میرنیوز

مدل کابینت آشپزخانه جدید ۲۰۲۳

مدل کابینت آشپزخانه جدید ۲۰۲۳ 2023-08-28T12:44:26+03:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، کابینت آشپزخانه از گذشته تا به امروز در انواع مختلفی مورد استفاده واقع می شده. دکوراسیون داخلی خانه، نقش مهمی در جذابیت منزل شما دارد و باعث می‌شود جلوه‌ی آن را در نظر بیننده دو چندان شود. پرکاربردترین و البته جذاب‌ترین قسمت هر خانه‌ای آشپزخانه‌ی آن است. آشپزخانه محور اصلی خانه شما است و طبیعی ست که کارایی و جلوه ظاهری آن، حرف اول را می‌زند، بنابراین در انتخاب کابینت که قسمت زیادی از دیوار را می‌پوشاند، نمی‌توان سهل انگار بود یا دقت کافی به خرج نداد. در ادامه زیباترین مدل کابینت ترند ۲۰۲۳ را به شما معرفی خواهیم کرد.

کابینت سفارشی

وقتی شما تصمیم به تعویض کابینت آشپزخانهخود گرفته‌اید اولین موضوع، فارغ از اینکه چه سبک کابینتی مد نظرتان است؛ این است که آیا شما می‌خواهید از کابینت آشپزخانه سفارشی استفاده کنید یا از کابینت آشپزخانه آماده این تصمیم به عواملی مختلفی مانند هزینه، سبک زندگی و نیاز آشپزخانه شما وابستگی مستقیم دارد؛ کابینت آشپزخانه سفارشی دقیقاً برای ابعاد آشپزخانه شما با در نظر گرفتن تاسیسات و جای لوله‌های ورودی و خروجی و ساخت یونیت‌ها و کشوها مطابق با آشپزخانه شماست؛ زیباترین مدل کابینت ترند ۲۰۲۳ نیز به صورت سفارشی قابل اجراست.

کابینت سفارشی

در انتخاب این نوع کابینت شما قابلیت طراحی آشپزخانه‌ای به سلیقه خود و مطابق با نیاز روزمره و سبک زندگی خود خواهید داشت. اگر علاقه‌مند به داشتن کشوهای زیاد یا کابینت‌های ایستاده هستید یا این‌که صفحه‌ی کار کابینت شما از نوع اچ‌پی‌ال، کورین یا کوارتز باشد، همه و همه قابل انتخاب و اعمال شدن هستند. شما می‌توانید یراق‌آلات و هر آنچه در آشپزخانه‌ی شما قرار است انجام شود را آزادانه انتخاب کنید. بنابراین، اگر آشپزخانه‌ای با ابعاد نامتعارف دارید یا می‌خواهید برای آشپزخانه خود طرحی خاص و منحصربه‌فرد داشته باشید، بهترین انتخاب برای شما کابینت سفارشی خواهد بود.

موارد مهم هنگام سفارش کابینت

برای انتخاب رنگ کابینت، اول از همه باید به اجزای آشپزخانه توجه کرد تا متناسب با سایر وسایل باشد. باید رنگ کابینت را متناسب با مواردی از جمله یخچال، میز ناهار خوری، گاز و فر انتخاب کرد. انتخاب صفحه کابینت علاوه بر بحث زیبایی محیط، به بحث کاربردی کابینت نیز مرتبط است. صفحه کابینت آشپزخانه باید علاوه بر جلوه‌ای که به آشپزخانه و خود کابینت می‌دهد از استحکام خوبی برخوردار باشد؛ زیرا روی این صفحات برخی اجزای آشپزخانه قرار می‌گیرد و یا در داخل آن نصب می‌شود.

