میرنیوز

فروش هدایای تبلیغاتی

فروش هدایای تبلیغاتی 2023-09-03T15:03:35+03:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، هدیه تبلیغاتی از استراتژی‌های موفق بازاریابی می‌باشد و کسب و کارهای زیادی برای معرفی برند و محصولاتشان و جذب مشتریان بیشتر از هدایای تبلیغاتی استفاده می‌کنند. همان طور که می‌دانیم همه انسان ها هدیه را دوست دارند و زمانی که هدیه‌ای کاربری را دریافت کنند آن را حتماً به خاطر خوهند داشت. زمانی که افراد از یک برند هدیه‌ای دریافت می‌کنند، به آن برند علاقه مند شده و حس رضایت نسبت به آن برند دارند. همین باعث می‌شود که مشتری در دفعات بعدی نیز از آن مجموعه خریدش را انجام دهد. امروزه بازاریابان حرفه‌ای از این روش برای معرفی محصولات خود استفاده می‌کنند. اگر شما هم قصد تبلیغات مؤثر را دارید در این مقاله با ما همراه باشید.

هدیه تبلیغاتی چیست؟

هدیه تبلیغاتی، اشیایی هستند که به صورت رایگان به مشتریان، پرسنل و… اهدا می‌شوند. این هدایا برای معرفی برند و محصول انجام می‌شود که یکی از راه‌های بازاریابی است و موجب افزایش مشتریان می‌شود. محصولات تبلیغاتی که به عنوان هدیه تبلیغاتی ارائه می‌شود، اشیا و لوازمی با لوگو شرکت می‌باشند که می‌تواند شامل انواع لوازم کاربردی باشد. این لوازم می‌توان شامل لوازم دیجیتال، سررسید و خودکار، ماگ، پد ماوس، فلش و... باشد بنابراین انواع لوازمی که برای تمامی افراد مناسب می‌باشد می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای هدیه تبلیغاتی باشد. شرکت‌ها، فروشگاه‌ها و سایر مشاغل می‌توانند از این هدایا جهت جذب مشتری استفاده کنند. خرید هدایای تبلیغاتی از روش‌های بسیار مهم بازاریابی است. بر روی کادوی تبلیغاتی، نام برند و مجموعه درج می‌شود. شرکت‌ها به وسیله‌ی اهدای هدایای نمایشگاهی، موجب افزایش ضریب نفوذ برند می‌شوند زیرا مشتریان در هنگام دریافت هدایای تبلیغاتی، حس خوبی به این مجموعه داشته و در مورد دیگران هم سعی می‌کنند از آن مجموعه خریدهایشان را انجام دهند. برای انتخاب و خرید هدایای تبلیغاتی باید حتماً دقت کافی را داشته باشید و بهترین گزینه‌ها را انتخاب نمائید.

خرید هدایای تبلیغاتی

افراد برای خرید هدایای تبلیغاتی، سوال‌های متعددی در ذهنشان بوجود می‌آید که آیا این هدایای تبلیغاتی می‌تواند در جذب مشتری مؤثر باشد؟ آیا هدایای نمایشگاهی باید گرانبها باشد؟ و.. در واقع برای انتخاب یک هدیه تبلیغاتی، باید به موارد مختلفی دقت داشته باشید. این که بدانید مخاطبین شما چه گروهی از افراد هستند می‌تواند به شما کمک کند که بهترین کادوی تبلیغاتی را خریداری کنید به طور مثل مخاطبین ما آقایان هستند یا خانم‌ها و یا آیا برای رده سنی خاصی هدیه تبلیغاتی را تهیه می‌کنید یا خیر. بنابراین باید متناسب با مخاطبان و مشتریانتان، خرید کادوی تبلیغاتی را انجام دهید اما اگر مخاطب شما عموم افراد هستند باید هدیه‌ای را انتخاب کنید که متناسب برای سنین مختلف باشد و تمام افراد بتوانند از آن استفاده کنند. هدیه تبلیغاتی باید از اقلامی باشد که بسیار کاربردی است بنابراین هدیه‌ای را انتخاب نکنید که مشتری تنها یکبار از آن استفاده کرده و دیگر آن را به کار نگیرد. شما با هزنیه ی کم هم می‌توانید انواع اقلام کاربردی و پر مصرف را انتخاب کنید. قیمت یکی از موارد مهم برای خرید هدایای تبلیغاتی است که باید در ابتدا مشخص کنید که شما می‌خواهید خرید هدایای تبلیغاتی را با چه قیمتی انجام دهید و سپس متناسب با آن، خریدتان را انجام دهید.

فروشگاه کاور از مراکز معتبر عرضه کننده ی انواع هدایای تبلیغاتی است. شما از طریق این مجموعه می‌توانید انواع هدایای تبلیغاتی پر کاربردی و قیمت مناسب را تهیه کنید.

