میرنیوز

چرا صنعت آموزش آنلاین سال ۲۰۲۵ سه برابر بیشتر سود خواهد داشت؟

چرا صنعت آموزش آنلاین سال ۲۰۲۵ سه برابر بیشتر سود خواهد داشت؟ 2024-07-09T13:36:24+03:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، پیشرفت فناوری در سال‌های اخیر، موجب شده شاهد تحول چشمگیری در حوزه آموزش باشیم و تقریباً آموزش آنلاین به محبوب‌ترین روش برای یادگیری تبدیل شده و کم کم جایگزین کلاس درس سنتی شده است. بسیاری از مدارس و آموزشگاه‌های با سابقه و مشهور مثل هاروارد، کل‌تک و حتی دبیرستان البرز و دانشگاه شریف خودمان با اضافه کردن پلتفرم آموزشی آنلاین خودشان، استقبال پرشوری را تجربه کرده‌اند و در نتیجه آموزش آنلاین به بخش اساسی فعالیت این آموزشگاه‌ها و مدارس تبدیل شده است. البته این پایان کار نیست چرا که به گزارش فوربس، متخصصین پیش بینی کرده‌اند که سود صنعت آموزش آنلاین تا سال ۲۰۲۵ سه برابر خواهد شد و به ۷۲ میلیارد دلار خواهد رسید.

حال سوال اینجاست که صنعت آموزش آنلاین چه فواید و ویژگی‌های مثبتی دارد و قرار است طی دو سه سال چه تغییراتی داشته باشد که قرار است تا حدی پیشرفت کند و به یکی از موفق ترین صنایع موجود بدل شود.

آموزش آنلاین در جهان چه تأثیری خواهد داشت؟

روزی که استیو جابز آیفون را معرفی کرد، هیچکس تصور نمی‌کرد که تنها چند سال بعد و با همه‌گیر شدن استفاده از تلفن‌های هوشمند، تمامی فعالیت‌های روزانه‌ی انسان مدرن با این گجت انجام پذیر باشد و به طور کلی دنیای اکنون این نسل عمیقاً با این اختراع بشر تعریف می‌شود. در حال حاضر هم در ابتدای شکوفایی آموزش آنلاین در جهان هستیم و به همین دلیل انتظار می‌رود که آموزش آنلاین تا سال ۲۰۲۵ تأثیر عمیقی بر جهان بگذارد. این رشد سریع به علت دسترسی راحت به اینترنت برای استفاده از پتانسیل‌های آموزش آنلاین و از بین رفتن موانع یادگیری خواهد بود.

افزایش دسترسی به آموزش برای افرادی که قبلاً به دلایلی هم‌چون مکان، زمان یا مشکلات مالی با محدودیت‌هایی مواجه بودند، یکی از چشم‌اندازهای آینده آموزش آنلاین در سال ۲۰۲۵ به شمار می‌رود. پلتفرم‌های آموزش آنلاین فرصت‌هایی را برای یادگیری مادام‌العمر فراهم می‌کنند و به افراد کمک می‌کنند تا مهارت‌ها و دانش جدید را با سرعت قابل توجهی به دست آورند. این روند مردم را از هر طبقه‌ای که هستند توانمند کرده و به افزایش مهارت، دانش و سواد کل جهان کمک می‌کند. بدین ترتیب دانش و تخصص محدود به جامعه خاصی نخواهد بود و همگان قادر خواهند بود در تمامی زمینه‌ها آموزش ببینند.

