میرنیوز

ثبت سومین رکورد ماهانه تولید در ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه

 ثبت سومین رکورد ماهانه تولید در ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه 2023-10-30T11:42:33+03:30

پس از ثبت این موفقیت ارزشمند، مدیر ناحیه و جمع دیگری از مدیران، رؤسا و کارشناسان این ناحیه پیرامون کسب این موفقیت چنین گفتند:

قاسم خوشدل‌پور، مدیر ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم:
با توجه به این در سوره نجم آیه 39 قرآن کریم تأکید شده است که «وَأَن لیسَ لِلْإِنسَانِ إِلَّا مَا سَعَی (و برای انسان بهره‌ای جز سعی و کوشش او نیست)، همکاران پرتلاش و پرتوان ما در این ناحیه، در سایه الطاف الهی و با اتکا به روحیه مضاعف خود پس از کسب رکورد ماهانه تولید در فروردین و اردیبهشت‌ماه 1402، این بار با تولید 801 هزار و 920 تن تختال در مهرماه سال جاری شگفتی دیگری خلق کردند.
ثبت این‌گونه رکوردها در ماه‌های نیمه دوم سال که نسبت به ماه‌های نیمه اول، یک روز کاری کمتر دارد، بسیار دشوارتر است و این امر اهمیت کسب رکورد را بیشتر نشان می‌دهد.
رسیدن به چنین تولیدی ناشی از پیگیری، همدلی، هماهنگی و کار شبانه‌روزی و بی‌وقفه کارکنان ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم است. البته دست‌یابی به چنین دستاوردی به‌تنهایی مقدور نیست و فعالیت بسیاری از همکاران در قسمت‌های مختلف نظیر حوزه تأمین مواد اولیه، تأمین منابع انرژی و سایر بخش‌ها را لازم دارد.
موضوعی که اهمیت این رکورد را بیشتر نشان می‌دهد تولید کیفی در کنار تولید کمّی و همچنین رعایت نکات ایمنی برای حفظ سلامت کارکنان است که این موضوع جای افتخار دارد.

عباس محمدی، مدیر تولید فولاد مذاب:
کارکنان پویا و پیشگام ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم، با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری هوشمندانه از روش‌های انعطاف‌پذیر در برنامه‌ریزی تولید در مهرماه و آماده‌سازی تجهیزات از ماه‌های قبل توانستند با کار گروهی و منسجم به تولید ماهانه قریب 802 هزار تن تختال در مهرماه 1402 دست یابند. این حجم تولید با آسیب‌شناسی نقاط قابل‌بهبود و تحلیل دقیق روش‌های آماده‌به‌کاری و عملکردی تجهیزات و با سرمایه‌های انسانی هوشمند و همدل با تغییر در نحوه برنامه‌ریزی و تسریع در فرایندهای عملیاتی محقق شده است.
در این رکورد، زمان‌ها و تجهیزات قابل‌بهبود شناسایی و راهکاری برای آن‌ها مشخص شد تا بتوانیم زمان و دوره کاری تولید هر ذوب را به حداقل برسانیم. در این خصوص، چنانچه تجهیزی نیاز به زمان آماده‌به‌کاری داشته باشد، به‌صورت هم‌راستا سایر تجهیزات در واحدهای تولید فولاد، متالورژی ثانویه و ریخته‌گری مداوم فعالیت‌های آماده‌به‌کاری انجام می‌دهند. گفتنی است رکوردهای قبلی در فروردین‌ماه 1402 با تولید 786 هزار و 100 تن تختال و در اردیبهشت‌ماه به میزان 800 هزار تن حاصل شده بود و چنانچه محدودیت‌های انرژی برای ناحیه فولادسازی برطرف و یا حداقل کمتر شود، امکان تولید بسیار بیشتر فولاد خصوصاً فولادهای کیفی مهیا خواهد شد.

