میرنیوز

پرداخت ۸۰۰ هزار فقره تسهیلات به بازنشستگان توسط بانک رفاه

 پرداخت ۸۰۰ هزار فقره تسهیلات به بازنشستگان توسط بانک رفاه 2023-08-21T13:14:51+03:30

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، اسماعیل للـه‌گانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا به مناسبت سالگرد تاسیس این بانک گزارشی از اقدامات این بانک طی سال گذشته و امسال در زمینه پرداخت تسهیلات، مشارکت در تامین مالی طرح‌های زیربنایی و حمایت از بازنشستگان را ارائه کرد. 

وی درباره اقدامات بانک رفاه طی امسال و سال گذشته، اظهارداشت: انعقاد قرارداد عاملیت تسهیلات ارزی با صندوق توسعه ملی به میزان 300 میلیون دلار، صدور انواع اوراق مرابحه به میزان 53 هزار میلیارد ریال و صدور انواع گواهی سپرده مدت‌دار خاص 39 هزار میلیارد ریال در سال جاری که برای اولین بار در شبکه بانکی انجام می‌شود. 

مدیرعامل بانک رفاه توضیح داد: بانک رفاه در سه بخش عمده در زمینه تولید فعالیت می‌کند، نخست اینکه ابزاری را طراحی کردیم به عنوان انتشار اوراق گواهی سپرده خاص که منابع را از سطح جامعه برای پروژه‌هایی که نیاز به تامین مالی دارد جمع آوری کنیم و در این راستا پرونده پروژه‌های نیازمند تامین مالی به ارزش 400 هزار میلیارد ریال تکمیل شده و در حال ارسال به بانک مرکزی است. 

وی افزود: در جلسه‌ای که با استانداری‌ها و ائمه جمعه سه استان هرمزگان، خوزستان و بوشهر داشتیم مقرر شد با انتشار اوراق منابع سرگردان در سطح این استان‌ها را جمع‌آوری کنیم و به پروژه‌های اشتغالزا و ارزآور اختصاص دهیم.

لله گانی با بیان اینکه پس از اجرای آزمایشی طرح در سه استان، این طرح به سراسر کشور تعمیم داده می‌شود، افزود: این اوراق به صورت علی الحساب اصل و سود آن توسط بانک تضمین می‌شود و در پایان پروژه و سودآوری آن، بانک کارمزد خود را برمی‌دارد و مانده سود به سپرده‌گذاران پرداخت می‌شود. 

وی تاکید کرد: بانک به عنوان نماینده سپرده‌گذاران وارد پروژه می‌شود و بسیاری از طرح‌های اقتصادی و زیربنایی کشور از این طریق تامین مالی می‌شود. 

پرداخت 101 میلیارد ریالی اوراق گام

مدیرعامل بانک رفاه درباره دیگر اقدامات این بانک بیان کرد: صدور اوراق گام از دیگر اقدامات بانک رفاه است که بانک مرکزی صدور حدود 126 هزار میلیارد ریال اوراق را برای این بانک مصوب کرده که از این میزان 101 هزار میلیارد ریال اوراق در بانک صادر شده است و این اوراق مورد تاکید بانک مرکزی است و زنجیره ارزش واحدهای تولیدی را افزایش می‌دهد. 

مشارکت در طرح‌های زیربنایی و مقابله با خشکی

وی درباره دیگر اقدامات بانک رفاه گفت: مشارکت در تامین مالی طرح‌های آب‌رسانی به میزان 17 هزار و 944 میلیارد ریال، مشارکت در تامین مالی طرح‌های راه‌سازی و بهسازی جاده‌ها به مبلغ 19 هزار میلیارد ریال، مشارکت در احداث مراکز درمانی و بیمارستان‌ها به مبلغ 23 هزار و 480 میلیارد ریال که به طور عمده در مناطق محروم است. 

به گفته لله گانی مشارکت در کنسرسیوم‌های بانکی به مبلغ 17 هزار میلیارد ریالی در رابطه با طرح‌های زیربنایی کشور همچون آب‌رسانی و جاده‌ای و پرداخت تسهیلات برای حمایت از واحدهای تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی به مبلغ 303 هزار و 442 میلیارد ریال از دیگر اقدامات بانک رفاه کارگران است. 