استفاده از سرامیک و یا کاشی در طراحی صفحه کابینت جزء موارد کم هزینه و نادر است که در ازای قیمت پایین مشکل نگهداری سخت‌تری را در این صفحات شاهد هستیم. به جنس روکش ام دی اف خود توجه کنید و بر اساس سبک مورد نظر خود و رنگ‌هایی که موجود هستند بهترین تصمیم را بگیرید. فضاهایی که باید با ماشین لباسشویی، ماشین ظرف‌شویی، هود، فر و قهوه‌جوش اشغال شوند را درنظر بگیرید تا بتوانید در نهایت ظاهر بهتری برای کابینت‌ها رقم بزنید.

سبک درب کابینت

سبک درب کابینت آشپزخانه کاملاً بستگی به سلیقه شخصی شما دارد، طرفدار کابینت مدرن هستید یا کابینت کلاسیک و یا چیزی در میان این دو؟ اگر شما از کابینت‌های سفارشی استفاده کنید می‌توانید تقریباً هر نوع دربی را انتخاب کنید ولی در کابینت آماده فقط یک گزینه و عموماً کم خرج خواهید داشت. شما می‌توانید با توجه به سبک و سلیقه از درب‌های کابینت هایگلاس، کابینت ممبران، کابینت انزو و یا ترکیبی از هر کدام استفاده کنید در کابینت سفارشی انتخاب طرح درب‌ها، نوع منبت چوب، گل‌های برجسته و رنگ روکش طبق نظر مشتری ساخته می‌شود.

جدیدترین مدل کابینت ترند ۲۰۲۳ کابینت نئوکلاسیک است. کابینت نئوکلاسیک که سبکی ما بین سبک کلاسیک و مدرن دارد، امروزه علاقه مندان بسیاری پیدا کرده است. این کابینت سبکی خاص و منحصربفرد دارد که توجهات زیادی را به سمت خود کشانده است. در ادامه بیشتر درباره این سبک کابینت صحبت خواهیم کرد:

با کابینت نئوکلاسیک بیشتر آشنا شوید.

مزایای کابینت سفارشی

یکی از معضلاتی که ممکن است هنگام خرید کابینت آماده گریبان گیرتان شود این است که به علت محدودیت در یونیت‌ها، بعضی از فضاهای بین کابینت‌ها خالی بماند. این احتمال وقتی بیشتراست که ساختمان آشپزخانه شما تا حدودی نامتعارف باشد. در بهترین حالت کابینت‌های آماده به صورت خطی قابلیت پیاده سازی دارند و در حالت‌های یو و ال شکل ممکن است مشکلاتی برای کابینت کنج پیش بیاید که این مورد نیز توسط کابینت سفارشی قابل حل شدن می‌باشد چرا که این کابینت کاملاً مناسب با اندازه دیوارهای آشپزخانه شما ساخته می‌شود.

کابینت سفارشی نوین کابین

کابینت آماده معمولاً طرح و رنگ محدودی دارند. این مورد شاید تا دو سه سال پیش خیلی برجسته بود ولی اکنون در کابینت سفارشی آنقدر طرح‌ها و رنگ‌های کابینت آماده زیاد شده که تقریباً شما می‌توانید هر طرح و رنگی را انتخاب کنید. از طرفی امروزه مردم از رنگ‌ها و طرح‌های ساده استقبال بیشتری می‌کنند؛ خصوصاً کابینت‌های نئوکلاسیک رنگ روشن. این مدل‌ها به وفور و با طرح‌های مختلف قابل سفارش هستند.

مدل کابینت ترند ۲۰۲۳

با توجه به محدودیت‌هایی که در طراحی آشپزخانه به سبک مدرن وجود دارد و همچنین طراحی شلوغ و پر تراکم سبک کلاسیک، این روزها طراحی بین سبکی مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است که اصطلاحاٌ به آن سبک نئوکلاسیک گفته می‌شود. طراحی کابینت نئوکلاسیک نیز با هدف تعدیل سبک‌های مدرن و کلاسیک صورت می‌گیرد. در طراحی به سبک نئوکلاسیک مانند سبک کلاسیک خبری از ستون‌های بزرگ، درب‌های برجسته و منبت‌های پرکار و شلوغ نیست. همچنین از نظر طراحی این مدل کابینت به سادگی و یکنواختی کابینت سبک مدرن نیست که این موضوع برای کابینت سبک نئوکلاسیک یک مزیت محسوب می‌شود.

