میرنیوز

۱۰ اقدام شاخص بانک پارسیان در مسیر مقام سازی اقتصاد؛ پارسیان ناجی کارخانه های راکد و نیمه جان

 ۱۰ اقدام شاخص بانک پارسیان در مسیر مقام سازی اقتصاد؛ پارسیان ناجی کارخانه های راکد و نیمه جان 2023-09-13T14:10:26+03:30

مدیر آینده پژوهی بانک پارسیان به نقش مؤثر بانک پارسیان در حمایت از تولید و کمک به تولیدکنندگان، ایجاد اشتغال و توسعه کارآفرینی به‌عنوان محورهای شاخص ساماندهی نظام اقتصادی کشور اشاره  کرد و جلوگیری از تعطیلی کارخانه­های راکد و تعطیل­شده را به عنوان یکی از رویکردهای اصلی بانک پارسیان برشمرد.  

مهدی فراهانی مدیر آینده پژوهی بانک پارسیان به 10 اقدام اصلی این بانک در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و در توضیح آن گفت: یکی از رویکردهای اصلی پارسیان در این خصوص توسعه و تعمیق اشتغال در مناطق روستایی و ایجاد فرصت‌های شغلی مولد بوده است.

 

توسعه و تعمیق اشتغال در مناطق روستایی

به گفته او، در راستای اشتغال زایی در مناطق محروم تفاهم‌نامه‌های همکاری متعددی بین بانک پارسیان، بنیاد برکت و صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان منعقد شده. در راستای این تفاهمات مبلغ 90,000 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌ا‌لحسنه‌ به حدود 173 هزار طرح اشتغال‌زایی اختصاص پیدا کرده است.

وام­های پارسیان بیش از 47.5 هزار فرصت شغلی ایجاد کرد

مدیر آینده پژوهی بانک پارسیان از  ایجاد 47,538 فرصت شغلی طی سال 1401 در بخش‌های مختلف خدمات، صنعت و معدن و کشاورزی از محل تسهیلات اعطایی بانک خبر داد و افزود: بانک پارسیان با برنامه­ریزی و هدف­گذاری در سال گذشته موفق گردید با تخصیص هدفمند اعتبار به طرح­ها و پروژه­ها، سهم قابل توجهی در ایجاد فرصت شغلی به دست آورد به طوری که بر اساس کارنامه عملکرد توانست متناسب با سهم خود از نقدینگی کشور، در این مهم نقش­آفرینی نماید

اجرای 21 طرح برای آبرسانی به روستاها و مناطق محروم

وی از دیگر اقدامات انجام شده در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی را محرومیت‌زدایی و کمک به ارتقای عدالت اجتماعی اعلام کرد و افزود: مشارکت در طرح‌های انتقال آب خلیج فارس به کویر مرکزی ایران و آب‌شیرین‌کن  و طرح آبرسانی به شهرها و روستاها و مناطق محروم در قالب 21 طرح در 14 استان کشور از جمله کارهای انجام شده توسط بانک پارسیان بوده است.

مشارکت در تأمین مالی گازرسانی به مناطق روستایی، حمایت از مشاغل آسیب‌دیده از کرونا، تأمین اجاره مستأجرین و مخارج یارانه‌بگیران در راستای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و بانک مرکزی ایران و اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه بابت کمک به اقشار کم‌درآمد از دیگر اقدامات بانک پارسیان در راستای عدالت اجتماعی است که فراهانی به آنها اشاره کرد .

حمایت پارسیان از تولید داروهای سرطانی

وی با بیان اینکه تأمین امنیت غذا و دارو از دیگر رویکردهای بانک پارسیان در راستای منویات رهبری و اجرای  اقتصاد مقاومتی بوده است، افزود: در همین راستا پارسیان نسبت به تأمین مالی و تجهیز مراکز درمانی اقدام کرده و تسهیلات متعددی را به شرکت‌های دارویی پرداخت کرده است. ضمن اینکه این بانک در ساخت داروهای سرطانی و سلول‌های بنیادی هم مشارکت داشته است.

 به گفته فراهانی مشارکت در طرح تولید واکسن کرونا، ایجاد صندوق سرمایه‌گذاری نیکوکاری لوتوس رویان با همکاری پژوهشگاه رویان و بنیاد برکت با هدف حمایت از پژوهش و تولید داروهای سرطانی، دیابت، ناباروری و ام‌اس بخشی دیگری از اقدامات انجام شده توسط بانک پارسیان بوده است.