آموزش آنلاین در سال ۲۰۲۵ چه مزایایی خواهد داشت؟

در حال حاضر مزایای قابل توجه آموزش الکترونیک بر هیچ‌کس پوشیده نیست اما این مزایا با پیشرفت پلتفرم‌های آموزشی روز به روز بیشتر خواهد شد. اگر بخواهیم مزایای این نوع آموزش در سال ۲۰۲۵ به تشریح توضیح دهیم، باید آن را به چند مورد اصلی تقسیم کنیم؛

دسترسی و استفاده راحت‌تر با گسترش و بهبود اینترنت

اگر تا به حال در کلاس‌های آنلاین شرکت کرده باشید، حتماً می‌دانید که یکی از دلایل اصلی افزایش محبوبیت آموزش آنلاین، دسترسی راحت به آن است. در حال حاضر شما در هر زمان و مکانی که هستید می‌توانید خیلی راحت با استفاده از تلفن همراه هوشمند خود در کلاس موردنظرتان شرکت کنید. البته یکی از ایراداتی که به این نوع آموزش وارد شده، عدم دسترسی همگانی به اینترنت پرسرعت یا قطع و وصل شدن مدام آن است.

در آینده‌ای نزدیک، با ظهور امکان اتصال دائم به اینترنت سرعت بالا و همه‌گیری استفاده از تلفن همراه هوشمند، دانش‌آموزان و دانش پذیران می‌توانند هر زمان و هر مکانی به منابع آموزشی دسترسی داشته باشند. این انعطاف به افراد اجازه می‌دهد که به تناسب توانایی‌های خود یاد بگیرند و مطالعاتشان را با برنامه‌های موردنیاز هماهنگ کنند. بنابراین می‌توان امیدوار بود که آموزش آنلاین موانع جغرافیایی را از بین برده و دانش‌آموزان از نقاط مختلف جهان را قادر می‌سازد تا بدون نیاز به جابجایی، به آموزش باکیفیت دسترسی داشته باشند. افزایش دسترسی به اینترنت به خصوص برای افراد در مناطق دورافتاده با منابع آموزشی محدود، مفید خواهد بود.

مقرون‌به‌صرفه تر شدن با بهبود زیر ساخت‌ها

اکنون بسیاری از آموزشگاه‌های سنتی با مشاهده‌ی میزان بودجه تمام شده برای دوره‌های آنلاین، متوجه شده‌اند که آموزش آنلاین بسیار کم هزینه‌تر و به صرفه‌تر از وضعیت فعلی آنهاست و به همین خاطر در حال سرمایه‌گذاری روی این بخش هستند و روی تبدیل موسسه‌ی خود به یک آموزشگاه آنلاین درجه یک تمرکز دارند.

شاید با خود بگویید که در حال حاضر هم آموزش الکترونیک مقرون به صرفه و ارزان‌تر از کلاس‌های حضوری است اما لازم است بدانید با تغییر استراتژی آموزشگاه‌های سنتی و در نتیجه سرمایه گذاری روی فراهم کردن زیرساخت‌های اینترنتی در آینده‌ای نزدیک، این مزیت پررنگ‌تر می‌شود و دوره‌ها بسیار کم هزینه‌تر از مدل سنتی خود می‌شوند. همین مسئله موجب می‌شود که بسیاری از کسانی که به علت پرهزینه بودن دوره‌های آموزش قادر نبودند آنها را خریداری کنند، تا سال ۲۰۲۵ به مشترکین و طرفداران پروپاقرص آموزش آنلاین تبدیل شوند.

تجربه یادگیری شخصی‌سازی‌شده با ابزار جدید

آموزش آنلاین در سال ۲۰۲۵ بر تجربه‌های یادگیری شخصی‌سازی‌شده تاکید خواهد داشت. در واقع هوش مصنوعی ( AI) و الگوریتم‌های یادگیری ماشین (ML) نقشی حیاتی در شناسایی نقاط قوت و ضعف و سبک یادگیری دانش‌آموزان خواهند داشت. با بهره‌گیری از این فناوری، پلتفرم‌های آموزش آنلاین قادر خواهند بود تا محتوای دوره، تکالیف و ارزیابی‌ها را به منظور تأمین نیازهای منحصربه‌فرد هر دانش‌آموز تنظیم کنند. این رویکرد شخصی‌سازی، اشتیاق، انگیزه را تقویت کرده و در نهایت به بهبود نتایج یادگیری منجر می‌شود. به علاوه این امکان را فراهم می‌کند که دانش آموزان موضوعات متنوعی را کشف کرده و تحصیلاتشان را با علایق خاص و اهداف شغلی خود تنظیم کنند.