دانیال نظری، رئیس تولید متالورژی ثانویه:
تولید و کسب رکورد جدید در ماهی که 30 روز کاری دارد بسیار ارزنده است. پس از اخذ تصمیم برای کسب رکورد، در جلسه‌ای مشترک، مدیر ناحیه، مدیران میانی و رؤسای واحدها درخصوص خط مشی و فعالیت‌هایی که نیاز بود تحت کنترل باشد تبادل‌نظر کردند. در این میان، واحد متالورژی ثانویه نیز با توجه به استراتژیک بودن فعالیتش جلسه‌ای مشترک با تمامی شیفت‌های کاری برگزار کرد و هدف‌ها و خط قرمزها تا لایه‌های پایینی واحد اطلاع‌رسانی شد.

کاظم آخوندی، رئیس حمل مواد:
همگام با سایر واحدهای ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم، واحد حمل مواد توانست با همکاری ناحیه آهن‌سازی با حمل 1002252 تن آهن اسفنجی، رکورد ارسال اردیبهشت‌ماه به میزان 944974 تن را بیش از 6 درصد افزایش دهد.
بخش تعمیرات این واحد به همراه پیمانکاران مقیم، سرویس و نگهداری تجهیزات را به‌گونه‌ای انجام دادند که کوره‌های قوس بدون توقف تولید خود را ادامه دهند.

محمد فخری، رئیس تولید ریخته‌گری مداوم:
امسال هم شعار رشد تولید سرلوحه فعالیت‌های فولاد مبارکه قرار گرفته است و غیور مردان این ناحیه توانستند به لطف پروردگار و در سایه حمایت‌ها و درایت‌های مدیریت ناحیه به این رکورد غرورآفرین دست یابند. این رکورد غرورآفرین ثمره تلاش‌ شبانه‌روزی و برنامه‌ریزی‌ دقیق و کاهش چشمگیر توقفات اضطراری در کل واحدهای ناحیه است.

محمد سلطانی، شیفت فورمن ریخته‌گری مداوم:
با همت و تلاش پرسنل غیور فولادسازی و ریخته‌گری بار دیگر فعل خواستن صرف و رکوردی دیگر بر دفتر تاریخ افتخارات این ناحیه ثبت شد. گفتنی است رکورد قبلی طی 31 روز بوده و تولید بیشتر نسبت به رکورد قبل، آن هم طی 30 روز، شگفت‌انگیز و قابل‌تقدیر است. این رکورد از همدلی کارکنان و مدیریت ناحیه و همچنین آماده‌به‌کاری تجهیزات حکایت دارد.

امیر گرجی، کارشناس فرایند فولادسازی و ریخته‌گری مداوم:
در حال حاضر، فولاد مبارکه کیفیت و پایدارسازی شرایط تولید را هدف‌گذاری کرده و به‌خوبی این موارد را بهبود بخشیده است. استقرار این تفکر تحولی جدید منجر به کسب آمار و رکوردهای بهبود قابل‌توجه کیفی و کمّی شده است. کاهش نیتروژن پیک‌اپ و عیوب تختال در کنار افزایش راندمان تولید و کسب رکورد تناژ تختال گواه این موضوع است. دست‌یابی به رکورد سرعت تولید در ماشین‌های ریخته‌گری، نتیجه افزایش آماده‌به‌کاری تجهیزات و هماهنگی اجزای مختلف ماشین ریخته‌گری است. این هماهنگی و برقراری ارتباط مناسب بین اجزای ماشین و فرایندهای انسانی، نشان‌دهنده یکپارچگی در تمام سطوح تولید و در نهایت تعالی سازمان است. این روحیه اتحاد، همکاری و همدلی موجب توسعه و تعالی سازمان بوده و نویدبخش رکوردهای جدید است.

محمد نصیری، رئیس تعمیرات کوره‌های قوس الکتریکی:
واحد تعمیرات کورهای قوس فولادسازی نیز در کنار سایر بخش‌های ناحیه فولادسازی توانست با همت و تلاش کارکنان خود نقشی مهم و حیاتی در این افتخار داشته باشد. برنامه‌ریزی و تلاش خستگی‌ناپذیر کارکنان تعمیرات در اجرای پروژه‌های بهبود در زمان‌های محدودیت انرژی، رفع مشکلات فرایند، استفاده بهینه از کمترین زمان توقفات در اوج زمان تولید، مانند تعویض شل و تعویض سنتر، کاهش 50 درصدی توقفات اضطراری نسبت به اردیبهشت‌ماه و همچنین استفاده حداکثری از توان و جریان کوره‌ها با در نظر گرفتن مصارف نسوز و الکترود کوره‌های قوس به افزایش تولید مهرماه کمک شایانی کرد.

