتماعی
2021-06-12T17:18:34+04:30
اگر سلبریتی حق دارد در مسائل غیرتخصصی خودش اظهار نظر کند، از آن طرف، تکلیف دارد در مسائلی که اظهارنظر کرده، پاسخگو باشد و به این سادگی فکر نکند که پستی اینس...

آرزوهای دخترانه "مائده" و بازی‌های کودکانه "مهدیه"/ از قرچک تا خیابان ایران به‌عشق قرآن

 آرزوهای دخترانه "مائده" و بازی‌های کودکانه "مهدیه"/ از قرچک تا خیابان ایران به‌عشق قرآن
2021-06-12T15:51:55+04:30
مائده گنجعلی ۱۱ساله و فرزند اول خانواده‌ای ۴نفره است، او و خواهرش مهدیه، حافظ قرآن‌اند، مائده ۳۰ جزء قرآن را حفظ کرده است و مهدیه در مسیر حفظ کل قرآن توانست...

آرزوهای دخترانه "مائده" و بازی‌های کودکانه "مهدیه" / از قرچک تا خیابان ایران به عشق قرآن

 آرزوهای دخترانه "مائده" و بازی‌های کودکانه "مهدیه" / از قرچک تا خیابان ایران به عشق قرآن
2021-06-12T15:38:35+04:30
مائده گنجعلی ۱۱ ساله و فرزند اول خانواده‌ای ۴ نفره است، او و خواهرش مهدیه، حافظ قرآن آند، مائده ۳۰ جزء قرآن را حفظ کرده و مهدیه در مسیر حفظ کل قرآن توانسته ...

دعوت از هیأت‌های سراسر کشور برای پیوستن به پویش «دعوت حضور»

دعوت از هیأت‌های سراسر کشور برای پیوستن به پویش «دعوت حضور»
2021-06-12T15:04:53+04:30
مداح جوان اهل بیت(ع) با انتشار پیامی در توئیتر از هیأت‌های سراسر کشور دعوت کرد تا به پویش «دعوت حضور» بپیوندند.

روش برقراری کرامت در محیط خانواده/کاندیدای بی‌تقوا نمی‌تواند حافظ کرامت مردم باشد

 روش برقراری کرامت در محیط خانواده/کاندیدای بی‌تقوا نمی‌تواند حافظ کرامت مردم باشد
2021-06-12T14:45:20+04:30
مسئولی که ابتدای کار خود را با بی‌حرمتی نسبت به سایر مسئولان آغاز می‌کند و کرامت آنها را حفظ نمی‌کند، مطمئن باشیم فردا کرامت مردم جامعه را حفظ نخواهد کرد.

یادداشت| همه نگرانیم که خوب انتخاب نکنیم

 یادداشت| همه نگرانیم که خوب انتخاب نکنیم
2021-06-12T14:45:19+04:30
همواره انتخابات مهم‌ترین منفذ رخنه بدخواهان بوده و هست، اگر خوب انتخاب نکنیم، انقلاب و نظام اسلامی به خطر می‌افتد و قهراً خداوند هم عزتش را از ملت انقلابی پ...

خبرهای خوش از تأمین کاغذ ناشران تا ۱۰ روز آینده

 خبرهای خوش از تأمین کاغذ ناشران تا ۱۰ روز آینده
2021-06-12T14:45:18+04:30
معاون فرهنگی وزارت ارشاد گفت:‌ به‌دنیال تأمین کاغذ برای ناشران هستیم. ظرف ۱۰ روز آینده خبرهای خوشی از کاغذ خواهد رسید که مشکلات را تاحدی برطرف می‌کند.

دعوت از هیأت‌های سراسر کشور برای به پیوستن به پویش «دعوت حضور»

دعوت از هیأت‌های سراسر کشور برای به پیوستن به پویش «دعوت حضور»
2021-06-12T14:24:55+04:30
میثم مطیعی با انتشار پیامی در توئیتر از هیأت‌های سراسر کشور دعوت کرد تا به پویش «دعوت حضور» بپیوندند.

بزرگداشت دهه کرامت ضامن تعمیق فرهنگ اهل بیتی در دل‌های مومنان است

بزرگداشت دهه کرامت ضامن تعمیق فرهنگ اهل بیتی در دل‌های مومنان است
2021-06-12T14:24:54+04:30
حجت‌الاسلام خاموشی اظهار کرد: دهه کرامت دهه ترویج فرهنگ ائمه اطهار(ع) بوده و بزرگداشت آن ضامن تعمیق فرهنگ اهل بیتی در دل‌های مومنان است.