دو مورد از ویژگی‌های جدیدترین مدل کابینت ترند ۲۰۲۳ این اسست که این کابینت طراحی ساده‌تر نسبت به سبک کلاسیک از نظر شلوغی دارد و طراحی خلاقانه‌تر نسبت به سبک مدرن و محدودیت اجرایی کمتر در آن دیده می‌شود.

قیمت کابینت نئوکلاسیک

کابینت نئوکلاسیک به عنوان جدیدترین مدل کابینت ترند ۲۰۲۳ قیمت کمتری نسبت به کابینت چوبی و روکش چوب دارد اما، قیمت کابینت نئوکلاسیک به دلیل نیاز به رنگ آمیزی بالاتر از کابینت‌های گلاس و پلی گلاس است. دلیل برتری کابینت نئوکلاسیک تنوع در مدل و رنگ بندی آن است. در طراحی کابینت سبک نئوکلاسیک پیاده سازی لبه‌های گرد و ابزارخورده کاملاً امکان پذیر است. ضمن اینکه رنگ کابینت خود را از میان تعداد زیادی از رنگ‌های موجود در کالیته رنگی، انتخاب می‌کنید حتی درصد مات یا براق بودن رنگ را نیز می‌توانید انتخاب کنید.

کلام آخر

شرکت نوین کابین علاوه بر تولید انواع کابینت، در زمینه ساخت درب ساختمان نیز فعالیت دارد. شرکت نوین کابین با تکیه بر دانش و هنر استادکاران حرفه‌ای خود می‌تواند جدیدترین مدل کابینت ترند ۲۰۲۳ را تولید کندکابینت های تولید شده توسط نوین کابین اصالت خاصی دارند که موجب می‌شود بسیاری از افراد سفارش درب خود را به این شرکت بسپارند.

همچنین لازم به ذکر است که نوین کابین علاوه بر ثبت سفارش به صورت آنلاین، نمایشگاه دائمی به منظور ارائه نمونه کارهای کاملاً واقعی راه اندازی نموده و کارشناسان آن آماده مشاوره و راهنمایی قبل از سفارش محصول مورد نظر می‌باشد. برای برقراری ارتباط با این مجموعه می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۷۷۰۰۵۴۶۷ - ۰۲۱۷۷۰۰۵۴۸۱ تماس بگیرید. همچنین برای مشاهده نمونه کارها پیج اینستاگرام نوین کابین رو دنبال کنید

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵
2024-04-14T11:46:02+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۷۸۱ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۵ میلیون تومان است.

زمان اولین حراج سکه در سال جدید اعلام شد+شرایط

 زمان اولین حراج سکه در سال جدید اعلام شد+شرایط
2024-04-14T11:46:01+03:30
دهمین جلسه حراج سکه طلا در روز دوشنبه مورخ ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳، برگزار خواهد شد. دارایی موضوع این حراج، تمام سکه، نیم سکه و ربع سکه بهار آزادی ضرب سال ...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
2024-04-14T11:05:33+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲۵ درصد افزایش به ۲۲۸۶ دلار و ۲۸ سنت رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
2024-04-14T11:05:32+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۵۰۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

خریدهای هیجانی در بازار طلا و سکه/ حباب سکه ۲ برابر شد

 خریدهای هیجانی در بازار طلا و سکه/ حباب سکه ۲ برابر شد
2024-04-14T11:05:32+03:30
با توجه به افزایش قیمت اونس جهانی و تحولات خاورمیانه، قیمت طلا و ارز در بازار داخلی با افزایش محسوس همراه شده است. طبق اعلام فعالان بازار طلا و جواهر، حباب ...

