میرنیوز

مراقب ابزارهای جدید فریب دشمن در انتخابات باشیم/ مرحوم امیری در مبارزه با مفاسد با جدیت پای کار بود

مراقب ابزارهای جدید فریب دشمن در انتخابات باشیم/ مرحوم امیری در مبارزه با مفاسد با جدیت پای کار بود 2021-05-21T16:19:55+04:30

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دفتر نماینده ولی فقیه در استان قزویتن آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در خطبه‌های نماز جمعه قزوین با اشاره به کشتار کودکان و زنان فلسطینی توسط صهیونیست‌ها، اظهار کرد: به معنای واقعی کلمه اقدام صهیونیست‌ها جنون آمیز بود؛ نتانیاهو دیوانه‌ای است که کاری را انجام می‌دهد و خودش هم از عواقب اقداماتش آگاهی ندارد.

وی ادامه داد: برخی گفتند نتانیاهو به خاطر باخت‌ها و نداشتن موقعیت اجتماعی دست به این اقدامات زده تا جامعه شکست‌های او را فراموش کند و به همین خاطر وارد این ماجرا شده است و از همان اول هم مشخص بود که این راه ادامه نمی‌یابد و سیلی محکم به صورت صهیونیست‌ها نواخته خواهد شد و یقین داشتیم که صهیونیست‌ها مجدداً با خواری و ذلت شکست را می‌پذیرند و این مهم تحقق یافت.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین افزود: مسلمانان، فلسطینیان و مردم مظلوم غزه با شکست صهیونیست‌ها و خواری آنها، جشن گرفته‌اند و در این شکست آنها فهمیدند که مسلمانان منسجم و قدرتمند هستند و در مراحل بعدی موشک‌ها قدرتمندتر و روزشمار نابودی آنها تندتر به جریان افتاد.

امام جمعه قزوین اضافه کرد: بسیار خوشحال هستیم که در آستانه جشن بزرگ آزادسازی خرمشهر قرار داریم. همه پدران، مادران، فرزندان و همسران از رزمندگان حمایت کردند و به خاطر اخلاص مؤمنان بود که امام خمینی (ره) فرمود خرمشهر را خدا آزاد کرد. خدا غزه را نیز از ظلم نجات خواهد داد و سرزمین‌های اشغالی را آزاد خواهد کرد و این همزمانی آزادسازی خرمشهر با پیروزی مردم غزه و فلسطین جالب توجه است.

وی خاطرنشان کرد: گروه‌های مختلف فلسطینی به رهبری نامه نوشتند و از مواضع ایشان در روز قدس تشکر کردند چرا که آنها هم می‌دانند این هدایت‌ها، انسجام بخشی، ایجاد وحدت توحیدی در بین گروه‌های مبارز، کار رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است و این هم جای خوشحالی دارد.

آیت الله عابدینی با اشاره به نام نویسی و تأیید صلاحیت‌های کاندیداهای ریاست جمهوری و شوراها، اظهار کرد: انتظار داریم کاندیداها صادقانه به میدان بیایند، فتنه گری نکنند و بازوی دین باشند و باری بر دوش متدینان نشوند و با حیله و نیرنگ به میدان نیایند.

خطیب جمعه قزوین تصریح کرد: آنهایی که در برجام خیانتکار بودند نباید دوباره بیایند با مردم صحبت کنند و مسئولیت بپذیرند و جهنم و عذاب خدا را برای خود بخرند. ما هم باید مراقب باشیم، بصیرت داشته باشیم، مبادا فریب بخوریم چرا که امروز تجربه داریم و باید مراقب ابزارهای جدید فریب دشمن باشیم.

وی افزود: یک حرفمان هم به شورای نگهبان است و از این عزیزان می‌خواهیم با قاطعیتی که همیشه داشته‌اید، با شجاعتی که همیشه داشته‌اید، روی مردم حساب کنید و این بار هم با اقتدار کار خود را انجام دهید، این مردم با انقلاب و نظام هستند و مبادا نگران این باشید که مردم حواسشان نیست و به همین خاطر برخی آدم‌های نالایق را از فیلتر شورای نگهبان عبور دهید.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با تأکید بر اینکه به هیچ موضوعی حزبی و جناحی نگاه نمی‌کنم، خاطرنشان کرد: الحمدالله نیروهای متدین و انقلابی بنایشان بر این است که وحدت و انسجامشان را بالا ببرند و آدم‌های لایق و شایسته را در انتخابات مورد توجه قرار دهند، آدم‌هایی که دستشان پاک است، آدم‌هایی که برای بیت المال کیسه ندوخته‌اند، آدم‌هایی که باندی، گروهی و خانوادگی عمل نمی‌کنند.