وی افزود: مصوب نمودن ضمانت نامه‌های بانکی به رقم 203 هزار میلیارد ریال،‌ گشایش اعتباری اسنادی داخلی که به طور عمده در بخش تولید است برابر 215 هزار میلیارد ریال، عاملیات و انتشار اوراق گام برای سازمان تامین اجتماعی که برای نخستین بار است که انجام می‌شود به میزان 62 هزار میلیارد ریال، پذیرش رکن ضامن در انواع اوراق در بخش‌های تولیدی از جمله ذوب آهن اصفهان حدود 20 هزار میلیارد ریال است.

800 هزار فقره تسهیلات بازنشستگان

مدیرعامل بانک رفاه گفت: در بانک رفاه علاوه بر تسهیلات تکلیفی که برعهده بانک است امسال 256 هزار و 500 فقره تسهیلات قرض الحسنه به بازنشستگان امسال تامین اجتماعی پرداخت شده است و از ابتدای طرح حدود 794 هزار و 500 فقره تسهیلات قرض الحسنه به ارزش 67 هزار میلیارد ریال به بازنشستگان تامین اجتماعی پرداخت شده است و این تسهیلات به صورت الکترونیکی و بدون ضامن انجام شده است. 

وی با بیان اینکه بانک رفاه تسهیلات تکلیفی نیز داشته است، گفت: سال گذشته 40 هزار و 697 فقره به مبلغ 55 هزار میلیارد ریال تسهیلات ازدواج و در پنج ماه امسال نیز 13 هزار و 594 فقره تسهیلات به مبلغ 27 هزار و 242 میلیارد ریال پرداخت شده است و سهمیه‌ای که بانک مرکزی برای ما تعیین کرده به صورت کامل پرداخت خواهد شد. 

لله گانی اضافه کرد: سهمیه بانک رفاه در بخش تسهیلات ازدواج سال گذشته 75 هزار میلیارد ریال بود و برای امسال 90 هزار میلیارد ریال است و تا کنون 30 هزار میلیارد ریال از مبلغ تعیین شده پرداخت شده است. 

مدیرعامل بانک رفاه اظهار داشت: در بحث فرزندآوری سال گذشته 52 هزار و 210 فقره تسهیلات به مبلغ 20 هزار میلیارد ریال پرداخت شده و امسال نیز در پنج ماه نخست 12 هزار و 927 فقره به مبلغ 7 هزار و 469 میلیار ریال پرداخت شده است و سهمیه بانک رفاه در سال جاری برابر 30 هزار میلیارد ریال است. 

وی ادامه داد: سایر تسهیلات تکلیفی که سال گذشته از سوی بانک پرداخت شد می‌توان به تسهیلات کمیته امداد امام خمینی (ره) 16 هزار فقره به مبلغ 14 هزار میلیارد ریال، سازمان بهزیستی نزدیک 6 هزار و 500 فقره تسهیلات به مبلغ 5 هزار و 492 میلیارد ریال است. در بحث مشاغل خانگی وزارت تعاون 15 هزار و 869 فقره تسهیلات به مبلغ 9 هزار و 152 میلیارد ریال، اشتغال‌هایی که توسط استانداری‌ها معرفی می‌شود برابر 3 هزار و 672 فقره به مبلغ 3 هزار و 998 میلیارد ریال تسهیلات اعطا شده است. 

لله گانی گفت: وام ودیعه مسکن که مورد تاکید دولت هم بود بانک رفاه 24 هزار و 337 فقره تسهیلات به مبلغ 13 هزار میلیارد ریال اعطا کرد و در بحث مسکن شهدا، جانبازان و آزادگان 1 هزار و 928 فقره وام به میزان 5 هزار و 910 میلیارد ریال و در مقوله مسکن روستایی سه هزار و 344 فقره به مبلغ 1 هزار و 384 میلیارد ریال پرداخت شده است. 

وی تصریح کرد: بانک رفاه تلاش دارد امسال تسهیلات تکلیفی که از سوی بانک مرکزی تعیین شده را به صورت کامل پرداخت کند و به شعب تاکید کردیم که سختگیری نکنند و با کمترین ضامن و شرایط سهل و آسان تسهیلات پرداخت کنند و آمارها نیز نشان می‌دهد که کوتاهی انجام نشده و اگر موردی هم باشد رسیدگی می‌کنیم. 

سازمان تامین اجتماعی بزرگ‌ترین بدهکار بانک رفاه، تسویه کرد

مدیرعامل بانک رفاه گفت: بانک رفاه خیلی بدهکار کلان بانکی ندارد و بزرگ‌ترین بدهکار ما سازمان تامین اجتماعی بود که 106 هزار میلیارد تومان بدهی سازمان تامین اجتماعی به بانک رفاه به وسیله تهاتر شرکت‌هایی که دولت به سازمان اجتماعی واگذار شده براساس مصوبه سران قوا در اختیار بانک رفاه قرار گرفت و کل بدهی سازمان تامین اجتماعی از این طریق تسویه شد. 