آشنایی و شبکه‌سازی با دوستان بین المللی

برخی باور دارند که آموزش آنلاین، روی روحیات دانش‌آموز تاثیر می‌گذارد و منزوی کننده است اما این باور اشتباه است چرا که در حال حاضر هم بسیاری از دانش آموزانی که دوره‌های آموزشی آنلاین بین المللی را خریداری کرده‌اند امکان شبکه سازی با دیگر افراد دوره را فراهم کرده‌اند. در واقع با پیشرفت تکنولوژی در سال ۲۰۲۵، فرصت بیشتری برای فراگیران دوره‌های آموزشی آنلاین قرار می‌گیرد که با بسترها و روش‌های مختلفی که طی چند سال آینده طراحی و ساخته می‌شوند، بتوانند با یکدیگر ارتباط پیدا کرده و باهم صحبت کنند.

به طور کلی برخلاف نظر عامه مردم، این مدل آموزش فرصت‌های مناسبی برای همکاری و شبکه‌سازی فراهم می‌کند. کلاس‌های مجازی و انجمن‌های گفتگو، پلتفرم‌هایی را برای دانش‌آموزان در عرصه‌های مختلف ایجاد کرده تا ایده‌هایشان را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و در پروژه‌ها باهم همکاری کنند.

در سال ۲۰۲۵، پلتفرم‌های آموزش آنلاین از ابزارهای پیشرفته ارتباطی واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR) بسیار بیشتر استفاده خواهند کرد. بدین ترتیب محیط‌های یادگیری براساس تعاملات واقعی، شبیه‌سازی می‌شوند. این اقدام موجب بهبود همکاری شده و دانش‌آموزان می‌توانند ارتباطات اجتماعی ارزشمندی ایجاد و فارغ از مرزهای جغرافیایی شبکه‌های ارتباطی در سرتاسر دنیا بسازند.

چرا صنعت آموزش آنلاین سال ۲۰۲۵ سه برابر بیشتر سود خواهد داشت؟

عوامل تأثیرگذار بر آموزش آنلاین در سال ۲۰۲۵ را بشناسید

در آینده نزدیک، فناوری‌های نوظهور به شکل قابل‌توجهی بر توسعه آموزش آنلاین تأثیر خواهند گذاشت. واقعیت مجازی (VR)، واقعیت افزوده (AR) و هوش مصنوعی (AI) در پلتفرم‌های آموزش آنلاین رواج بیشتری پیدا خواهند کرد. AR و VR به فراگیران این امکان را می‌دهد که در شبیه‌سازی‌های واقع‌گرایانه، سفرهای مجازی و تجربیات یادگیری تعاملی شرکت کنند. چت‌بات‌ها و کمک‌های مجازی مبتنی بر هوش مصنوعی، پشتیبانی و راهنمایی فوری را برای فراگیران فراهم می‌کنند و به آنها در طول مسیر تحصیلی‌شان کمک می‌رسانند. این فناوری‌ها روش یادگیری که ما محتوای آموزشی را درک می‌کنیم و به آن عادت کرده‌ایم را بر هم می‌زنند تا سیستمی جدید و بهتر خلق شود.

تأثیر آموزش آنلاین در سال ۲۰۲۵ بر بازار کار چگونه است؟

در بازار کار امروزی که پیوسته در حال تغییر است، کسب مهارت‌های مرتبط با تکنولوژی‌های روز برای موفقیت شغلی، بسیار حیاتی است. آموزش آنلاین در سال ۲۰۲۵ به این تقاضا پاسخ خواهد داد و بر اساس پیشرفت تکنولوژی‌های نوظهور و پیدایش ابزارهای جدید، تکنیک‌های آموزشی تازه و بهتری برای آموزش پدید می‌آید. در همین راستا پلتفرم‌های آموزش آنلاین با در نظر گرفتن تغییرات، دوره‌های جدیدی تنظیم می‌کنند تا به فراگیران، گواهینامه‌های تخصصی هماهنگ با صنایع و نقش‌های شغلی نوظهور ارائه خواهند داد.