وی عنوان کرد: دشمن شروع کرده با منفی بافی ها و دروغ گفتن کاری کند که صندوق‌ها خلوت بشود، وظیفه یکایک ماست تا بدون نگاه جناحی و حزبی و فقط با محور قرار دادن اصل نظام و مشارکت سالم، پای کار باشیم و کاری کنیم انتخابات با حداکثر مشارکت و حضور مردم عزیز و انقلابی، برگزار شود و نمره قبولی را از امام زمان (عج) و رهبری دریافت کنیم.

آیت الله عابدینی با اشاره به روز بهره وری و مصرف، اظهار کرد: باید دقت کنیم به آب و برقی که مصرف می‌کنیم با توجه به اینکه کشور با کاهش بارش‌ها مواجه بوده و تلاش کنیم مصرف آب خانگی، صنعتی و مخصوصاً مصرف کشاورزی را کاهش دهیم و به سیستم‌های نوین آبیاری روی بیاوریم.

خطیب جمعه قزوین افزود: فرونشست زمین موضوع بسیار خطرناکی است و باید تلاش کنیم راهکارهایی اتخاذ کنیم تا با جلوگیری از برداشت‌های غیر مجاز با حفر چاه‌ها، جلوی فرونشت ها و آسیب‌های نظیر آن را بگیریم و تلاش کنیم همه ناظر بر اجرای دقیق قانون در این راستا باشیم تا جلوی سو استفاده‌ها گرفته شود.

وی با اشاره به روز حمایت از خانواده زندانیان، اظهار کرد: برای آزادی زندانیان در ماه مبارک رمضان در استان قزوین قدم‌های خوبی برداشته شد اما گرفتاری‌ها بسیار بیشتر از این اقدامات است و لازم است با جدیت بیشتری برای آزادی زندانیان و حمایت از خانواده‌های آن عزیزان پای کار باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تصریح کرد: روز اهدای عضو است و خوب است خانواده کسی که از او قطع امید شده اما عضوش می‌تواند زندگی دیگری را نجات دهد، با افرادی که نیاز به این اعضا دارند همکاری کنند چرا که باقیات و صالحات است و ان‌شاءالله کوتاهی نکنیم.

امام جمعه قزوین بیان کرد: در ایامی که نماز جمعه برگزار نمی‌شد، عزیزان در صدا و سیمای استان و دست اندرکاران برنامه ارزشمند سروش آسمانی کاری کردند که چراغ مسجد و جمعه خاموش نماند و با زحمت بسیار این برنامه را به صورت زنده پخش کردند و از دست اندرکارن برنامه سروش آسمانی و همه رسانه‌ها که همیشه پای کار نشر فرهنگ جمعه بودند، قدردانی می‌کنم.

وی عنوان کرد: این روزها روز برزگداشت ملاصدرا است که به گردن استان قزوین حق دارد چرا که در مقطعی ایشان در حوزه علمیه قزوین حضور داشت. ایشان شخصیت بزرگی بود که فلسفه مشاء، اشراق، عرفان و کلام که چهار مکتب مهم معرفتی است را به هم متصل کرد و همه را به حکمت متعالیه تبدیل کرد و گام بلند، بزرگ و ارزشمندی در ارتقا فرهنگ معنوی، عرفانی و ایمانی برداشت.

آیت الله عابدینی خاطرنشان کرد: این ایام شهادت حمزه عموی رسول گرامی اسلام (ص) است. حمزه برای رسول الله (ص) نقش سردار شهید سلیمانی برای رهبری را داشت که نقشی بسیار ارزشمند است.

خطیب جمعه قزوین بیان کرد: در بحث بهداشت و درمان برای کنترل بیماری کرونا مراقب باشیم. الحمدالله اهالی نماز جمعه بیشترین نظم و رعایت را دارند و هرگز نمی‌خواهند حق الناس به گردنشان بیاید و با رعایت کامل اجازه نمی‌دهند خودشان عامل انتشار این بیماری باشند.