وی تاکید کرد: براین اساس بانک رفاه دیگر بدهکار کلان دیگری ندارد و در این بانک میزان مطالبات نسبت به تسهیلات 2.3 درصد است و این رقم ناچیزی است که با پیگیری همکاران و رعایت بهداشت پرونده‌ها کمک می‌کند که بدهکار کلان نداشته باشیم

راه‌اندازی سامانه بتا برای خرید اقساطی بازنشستگان

لله گانی گفت: یکی دیگر از اقدامات بانک رفاه برای بازنشستگان تامین اجتماعی راه‌اندازی سامانه‌ای به نام بتا است که در اختیار بازنشستگان قرار می‌گیرد و بازنشستگان می‌تواند به صورت اقساطی از 6 هزار فروشگاه سراسر کشور کالای خود را تهیه کنند. از ابتدای امسال تا کنون (25 مردادماه) یک میلیون نفر از بازنشستگان تامین اجتماعی از این سامانه خریداری کردند. 

افزایش سرمایه 660 هزار میلیارد ریالی بانک رفاه

وی با اشاره به بهبود سرمایه بانک رفاه گفت: در بانک رفاه افزایش سرمایه خوبی اتفاق افتاد و سرمایه آن از 23 هزار میلیارد ریال به 192 هزار میلیارد ریال و سپس به 660 هزار میلیارد ریال رسید که این رقم یکی از بالاترین سرمایه در شبکه بانکی است و نسبت کفایت سرمایه بانک بهبود یافت و این افزایش سرمایه به شاخص‌های سلامت بانک کمک کرد. 

مدیرعامل بانک رفاه گفت: سودآوری بانک رفاه از 50 هزار میلیارد ریال به 176 هزار میلیارد ریال رسید و این بانک رشد 330 درصدی در سودآوری داشت و این رقم بیانگر رشد بالای سودآوری در این بانک است. 

وی ادامه داد: در سال 1402 با توجه به میزان سودآوری بانک در مجمع، تلاش می‌کنیم این سودآوری و افزایش سرمایه داشته باشیم و دوباره افزایش سرمایه بانک انجام شود چرا که این افزایش سرمایه کمک می‌کند خدمات‌رسانی بهتری داشته باشیم.

احداث بیمارستان و احداث واحد تولیدی

لله گانی در ادامه صحبت‌های خود توضیح داد: بانک رفاه در بخش در احداث چهار بیمارستان و یک مرکز جراحی و خدمات پزشکی با اعتبار 7 هزار میلیارد ریال و منابع ارزی 9 میلیون یورو مشارکت داشت. 

وی افزود: در حوزه حمایت از تولید نیز اقدامات موثری انجام شد که از آن جمله می‌توان به بهره‌برداری از پنج واحد تولیدی صنعتی با اعتبار نزدیک به چهار هزار میلیارد ریال توسط بانک اشاره کرد همچنین بزرگ‌ترین و مهمترین تصفیه خانه کشور در شهر مشهد توسط بانک رفاه انجام شد.

پرداخت 100 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بازنشستگان

مدیرعامل بانک رفاه گفت: بانک رفاه قراردادی با سازمان تامین اجتماعی برای حمایت از بازنشستگان منعقد کرده که براساس آن تا پایان امسال تسهیلات قرض‌الحسنه به میزان 100 هزار میلیارد ریال پرداخت می‌شود. 

راه‌اندازی سامانه فرارفاه (افتتاح حساب غیرحضوری مشتریان)، تولید پنل‌های خورشیدی با همکاری بسیج مستضعفان و راه‌اندازی زنجیره تامین شرکت‌ها از دیگر اقدامات بانک رفاه در سال‌های اخیر بود. 

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵
2024-04-14T11:46:02+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۷۸۱ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۵ میلیون تومان است.