ترویج فرهنگ رضوی آداب خاصی دارد

ترویج فرهنگ رضوی آداب خاصی دارد
2021-06-12T14:24:54+04:30
حسام‌الدین سراج، با اشاره به اینکه ظرفیت‌های فراوانی برای معرفی فرهنگ رضوی از طریق هنر وجود دارد، گفت: این مساله آداب خاصی دارد، باید از دریچه هنر بُعد روحان...

ویژه برنامه «از بهشت تا بهشت» به مناسبت دهه کرامت

ویژه برنامه «از بهشت تا بهشت» به مناسبت دهه کرامت
2021-06-12T14:11:33+04:30
رادیو قرآن به منظور تبیین معارف و فرهنگ اهل‌بیت با با برنامه "از بهشت تا بهشت" به استقبال دهه کرامت می‌رود.

مردم وحدت و همدلی خود را در روز انتخابات به نمایش بگذارند

مردم وحدت و همدلی خود را در روز انتخابات به نمایش بگذارند
2021-06-12T14:11:33+04:30
مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: مردم موظف به رأی دادن به فرد اصلح برای اداره امور کشور هستند و در روز انتخابات وحدت و همدلی خود را در به نمایش می گذارند.

حضرت معصومه(س) شرط ورود به ولایت امام رضا(ع) است

حضرت معصومه(س) شرط ورود به ولایت امام رضا(ع) است
2021-06-12T14:11:32+04:30
نماینده مجلس خبرگان رهبری حضرت معصومه(س) را شرط ورود به ولایت امام رضا(ع) دانست و گفت: حضرت معصومه در قیامت مقام شفاعت دارند.

چهارپایه خوانی میثم مطیعی و عبدالرضا هلالی در میدان راه آهن

چهارپایه خوانی میثم مطیعی و عبدالرضا هلالی در میدان راه آهن
2021-06-12T12:11:32+04:30
جشن خیابانی دهه کرامت با چهارپایه خوانی عبدالرضا هلالی و میثم مطیعی به منظور دعوت مردم به حضور حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

انتقادی که گریبانگیر نویسنده رمان "به‌سپیدی یک رؤیا" شد/ توجیه نویسنده برای خلق خواهر فرضی برای حضرت معصومه (س)

 انتقادی که گریبانگیر نویسنده رمان "به‌سپیدی یک رؤیا" شد/ توجیه نویسنده برای خلق خواهر فرضی برای حضرت معصومه (س)
2021-06-12T12:18:36+04:30
فاطمه سلیمانی ازندریانی، نویسنده رمان «به سپیدی یک رویا» درباره زندگی حضرت معصومه (س) معتقد است که استفاده از عنصر تخیل در نوشتن رمان از زندگی ائم...

سمینارهای تخصصی آشنایی با بازار جهان اسلام برگزار می‌شود

سمینارهای تخصصی آشنایی با بازار جهان اسلام برگزار می‌شود
2021-06-12T11:58:12+04:30
سمینار تخصصی که از سوی مرکز آموزش سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

هر رأی ما تیری بر قلب دشمنان ایران اسلامی است

هر رأی ما تیری بر قلب دشمنان ایران اسلامی است
2021-06-12T11:18:12+04:30
این عالم و پژوهشگر اهل سنّت مشکلات کنونی کشور را متوجه عدم انتخاب درست در انتخابات گذشته دانست و گفت: هر رأی ما تیری بر قلب و چشم دشمنان ایران اسلامی است.

رسالت تاریخی اهالی مسجد و هیئت در انتخابات ریاست‌جمهوری

 رسالت تاریخی اهالی مسجد و هیئت در انتخابات ریاست‌جمهوری
2021-06-12T11:11:56+04:30
مهم‌ترین نکته در تحلیل انتخابات امسال این است که پیروز اصلی، مردم خواهند بود. مشارکت مردم بار دیگر نشان خواهد داد که مردم با وجود مشکلات معیشتی اما بنیان سا...

صوفی: تلویزیون‌های همه دنیا ضابطه دارند/ ولنگاری جایی در رسانه ملی ندارد

 صوفی: تلویزیون‌های همه دنیا ضابطه دارند/ ولنگاری جایی در رسانه ملی ندارد
2021-06-12T11:11:55+04:30
دبیر شورای نظارت بر صداوسیما گفت: در شبکه‌های حاکمیتی، ضابطه، اخلاق و حیا و عفت عمومی حاکم است. غیر از این‌ها جایش در رسانه ملّی نیست.