هدایای نمایشگاهی برای روزهای خاص

هدایای نمایشگاهی می‌تواند از چند منظر بهترین گزینه برای بازاریابی محصولات باشد. درست است که ابتدا برای این کار هزینه‌ای را صرف می‌کنید اما اگر در خرید هدایای تبلیغاتی دقت داشته باشید، مشتریان زیادی را خواهید داشت. هدایای تبلیغاتی برای روز خاص می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای مشتریان شما باشد. به طور مثال روز دانشجو، روز دختر، روز کارمند، روز کارگر، اعیاد مختلف و… می‌توان بهترین زمان برای اهدای این هدایا باشد. هدایا در روزهای خاص بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت و تا مدت‌ها در خاطر افراد می‌ماند.

فروشگاه کاور انواع هدایای نمایشگاهی، هدایای تبلیغاتی، کادوی تبلیغاتی را در تنوع بالا ارائه می‌کند. برای مشاهده‌ی هدایای نمایشگاهی به سایت کاور مراجعه فرمائید.

کادوی تبلیغاتی

مزایای کادوی تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی دارای مزایای زیادی است که موجب شده امروزه بسیاری از شرکت‌ها و صاحبین برند از این هدایا استفاده کنند. در ادامه به برخی از مزایای کادوی تبلیغاتی می‌پردازیم:

دیده شدن لوگو و تثبیت آن در ذهن مشتریان

دیده شدن مداوم لوگو موجب می‌شود که نام برند در ذهن مشتری بماند. بهتر است هدیه تبلیغات را طوری انتخاب کنید که افراد روزانه با آن سر و کار داشته باشند تا هر روز نام مجموعه‌ی شما را مشاهده کنند.

ایجاد انگیزه در کارکنان

شما می‌توانید هدیه تبلیغاتی را برای کارکنان تهیه کنید. این هدایا می‌تواند در جهت حس رضایت کارکنان موجب افزایش انگیزه و رضایت آنها شود بنابراین شما با هدایایی حتی با هزینه‌ی کم نیز می‌توانید موجب رضایتمندی کارکنان خود شوید. به طور مثال می‌توانید در روزهای خاص، هدایای تبلیغاتی را به آنها ارائه کنید.

افزایش آگاهی از برند

زمانی که کادوی تبلیغاتی به مشتریان خود اهدا می‌کنید، این هدیه تنها روی مشتریان تأثیر نخواهد گذاشت بلکه اطرافیان او هم این هدیه را خواهند دید. بنابراین این هدیه می‌تواند مشتریان بیشتری را جذب کند. دریافت یک هدیه می‌تواند بسیار لذت بخش باشد و فردی که این هدیه را دریافت می‌کند آن را به سایرین نیز نشان می‌دهد.

افزایش فروش و نرخ تبدیل

مشتریان در صورت دریافت هدایای نمایشگاهی وفاداری بیشتری نسبت به مجموعه‌ی شما دارند و در زمان‌های دیگر هم از شما خرید خواهند کرد و برند شما را به سایرین نیز معرف می‌کنند. یک هدیه‌ی کوچک تواند تأثیرات بسیار زیادی را ایجاد کند.

تبلیغات کم هزینه و مؤثر

شما با استفاده از هزینه‌ها بسیار کمی که برای خریده تبلیغات اختصاص می‌دهید، می‌توانید برند خود را مقابل دید همگان قرار دهید. شما با هر بودجه‌ای می‌توانید این هدایا را تهیه کنید.

آیا هدایای نمایشگاهی در افزایش فروش تأثیر دارد؟

طبق تحقیقات صورت گرفته از شرکت‌های بزرگی که از هدایای تبلیغاتی استفاده کرده اند، تأثیر مستقیم و غیر مستقیم این هدایا ثابت شده است و فروش بالاتر محصولات را در پی داشته است. طبق تحقیقات انجمن بین المللی محصولات تبلیغاتی شرکت‌هایی که از هدایای نمایشگاهی استفاده می‌کنند تا حدود دو برابر شانس بیشتری در فروش محصولاتشان داشته اند. به طور کلی درصد مشتریانی که هدایای نمایشگاهی را دریافت کرده اند، مبلغ بیشتری برای خریدشان نسبت به قبل صرف می‌کنند. بنابراین هدایا برای تبلیغات می‌تواند از بهترین گزینه‌ها باشد تا بتوانید کسب و کار خود را رونق دهید و مشتریان بیشتری داشته باشید.

فروشگاه کاور از جمله بهترین مراکز فروش هدیه تبلیغاتی است که تنوع زیادی از این هدایا را در نظر گرفته است و در صورتی که برای مجموعه‌ی خود به دنبال خرید هدایای تبلیغاتی مؤثر با قیمت مناسب هستید به این مجموعه مراجعه فرمائید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵
2024-04-14T11:46:02+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۷۸۱ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۵ میلیون تومان است.