منابع پارسیان در مسیر خودکفایی در تولیدات ملی و کاهش وابستگی به خارجی ها 

مدیر آینده پژوهی بانک پارسیان با اشاره به این که حمایت از تولید داخلی از مهم­ترین سرفصل­های دست­یابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در بانک پارسیان است، اظهار داشت: به منظور جلوگیری از خروج منابع ارزی و همچنین رسیدن به خودکفایی در صنعت کاغذ، بانک پارسیان با سندیکایی در طرح تولید کاغذ با شرکت کاغذ سبز خوزستان مشارکت داشته است.

وی حمایت ویژه پارسیان از خرید تضمینی گندم به عنوان یک بخش استراتژیک کشور و پر اهمیت کشور را مورد اشاره قرار داد و گفت: در راستای حمایت از تولید داخل برای شرکت‌های ایران خودرو و فولاد سبزوار اوراقی تحت عنوان اوراق گام توسط این بانک منتشر شده است.

فراهانی سرمایه‌گذاری و توسعه کارآفرینی را پنجمین اقدام انجام­شده توسط بانک پارسیان در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: این بانک در طرح‌های زیربنایی نوسازی ناوگان حمل ‌و نقل هوایی کشور مشارکت ارزنده­ای داشته است.  

مشارکت در طرح کارخانه فولادسازی جهان‌آرا اروند، در نوسازی تاکسی‌های فرسوده و استحصال از معادن سنگ و کنستانتره با مشارکت شرکت گل گهر از دیگر سرمایه­گذاری­های انجام­شده توسط بانک پارسیان بوده است.

مشارکت پارسیان در فاز 11 و 24 پارس جنوبی

مدیر آینده­پژوهی بانک پارسیان اهمیت توسعه صادرات را مورد تأکید قرار داد و درباره حمایت­های پارسیان برای رونق این بخش گفت: این بانک در طرح‌های اکتشاف و استخراج نفت از میادین مشترک فازهای 11 الی 24 پارس جنوبی و خطوط لوله سراسری 6، 9 و 11 انتقال گاز به صورت سندیکایی مشارکت داشته است.

او همچنین مشارکت پارسیان در طرح احداث پالایشگاه نفت در میادین مشترک با شرکت پالایش پارسیان سپهر با هدف افزایش ارزش افزوده از طریق تکمیل زنجیره ارزش منابع زیرزمینی را مورد توجه قرار داد و گفت: پارسیان همچنین در جهت صیانت از منافع ملی و منابع بین نسلی در طرح اکتشاف و استخراج نفت از میادین مشترک با شرکت یاران شمالی مشارکت داشته است.

او افزود: از آنجایی که ایجاد زنجیره ارزش یکی از حلقه­های مفقوده صنعت نفت محسوب می­شود، پارسیان تأمین مالی پروژه پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس با هدف ارزآوری و توسعه ظرفیت‌های تکمیل زنجیره ارزش هم شرکت کرده است.

این مقام مسئول در بانک پارسیان حمایت از بنگاه‌های کوچک و متوسط از دیگر رویکردهای این بانک در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی برشمرد و افزود: پارسیان همواره سعی داشته تا با تأمین مالی ویژه آنها در این مسیر حرکت کند.

تخصیص اعتبار و ایجاد تعهدات به مبلغ 200 هزار میلیارد ریال به دانش بنیان ها

مدیر آینده پژوهی بانک پارسیان با اشاره به عنوان انتخاب­شده از سوی مقام معظم رهبری برای سال گذشته، توانمندسازی شرکت‌های دانش‌بنیان را یکی از سرفصل های مهم اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: راه‌اندازی دفتر تخصصی بانکداری دانش‌بنیان در محل صندوق نوآوری و شکوفایی و تأسیس صندوق پژوهش و فناوری توسعه کارآفرینی ستارگان بخشی از اقدامات پارسیان برای حمایت از دانش بنیان بوده است.