بدین ترتیب فراگیران به مجموعه گسترده‌ای از برنامه‌ها در زمینه‌های مرتبط به هوش مصنوعی، علوم داده، فناوری بلاک چین، توسعه پایدار و دیگر فناوری‌های نوظهور دسترسی خواهند داشت. علاوه بر این، پلتفرم‌های آموزش آنلاین با افراد حرفه‌ای و سازمان‌های صنعتی برای طراحی برنامه‌های درسی و امکان آموزش عملی همکاری خواهند کرد تا اطمینان حاصل شود که فراگیران به مهارت‌های موردنیازشان تسلط کافی پیدا خواهند کرد.

چالش‌های آموزش آنلاین در سال ۲۰۲۵

باوجود مزایای زیاد آموزش آنلاین در سال ۲۰۲۵، چالش‌هایی نیز وجود دارند که باید به آن‌ها پرداخته شود. حفظ کیفیت آموزش در تنظیمات آنلاین اولویت اصلی است و برای همین مسئله باید روش‌های ارزیابی توانمندی طراحی شود تا از اعتبار دوره‌های آموزش حفظ شود. علاوه بر این، برای عدم تقلب و سرقت ادبی، ابزارهای شناسایی سرقت ادبی مبتنی بر هوش مصنوعی طراحی می‌شوند. از میان دیگر چالش‌هایی که ممکن است آموزش آنلاین با آن مواجه شود، می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد؛

تعامل اجتماعی

یادگیری آنلاین فاقد تعامل چهره به چهره و ارتباطات اجتماعی است که محیط‌های کلاس درس سنتی ارائه می‌دهند. مؤسسات باید ابزارها و پلتفرم‌های مشترکی را برای تقویت مشارکت و تعامل دانش‌آموزان فراهم کنند.

شکاف دیجیتال

دسترسی و مقرون‌به‌صرفه بودن اینترنت پرسرعت و فناوری، همچنان یک چالش برای افراد در جوامع محروم است. پر کردن شکاف دیجیتال برای تضمین فرصت‌های برابر، برای همه فراگیران بسیار مهم است.

خود انگیزشی و انضباط

یادگیری آنلاین مستلزم خودانگیزشی و نظم و انضباط است، زیرا دانش آموزان مسئول مدیریت زمان خود و متعهد ماندن به مطالعه هستند. مؤسسات باید سیستم‌ها و منابع پشتیبانی را برای کمک به موفقیت دانش آموزان در این محیط مناسب فراهم کنند.

تضمین کیفیت

حفظ کیفیت آموزش آنلاین برای اطمینان از اینکه دانش آموزان، به صورت ارزشمند و شناخته‌شده‌ای آموزش می‌بینند بسیار ضروری است. بنابراین باید ساختار اعتباربخشی و تضمین کیفیت ایجاد شده و کارشناسان خبره روی این ابزارها نظارت داشته باشند.

از قطار تکنولوژی جا نمانید!

در آینده‌ای نزدیک، استخدام مدرسان شایسته، پیاده‌سازی روش‌های سخت‌گیرانه ارزیابی و به‌روزرسانی مداوم منابع درسی، از بالاترین اولویت اول آموزشی برخوردار خواهد بود تا با روند آموزش آنلاین همگام باشد. همچنین تلاش‌هایی برای پر کردن شکاف دیجیتالی و تضمین دسترسی برابر به آموزش آنلاین برای همه افراد، بدون توجه به پس‌زمینه اقتصادی آنان، انجام خواهد شد. روند آموزش آنلاین قرار است در سال ۲۰۲۵ و پس از آن به گسترش و تکامل خود ادامه دهد. برنامه‌های استراتژی ترسیم شده توسط مؤسسات آموزشی، از رشد بازار این بخش خبر داده و به همین دلیل می‌توان آینده روشنی را برای آموزش آنلاین تصور کرد.