وی افزود: از عطش برای برگزاری نماز جمعه از سوی مؤمنان قدردانی می‌کنیم. این عزیزان بسیار به ما تذکر دادند و اعتراض می‌کردند که کوتاهی می‌کنید. این اهمیت بسیار مهم است و برای شما عزیزان دعا می‌کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین اضافه کرد: نماز عید فطر با شکوه بسیار خوبی برگزار شد و بحمدالله با حمایت ائمه جماعت، متدینان و مردم با فرهنگ نماز عید فطر و عید قربان تجمیعی برگزار شود که افتخاری برای استان قزوین است.

امام جمعه قزوین افزود: حضور در عرصه مواساتی بسیار ارزشمند بود که در این ایام هزاران بسته توزیع شد و کارهایی که در استان انجام شد بسیار با برکت و افتخار آمیز بود و بسیاری از مردم و نیازمندان از روی خانواده‌هایشان شرمنده نشدند و از مردم فرهیخته قدردانی می‌کنم.

وی با تسلیت درگذشت خبرنگار عدالت طلب، اهل قیام و قلم و فعال در نشر معارف جمعه، سرکار خانم لیلا امیری، عنوان کرد: این بانو کارهای بسیار اثرگذاری داشت، در مبارزه با مفسده هفت سنگان و زمین خواران، با جدیت پای کار بود و کارهای بسیار اثرگذاری نظیر این مهم را انجام دادند.

آیت الله عابدینی افزود: کسانی که در مبارزه با هفت سنگان آمدند گفتم که هفت سنگان کارش در حال انجام است و از آنها خواستم سراغ ده سنگان، صد سنگان و هزار سنگان های دیگری که الان هم در جریان است بروند؛ آدم‌هایی که در مسئولیت‌ها هستند و ممکن است ناچار شویم اسمشان را مطرح کنیم.

خطیب جمعه قزوین ادامه داد: از فعالان اهل قلم و رسانه می‌خواهم هر کجا این مفسدان زمین خواری که آبروی نظام را می‌برند و دستشان در جیب بیت المال و مردم است را رسوا کنید. رهبر حامی شماست، این مردم حامی شما هستند و هیچ واهمه نداشته باشیم؛ هر کسی از حق دفاع کند خدا از او حمایت می‌کند و هر کاری که شیاطین بکنند به آبروی کسی که از حق دفاع کند، افزوده خواهد شد. کسانی که به ناحق و ظلم اقدام می‌کنند یقین بدانند آبروی نداشته شأن از بین می‌رود و آخرتشان نیز نابود می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار فرهنگی

جلسه مجمع مشورتی شورای توسعه فرهنگ قرآنی برگزار شد

جلسه مجمع مشورتی شورای توسعه فرهنگ قرآنی برگزار شد
2021-06-15T13:11:34+04:30
شاخص‌ها و مصادیق انتصاب مدیران دستگاه‌ها و سازمان‌های قرآنی بررسی و پس از دریافت پیشنهادات اعضای جلسه، این موضوع در شورای توسعه فرهنگ قرآنی مورد بحث قرار گرفت.

مراسم جشن دهه کرامت در گرجستان برگزار شد

مراسم جشن دهه کرامت در گرجستان برگزار شد
2021-06-15T13:11:33+04:30
مراسم جشن فارغ‌التحصیلان دانشگاه المصطفی و دهه کرامت با حضور اکبر قاسمی، سفیر و حمید مصطفوی، رایزن فرهنگی کشورمان در سالن اجتماعات مسجد امام حسین (ع) در شهر ...

بیانیه مداحان و شاعران آیینی برای حضور مردم در انتخابات صادر شد

 بیانیه مداحان و شاعران آیینی برای حضور مردم در انتخابات صادر شد
2021-06-15T13:05:13+04:30
رهبر معظم انقلاب همچنین در سی و دومین سالگرد رحلت حضرت امام (ره) نیز فرمودند؛ امامِ بزرگوار انتخابات را فریضه دینی می‌دانستند و در وصیت‌نامه خود می‌گویند عد...

انتقاد نویسنده شاخص دفاع مقدس از روزگار سخت هنرمندان/ دولت آینده فکری به حال معیشت اهل فرهنگ کند

 انتقاد نویسنده شاخص دفاع مقدس از روزگار سخت هنرمندان/ دولت آینده فکری به حال معیشت اهل فرهنگ کند
2021-06-15T13:05:13+04:30
گلعلی بابایی با انتقاد از رکود در حوزه فرهنگ طی ماه‌های اخیر، گفت: رئیس جمهور آینده باید نیم‌نگاهی هم به حوزه فرهنگ و اقتصاد این حوزه داشته باشد.