او با بیان این که حدود  200.000 میلیارد ریال تسهیلات و ضمانت‌نامه با شرایط ویژه برای شرکت‌های دانش‌بنیان از سوی این بانک در سال های اخیر ایجاد شده است، ادامه داد: تفاهم‌نامه‌های ویژه­ای هم با صندوق نوآوری و شکوفایی به امضا رسیده که مقرر گردید 10.000 میلیارد ریال خط اعتباری با شرایط آسان به این گروه از مشتریان اعطا شود.

پارسیان مانع تعطیلی بنگاه های تولیدی شد

او با اشاره به  اصلاح و تقویت عملکرد مالی/ اعتباری و جلوگیری از تعطیلی بنگاه‌های اقتصادی به عنوان یکی از رویکردهای اصلی بانک پارسیان، گفت: این بانک جهت جلوگیری از تعطیلی برخی بنگاه­های اقتصادی اقدامات ارزنده­ای انجام داده است به طوری که در سال­های اخیر، مانع از تعطیلی چندین کارخانه خصوصاً در حوزه استراتژیک کشور شده است.

توسعهحوزه مسئولیت اجتماعی

فراهانی درباره مسئولیت‌های اجتماعی بانک پارسیان هم گفت: کمک به آزادسازی و امرار معاش خانواده زندانیان (معین کارت)، مشارکت در ساخت مدرسه و مراکز بهداشتی در مناطق محروم و انواع کمک نقدی و غیرنقدی به مناطق زلزله‌زده، اهدای هزاران بسته نوشت‌افزار به دانش آموزان مناطق محروم بخشی از اقدامات انجام شده در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی از سوی بانک پارسیان بوده است.

اقدامات در حوزه بانکداری اسلامی

مهدی فراهانی در تشریح اقدامات بانک پارسیان در حوزه بانکداری اسلامی گفت : بانک پارسیان با مأموریت و با هدف انطباق فعالیت­های بانک با موازین بانکداری اسلامی، اقدام به تأسیس مرکز نوآوری و تحقیقات بانکداری اسلامی به عنوان یک مرکز تخصصی بانکداری اسلامی در سال 95 نموده که در کنار فعالیت­هایی همچون مطالعات و بررسی­های فنی در خصوص مدل­ها و ابزارهای رایج در حوزه بانکداری اسلامی و مطالعات تطبیقی که طی این سال­ها صورت گرفته، با همکاری پژوهشگاه فقه نظام، در راستای طراحی مدل مطلوب یک بانک اسلامی بر اساس مبانی اسلام با رویکرد فقه نظام اقدام نموده است. در حال حاضر با توجه به اتمام فاز مطالعاتی و انعقاد قراردادی با عنوان «تبدیل طرح عملیات بانکداری اسلامی بر اساس مبانی اسلام و روش فقه نظام به مواد قانونی»، رایزنی­هایی صورت گرفته است. همچنین تاکنون دو نشست تخصصی در حوزه مدل مطلوب در بانک برگزار شده و در راستای طراحی مدل مطلوب، کتابی تحت عنوان «الگوی مطلوب بانکداری اسلامی بر اساس مبانی اسلام و روش فقه نظام» با همکاری مجموعه فقه نظام در دست چاپ قرار دارد.

ضمناً ایجاد محیط آزمایشگاهی برای ارزیابی طرح­ها و قراردادهای پیش­بینی­شده در مدل مطلوب بانک اسلامی (همچون مدل PLS) از دیگر اقدامات در این حوزه به شمار می­رود.

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵
2024-04-14T11:46:02+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۷۸۱ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۵ میلیون تومان است.

زمان اولین حراج سکه در سال جدید اعلام شد+شرایط

 زمان اولین حراج سکه در سال جدید اعلام شد+شرایط
2024-04-14T11:46:01+03:30
دهمین جلسه حراج سکه طلا در روز دوشنبه مورخ ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳، برگزار خواهد شد. دارایی موضوع این حراج، تمام سکه، نیم سکه و ربع سکه بهار آزادی ضرب سال ...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
2024-04-14T11:05:33+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲۵ درصد افزایش به ۲۲۸۶ دلار و ۲۸ سنت رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
2024-04-14T11:05:32+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۵۰۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

خریدهای هیجانی در بازار طلا و سکه/ حباب سکه ۲ برابر شد

 خریدهای هیجانی در بازار طلا و سکه/ حباب سکه ۲ برابر شد
2024-04-14T11:05:32+03:30
با توجه به افزایش قیمت اونس جهانی و تحولات خاورمیانه، قیمت طلا و ارز در بازار داخلی با افزایش محسوس همراه شده است. طبق اعلام فعالان بازار طلا و جواهر، حباب ...

