میرنیوز

همه چیز در مورد سایبان ماشین

همه چیز در مورد سایبان ماشین 2023-08-28T10:44:25+03:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، سایبان ماشین، سازه‌ای امن و مناسب برای ماشین‌ها است تا در فضای مورد نظر شما قرار بگیرد و باعث ایجاد شرایط بهتر برای ماشین‌ها شود. استفاده از سایبان ماشین در حیاط‌ ها و محوطه‌ های بزرگ یا کوچک بسیار کاربردی است. مهم‌ترین علت استفاده از سایبان ماشین پیش گیری از ورود عوامل آسیب‌ زا و مخرب در فضای آزاد است بنابراین سایبان ماشین امروزه با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است. محل نصب سایبان ماشین، حیاط منزل یا حیاط‌ های فضای عمومی و دیگر فضاهای باز شهری است.

علت اصلی خرید سایبان ماشین چیست؟

نصب سایبان حیاط امروزه بسیار رایج است زیرا سایبان حیاط می‌تواند امتیازات زیادی را به محیط باز شما ببخشد. به عنوان مثال:

استفاده از سایبان حیاط برای ماشین‌ها سبب شده تا افراد دیگر نگران پوسیدگی ماشین در برابر تابش شدید نور خورشید نباشند. اشعه مضر فرا بنفش باعث آفتاب سوختگی و پوسیدگی اجزای داخلی ماشین می‌گردد که با نصب سایبان می‌توان از بروز این مشکل جلوگیری کرد.

از دیگر مزایا و امتیازات استفاده از سایبان ماشین در حیاط می‌توان به جلوگیری از برخورد اجسام و صدمه دیدن ماشین یا ریختن و انباشته شدن بارش‌های باران و برف در قسمت سقف ماشین اشاره کرد.

با نصب سایبان ماشین می‌توان از هزینه‌های اضافی و تعمیرات ماشین‌ها نیز جلوگیری نمود.

آیا سایبان حیاط تنها برای پارکینگ ماشین‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد؟

خیر، سایبان حیاط موارد استفاده بسیار متعددی دارد و در آب و هوای مختلف و فضاهای متعدد استفاده می‌شود تا شرایط بهتری را برای افراد و ساکنان محل ایجاد نماید به عنوان مثال از سایبان حیاط می‌توان در قسمت

بهار خواب

حیاط خلوت

آلاچیق‌ها

پشت بام

تراس‌ها

و قسمت‌های دیگر نظیر ورودی اماکن استفاده کرد. به طور کلی سایبان حیاط می‌تواند در کارایی و پویایی فضای باز موثر واقع گردد زیرا این محصول با ممانعت از ورود عوامل متعدد شرایط بهتری را جهت استراحت و نشستن افراد ایجاد می‌کند.

سایبان حیاط

مراحل نصب سایبان حیاط

سایبان حیاط در چند مرحله نصب می‌شود:

ابتدا تمام اجزا طراحی شده یا دیگر بخش‌های تشکیل دهنده سایبان حیاط به محل مورد نظر منتقل می‌شوند.

پس از انجام عملیات اجرای فونداسیون برای سایبان حیاط ثابت، پایه‌ها و ستون ها بر روی آن قرار می‌گیرد.

در مرحله بعد در صورت نیاز این سازه رنگ آمیزی می‌شود تا در تعامل با رطوبت دچار زنگ زدگی و خوردگی نگردد.

در مرحله بعدی سقف سایبان نیز بر روی سازه قرار می‌گیرد و اکنون سایبان آماده بهره برداری است.

البته فرایند طراحی سایبان حیاط نیز در چند مرحله صورت می‌گیرد و سایبان کاملاً دقیق و استاندارد بر اساس شرایط فضای اطراف تهیه می‌شود.