چرا صنعت آموزش آنلاین سال ۲۰۲۵ سه برابر بیشتر سود خواهد داشت؟

آموزش آنلاین با انعطاف‌پذیری، دسترسی و مقرون‌به‌صرفه بودن، راه امیدوارکننده‌ای برای دسترسی افراد به آموزش باکیفیت، کسب مهارت‌های جدید و انطباق با نیازهای تازه بازار کار فراهم می‌کند. بااین‌حال، پرداختن به چالش‌ها و اطمینان از کیفیت و فراگیر بودن این نوع آموزش برای به حداکثر رساندن مزایا و تأثیر آن ضروری است.

فناوری‌های نوظهور تجربه یادگیری را بهبود خواهند داد، در حالی‌که مهارت‌ها و گواهینامه‌های مرتبط با صنایع، راه را برای شغل‌های موفق هموار می‌کنند. همینطور که در این عرصه به سمت جلو حرکت می‌کنیم، ضروری است که چالش‌ها را مدیریت کرده و کیفیت آموزش آنلاین را برای آینده روشن‌تر و جامع‌تر، تضمین کنیم.

آکادمی همراه اول یکی از مجموعه‌های پیشرو در صنعت آموزش آنلاین است که پتانسیل قابل توجهی برای پیشرفت را در برنامه‌های آینده خود در سال ۱۴۰۳ دارد و می‌خواهد همگام استراتژی‌های بین المللی این صنعت را دنبال کند. خبر خوب این که نوروز سال ۱۴۰۳، آکادمی بر اساس کمپین نوروزی خود، تخفیف ۳۰ درصدی برای تمامی دوره‌ها درنظرگرفته و همچنین یک سری کد تخفیف روزانه ۵۰ درصدی هم در بستر رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کند. پس اگر قصد دارید از صنعت یادگیری آنلاین مدرن و قطار تکنولوژی‌های نوظهور عقب نمانید، پیشنهاد می‌کنیم از اولین قدم با مجموعه همراه اول همراه شوید و از آموزش‌های حرفه‌ای این پلتفرم آموزش آنلاین باسابقه و با تجربه بهره ببرید.

توضیحات متا

امروزه کمتر کسی پیدا می‌شود که با آموزش آنلاین آشنایی نداشته باشد. یکی از جذابیت‌های این آموزش، پیشرفت روزافزون آن است. در این مقاله به بررسی وضعیت آموزش الکترونیک در سال ۲۰۲۵ پرداخته‌ایم.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

طلا و سکه ارزان شد

طلا و سکه ارزان شد
2024-07-18T18:29:41+03:30
قیمت هر قطعه سکه طرح جدید در بازار طلای تهران با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی نسبت به روز کاری گذشته (چهارشنبه) در کانال ۴۰ میلیون تومان باقی ماند.

ارز تخصیصی به مونتاژکاران به ازای هر خودرو ۹۵۰۰ دلار است

ارز تخصیصی به مونتاژکاران به ازای هر خودرو ۹۵۰۰ دلار است
2024-07-18T16:56:21+03:30
معاون صنایع حمل و نقل صمت گفت: ارز تخصیص داده شده به دو خودروساز بزرگ کشور، به ازای تولید هر محصول ۳۵۰۰ دلار و برای مونتاژکاران ۹۵۰۰ دلار است.

زمان حراج جدید شمش طلا اعلام شد

زمان حراج جدید شمش طلا اعلام شد
2024-07-18T14:16:21+03:30
حراج جدید شمش طلا بعد از یک هفته توقف، روز یکشنبه ۳۱ تیر ماه برگزار می‌شود.