زمان اولین حراج سکه در سال جدید اعلام شد+شرایط

 زمان اولین حراج سکه در سال جدید اعلام شد+شرایط
2024-04-14T11:46:01+03:30
دهمین جلسه حراج سکه طلا در روز دوشنبه مورخ ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳، برگزار خواهد شد. دارایی موضوع این حراج، تمام سکه، نیم سکه و ربع سکه بهار آزادی ضرب سال ...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
2024-04-14T11:05:33+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲۵ درصد افزایش به ۲۲۸۶ دلار و ۲۸ سنت رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
2024-04-14T11:05:32+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۵۰۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

خریدهای هیجانی در بازار طلا و سکه/ حباب سکه ۲ برابر شد

 خریدهای هیجانی در بازار طلا و سکه/ حباب سکه ۲ برابر شد
2024-04-14T11:05:32+03:30
با توجه به افزایش قیمت اونس جهانی و تحولات خاورمیانه، قیمت طلا و ارز در بازار داخلی با افزایش محسوس همراه شده است. طبق اعلام فعالان بازار طلا و جواهر، حباب ...

قیمت جهانی طلا ۱۴۰۳/۰۱/۱۷/ رشد ۲۵ درصدی قیمت طلا طی ۶ ماه

 قیمت جهانی طلا ۱۴۰۳/۰۱/۱۷/ رشد ۲۵ درصدی قیمت طلا طی ۶ ماه
2024-04-14T11:05:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۴۱ درصد کاهش به ۲۲۸۱ دلار و ۴۸ سنت رسید.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
2024-04-14T11:05:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۵۱ درصد افزایش به ۲۳۴۱ دلار و ۵۹ سنت رسید.

دلار مبادله‌ای ثابت ماند؛ یورو کاهش یافت

 دلار مبادله‌ای ثابت ماند؛ یورو کاهش یافت
2024-04-14T11:05:30+03:30
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۳هزار و ۵۶۷ تومان و حواله دلار نیز به ۴۰هزار و ۶۴۸ تومان رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
2024-04-14T11:05:29+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۵۲۶ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه در ۲ روز/ خریدار نیست

 کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه در ۲ روز/ خریدار نیست
2024-04-14T11:05:29+03:30
کشتی آرای با تأکید بر کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه و ۲ هزار تومانی قیمت دلار، گفت: فعالان بازار با احتیاط عمل می کنند و دیگر کسی طلا نمی خرد.

مدیر عامل پاکسان: سال ۱۴۰۳ در تاریخ پاکسان ماندگار خواهد شد

 مدیر عامل پاکسان: سال ۱۴۰۳ در تاریخ پاکسان ماندگار خواهد شد
2024-04-14T11:05:28+03:30
شهریار محمدی راد سال ۱۴۰۳ را نقطه عطفی در تاریخ شرکت پاکسان دانست و از اتفاقات بزرگ برای این مجموعه در این سال خبر داد.

زمان جدید حراج شمش طلا اعلام شد+شرایط

 زمان جدید حراج شمش طلا اعلام شد+شرایط
2024-04-14T11:05:28+03:30
هفدهمین جلسه حراج شمش طلای استاندارد مرکز مبادله ارز و طلای ایران یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳، برگزار می‌شود.

قیمت روز ارزهای مبادله‌ای/ یورو رشد کرد

 قیمت روز ارزهای مبادله‌ای/ یورو رشد کرد
2024-04-14T11:05:27+03:30
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۳ هزار و ۵۶۷ تومان و حواله دلار نیز به ۴۰ هزار و ۶۴۸ تومان رسید.

آدرس غلط درباره تاثیر خودروهای داخلی بر تصادفات

 آدرس غلط درباره تاثیر خودروهای داخلی بر تصادفات
2024-04-14T11:05:26+03:30
تحقیقات نشان می‌دهد خطای انسانی با سهم ۵۲ درصد بیش‌ترین سهم از تصادفات جاده‌ای در ایران را به خود اختصاص می‌دهد. ناایمن بودن جاده‌ها ۲۰ درصد، عامل مشترک ۱۶ ...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۱

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۱
2024-04-14T11:05:26+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۶۴۹ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۲

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۲
2024-04-14T11:05:25+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱۰ درصد افزایش به ۲۳۵۵ دلار و ۱۴ سنت رسید.

تحول ساختار تولید ذوب آهن اصفهان در راستای تحقق شعار سال

 تحول ساختار تولید ذوب آهن اصفهان در راستای تحقق شعار سال
2024-04-14T11:05:25+03:30
آیین دیدار نوروزی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با معاونین ، مدیران و سرپرستان با حضور آیت الله رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی....

دست‌یابی به بالاترین میزان تولید در تاریخ فولاد سبا

 دست‌یابی به بالاترین میزان تولید در تاریخ فولاد سبا
2024-04-14T11:05:24+03:30
طبق اهدافی که در سال ۱۴۰۲ برای مجتمع فولاد سبا تعریف شده بود...