خرید سایبان حیاط استاندارد با قیمت مناسب

سایبان حیاط استاندارد توسط افراد متخصص و حرفه‌ای طراحی و اجرا می‌شود. داشتن دانش سازه و ساخت سایبان معمارانه با طرح زیبا لازمه اصلی طراحی این سازه‌ی سبک است. برای ساخت سایبان استاندارد بهتر است به شرکت های تولید کننده مراجعه کنید. ضمن این که خرید از این مراکز قیمت سایبان را به صرفه تر نیز می ‌نماید. البته باید توجه داشت قیمت سایبان حیاط بر اساس مساحت سایبان و میزان متریال استفاده شده در آن، کیفیت سازه و سقف، نوع طراحی و تجهیزات آن تعیین می ‌شود.

سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ خوب چه ویژگی دارد؟

سایبان پارکینگ برای قرارگیری ماشین‌ها باید از ویژگی‌های متعددی برخوردار باشد تا امنیت و ایمنی را برای افراد و وسایل نقلیه به ارمغان آورد. برای خرید سایبان پارکینگ خوب بهتر است به چند ویژگی زیر توجه کرد:

سایبان پارکینگ می‌بایست در برابر رطوبت و بارش‌ها مقاومت بالایی داشته باشد تا دچار زنگ زدگی و خوردگی نگردد بنابراین در انتخاب سازه و سقف سایبان باید توجه شود که این محصول از خاصیت ضد زنگ برخوردار باشد.

علاوه بر آن می‌بایست تابش شدید نور خورشید، سبب تخریب سقف و سازه سایبان پارکینگ نگردد و بهتر است پوشش این سایبان‌ها در برابر تابش نور خورشید از خاصیت آنتی یو وی برخوردار باشند.

تحمل وزن زیاد ناشی از بارش باران و برف یا تگرگ، مقاومت در برابر بادهای شدید، وزن سبک و قابلیت نصب آسان از دیگر مزایا و ویژگی‌های اصلی یک سایبان پارکینگ خوب است.

چه سقفی را برای سایبان پارکینگ انتخاب کنیم؟

با توجه به آن که متریال متعددی در سقف سایبان ماشین استفاده می‌شود، انتخاب یک محصول مناسب و کارا می‌تواند دغدغه اصلی افراد هنگام خرید سایبان باشد. در ادامه به معرفی پوشش‌های مناسب و کاربردی برای ساخت سایبان ماشین می‌پردازیم. می‌توان در سقف سایبان پارکینگ از پوشش‌های مقاومی استفاده کرد که در شرایط مختلف ماهیت خود را حفظ می‌کنند. این پوشش‌های استاندارد را با نام ورق پلی یوپان یا یو پی وی سی می‌شناسیم.

ورق یو پی وی سی گزینه مناسبی برای ساخت سایبان پارکینگ در حیاط می‌باشد زیرا علاوه بر آن که در برابر عوامل محیطی مقاومت بسیار بالایی دارد و سایه خنک ایجاد می‌کند؛ از ویژگی‌های ظاهری و انعطاف پذیری بالا، طراحی یکپارچه و مناسب، وزن سبک و ضریب انبساط و انقباض کم نیز برخوردار است بنابراین می‌تواند گزینه مناسبی برای ساخت سقف سایبان پارکینگ در حیاط باشد.

معرفی چند نوع سازه برای سایبان پارکینگ

برای ساخت سازه سایبان پارکینگ از سه نوع سازه معمولاً استفاده می‌شود. این سازه‌ها شامل موارد زیر هستند:

سازه پروفیلی

سازه تیر ورق

سازه ترکیبی

سازه‌ها از مقاومت بالایی برخوردار هستند و به نوعی ماهیت سایبان پارکینگ در حیاط به آن‌ها بستگی دارد. برای برش این سازه‌ها از دستگاه سی ان سی استفاده می‌شود. از روش‌های مختلف مثل جوشکاری یا پیچ و مهره برای اتصال سازه استفاده می ‌شود که هر یک از این روش‌ ها دارای مزایا و معایبی می‌ باشد.