قیمت جهانی طلا ۱۴۰۳/۰۱/۱۷/ رشد ۲۵ درصدی قیمت طلا طی ۶ ماه

 قیمت جهانی طلا ۱۴۰۳/۰۱/۱۷/ رشد ۲۵ درصدی قیمت طلا طی ۶ ماه
2024-04-14T11:05:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۴۱ درصد کاهش به ۲۲۸۱ دلار و ۴۸ سنت رسید.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
2024-04-14T11:05:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۵۱ درصد افزایش به ۲۳۴۱ دلار و ۵۹ سنت رسید.

دلار مبادله‌ای ثابت ماند؛ یورو کاهش یافت

 دلار مبادله‌ای ثابت ماند؛ یورو کاهش یافت
2024-04-14T11:05:30+03:30
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۳هزار و ۵۶۷ تومان و حواله دلار نیز به ۴۰هزار و ۶۴۸ تومان رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
2024-04-14T11:05:29+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۵۲۶ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه در ۲ روز/ خریدار نیست

 کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه در ۲ روز/ خریدار نیست
2024-04-14T11:05:29+03:30
کشتی آرای با تأکید بر کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه و ۲ هزار تومانی قیمت دلار، گفت: فعالان بازار با احتیاط عمل می کنند و دیگر کسی طلا نمی خرد.

مدیر عامل پاکسان: سال ۱۴۰۳ در تاریخ پاکسان ماندگار خواهد شد

 مدیر عامل پاکسان: سال ۱۴۰۳ در تاریخ پاکسان ماندگار خواهد شد
2024-04-14T11:05:28+03:30
شهریار محمدی راد سال ۱۴۰۳ را نقطه عطفی در تاریخ شرکت پاکسان دانست و از اتفاقات بزرگ برای این مجموعه در این سال خبر داد.

زمان جدید حراج شمش طلا اعلام شد+شرایط

 زمان جدید حراج شمش طلا اعلام شد+شرایط
2024-04-14T11:05:28+03:30
هفدهمین جلسه حراج شمش طلای استاندارد مرکز مبادله ارز و طلای ایران یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳، برگزار می‌شود.

قیمت روز ارزهای مبادله‌ای/ یورو رشد کرد

 قیمت روز ارزهای مبادله‌ای/ یورو رشد کرد
2024-04-14T11:05:27+03:30
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۳ هزار و ۵۶۷ تومان و حواله دلار نیز به ۴۰ هزار و ۶۴۸ تومان رسید.

آدرس غلط درباره تاثیر خودروهای داخلی بر تصادفات

 آدرس غلط درباره تاثیر خودروهای داخلی بر تصادفات
2024-04-14T11:05:26+03:30
تحقیقات نشان می‌دهد خطای انسانی با سهم ۵۲ درصد بیش‌ترین سهم از تصادفات جاده‌ای در ایران را به خود اختصاص می‌دهد. ناایمن بودن جاده‌ها ۲۰ درصد، عامل مشترک ۱۶ ...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۱

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۱
2024-04-14T11:05:26+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۶۴۹ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۲

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۲
2024-04-14T11:05:25+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱۰ درصد افزایش به ۲۳۵۵ دلار و ۱۴ سنت رسید.

تحول ساختار تولید ذوب آهن اصفهان در راستای تحقق شعار سال

 تحول ساختار تولید ذوب آهن اصفهان در راستای تحقق شعار سال
2024-04-14T11:05:25+03:30
آیین دیدار نوروزی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با معاونین ، مدیران و سرپرستان با حضور آیت الله رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی....

دست‌یابی به بالاترین میزان تولید در تاریخ فولاد سبا

 دست‌یابی به بالاترین میزان تولید در تاریخ فولاد سبا
2024-04-14T11:05:24+03:30
طبق اهدافی که در سال ۱۴۰۲ برای مجتمع فولاد سبا تعریف شده بود...

دستاوردهای فولاد مبارکه در بازاریابی وفروش محصولات

 دستاوردهای فولاد مبارکه در بازاریابی وفروش محصولات
2024-04-14T11:05:23+03:30
معاونت فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه، از تحقق تمامی اهداف فولاد مبارکه در بخش فروش و بازاریابی و رشد ۵۰ درصدی میزان درآمد حاصل از فروش محصولات فولاد مب...