نرخ ارزهای مبادله‌ای ۲۸ تیرماه؛ افزایش اندک قیمت دلار و یورو

نرخ ارزهای مبادله‌ای ۲۸ تیرماه؛ افزایش اندک قیمت دلار و یورو
2024-07-18T13:49:44+03:30
در معاملات امروز (پنجشنبه، ۲۸ تیرماه) مرکز مبادله ارز و طلای ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به نرخ ۴۶ هزار و ۸۱۶ تومان و حواله دلار نیز به نرخ ۴۳ هزار و ۷۱۳ تو...

قیمت جهانی طلا امروز ۲۸ تیر؛ هر اونس ۲۴۵۹ دلار و ۴۷ سنت شد

قیمت جهانی طلا امروز ۲۸ تیر؛ هر اونس ۲۴۵۹ دلار و ۴۷ سنت شد
2024-07-18T10:43:00+03:30
امروز قیمت هر اونس طلا تغییر چندانی نداشت و به ۲۴۵۹ دلار و ۴۷ سنت رسید.

کاهش قیمت خودرو ادامه دارد

کاهش قیمت خودرو ادامه دارد
2024-07-18T10:16:20+03:30
رییس اتحادیه فروشندگان خودرو ضمن اشاره به رکود بازار، از تداوم کاهش قیمت خودروهای داخلی و خارجی خبر داد.

کاهش قیمت خودرو ادامه دارد؛ بازار خودرو در سراشیبی

کاهش قیمت خودرو ادامه دارد؛ بازار خودرو در سراشیبی
2024-07-18T09:23:00+03:30
رییس اتحادیه فروشندگان خودرو ضمن اشاره به رکود بازار، از تداوم کاهش قیمت خودروهای داخلی و خارجی خبر داد.

ثبت ۶۵۳ هزار قرارداد رایگان اجاره مسکن در سامانه خودنویس

ثبت ۶۵۳ هزار قرارداد رایگان اجاره مسکن در سامانه خودنویس
2024-07-17T15:56:23+03:30
مدیر سامانه خودنویس از ثبت ۶۵۳ هزار قرارداد رایگان اجاره مسکن در سامانه خودنویس خبر داد و گفت:‌ قراردادهای خرید و فروش مسکن نیز ۵۳۵ فقره بوده است.

قیمت طلا و سکه امروز ۲۷ تیر؛ سکه ۴۰ میلیون و ۵۰۴ هزار تومان شد

قیمت طلا و سکه امروز ۲۷ تیر؛ سکه ۴۰ میلیون و ۵۰۴ هزار تومان شد
2024-07-17T15:43:05+03:30
هر قطعه سکه طرح جدید امروز (چهارشنبه، ۲۷ تیرماه) ۴۰ میلیون و ۵۰۴ هزار تومان معامله شد. حباب این سکه ۷ میلیون و ۳۱ هزار تومان است.

سبزپوشی شاخص کل بورس در آخرین روز معاملاتی هفته

سبزپوشی شاخص کل بورس در آخرین روز معاملاتی هفته
2024-07-17T14:23:04+03:30
شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز با رشد یک هزار و ۵۵۷ واحدی به ۲ میلیون و ۲۰۲ هزار واحد رسید.

اقدامات اسنپ برای سفرهای خنک در روزهای گرم تابستان

اقدامات اسنپ برای سفرهای خنک در روزهای گرم تابستان
2024-07-17T13:29:44+03:30
بیش از ۸۱۲ هزار کاربر راننده اسنپ از طرح‌های تشویقی استفاده از کولر بهره‌مند شدند.

اختصاص اعتبار خرید از فروشگاه‌های افق کوروش به سفیران فعال تپسی

اختصاص اعتبار خرید از فروشگاه‌های افق کوروش به سفیران فعال تپسی
2024-07-17T13:29:43+03:30
شرکت تپسی در جدیدترین اقدام خود، از اختصاص اعتبار ویژه خرید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش به سفیران فعالش خبر داد.