بهنام ادیبی، کارشناس تولید کوره‌های قوس الکتریکی:
در این ماه برای اولین بار در تاریخ فولاد مبارکه تولید یکی از کوره‌ها از مرز 600 ذوب عبور کرد و شش کوره هرکدام تولید ماهانه‌ای بیش از صد هزار تن فولاد مذاب داشتند. این موفقیت‌ها در حالی به دست آمد که آهن اسفنجی خریداری تحویل‌شده به واحد کوره‌های قوس الکتریکی که بخش قابل‌ملاحظه‌ای از شارژ کوره‌ها را تشکیل می‌دهد از پارامترهای کیفی مناسب و پایداری برخوردار نبود. در مهرماه برای پنجمین ماه متوالی تولید فولاد مذاب در واحد کوره‌های قوس الکتریکی با بالاترین کیفیت ممکن و بدون دانگرید شدن حتی یک ذوب انجام شد.

غلامرضا کمالی، مدیر مرکز تعمیرات نسوز:
این رکورد ارزشمند به لطف خداوند و در نتیجه اراده، همدلی، مشارکت، کار گروهی و تلاش مثال‌زدنی کارکنان فولادسازی و واحدهای پشتیبانی و همچنین برنامه‌ریزی دقیق و نظارت مستمر فرایندها به دست آمد و نبود حادثه انسانی و تجهیزاتی، شیرینی رکورد را دو چنان ساخت.
واحد تعمیرات نسوز، در راستای پشتیبانی کامل از خطوط تولید فولادسازی اقدامات قابل‌توجهی انجام داد که برخی از این اقدامات در کوره‌های قوس الکتریکی عبارت‌اند از: آماده‌سازی به‌موقع شل و سنتر کوره‌ها متناسب با نیاز تولید، ذوب‌گیری حداکثری از نسوز با استفاده از مواد نسوز با کیفیت بیشتر ضمن انجام بازرسی دقیق، ارتقای مداوم عمر سنترها با انجام تغییرات و بهبود ترکیب شیمیایی و طراحی، استفاده از آجر باکیفیت و ابعاد متناسب با شرایط مناطق حساس و بحرانی کوره ازجمله پشت دریچه سرباره، فازها و نیز ایجاد باکس‌های مقاوم به خوردگی، افزایش عمر تپ‌هول با ارتقای کیفیت نسوز و انجام تعمیرات گرم همانند لوله‌گذاری. تمامی اقدامات مذکور علاوه بر تسهیل دست‌یابی به رکورد تولید تختال، منجر به ثبت رکورد بی‌سابقه مصرف نسوز کوره و سقف به میزان 2.4 کیلوگرم بر تن مذاب شد.
همچنین در قسمت نسوز پاتیل، اقدامات قابل‌توجهی ازجمله نسوزکاری و آماده‌سازی به‌موقع پاتیل‌ها، تأمین تعداد پاتیل در گردش موردنیاز تولید برای جلوگیری از توقف ذوب‌رسانی به ماشین‌های ریخته‌گری، هماهنگی جهت ارسال پاتیل‌ها به‌صورت کنترل‌شده، تعمیرات داغ نسوز بلوک‌های دمش و مذاب پاتیل، بهبود کیفیت نسوز پاتیل و صفحات دریچه کشویی و بازرسی منظم و دقیق نسوز پاتیل و توجه به پارامترهای تأثیرگذار در عمر پاتیل انجام گرفت. اقدامات مذکور منجر به افزایش عمر نسوز پاتیل شد و در همین راستا به دو رکورد بی‌سابقه عمر خط سرباره به میزان 71 و 82 ذوب نائل شدیم که این موضوع افزایش مدت‌زمان در سیکل بودن پاتیل‌ها و کاهش جابه‌جایی آن‌ها توسط کرین‌ها را به دنبال داشته است؛ همچنین اقدامات انجام شده در کاهش تعداد ذوب‌های لنسی و باز نشدن پاتیل در ریخته‌گری و بهبود نصب و کیفیت قطعات ویژه تاندیش نیز تأثیر زیادی در افزایش سکوئنس ریخته‌گری و کاهش توقفات این واحد داشته است.