قیمت جهانی طلا ۱۴۰۳/۰۱/۱۷/ رشد ۲۵ درصدی قیمت طلا طی ۶ ماه

 قیمت جهانی طلا ۱۴۰۳/۰۱/۱۷/ رشد ۲۵ درصدی قیمت طلا طی ۶ ماه
2024-04-14T11:05:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۴۱ درصد کاهش به ۲۲۸۱ دلار و ۴۸ سنت رسید.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
2024-04-14T11:05:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۵۱ درصد افزایش به ۲۳۴۱ دلار و ۵۹ سنت رسید.

دلار مبادله‌ای ثابت ماند؛ یورو کاهش یافت

 دلار مبادله‌ای ثابت ماند؛ یورو کاهش یافت
2024-04-14T11:05:30+03:30
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۳هزار و ۵۶۷ تومان و حواله دلار نیز به ۴۰هزار و ۶۴۸ تومان رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
2024-04-14T11:05:29+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۵۲۶ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه در ۲ روز/ خریدار نیست

 کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه در ۲ روز/ خریدار نیست
2024-04-14T11:05:29+03:30
کشتی آرای با تأکید بر کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه و ۲ هزار تومانی قیمت دلار، گفت: فعالان بازار با احتیاط عمل می کنند و دیگر کسی طلا نمی خرد.

مدیر عامل پاکسان: سال ۱۴۰۳ در تاریخ پاکسان ماندگار خواهد شد

 مدیر عامل پاکسان: سال ۱۴۰۳ در تاریخ پاکسان ماندگار خواهد شد
2024-04-14T11:05:28+03:30
شهریار محمدی راد سال ۱۴۰۳ را نقطه عطفی در تاریخ شرکت پاکسان دانست و از اتفاقات بزرگ برای این مجموعه در این سال خبر داد.

زمان جدید حراج شمش طلا اعلام شد+شرایط

 زمان جدید حراج شمش طلا اعلام شد+شرایط
2024-04-14T11:05:28+03:30
هفدهمین جلسه حراج شمش طلای استاندارد مرکز مبادله ارز و طلای ایران یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳، برگزار می‌شود.

قیمت روز ارزهای مبادله‌ای/ یورو رشد کرد

 قیمت روز ارزهای مبادله‌ای/ یورو رشد کرد
2024-04-14T11:05:27+03:30
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۳ هزار و ۵۶۷ تومان و حواله دلار نیز به ۴۰ هزار و ۶۴۸ تومان رسید.

آدرس غلط درباره تاثیر خودروهای داخلی بر تصادفات

 آدرس غلط درباره تاثیر خودروهای داخلی بر تصادفات
2024-04-14T11:05:26+03:30
تحقیقات نشان می‌دهد خطای انسانی با سهم ۵۲ درصد بیش‌ترین سهم از تصادفات جاده‌ای در ایران را به خود اختصاص می‌دهد. ناایمن بودن جاده‌ها ۲۰ درصد، عامل مشترک ۱۶ ...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۱

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۱
2024-04-14T11:05:26+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۶۴۹ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۲

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۲
2024-04-14T11:05:25+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱۰ درصد افزایش به ۲۳۵۵ دلار و ۱۴ سنت رسید.

تحول ساختار تولید ذوب آهن اصفهان در راستای تحقق شعار سال

 تحول ساختار تولید ذوب آهن اصفهان در راستای تحقق شعار سال
2024-04-14T11:05:25+03:30
آیین دیدار نوروزی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با معاونین ، مدیران و سرپرستان با حضور آیت الله رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی....

دست‌یابی به بالاترین میزان تولید در تاریخ فولاد سبا

 دست‌یابی به بالاترین میزان تولید در تاریخ فولاد سبا
2024-04-14T11:05:24+03:30
طبق اهدافی که در سال ۱۴۰۲ برای مجتمع فولاد سبا تعریف شده بود...

