میرنیوز

حضور شرکت صدور احرار شرق در نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته

حضور شرکت صدور احرار شرق در نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته 2023-08-05T11:17:14+03:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته به‌طور پیوسته و در مقاطع مختلفی از ماه‌های سال میزبان برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی و داخلی بسیاری در حوزه‌های گوناگون است. به‌فراخور هر فصل، صنایع فعال در ایران (همچون صنایع ساختمانی، صنایع دستی و گردشگری، صنایع انرژی و…) اقدام به برگزاری نمایشگاه می‌کنند تا رونق بیشتری به بخش‌ها و حوزه‌های مختلف صنعت ببخشند.

شرکت دانش‌بنیان صدور احرار شرق (صاشکو) نیز به‌عنوان تولیدکننده و مالک فناوری کلات‌های پیشرفته در نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته حضور یافت.

حضور یکی از پرافتخارترین شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه ایران‌پلکس

شرکت دانش‌بنیان صدور احرار شرق در سالن A۳۸ و غرفه ۱۸ به‌همراه کارشناسان و متخصصان خود به‌منظور معرفی محصولات بن‌زا (نسل جدید مکمل‌های خوراک دام، طیور، آبزیان و زنبور عسل) و ارائه آخرین دستاوردهای علمی و فناورانه خود در این نمایشگاه حضور پیدا کرد. این شرکت دانش‌بنیان به‌عنوان یکی از پیشگامان صنعت دام، طیور، آبزیان و زنبور عسل که توانسته فناوری خود را در اداره ثبت اختراع آمریکا با موفقیت به ثبت برساند، در دومین سال حضور خود در نمایشگاه ایران‌پلکس، با هدف ایجاد آگاهی از به‌روزترین پیشرفت‌های علمی در این صنعت و صنایع وابسته میزبان مخاطبان و فعالان این صنعت بود.

حضور شرکت صدور احرار شرق در نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته

محمدحسن نظران، مالک تکنولوژی کلات‌های پیشرفته و مدیرعامل شرکت صدور احرار شرق، در مصاحبه‌ای گفت: «فناوری کلات‌های پیشرفته» (متعلق به شرکت دانش بنیان صدور احرار شرق) تحولی بزرگ در علم شیمی است که خروجی آن سنتز ساختارها در شاخه‌های گوناگون علوم از جمله دام، طیور، آبزیان و زنبورعسل است. این فناوری برای اولین‌بار در جهان با نام “Chelate Compounds” در اداره ثبت اختراعات آمریکا به ثبت رسیده است. در فناوری «کلات‌های پیشرفته» با استفاده از روش خودچینی (Self-Assemble)، ساختارهایی تولید می‌شوند که از جذب و کارایی بسیار بالاتری در مقایسه با ساختارهای پیشین برخوردارند. در حوزه دام، طیور، آبزیان و زنبورعسل بر اساس این فناوری، مکمل‌های کلاته معدنی خوراک به عنوان نسل جدید مکمل‌ها تولید شده‌اند. به دلیل وجود ساختار کلات پیشرفته در مکمل‌های بن‌زا، جذب آن‌ها بسیار بهتر و مؤثرتر از مکمل‌های معدنی و نیز انواع مکمل‌های آلی و کلاته موجود صورت می‌گیرد.»

مکمل‌های کلاته معدنی خوراک دام، طیور، آبزیان و زنبورعسل نه‌تنها فاقد محدودیت‌ها و مشکلات ناشی از مصرف مکمل‌های معدنی و کلاته رایج هستند، بلکه بسیار مقرون‌به‌صرفه بوده و از طریق ایجاد تعادل در سیستم متابولیکی موجود زنده، ویژگی‌های مطلوب کمی و کیفی گله را به طور همزمان افزایش و ویژگی‌های نامطلوب را کاهش می‌دهند. به عبارت دیگر، افزایش عملکرد و کیفیت شاخصه‌های تولید و کاهش هزینه‌های جانبی با مصرف محصولات بن زا موجب شده است که سودآوری استفاده از این مکمل‌ها چندین برابر هزینه صرف شده برای خرید آن‌ها باشد. به همین دلیل، مکمل‌های بن زا، نسل جدید مکمل‌های خوراک دام، طیور، آبزیان و زنبورعسل هستند که برای اولین بار، ساختارهای کلاته مقرون‌به‌صرفه و سودآور را به این صنعت معرفی کرده‌اند.