آمادگی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در تعطیلات عید فطر

 آمادگی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در تعطیلات عید فطر
2024-04-14T11:05:23+03:30
طرح ویژه خدمات و امداد شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو هم‌زمان با ایام تعطیلات عید سعید فطر از ۲۱ تا ۲۵ فروردین ‌ماه امسال اجرا می‌شود.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۴

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۴
2024-04-14T11:05:22+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۶۸ درصد افزایش به ۲۳۸۸ دلار و ۷۷ سنت رسید.

طلای جهانی از ۲۴۰۰ دلار گذشت

 طلای جهانی از ۲۴۰۰ دلار گذشت
2024-04-14T11:05:21+03:30
قیمت جهانی طلا با ادامه روند صعودی خود، در معاملات امروز از ۲۴۰۰ دلار عبور کرد.

خاندوزی: محصولات بانک تجارت نمونه‌ای موفق در خدمات بانکی کشور است

 خاندوزی: محصولات بانک تجارت نمونه‌ای موفق در خدمات بانکی کشور است
2024-02-26T06:01:09+03:30
وزیر امور اقتصادی و دارایی در جریان مراسم رونمایی از محصولات «نو» بانک تجارت، این محصولات را نمونه‌ای موفق در تامین مالی بخش‌های مختلف اقتصاد کشور...

حباب سکه ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافت

 حباب سکه ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافت
2024-02-26T06:01:09+03:30
در هفته اخیر با وجود افزایش بهای انس جهانی و افزایش نسبی قیمت ارز حباب سکه کاهش پیدا کرد که علت آن هم خبر توزیع سکه‌های بانک مرکزی از ۱۳ اسفند ماه بود.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۱۲/۰۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۱۲/۰۵
2024-02-26T06:01:08+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۵۴ درصد افزایش به ۲۰۳۵ دلار و ۴۰ سنت رسید.

حمایت ایران خودرو از نوجوانان و جوانان آموزش دیده بهزیستی

 حمایت ایران خودرو از نوجوانان و جوانان آموزش دیده بهزیستی
2024-02-20T16:21:29+03:30
مدیرعامل ایران خودرو از برنامه اشتغال افراد آموزش‌دیده «هنرستان فنی و حرفه‌ای ایساکو» در شبکه خدمات پس از فروش و قطعه‌سازان طرف قرارداد این گروه ص...

ارائه سفته الکترونیک پارسیان با ویژگی‌های خاص

 ارائه سفته الکترونیک پارسیان با ویژگی‌های خاص
2024-02-20T16:21:29+03:30
مدیر توسعه فناوری بانک پارسیان از ارائه سفته الکترونیک با ویژگی‌های خاص به عنوان یک سند معتبر و قابل تأیید...

بخشودگی جرایم دیرکرد بازپرداخت اقساط در بانک سینا

 بخشودگی جرایم دیرکرد بازپرداخت اقساط در بانک سینا
2024-02-20T16:21:28+03:30
همزمان با اعیاد شعبانیه، طرح «مهر سینا» در بانک سینا با موضوع بخشودگی جرایم دیرکرد در بازپرداخت اقساط تسهیلات دریافتی مشتریان اجرایی شده است.

اسامی برگزیدگان بهمن ماه قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران اعلام شد

 اسامی برگزیدگان بهمن ماه قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران اعلام شد
2024-02-20T16:21:28+03:30
اسامی برگزیدگان سی‌وهشتمین قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران ویژه بهمن ماه ۱۴۰۲، اعلام شد.

عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن: بانک های توسعه ای معماری کسب و کار و فناوری اطلاعات خود را تغییر دهند

 عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن: بانک های توسعه ای معماری کسب و کار و فناوری اطلاعات خود را تغییر دهند
2024-02-20T16:21:27+03:30
عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن گفت: بانک های توسعه ای بر اساس بانکداری نسل چهار باید معماری کسب و کار و فناوری اطلاعات خود را تغییر دهند
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)