گوجه‌فرنگی آبان و آذر گران نمی‌شود

گوجه‌فرنگی آبان و آذر گران نمی‌شود
2024-07-17T13:29:42+03:30
مدیرکل دفتر امور گلخانه‌ها، گیاهان زینتی و قارچ از ابلاغ طرح افزایش تولید گوجه‌فرنگی در گلخانه تابع اقلیم(سایبان) با هدف افزایش تولید وجلوگیری از افزایش قیمت...

فراز و نشیب بورس در ۲۷ تیر؛ شاخص کل ۱۵۰۰ واحد رشد کرد

فراز و نشیب بورس در ۲۷ تیر؛ شاخص کل ۱۵۰۰ واحد رشد کرد
2024-07-17T13:29:42+03:30
شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز با رشد یک هزار و ۵۵۷ واحدی به ۲ میلیون و ۲۰۲ هزار واحد رسید.

بانک مرکزی: ۲۰ میلیارد دلار ارز مورد نیاز واردات تامین شد

بانک مرکزی: ۲۰ میلیارد دلار ارز مورد نیاز واردات تامین شد
2024-07-17T12:36:25+03:30
از ابتدای فروردین تا ۲۳ تیرماه امسال، ۲۰ میلیارد و ۱۸۲ میلیون دلار ارز برای واردات کالاهای اساسی، دارو، کالاهای تجاری و بازرگانی، واردات در مقابل صادرات و خد...

نرخ ارزهای مبادله ای ۲۷ تیرماه؛ افزایش اندک قیمت دلار و یورو

نرخ ارزهای مبادله ای ۲۷ تیرماه؛ افزایش اندک قیمت دلار و یورو
2024-07-17T10:23:01+03:30
در معاملات امروز (چهارشنبه، ۲۷ تیرماه) مرکز مبادله ارز و طلای ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به نرخ ۴۶ هزار و ۶۹۶ تومان و حواله دلار نیز به نرخ ۴۳ هزار و ۶۰۱ ت...

صعود ۱۸۰۰ واحدی شاخص کل بورس در شروع معاملات امروز

صعود ۱۸۰۰ واحدی شاخص کل بورس در شروع معاملات امروز
2024-07-17T09:43:06+03:30
شاخص کل بورس در معاملات امروز (چهارشنبه، ۲۷ تیرماه) تا لحظه درج این خبر، با رشد یک هزار و ۸۶۵ واحد به ارتفاع ۲ میلیون و ۲۰۲ هزار واحد رسید.

قیمت جهانی نفت امروز ۲۷ تیر؛ برنت ۸۳ دلار و ۷۶ سنت شد

قیمت جهانی نفت امروز ۲۷ تیر؛ برنت ۸۳ دلار و ۷۶ سنت شد
2024-07-17T09:16:25+03:30
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با ۳ سنت معادل ۰.۰۴ درصد افزایش به ۸۳ دلار و ۷۶ سنت رسید.

قیمت جهانی طلا امروز ۲۷ تیر؛ هر اونس ۲۴۷۴ دلار و ۷۳ سنت

قیمت جهانی طلا امروز ۲۷ تیر؛ هر اونس ۲۴۷۴ دلار و ۷۳ سنت
2024-07-17T09:16:25+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲۳ درصد افزایش به ۲۴۷۴ دلار و ۷۳ سنت رسید.‌

قیمت جهانی طلا امروز ۲۶ تیر؛ هر اونس ۲۴۳۳ دلار و ۵۰ سنت

قیمت جهانی طلا امروز ۲۶ تیر؛ هر اونس ۲۴۳۳ دلار و ۵۰ سنت
2024-07-16T09:49:42+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱۹ درصد افزایش به ۲۴۳۳ دلار و ۵۰ سنت رسید.

قیمت جهانی نفت امروز ۲۶ تیر؛ برنت ۸۴ دلار و ۶۰ سنت شد

قیمت جهانی نفت امروز ۲۶ تیر؛ برنت ۸۴ دلار و ۶۰ سنت شد
2024-07-16T09:36:23+03:30
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با ۲۵ سنت کاهش به ۸۴ دلار و ۶۰ سنت رسید.