زمان اولین حراج سکه در سال جدید اعلام شد+شرایط

 زمان اولین حراج سکه در سال جدید اعلام شد+شرایط
2024-04-14T11:46:01+03:30
دهمین جلسه حراج سکه طلا در روز دوشنبه مورخ ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳، برگزار خواهد شد. دارایی موضوع این حراج، تمام سکه، نیم سکه و ربع سکه بهار آزادی ضرب سال ...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
2024-04-14T11:05:33+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲۵ درصد افزایش به ۲۲۸۶ دلار و ۲۸ سنت رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
2024-04-14T11:05:32+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۵۰۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

خریدهای هیجانی در بازار طلا و سکه/ حباب سکه ۲ برابر شد

 خریدهای هیجانی در بازار طلا و سکه/ حباب سکه ۲ برابر شد
2024-04-14T11:05:32+03:30
با توجه به افزایش قیمت اونس جهانی و تحولات خاورمیانه، قیمت طلا و ارز در بازار داخلی با افزایش محسوس همراه شده است. طبق اعلام فعالان بازار طلا و جواهر، حباب ...

قیمت جهانی طلا ۱۴۰۳/۰۱/۱۷/ رشد ۲۵ درصدی قیمت طلا طی ۶ ماه

 قیمت جهانی طلا ۱۴۰۳/۰۱/۱۷/ رشد ۲۵ درصدی قیمت طلا طی ۶ ماه
2024-04-14T11:05:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۴۱ درصد کاهش به ۲۲۸۱ دلار و ۴۸ سنت رسید.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
2024-04-14T11:05:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۵۱ درصد افزایش به ۲۳۴۱ دلار و ۵۹ سنت رسید.

دلار مبادله‌ای ثابت ماند؛ یورو کاهش یافت

 دلار مبادله‌ای ثابت ماند؛ یورو کاهش یافت
2024-04-14T11:05:30+03:30
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۳هزار و ۵۶۷ تومان و حواله دلار نیز به ۴۰هزار و ۶۴۸ تومان رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
2024-04-14T11:05:29+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۵۲۶ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه در ۲ روز/ خریدار نیست

 کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه در ۲ روز/ خریدار نیست
2024-04-14T11:05:29+03:30
کشتی آرای با تأکید بر کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه و ۲ هزار تومانی قیمت دلار، گفت: فعالان بازار با احتیاط عمل می کنند و دیگر کسی طلا نمی خرد.

مدیر عامل پاکسان: سال ۱۴۰۳ در تاریخ پاکسان ماندگار خواهد شد

 مدیر عامل پاکسان: سال ۱۴۰۳ در تاریخ پاکسان ماندگار خواهد شد
2024-04-14T11:05:28+03:30
شهریار محمدی راد سال ۱۴۰۳ را نقطه عطفی در تاریخ شرکت پاکسان دانست و از اتفاقات بزرگ برای این مجموعه در این سال خبر داد.

زمان جدید حراج شمش طلا اعلام شد+شرایط

 زمان جدید حراج شمش طلا اعلام شد+شرایط
2024-04-14T11:05:28+03:30
هفدهمین جلسه حراج شمش طلای استاندارد مرکز مبادله ارز و طلای ایران یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳، برگزار می‌شود.

قیمت روز ارزهای مبادله‌ای/ یورو رشد کرد

 قیمت روز ارزهای مبادله‌ای/ یورو رشد کرد
2024-04-14T11:05:27+03:30
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۳ هزار و ۵۶۷ تومان و حواله دلار نیز به ۴۰ هزار و ۶۴۸ تومان رسید.

آدرس غلط درباره تاثیر خودروهای داخلی بر تصادفات

 آدرس غلط درباره تاثیر خودروهای داخلی بر تصادفات
2024-04-14T11:05:26+03:30
تحقیقات نشان می‌دهد خطای انسانی با سهم ۵۲ درصد بیش‌ترین سهم از تصادفات جاده‌ای در ایران را به خود اختصاص می‌دهد. ناایمن بودن جاده‌ها ۲۰ درصد، عامل مشترک ۱۶ ...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۱

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۱
2024-04-14T11:05:26+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۶۴۹ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۲

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۲
2024-04-14T11:05:25+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱۰ درصد افزایش به ۲۳۵۵ دلار و ۱۴ سنت رسید.

تحول ساختار تولید ذوب آهن اصفهان در راستای تحقق شعار سال

 تحول ساختار تولید ذوب آهن اصفهان در راستای تحقق شعار سال
2024-04-14T11:05:25+03:30
آیین دیدار نوروزی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با معاونین ، مدیران و سرپرستان با حضور آیت الله رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی....