مقصر "شبه فاجعه" انتخابات قبلی، راهبران سلبریتی‌ها بودند نه خود آنها

 مقصر "شبه فاجعه" انتخابات قبلی، راهبران سلبریتی‌ها بودند نه خود آنها
2021-06-15T13:05:12+04:30
محسن ردادی معتقد است در انتخابات گذشته، سلبریتی‌ها کار خود را خوب انجام دادند؛ اگر نتیجه مطلوب نبود و به یک "شبه‌فاجعه" ختم شد نباید سلبریتی‌ها را...

دعوت آیت الله ری شهری به مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری

دعوت آیت الله ری شهری به مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری
2021-06-15T11:51:32+04:30
آیت الله ری شهری تولیت آستان مقدس عبدالعظیم حسنی (ع) در پیامی از عموم مردم مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو را خواستار شد.

بیانیه ۳۵۰ هنرمند در حمایت از رئیسی/ روحانی بذر ناامیدی را در دل هنرمندان و مردم کاشت

 بیانیه ۳۵۰ هنرمند در حمایت از رئیسی/ روحانی بذر ناامیدی را در دل هنرمندان و مردم کاشت
2021-06-15T11:58:34+04:30
جمعی از هنرمندان کشورمان روز گذشته در دیدار با آیت الله دکتر رییسی اعلام حمایت خود را در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ از ایشان اعلام کردند.

پویش «به تو از دور سلام» برگزار می‌شود

پویش «به تو از دور سلام» برگزار می‌شود
2021-06-15T11:38:12+04:30
پویش«به تو از دور سلام» ویژه ایام ولادت امام رضا(ع) و ایام دهه کرامت از سوی بنیاد دعبل خزاعی برگزار می شود.

جامعه قرآنی اهل سنت، مردم را به شرکت در انتخابات دعوت کردند

جامعه قرآنی اهل سنت، مردم را به شرکت در انتخابات دعوت کردند
2021-06-15T11:11:33+04:30
جامعه قاریان، حافظان، مدرسان قرآن کریم و چهره های قرآنی جامعه اهل سنت، از ملت ایران برای حضور پر شور در انتخابات ۱۴۰۰ دعوت کردند.

کلهر: سینما همه‌چیز جریان خداستیز است و با آن برایتان دین می‌سازد/ ما از عرضه سینمای ملاقلی‌پور و حاتمی‌کیا به جهان خجالت می‌کشیم/ هنرمند خداپرست بایکوت می‌شود

 کلهر: سینما همه‌چیز جریان خداستیز است و با آن برایتان دین می‌سازد/ ما از عرضه سینمای ملاقلی‌پور و حاتمی‌کیا به جهان خجالت می‌کشیم/ هنرمند خداپرست بایکوت می‌شود
2021-06-15T11:18:31+04:30
مسئولین نخواستند سینمای ملاقلی‌پور و حاتمی‌کیا و خیلی‌های دیگر به جهان معرفی شود. فیلم‌های آنان بدنه خارج را تحت تأثیر قرار می‌داد اما فیلم‌ها نگاه دفاع مقد...

برگزیدگان مسابقه دانش‌آموزی قرائت قرآن در اوگاندا تجلیل شدند

برگزیدگان مسابقه دانش‌آموزی قرائت قرآن در اوگاندا تجلیل شدند
2021-06-15T10:04:54+04:30
با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در کامپالا، برگزیدگان مسابقه دانش‌آموزی قرائت و حفظ قرآن در تلویزیون ملی یو بی سی اوگاندا تجلیل شدند.

دعوت ۱۱۰۰ هیات مذهبی از مردم برای مشارکت در انتخابات ۲۸ خرداد/دشمنان به دنبال دلسرد کردن مردم هستند

دعوت ۱۱۰۰ هیات مذهبی از مردم برای مشارکت در انتخابات ۲۸ خرداد/دشمنان به دنبال دلسرد کردن مردم هستند
2021-06-15T09:38:14+04:30
۱۱۰۰ هیات رزمندگان اسلام سراسر کشور ضمن اعلام آمادگی خود جهت حضور در این انتخابات، از ملت قدرشناس و بصیر برای مشارکت در انتخابات ۲۸ خردادماه دعوت کردند.