ثبت نام ۱۳۰ هزار متقاضی خودروهای خارجی/ شنبه نتایج اعلام می‌شود

ثبت نام ۱۳۰ هزار متقاضی خودروهای خارجی/ شنبه نتایج اعلام می‌شود
2024-07-15T11:56:21+03:30
رییس سازمان توسعه تجارت گفت: در ثبت نام جدید خودروهای وارداتی، ۱۳۰ هزار نفر ثبت نام کرده اند.

تاثیر هدیه دادن گل بر ذهن افراد

تاثیر هدیه دادن گل بر ذهن افراد
2024-07-14T15:23:03+03:30
گل ها از خواص و ویژگی های متعددی بر خوردارند که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم.

معرفی ۳ مدل سقف کاذب و کناف سقف مناسب با هر فضا

معرفی ۳ مدل سقف کاذب و کناف سقف مناسب با هر فضا
2024-07-14T14:56:21+03:30
در این مطلب قصد داریم ۳ مدل سقف کاذب و کناف سقف مناسب با هر فضا را معرفی کنیم. اگر به دنبال یک سقف کاذب مناسب هستید این مطلب برای شماست.

قیمت هر کیلوگرم گوسفند زنده ۳۳۰ و گوساله ۱۹۵ هزار تومان اعلام شد

قیمت هر کیلوگرم گوسفند زنده ۳۳۰ و گوساله ۱۹۵ هزار تومان اعلام شد
2024-07-14T14:29:46+03:30
امروز ۲۴ تیر ۱۴۰۳ نرخ هر کیلوگرم دام سبک زنده (گوسفند) در بازار کشور بین ۳۲۰ تا ۳۳۰ و دام سنگین (گوساله) ۱۸۵ تا ۱۹۵ هزار تومان اعلام شد.

رشد کم رمق بورس؛ شاخص کل در کانال ۲ میلیون و ۲۰۱ هزار واحدی

رشد کم رمق بورس؛ شاخص کل در کانال ۲ میلیون و ۲۰۱ هزار واحدی
2024-07-14T13:49:43+03:30
شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز با رشد ۸۸۰ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۲۰۱ هزار و ۱۳۴ واحد قرار گرفت.

پیش‌بینی سهم ۳۰ درصدی مرغ لاین آرین در بازار گوشت مرغ

پیش‌بینی سهم ۳۰ درصدی مرغ لاین آرین در بازار گوشت مرغ
2024-07-14T13:49:42+03:30
رییس موسسه تحقیقات علوم دامی کشور گفت: برنامه اقدامات اصلاح نژادی خوبی برای مرغ گوشتی لاین آرین انجام شده تا طی ۵ سال لاین بتواند بیش از ۳۰ درصد بازار گوشت م...

رشد کم رمق بورس

رشد کم رمق بورس
2024-07-14T13:36:25+03:30
شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز با رشد ۸۸۰ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۲۰۱ هزار و ۱۳۴ واحد قرار گرفت.

از چه تاریخی نداشتن معاینه فنی جریمه دارد؟

از چه تاریخی نداشتن معاینه فنی جریمه دارد؟
2024-07-14T11:09:42+03:30
در ادامه درباره که نداشتن معاینه فنی در چه شهرهایی و از چه تاریخی منجر به اعمال جریمه می‌شود، توضیحاتی خواهیم داد.

آیا مبلغ یارانه ۱۴۰۳ ارتباطی با دهک معیشتی دارد؟

آیا مبلغ یارانه ۱۴۰۳ ارتباطی با دهک معیشتی دارد؟
2024-07-14T11:09:41+03:30
اگر می‌خواهید جزئیات این تغییرات را بدانید، روش اطلاع از دهک‌بندی را بدانید و نحوه اعتراض به یارانه را یاد بگیرید، این مطلب را از دست ندهید!
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)