محمدمهدی مرندی، رئیس کنترل کیفی ناحیه:
بار دیگر عزم جدی کارکنان سخت‌کوش و تلاشگر ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم با ثبت رکورد افتخارآمیز تولید تختال در مهرماه 1402 به بار نشست.
جای بسی خوشحالی است که بهره‌وری و چابکی بالا در این ناحیه نهادینه شده و استفاده حداکثری و بهینه از منابع تجهیزات در دسترس در ناحیه فولادسازی به یک امر دائمی و همیشگی تبدیل شده است.
کسب رکورد تولید قریب به 802 هزار تن تختال زمانی شیرین‌تر می‌شود که رکوردهای کیفی که در شهریورماه به دست آمده بود بار دیگر در مهرماه شکسته شد و تولید تختال مطابق سفارش در بازرسی گرم به 99.51 درصد و تولید تختال بدون عیب نیز به 95.83 درصد افزایش یافت.

حمید سلطانی، کارشناس آزمایشگاه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم:
تولید کمّی و کیفی فولاد مبارکه به‌طور مستمر در حال افزایش است. توسعه‌های کمی با دقت و قدرت همواره پیگیری می‌شود. همکاران آزمایشگاه فولادسازی نیز همگام با این توسعه‌ها همواره سعی در هموار کردن این مسیر از نظر تجهیزات آنالیزی و افزایش مهارت نیروی انسانی داشته‌اند. اطمینان از کیفیت محصول مطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی از مهم‌ترین شاخص‌های تولید است. این مهم در آزمایشگاه فولادسازی با حمایت تیم مدیریتی و پیگیری کارکنان و همچنین با به‌روز کردن تجهیزات رقم می‌خورد تا امکان افزایش تولید و ثبت رکورد جدید میسر شود.

محسن احمدی، رئیس آماده‌سازی تختال:
همکاران تلاشگر واحد آماده‌سازی تختال که وظیفه آماده‌سازی و ارسال اسلب به نورد گرم و مشتریان داخلی و خارجی را دارند با تکیه‌بر تلاش و همدلی، در دست‌یابی به این رکورد ایفای نقش کردند.
حمایت‌های بی‌دریغ مدیریت ناحیه، عزم راسخ کارکنان و اصلاح فرایندهای موجود از عوامل اصلی این رکورد است. امیدواریم با برنامه‌ریزی صورت‌گرفته و تأمین به‌موقع و کافی انرژی و مواد موردنیاز برای تولید بتوان عملکرد درخشانی را تا پایان سال ثبت کرد.
خوشدل‌پور در پایان  ضمن قدردانی از تلاش تمامی واحدها و کارکنان اثرگذار در کسب این رکورد گفت: کسب چنین رکوردهایی ضمن افزایش روحیه خودباوری و اعتمادبه‌نفس کارکنان، ما را برای فتح قله‌های غرورآفرین، مصمم‌تر می‌نماید.

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵
2024-04-14T11:46:02+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۷۸۱ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۵ میلیون تومان است.

زمان اولین حراج سکه در سال جدید اعلام شد+شرایط

 زمان اولین حراج سکه در سال جدید اعلام شد+شرایط
2024-04-14T11:46:01+03:30
دهمین جلسه حراج سکه طلا در روز دوشنبه مورخ ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳، برگزار خواهد شد. دارایی موضوع این حراج، تمام سکه، نیم سکه و ربع سکه بهار آزادی ضرب سال ...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
2024-04-14T11:05:33+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲۵ درصد افزایش به ۲۲۸۶ دلار و ۲۸ سنت رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
2024-04-14T11:05:32+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۵۰۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

خریدهای هیجانی در بازار طلا و سکه/ حباب سکه ۲ برابر شد

 خریدهای هیجانی در بازار طلا و سکه/ حباب سکه ۲ برابر شد
2024-04-14T11:05:32+03:30
با توجه به افزایش قیمت اونس جهانی و تحولات خاورمیانه، قیمت طلا و ارز در بازار داخلی با افزایش محسوس همراه شده است. طبق اعلام فعالان بازار طلا و جواهر، حباب ...