از ویژگی‌های حضرت امام رضا (ع) باز کردن فضای گفت‌وگو بود

از ویژگی‌های حضرت امام رضا (ع) باز کردن فضای گفت‌وگو بود
2021-06-15T09:24:55+04:30
محمدزاده با اشاره به اهمیت فعالیت‌های بین‌المللی در عرصه رسانه به منظور ترویج سیره رضوی اظهار کرد: مهم آن است که بتوانیم امام رضا(ع) را به جهانیان بشناسانیم.

سید مجید بنی فاطمه،مردم را به مشارکت حداکثری در انتخابات دعوت کرد

سید مجید بنی فاطمه،مردم را به مشارکت حداکثری در انتخابات دعوت کرد
2021-06-15T09:24:54+04:30
سید مجید بنی فاطمه با انتشار پیام تصویری در صفحه اینساگرام خود، مردم بخصوص جوانان را به مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰ دعوت کرد.

حضور حداکثری در انتخابات ضامن تداوم، بقا و مقبولیت بیشتر نظام است

حضور حداکثری در انتخابات ضامن تداوم، بقا و مقبولیت بیشتر نظام است
2021-06-15T09:11:34+04:30
طوبی فرداد مدیر مدرسه علوم دینی امام شافعی سقز گفت: حضورحداکثری مردم در تعیین رهبران اجرایی و سیاسی، ضامن تداوم، بقا و مقبولیت بیشتر نظام است.

همه ما ایرانیان عاشق امام رضا(ع) هستیم

همه ما ایرانیان عاشق امام رضا(ع) هستیم
2021-06-15T09:11:34+04:30
مجید اخشابی ضمن گرامیداشت دهه کرامت و ولادت حضرت ثامن‌الحج(ع) اظهار کرد: همه ما ایرانیان عاشق امام رضا(ع) هستیم.

کنگره«زیارت،معنویت واخلاق براساس بیانیه گام دوم »برگزار می شود

کنگره«زیارت،معنویت واخلاق براساس بیانیه گام دوم »برگزار می شود
2021-06-15T09:11:33+04:30
کنگره «زیارت، معنویت و اخلاق بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب» امروز ۲۵ خرداد ماه به صورت مجازی برگزار می‌شود.

چرا شبکه‌های استانی تلویزیون پدیده انتخابات شدند?

 چرا شبکه‌های استانی تلویزیون پدیده انتخابات شدند?
2021-06-15T09:18:31+04:30
اقدامات امسال صدا و سیما در موضوع انتخابات، با ورود ۸۱ شبکه تلویزیونی و رادیویی استانی به حوزه تولید، ابعاد گسترده‌ای به خود گرفت.

آیا سکته "اریکسن" منجر به تجربه مرگ موقت شد؟/ تهیه‌کننده "زندگی پس از زندگی" رایزنی می‌کند

 آیا سکته "اریکسن" منجر به تجربه مرگ موقت شد؟/ تهیه‌کننده "زندگی پس از زندگی" رایزنی می‌کند
2021-06-15T09:18:30+04:30
تهیه‌کننده و مجری برنامه تلویزیونی "زندگی پس از زندگی" درباره ماجرای حضور بازیکن فوتبال دانمارک اعلام کرد که رایزنی‌ها را برای این گفت‌وگو آغاز کر...

گفت‌وگوی تسنیم با خواننده قطعه «آمدم ای شاه پناهم بده»: بانی اجرای قطعه‌ای از بهشت، امام رضا (ع) بود

 گفت‌وگوی تسنیم با خواننده قطعه «آمدم ای شاه پناهم بده»: بانی اجرای قطعه‌ای از بهشت، امام رضا (ع) بود
2021-06-15T09:18:30+04:30
شعر «آمدم ای شاه پناهم بده» سروده مرحوم استاد حبیب‌الله چایچیان است که می‌خواستیم برای امام خمینی(ره) بخوانیم. البته اجرای این قطعه کاملاً به عنای...

نگه داشتن انقلاب از انقلاب کردن بالاتر و چه بسا مهم‌تر است/حضور در انتخابات دارای برکات زیادی است

نگه داشتن انقلاب از انقلاب کردن بالاتر و چه بسا مهم‌تر است/حضور در انتخابات دارای برکات زیادی است
2021-06-15T08:58:12+04:30
استاد حوزه علمیه محمدیه تالش گفت: انتخابات باعث تجدید بیعت با انقلاب و رهبری است که به واسطه‌ آن مردم ایمان و اعتقاد خود با نظام و رهبری آپدیت و ناکارآمدی‌ها...