هنگام خرید سایبان پارکینگ به چند نکته زیر توجه کنید:

برای خرید سایبان ماشین توجه کنید ابعاد و اندازه محیط مورد نظر شما چقدر است و سایبان را با طرح و مدل مناسب و سازگار با ابعاد و مساحت فضا انتخاب کنید.

برای خرید سایبان ماشین حیاط تعداد ماشین‌ها را مد نظر داشته باشید تا سایبان پوشش دهی مناسبی را در فضا ایجاد کند.

از دیگر نکات حائز اهمیت در هنگام خرید سایبان ماشین توجه به شرایط محیطی است. طراحی سقف سایبان و انتخاب سازه و پوشش آن بر اساس شرایط آب و هوای محل از دیگر نکات مهم و ضروری است.

در نهایت پیشنهاد می‌شود خرید سایبان حیاط برای ماشین یا موارد دیگر، را به فرد یا مجموعه ی حرفه‌ای بسپارید. بهتر است ابتدا با انواع سایبان ‌ها آشنا شوید و سپس بر اساس نیاز خود طرح سایبان حیاط را انتخاب کنید. شایان به ذکر است سایبان حیاط می‌تواند در زیبایی محیط و قیمت آن نیز موثر واقع شود.

شرکت سایه سازان کوروش

شرکت سایه سازان کوروش یکی از مراکز تولید کننده انواع سایبان ماشین با طرح و مدل دلخواه شما عزیزان است. این مجموعه همواره در تلاش است تا رضایت مشتریان عزیز را کسب کند به همین منظور در ساختار سایبان‌ها از متریال‌های درجه یک و مرغوب استفاده می‌شود. جهت مشاهده نمونه پروژه‌های اجرا شده توسط این مجموعه می‌توانید به وب سایت سایه سازان کوروش مراجعه کنید. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر از طریق شماره زیر با همکاران ما در این مجموعه در تماس باشید.

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۷۹۳۱۲۰

پاره‌ای از پروژه‌های سایه سازان کوروش شامل؛ سایبان پارکینگ اداره محیط زیست تهران، سایبان ماشین اداره کل بازرسی خرم آباد، سایبان حیاط انرژی اتمی قم و تهران، سایبان پارکینگ شهرداری اسلامشهر، سایبان ماشین دانشکده داروسازی خرم آباد، سایبان حیاط صنایع غذایی بیژن تهران، سایبان حیاط بیمارستان امام رضا تبریز و … است.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵
2024-04-14T11:46:02+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۷۸۱ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۵ میلیون تومان است.

زمان اولین حراج سکه در سال جدید اعلام شد+شرایط

 زمان اولین حراج سکه در سال جدید اعلام شد+شرایط
2024-04-14T11:46:01+03:30
دهمین جلسه حراج سکه طلا در روز دوشنبه مورخ ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳، برگزار خواهد شد. دارایی موضوع این حراج، تمام سکه، نیم سکه و ربع سکه بهار آزادی ضرب سال ...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
2024-04-14T11:05:33+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲۵ درصد افزایش به ۲۲۸۶ دلار و ۲۸ سنت رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
2024-04-14T11:05:32+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۵۰۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

خریدهای هیجانی در بازار طلا و سکه/ حباب سکه ۲ برابر شد

 خریدهای هیجانی در بازار طلا و سکه/ حباب سکه ۲ برابر شد
2024-04-14T11:05:32+03:30
با توجه به افزایش قیمت اونس جهانی و تحولات خاورمیانه، قیمت طلا و ارز در بازار داخلی با افزایش محسوس همراه شده است. طبق اعلام فعالان بازار طلا و جواهر، حباب ...

قیمت جهانی طلا ۱۴۰۳/۰۱/۱۷/ رشد ۲۵ درصدی قیمت طلا طی ۶ ماه

 قیمت جهانی طلا ۱۴۰۳/۰۱/۱۷/ رشد ۲۵ درصدی قیمت طلا طی ۶ ماه
2024-04-14T11:05:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۴۱ درصد کاهش به ۲۲۸۱ دلار و ۴۸ سنت رسید.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
2024-04-14T11:05:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۵۱ درصد افزایش به ۲۳۴۱ دلار و ۵۹ سنت رسید.