قیمت جهانی طلا ۱۴۰۳/۰۱/۱۷/ رشد ۲۵ درصدی قیمت طلا طی ۶ ماه

 قیمت جهانی طلا ۱۴۰۳/۰۱/۱۷/ رشد ۲۵ درصدی قیمت طلا طی ۶ ماه
2024-04-14T11:05:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۴۱ درصد کاهش به ۲۲۸۱ دلار و ۴۸ سنت رسید.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
2024-04-14T11:05:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۵۱ درصد افزایش به ۲۳۴۱ دلار و ۵۹ سنت رسید.

دلار مبادله‌ای ثابت ماند؛ یورو کاهش یافت

 دلار مبادله‌ای ثابت ماند؛ یورو کاهش یافت
2024-04-14T11:05:30+03:30
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۳هزار و ۵۶۷ تومان و حواله دلار نیز به ۴۰هزار و ۶۴۸ تومان رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
2024-04-14T11:05:29+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۵۲۶ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه در ۲ روز/ خریدار نیست

 کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه در ۲ روز/ خریدار نیست
2024-04-14T11:05:29+03:30
کشتی آرای با تأکید بر کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه و ۲ هزار تومانی قیمت دلار، گفت: فعالان بازار با احتیاط عمل می کنند و دیگر کسی طلا نمی خرد.

مدیر عامل پاکسان: سال ۱۴۰۳ در تاریخ پاکسان ماندگار خواهد شد

 مدیر عامل پاکسان: سال ۱۴۰۳ در تاریخ پاکسان ماندگار خواهد شد
2024-04-14T11:05:28+03:30
شهریار محمدی راد سال ۱۴۰۳ را نقطه عطفی در تاریخ شرکت پاکسان دانست و از اتفاقات بزرگ برای این مجموعه در این سال خبر داد.

زمان جدید حراج شمش طلا اعلام شد+شرایط

 زمان جدید حراج شمش طلا اعلام شد+شرایط
2024-04-14T11:05:28+03:30
هفدهمین جلسه حراج شمش طلای استاندارد مرکز مبادله ارز و طلای ایران یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳، برگزار می‌شود.

قیمت روز ارزهای مبادله‌ای/ یورو رشد کرد

 قیمت روز ارزهای مبادله‌ای/ یورو رشد کرد
2024-04-14T11:05:27+03:30
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۳ هزار و ۵۶۷ تومان و حواله دلار نیز به ۴۰ هزار و ۶۴۸ تومان رسید.

آدرس غلط درباره تاثیر خودروهای داخلی بر تصادفات

 آدرس غلط درباره تاثیر خودروهای داخلی بر تصادفات
2024-04-14T11:05:26+03:30
تحقیقات نشان می‌دهد خطای انسانی با سهم ۵۲ درصد بیش‌ترین سهم از تصادفات جاده‌ای در ایران را به خود اختصاص می‌دهد. ناایمن بودن جاده‌ها ۲۰ درصد، عامل مشترک ۱۶ ...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۱

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۱
2024-04-14T11:05:26+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۶۴۹ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۲

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۲
2024-04-14T11:05:25+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱۰ درصد افزایش به ۲۳۵۵ دلار و ۱۴ سنت رسید.

تحول ساختار تولید ذوب آهن اصفهان در راستای تحقق شعار سال

 تحول ساختار تولید ذوب آهن اصفهان در راستای تحقق شعار سال
2024-04-14T11:05:25+03:30
آیین دیدار نوروزی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با معاونین ، مدیران و سرپرستان با حضور آیت الله رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی....

دست‌یابی به بالاترین میزان تولید در تاریخ فولاد سبا

 دست‌یابی به بالاترین میزان تولید در تاریخ فولاد سبا
2024-04-14T11:05:24+03:30
طبق اهدافی که در سال ۱۴۰۲ برای مجتمع فولاد سبا تعریف شده بود...