دستاوردهای فولاد مبارکه در بازاریابی وفروش محصولات

 دستاوردهای فولاد مبارکه در بازاریابی وفروش محصولات
2024-04-14T11:05:23+03:30
معاونت فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه، از تحقق تمامی اهداف فولاد مبارکه در بخش فروش و بازاریابی و رشد ۵۰ درصدی میزان درآمد حاصل از فروش محصولات فولاد مب...

آمادگی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در تعطیلات عید فطر

 آمادگی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در تعطیلات عید فطر
2024-04-14T11:05:23+03:30
طرح ویژه خدمات و امداد شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو هم‌زمان با ایام تعطیلات عید سعید فطر از ۲۱ تا ۲۵ فروردین ‌ماه امسال اجرا می‌شود.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۴

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۴
2024-04-14T11:05:22+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۶۸ درصد افزایش به ۲۳۸۸ دلار و ۷۷ سنت رسید.

طلای جهانی از ۲۴۰۰ دلار گذشت

 طلای جهانی از ۲۴۰۰ دلار گذشت
2024-04-14T11:05:21+03:30
قیمت جهانی طلا با ادامه روند صعودی خود، در معاملات امروز از ۲۴۰۰ دلار عبور کرد.

خاندوزی: محصولات بانک تجارت نمونه‌ای موفق در خدمات بانکی کشور است

 خاندوزی: محصولات بانک تجارت نمونه‌ای موفق در خدمات بانکی کشور است
2024-02-26T06:01:09+03:30
وزیر امور اقتصادی و دارایی در جریان مراسم رونمایی از محصولات «نو» بانک تجارت، این محصولات را نمونه‌ای موفق در تامین مالی بخش‌های مختلف اقتصاد کشور...

حباب سکه ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافت

 حباب سکه ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافت
2024-02-26T06:01:09+03:30
در هفته اخیر با وجود افزایش بهای انس جهانی و افزایش نسبی قیمت ارز حباب سکه کاهش پیدا کرد که علت آن هم خبر توزیع سکه‌های بانک مرکزی از ۱۳ اسفند ماه بود.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۱۲/۰۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۱۲/۰۵
2024-02-26T06:01:08+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۵۴ درصد افزایش به ۲۰۳۵ دلار و ۴۰ سنت رسید.

حمایت ایران خودرو از نوجوانان و جوانان آموزش دیده بهزیستی

 حمایت ایران خودرو از نوجوانان و جوانان آموزش دیده بهزیستی
2024-02-20T16:21:29+03:30
مدیرعامل ایران خودرو از برنامه اشتغال افراد آموزش‌دیده «هنرستان فنی و حرفه‌ای ایساکو» در شبکه خدمات پس از فروش و قطعه‌سازان طرف قرارداد این گروه ص...

ارائه سفته الکترونیک پارسیان با ویژگی‌های خاص

 ارائه سفته الکترونیک پارسیان با ویژگی‌های خاص
2024-02-20T16:21:29+03:30
مدیر توسعه فناوری بانک پارسیان از ارائه سفته الکترونیک با ویژگی‌های خاص به عنوان یک سند معتبر و قابل تأیید...

بخشودگی جرایم دیرکرد بازپرداخت اقساط در بانک سینا

 بخشودگی جرایم دیرکرد بازپرداخت اقساط در بانک سینا
2024-02-20T16:21:28+03:30
همزمان با اعیاد شعبانیه، طرح «مهر سینا» در بانک سینا با موضوع بخشودگی جرایم دیرکرد در بازپرداخت اقساط تسهیلات دریافتی مشتریان اجرایی شده است.

اسامی برگزیدگان بهمن ماه قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران اعلام شد

 اسامی برگزیدگان بهمن ماه قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران اعلام شد
2024-02-20T16:21:28+03:30
اسامی برگزیدگان سی‌وهشتمین قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران ویژه بهمن ماه ۱۴۰۲، اعلام شد.

عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن: بانک های توسعه ای معماری کسب و کار و فناوری اطلاعات خود را تغییر دهند

 عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن: بانک های توسعه ای معماری کسب و کار و فناوری اطلاعات خود را تغییر دهند
2024-02-20T16:21:27+03:30
عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن گفت: بانک های توسعه ای بر اساس بانکداری نسل چهار باید معماری کسب و کار و فناوری اطلاعات خود را تغییر دهند
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)