دلار مبادله‌ای ثابت ماند؛ یورو کاهش یافت

 دلار مبادله‌ای ثابت ماند؛ یورو کاهش یافت
2024-04-14T11:05:30+03:30
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۳هزار و ۵۶۷ تومان و حواله دلار نیز به ۴۰هزار و ۶۴۸ تومان رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
2024-04-14T11:05:29+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۵۲۶ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه در ۲ روز/ خریدار نیست

 کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه در ۲ روز/ خریدار نیست
2024-04-14T11:05:29+03:30
کشتی آرای با تأکید بر کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه و ۲ هزار تومانی قیمت دلار، گفت: فعالان بازار با احتیاط عمل می کنند و دیگر کسی طلا نمی خرد.

مدیر عامل پاکسان: سال ۱۴۰۳ در تاریخ پاکسان ماندگار خواهد شد

 مدیر عامل پاکسان: سال ۱۴۰۳ در تاریخ پاکسان ماندگار خواهد شد
2024-04-14T11:05:28+03:30
شهریار محمدی راد سال ۱۴۰۳ را نقطه عطفی در تاریخ شرکت پاکسان دانست و از اتفاقات بزرگ برای این مجموعه در این سال خبر داد.

زمان جدید حراج شمش طلا اعلام شد+شرایط

 زمان جدید حراج شمش طلا اعلام شد+شرایط
2024-04-14T11:05:28+03:30
هفدهمین جلسه حراج شمش طلای استاندارد مرکز مبادله ارز و طلای ایران یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳، برگزار می‌شود.

قیمت روز ارزهای مبادله‌ای/ یورو رشد کرد

 قیمت روز ارزهای مبادله‌ای/ یورو رشد کرد
2024-04-14T11:05:27+03:30
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۳ هزار و ۵۶۷ تومان و حواله دلار نیز به ۴۰ هزار و ۶۴۸ تومان رسید.

آدرس غلط درباره تاثیر خودروهای داخلی بر تصادفات

 آدرس غلط درباره تاثیر خودروهای داخلی بر تصادفات
2024-04-14T11:05:26+03:30
تحقیقات نشان می‌دهد خطای انسانی با سهم ۵۲ درصد بیش‌ترین سهم از تصادفات جاده‌ای در ایران را به خود اختصاص می‌دهد. ناایمن بودن جاده‌ها ۲۰ درصد، عامل مشترک ۱۶ ...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۱

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۱
2024-04-14T11:05:26+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۶۴۹ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۲

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۲
2024-04-14T11:05:25+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱۰ درصد افزایش به ۲۳۵۵ دلار و ۱۴ سنت رسید.

تحول ساختار تولید ذوب آهن اصفهان در راستای تحقق شعار سال

 تحول ساختار تولید ذوب آهن اصفهان در راستای تحقق شعار سال
2024-04-14T11:05:25+03:30
آیین دیدار نوروزی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با معاونین ، مدیران و سرپرستان با حضور آیت الله رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی....

دست‌یابی به بالاترین میزان تولید در تاریخ فولاد سبا

 دست‌یابی به بالاترین میزان تولید در تاریخ فولاد سبا
2024-04-14T11:05:24+03:30
طبق اهدافی که در سال ۱۴۰۲ برای مجتمع فولاد سبا تعریف شده بود...

دستاوردهای فولاد مبارکه در بازاریابی وفروش محصولات

 دستاوردهای فولاد مبارکه در بازاریابی وفروش محصولات
2024-04-14T11:05:23+03:30
معاونت فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه، از تحقق تمامی اهداف فولاد مبارکه در بخش فروش و بازاریابی و رشد ۵۰ درصدی میزان درآمد حاصل از فروش محصولات فولاد مب...