دستاوردهای فولاد مبارکه در بازاریابی وفروش محصولات

 دستاوردهای فولاد مبارکه در بازاریابی وفروش محصولات
2024-04-14T11:05:23+03:30
معاونت فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه، از تحقق تمامی اهداف فولاد مبارکه در بخش فروش و بازاریابی و رشد ۵۰ درصدی میزان درآمد حاصل از فروش محصولات فولاد مب...

آمادگی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در تعطیلات عید فطر

 آمادگی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در تعطیلات عید فطر
2024-04-14T11:05:23+03:30
طرح ویژه خدمات و امداد شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو هم‌زمان با ایام تعطیلات عید سعید فطر از ۲۱ تا ۲۵ فروردین ‌ماه امسال اجرا می‌شود.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۴

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۴
2024-04-14T11:05:22+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۶۸ درصد افزایش به ۲۳۸۸ دلار و ۷۷ سنت رسید.

طلای جهانی از ۲۴۰۰ دلار گذشت

 طلای جهانی از ۲۴۰۰ دلار گذشت
2024-04-14T11:05:21+03:30
قیمت جهانی طلا با ادامه روند صعودی خود، در معاملات امروز از ۲۴۰۰ دلار عبور کرد.

خاندوزی: محصولات بانک تجارت نمونه‌ای موفق در خدمات بانکی کشور است

 خاندوزی: محصولات بانک تجارت نمونه‌ای موفق در خدمات بانکی کشور است
2024-02-26T06:01:09+03:30
وزیر امور اقتصادی و دارایی در جریان مراسم رونمایی از محصولات «نو» بانک تجارت، این محصولات را نمونه‌ای موفق در تامین مالی بخش‌های مختلف اقتصاد کشور...

حباب سکه ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافت

 حباب سکه ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافت
2024-02-26T06:01:09+03:30
در هفته اخیر با وجود افزایش بهای انس جهانی و افزایش نسبی قیمت ارز حباب سکه کاهش پیدا کرد که علت آن هم خبر توزیع سکه‌های بانک مرکزی از ۱۳ اسفند ماه بود.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۱۲/۰۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۱۲/۰۵
2024-02-26T06:01:08+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۵۴ درصد افزایش به ۲۰۳۵ دلار و ۴۰ سنت رسید.

حمایت ایران خودرو از نوجوانان و جوانان آموزش دیده بهزیستی

 حمایت ایران خودرو از نوجوانان و جوانان آموزش دیده بهزیستی
2024-02-20T16:21:29+03:30
مدیرعامل ایران خودرو از برنامه اشتغال افراد آموزش‌دیده «هنرستان فنی و حرفه‌ای ایساکو» در شبکه خدمات پس از فروش و قطعه‌سازان طرف قرارداد این گروه ص...

ارائه سفته الکترونیک پارسیان با ویژگی‌های خاص

 ارائه سفته الکترونیک پارسیان با ویژگی‌های خاص
2024-02-20T16:21:29+03:30
مدیر توسعه فناوری بانک پارسیان از ارائه سفته الکترونیک با ویژگی‌های خاص به عنوان یک سند معتبر و قابل تأیید...

بخشودگی جرایم دیرکرد بازپرداخت اقساط در بانک سینا

 بخشودگی جرایم دیرکرد بازپرداخت اقساط در بانک سینا
2024-02-20T16:21:28+03:30
همزمان با اعیاد شعبانیه، طرح «مهر سینا» در بانک سینا با موضوع بخشودگی جرایم دیرکرد در بازپرداخت اقساط تسهیلات دریافتی مشتریان اجرایی شده است.

اسامی برگزیدگان بهمن ماه قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران اعلام شد

 اسامی برگزیدگان بهمن ماه قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران اعلام شد
2024-02-20T16:21:28+03:30
اسامی برگزیدگان سی‌وهشتمین قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران ویژه بهمن ماه ۱۴۰۲، اعلام شد.

عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن: بانک های توسعه ای معماری کسب و کار و فناوری اطلاعات خود را تغییر دهند

 عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن: بانک های توسعه ای معماری کسب و کار و فناوری اطلاعات خود را تغییر دهند
2024-02-20T16:21:27+03:30
عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن گفت: بانک های توسعه ای بر اساس بانکداری نسل چهار باید معماری کسب و کار و فناوری اطلاعات خود را تغییر دهند
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)