راز هجرت حضرت معصومه (س) / جاده‌ای به سوی بهشت

 راز هجرت حضرت معصومه (س) / جاده‌ای به سوی بهشت
2021-06-12T10:31:50+04:30
حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها توفیق یافت تا در جوار دو امام معصوم تعلیم و تربیت شود. تأثیر رشد ایشان را می‎توانیم در جای جای زندگی با برکتشان در قالب اط...

آغاز به کار ششمین دوره مدرسه رمان شهرستان ادب

 آغاز به کار ششمین دوره مدرسه رمان شهرستان ادب
2021-06-12T10:18:35+04:30
ثبت‌نام ششمین دوره آموزش تخصصی و نگارش حرفه‌ای مدرسه رمان شهرستان ادب آغاز شد. علاقه‌مندان تا بیستم تیرماه فرصت دارند تا در این دوره ثبت‌نام کنند.

سراج: موسیقی باید دریچه‌ای برای ارتباط مخاطب با امام رئوف شود

 سراج: موسیقی باید دریچه‌ای برای ارتباط مخاطب با امام رئوف شود
2021-06-12T10:18:35+04:30
شاید فردی که اثر ساخت من را می‌شنود، کمتر با مسائل دینی و مذهبی آشنا باشد. موسیقی باید دریچه‌ای برای ارتباط این فرد با امام رئوف شود.

کاغذ ارزان است اما خریدار ندارد/ راه حل آیت‌الله رئیسی برای برون‌رفت از بحران کاغذ

 کاغذ ارزان است اما خریدار ندارد/ راه حل آیت‌الله رئیسی برای برون‌رفت از بحران کاغذ
2021-06-12T10:18:34+04:30
قیمت کاغذ در بازار آزاد واردات برای چندمین هفته متوالی روی ۶۰۰ هزار تومان ثابت است‌، در حالی که کارشناسان این قیمت را مناسب می‌دانند اما خریداری در بازار وج...

گزارشی تصویری از دوتارنوازی عزیز و یاسمین تنها

 گزارشی تصویری از دوتارنوازی عزیز و یاسمین تنها
2021-06-12T10:18:34+04:30
عزیز تنها و یاسمین تنها در قالب مجموعه اجراهای «برخط ماه و نوا» به دونوازی دوتار پرداخته‌اند که حاصل این اجرا فردا پخش می‌شود.

راز هجرت حضرت معصومه (س) / جاده‌ای بسوی بهشت

 راز هجرت حضرت معصومه (س) / جاده‌ای بسوی بهشت
2021-06-12T10:18:34+04:30
حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها توفیق یافت تا در جوار دو امام معصوم تعلیم و تربیت شود. تأثیر رشد ایشان را می‎توانیم در جای جای زندگی با برکتشان در قالب اط...

توبه‌ای منقول از پیامبر اکرم(ص) ویژه ماه ذی‌القعده/ فضیلت روزه ماه‌های حرام چیست؟

توبه‌ای منقول از پیامبر اکرم(ص) ویژه ماه ذی‌القعده/ فضیلت روزه ماه‌های حرام چیست؟
2021-06-12T09:04:52+04:30
آیت‌الله میرزا جواد ملکی تبریزی در کتاب شریف المراقبات در خصوص اعمال ماه ذی‌القعده به نقل از روایات، مواردی را در خصوص اعمال این ماه سفارش کرده است.

توبه‌ای منقول از پیامبر اکرم(ص) ویژه ماه ذی القعده/فضیلت روزه ماه‌های حرام چیست؟

توبه‌ای منقول از پیامبر اکرم(ص) ویژه ماه ذی القعده/فضیلت روزه ماه‌های حرام چیست؟
2021-06-12T08:51:32+04:30
آیت الله میرزا جواد ملکی تبریزی در کتاب شریف المراقبات در خصوص اعمال ماه ذی القعده به نقل از روایات مواردی را در خصوص اعمال این ماه سفارش کرده است.

سفرهای تبلیغی نامزدهای ریاست جمهوری از دریچه شبکه‌های استانی، پدیده رسانه ملی در انتخابات

 سفرهای تبلیغی نامزدهای ریاست جمهوری از دریچه شبکه‌های استانی، پدیده رسانه ملی در انتخابات
2021-06-11T17:25:14+04:30
معاون امور استان‌های رسانه ملی، برنامه‌های انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری را به مثابه سفرهای استانی توصیف و از این کار بزرگ به یک پدیده رسانه‌ای یاد کرد.
X فیلم جدید کلیپ جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)