آمادگی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در تعطیلات عید فطر

 آمادگی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در تعطیلات عید فطر
2024-04-14T11:05:23+03:30
طرح ویژه خدمات و امداد شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو هم‌زمان با ایام تعطیلات عید سعید فطر از ۲۱ تا ۲۵ فروردین ‌ماه امسال اجرا می‌شود.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۴

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۴
2024-04-14T11:05:22+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۶۸ درصد افزایش به ۲۳۸۸ دلار و ۷۷ سنت رسید.

طلای جهانی از ۲۴۰۰ دلار گذشت

 طلای جهانی از ۲۴۰۰ دلار گذشت
2024-04-14T11:05:21+03:30
قیمت جهانی طلا با ادامه روند صعودی خود، در معاملات امروز از ۲۴۰۰ دلار عبور کرد.

خاندوزی: محصولات بانک تجارت نمونه‌ای موفق در خدمات بانکی کشور است

 خاندوزی: محصولات بانک تجارت نمونه‌ای موفق در خدمات بانکی کشور است
2024-02-26T06:01:09+03:30
وزیر امور اقتصادی و دارایی در جریان مراسم رونمایی از محصولات «نو» بانک تجارت، این محصولات را نمونه‌ای موفق در تامین مالی بخش‌های مختلف اقتصاد کشور...

حباب سکه ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافت

 حباب سکه ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافت
2024-02-26T06:01:09+03:30
در هفته اخیر با وجود افزایش بهای انس جهانی و افزایش نسبی قیمت ارز حباب سکه کاهش پیدا کرد که علت آن هم خبر توزیع سکه‌های بانک مرکزی از ۱۳ اسفند ماه بود.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۱۲/۰۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۱۲/۰۵
2024-02-26T06:01:08+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۵۴ درصد افزایش به ۲۰۳۵ دلار و ۴۰ سنت رسید.

حمایت ایران خودرو از نوجوانان و جوانان آموزش دیده بهزیستی

 حمایت ایران خودرو از نوجوانان و جوانان آموزش دیده بهزیستی
2024-02-20T16:21:29+03:30
مدیرعامل ایران خودرو از برنامه اشتغال افراد آموزش‌دیده «هنرستان فنی و حرفه‌ای ایساکو» در شبکه خدمات پس از فروش و قطعه‌سازان طرف قرارداد این گروه ص...

ارائه سفته الکترونیک پارسیان با ویژگی‌های خاص

 ارائه سفته الکترونیک پارسیان با ویژگی‌های خاص
2024-02-20T16:21:29+03:30
مدیر توسعه فناوری بانک پارسیان از ارائه سفته الکترونیک با ویژگی‌های خاص به عنوان یک سند معتبر و قابل تأیید...

بخشودگی جرایم دیرکرد بازپرداخت اقساط در بانک سینا

 بخشودگی جرایم دیرکرد بازپرداخت اقساط در بانک سینا
2024-02-20T16:21:28+03:30
همزمان با اعیاد شعبانیه، طرح «مهر سینا» در بانک سینا با موضوع بخشودگی جرایم دیرکرد در بازپرداخت اقساط تسهیلات دریافتی مشتریان اجرایی شده است.

اسامی برگزیدگان بهمن ماه قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران اعلام شد

 اسامی برگزیدگان بهمن ماه قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران اعلام شد
2024-02-20T16:21:28+03:30
اسامی برگزیدگان سی‌وهشتمین قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران ویژه بهمن ماه ۱۴۰۲، اعلام شد.

عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن: بانک های توسعه ای معماری کسب و کار و فناوری اطلاعات خود را تغییر دهند

 عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن: بانک های توسعه ای معماری کسب و کار و فناوری اطلاعات خود را تغییر دهند
2024-02-20T16:21:27+03:30
عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن گفت: بانک های توسعه ای بر اساس بانکداری نسل چهار باید معماری کسب و کار و فناوری اطلاعات خود را تغییر دهند
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)