انتخاب فردی اصلح، نقطه عطفی بر چهار دهه مقاومت ملت ایران است/انتخابات جلوه‌ای از حیات جامعه است

انتخاب فردی اصلح، نقطه عطفی بر چهار دهه مقاومت ملت ایران است/انتخابات جلوه‌ای از حیات جامعه است
2021-06-15T08:31:32+04:30
اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت، همسو با ده‌ها هزار فعال قرآنی برجسته، ضمن اعلام آمادگی خود جهت حضور در این انتخابات، از ملت قدرشناس و بصیر دعوت ...

معیشت خوب یا رهایی حجاب؟/ مردم پاسخ دادند

 معیشت خوب یا رهایی حجاب؟/ مردم پاسخ دادند
2021-06-14T20:05:05+04:30
پاسخ‌های مردم در کف خیابان به این سؤال که "بین وعده معیشت خوب و یا رهایی حجاب کدام را انتخاب می‌کنید؟" نشان می‌دهد که نامزدهای طیف اصلاحات این‌بار...

پاسخ آیت‌الله خامنه‌ای به استفتائی درباره حکم شرکت در انتخابات و انتقاد نامزدها از عملکرد مسئولان

 پاسخ آیت‌الله خامنه‌ای به استفتائی درباره حکم شرکت در انتخابات و انتقاد نامزدها از عملکرد مسئولان
2021-06-14T16:18:34+04:30
پایگاه فقه و احکام رهبر معظم انقلاب، پاسخ دو استفتاء از معظم‌له درخصوص حکم شرعی شرکت در انتخابات و انتقاد نامزدها از عملکرد مسئولان را منتشر کرد.

ساعت سخنرانی تلویزیونی ۲۶ خرداد رهبر انقلاب تغییر کرد

 ساعت سخنرانی تلویزیونی ۲۶ خرداد رهبر انقلاب تغییر کرد
2021-06-14T16:05:09+04:30
در آستانه برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری، میان‌دوره‌ای مجلس، خبرگان و شورای شهر و روستا رهبر معظم انقلاب اسلامی چهارشنبه ۲۶ خردادماه با مردم سخن خواهند گفت.

کالبدشکافی یک انیمیشن سمّی/ شلیک نتفلیکس به مغز کودکان

 کالبدشکافی یک انیمیشن سمّی/ شلیک نتفلیکس به مغز کودکان
2021-06-14T15:51:57+04:30
مسئله اینجا است که این فقط یک انیمیشن کودکانه و سرگرم‌کننده نیست، بلکه منظومه‌ای از کدها، پیام‌ها و القائات «خاص» و مخوف است که علی‌الاصول هیچ ربط...

اعطای گواهینامه درجه یک هنری به مرتضی امیری اسفندقه

 اعطای گواهینامه درجه یک هنری به مرتضی امیری اسفندقه
2021-06-14T15:11:58+04:30
دهقانکار در مراسم اعطای گواهینامه درجه یک هنری به مرتضی امیری اسفندقه گفت: اسفندقه قبل از گرفتن این گواهینامه، نشان درجه یک اخلاق را گرفته است.

شیطان چگونه در نطفه انسان شریک می‌شود؟

 شیطان چگونه در نطفه انسان شریک می‌شود؟
2021-06-14T15:11:58+04:30
شراکت شیطان اینگونه است که در نطفه انسان تأثیر دارد، به این صورت که برخی اموال و رفتارهای او سبب می‌شود شرک شیطان اتفاق بیفتد.

آیت‌الله قائم مقامی: امام راحل عدم حضور و مسامحه در انتخابات را گناه کبیره می‌دانست

 آیت‌الله قائم مقامی: امام راحل عدم حضور و مسامحه در انتخابات را گناه کبیره می‌دانست
2021-06-14T15:11:56+04:30
استاد حوزه علمیه قم گفت: اهالی مسجد و متدینین جامعه باید در این عرصه به صورت فعالانه شرکت و در کنار آن، آحاد جامعه را برای حضور حماسی پای صندوق‌های رأی دعوت...

سیر ترجمه های قرآن به زبان فارسی بررسی می شود

سیر ترجمه های قرآن به زبان فارسی بررسی می شود
2021-06-14T14:24:54+04:30
نشست سیر ترجمه های قرآن به زبان فارسی از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بررسی می شود.
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)