دستاوردهای فولاد مبارکه در بازاریابی وفروش محصولات

 دستاوردهای فولاد مبارکه در بازاریابی وفروش محصولات
2024-04-14T11:05:23+03:30
معاونت فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه، از تحقق تمامی اهداف فولاد مبارکه در بخش فروش و بازاریابی و رشد ۵۰ درصدی میزان درآمد حاصل از فروش محصولات فولاد مب...

آمادگی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در تعطیلات عید فطر

 آمادگی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در تعطیلات عید فطر
2024-04-14T11:05:23+03:30
طرح ویژه خدمات و امداد شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو هم‌زمان با ایام تعطیلات عید سعید فطر از ۲۱ تا ۲۵ فروردین ‌ماه امسال اجرا می‌شود.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۴

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۴
2024-04-14T11:05:22+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۶۸ درصد افزایش به ۲۳۸۸ دلار و ۷۷ سنت رسید.

طلای جهانی از ۲۴۰۰ دلار گذشت

 طلای جهانی از ۲۴۰۰ دلار گذشت
2024-04-14T11:05:21+03:30
قیمت جهانی طلا با ادامه روند صعودی خود، در معاملات امروز از ۲۴۰۰ دلار عبور کرد.

خاندوزی: محصولات بانک تجارت نمونه‌ای موفق در خدمات بانکی کشور است

 خاندوزی: محصولات بانک تجارت نمونه‌ای موفق در خدمات بانکی کشور است
2024-02-26T06:01:09+03:30
وزیر امور اقتصادی و دارایی در جریان مراسم رونمایی از محصولات «نو» بانک تجارت، این محصولات را نمونه‌ای موفق در تامین مالی بخش‌های مختلف اقتصاد کشور...

حباب سکه ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافت

 حباب سکه ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافت
2024-02-26T06:01:09+03:30
در هفته اخیر با وجود افزایش بهای انس جهانی و افزایش نسبی قیمت ارز حباب سکه کاهش پیدا کرد که علت آن هم خبر توزیع سکه‌های بانک مرکزی از ۱۳ اسفند ماه بود.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۱۲/۰۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۱۲/۰۵
2024-02-26T06:01:08+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۵۴ درصد افزایش به ۲۰۳۵ دلار و ۴۰ سنت رسید.

حمایت ایران خودرو از نوجوانان و جوانان آموزش دیده بهزیستی

 حمایت ایران خودرو از نوجوانان و جوانان آموزش دیده بهزیستی
2024-02-20T16:21:29+03:30
مدیرعامل ایران خودرو از برنامه اشتغال افراد آموزش‌دیده «هنرستان فنی و حرفه‌ای ایساکو» در شبکه خدمات پس از فروش و قطعه‌سازان طرف قرارداد این گروه ص...

ارائه سفته الکترونیک پارسیان با ویژگی‌های خاص

 ارائه سفته الکترونیک پارسیان با ویژگی‌های خاص
2024-02-20T16:21:29+03:30
مدیر توسعه فناوری بانک پارسیان از ارائه سفته الکترونیک با ویژگی‌های خاص به عنوان یک سند معتبر و قابل تأیید...

بخشودگی جرایم دیرکرد بازپرداخت اقساط در بانک سینا

 بخشودگی جرایم دیرکرد بازپرداخت اقساط در بانک سینا
2024-02-20T16:21:28+03:30
همزمان با اعیاد شعبانیه، طرح «مهر سینا» در بانک سینا با موضوع بخشودگی جرایم دیرکرد در بازپرداخت اقساط تسهیلات دریافتی مشتریان اجرایی شده است.

اسامی برگزیدگان بهمن ماه قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران اعلام شد

 اسامی برگزیدگان بهمن ماه قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران اعلام شد
2024-02-20T16:21:28+03:30
اسامی برگزیدگان سی‌وهشتمین قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران ویژه بهمن ماه ۱۴۰۲، اعلام شد.

عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن: بانک های توسعه ای معماری کسب و کار و فناوری اطلاعات خود را تغییر دهند

 عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن: بانک های توسعه ای معماری کسب و کار و فناوری اطلاعات خود را تغییر دهند
2024-02-20T16:21:27+03:30
عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن گفت: بانک های توسعه ای بر اساس بانکداری نسل چهار باید معماری کسب و کار و فناوری اطلاعات خود را تغییر دهند
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)