دست‌یابی به بالاترین میزان تولید در تاریخ فولاد سبا

 دست‌یابی به بالاترین میزان تولید در تاریخ فولاد سبا
2024-04-14T11:05:24+03:30
طبق اهدافی که در سال ۱۴۰۲ برای مجتمع فولاد سبا تعریف شده بود...

دستاوردهای فولاد مبارکه در بازاریابی وفروش محصولات

 دستاوردهای فولاد مبارکه در بازاریابی وفروش محصولات
2024-04-14T11:05:23+03:30
معاونت فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه، از تحقق تمامی اهداف فولاد مبارکه در بخش فروش و بازاریابی و رشد ۵۰ درصدی میزان درآمد حاصل از فروش محصولات فولاد مب...

آمادگی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در تعطیلات عید فطر

 آمادگی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در تعطیلات عید فطر
2024-04-14T11:05:23+03:30
طرح ویژه خدمات و امداد شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو هم‌زمان با ایام تعطیلات عید سعید فطر از ۲۱ تا ۲۵ فروردین ‌ماه امسال اجرا می‌شود.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۴

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۴
2024-04-14T11:05:22+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۶۸ درصد افزایش به ۲۳۸۸ دلار و ۷۷ سنت رسید.

طلای جهانی از ۲۴۰۰ دلار گذشت

 طلای جهانی از ۲۴۰۰ دلار گذشت
2024-04-14T11:05:21+03:30
قیمت جهانی طلا با ادامه روند صعودی خود، در معاملات امروز از ۲۴۰۰ دلار عبور کرد.

خاندوزی: محصولات بانک تجارت نمونه‌ای موفق در خدمات بانکی کشور است

 خاندوزی: محصولات بانک تجارت نمونه‌ای موفق در خدمات بانکی کشور است
2024-02-26T06:01:09+03:30
وزیر امور اقتصادی و دارایی در جریان مراسم رونمایی از محصولات «نو» بانک تجارت، این محصولات را نمونه‌ای موفق در تامین مالی بخش‌های مختلف اقتصاد کشور...

حباب سکه ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافت

 حباب سکه ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافت
2024-02-26T06:01:09+03:30
در هفته اخیر با وجود افزایش بهای انس جهانی و افزایش نسبی قیمت ارز حباب سکه کاهش پیدا کرد که علت آن هم خبر توزیع سکه‌های بانک مرکزی از ۱۳ اسفند ماه بود.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۱۲/۰۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۱۲/۰۵
2024-02-26T06:01:08+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۵۴ درصد افزایش به ۲۰۳۵ دلار و ۴۰ سنت رسید.

حمایت ایران خودرو از نوجوانان و جوانان آموزش دیده بهزیستی

 حمایت ایران خودرو از نوجوانان و جوانان آموزش دیده بهزیستی
2024-02-20T16:21:29+03:30
مدیرعامل ایران خودرو از برنامه اشتغال افراد آموزش‌دیده «هنرستان فنی و حرفه‌ای ایساکو» در شبکه خدمات پس از فروش و قطعه‌سازان طرف قرارداد این گروه ص...

ارائه سفته الکترونیک پارسیان با ویژگی‌های خاص

 ارائه سفته الکترونیک پارسیان با ویژگی‌های خاص
2024-02-20T16:21:29+03:30
مدیر توسعه فناوری بانک پارسیان از ارائه سفته الکترونیک با ویژگی‌های خاص به عنوان یک سند معتبر و قابل تأیید...

بخشودگی جرایم دیرکرد بازپرداخت اقساط در بانک سینا

 بخشودگی جرایم دیرکرد بازپرداخت اقساط در بانک سینا
2024-02-20T16:21:28+03:30
همزمان با اعیاد شعبانیه، طرح «مهر سینا» در بانک سینا با موضوع بخشودگی جرایم دیرکرد در بازپرداخت اقساط تسهیلات دریافتی مشتریان اجرایی شده است.

اسامی برگزیدگان بهمن ماه قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران اعلام شد

 اسامی برگزیدگان بهمن ماه قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران اعلام شد
2024-02-20T16:21:28+03:30
اسامی برگزیدگان سی‌وهشتمین قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران ویژه بهمن ماه ۱۴۰۲، اعلام شد.

عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن: بانک های توسعه ای معماری کسب و کار و فناوری اطلاعات خود را تغییر دهند

 عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن: بانک های توسعه ای معماری کسب و کار و فناوری اطلاعات خود را تغییر دهند
2024-02-20T16:21:27+03:30
عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن گفت: بانک های توسعه ای بر اساس بانکداری نسل چهار باید معماری کسب و کار و فناوری اطلاعات خود را تغییر دهند
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)