حضور شرکت صدور احرار شرق در نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته

دلیل استقبال بی‌نظیر از بن‌زا در نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته

از آنجا که صنعت دامداری و کشاورزی به معیشت و رفع نیازهای عمومی تمام مردم جامعه در سطوح مختلف اجتماعی گره خورده، امنیت غذایی یکی از دغدغه‌های مهم دولت‌هاست. به همین دلیل، سیاست‌گذاران و متولیان تغذیه در کشورها، تأمین نیازهای غذایی جامعه را با تکیه بر امنیت آن، در دستور کار خود قرار می‌دهند. انگیزه ساخت مکمل‌های تغذیه‌ای دام، طیور، آبزیان و زنبورعسل در شرکت دانش‌بنیان صدور احرار شرق با نام تجاری بن‌زا، ریشه در همین موضوع دارد. برپایی نمایشگاه ایران‌پلکس و رویدادهای مشابه، گامی مؤثر در نمایش توانمندی‌های تولیدکنندگان داخلی همچون شرکت دانش‌بنیان صدور احرار شرق است که توانسته‌اند با بهره‌گیری از فناوری منحصربه‌فرد خود برگی دیگر از افتخارات در حوزه تولید محصولات high-techایرانی رقم بزند. حضور این برند پرافتخار ایرانی، موجب آشنایی بیشتر و بهتر فعالان صنعت با چنین محصولات فناورانه‌ای خواهد شد؛ محصولاتی که به‌کارگیری فراگیر آن در مزارع دام و طیور، موجب افزایش محصولات و حرکت به سمت خودکفایی کشور در این حوزه می‌شود.

مزایای منحصر به فرد مکمل‌های کلاته معدنی بن‌ زا

تجربه مصرف در صدها مزرعه آزمایشگاهی و صنعتی، بررسی‌ها و آزمایشات مختلف با نتایج مستند و اثبات‌شده و نتایج منتشرشده در مجلات معتبر داخلی و بین‌المللی نشان می‌دهد که مکمل‌های تولیدشده بر اساس فناوری کلات‌های پیشرفته در مقایسه با بهترین مکمل‌های موجود در جهان از جذب و نیز کارایی بهتر و مؤثرتری برخوردار هستند. مزیت‌های محصولات بن‌زا فقط به این مورد منحصر نمی‌شود. مکمل‌های بن‌زا، شاخصه‌های مؤثر در مقاومت موجودات زنده در مقابله با بیماری‌ها، استرس‌ها و تنش‌های محیطی، دمایی و روانی را بهبود می‌بخشند.

در نتیجه، مکمل‌های بن‌زا به دلیل فناوری منحصربه‌فردی که در سنتز آن‌ها به‌کار رفته است، فاقد مشکلات و محدودیت‌های ناشی از مکمل‌های معدنی (غیرآلی) و نیز مکمل‌های کلاته (آلی) موجود در دنیاست. نکته قابل توجه دیگری که باید در فهرست ویژگی‌ها و مزایای محصولات بن‌زا جای بگیرد، این است که براساس نتایج بررسی‌های انجام‌شده در مزارع آزمایشگاهی و صنعتی بزرگ، در شرایط تنش‌ها، استرس‌های محیطی و نیز شیوع بیماری‌ها نیز، بالاترین راندمان تولید و کمترین تلفات در گله‌های مصرف‌کننده بن‌زا مشاهده شده است. نتایج فوق نشأت گرفته از این نکته است که این مکمل‌ها توانایی متعادل کردن متابولیسم (متابولیسم اپتیمایزر) و بهبود همزمان عملکردهای سیستم ایمنی را دارند.

انواع مکمل‌های کلاته پیشرفته بن‌زا

همان‎طور که اشاره شد، متابولیسم اپتیمایزهای بن‌زا می‌تواند تولیدات حوزه‌های دام، طیور، آبزیان، زنبور عسل و کارخانجات خوراک دام را از حیث کمی و کیفی به میزان چشمگیری افزایش دهد. همچنین سلامت جاندار و بهبود شاخصه‌های کیفی زیستی او را تضمین می‌کند. در ادامه به‌طور جداگانه انواع مکمل‌های کلاته پیشرفته بن‌زا معرفی شده‌اند.

مکمل‌های دامی:

مکمل بن‌زا پلکس ۷

مکمل بن‌زا هورس

مکمل بن‌زا پت

مکمل‎‌های طیور:

مکمل بن‌زا چیک

مکمل بن‌زا چیکن

مکمل بن‌زا چیکو

مکمل‌های آبزیان:

بن‌زا فیش

بن‌زا آکوا

بن‌زا شریمپ

افزودنی مخصوص خوراک زنبور عسل:

بن‌زا بی

مکمل‌های کارخانجات خوراک دام:

مکمل‌های تک‌عنصری بن‌زا

ارائه مشاوره کارشناسان بن‌زا در نمایشگاه ایران پلکس

با شروع نمایشگاه از تاریخ یکم تا چهارم مرداد و حضور شرکت دانش‌بنیان صدور احرار شرق با محصولات خود در بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی (ایران‌پلکس)، کارشناسان متخصص شرکت درباره محصولات بن‌زا، چگونگی مصرف، مزایا و ویژگی‌های محصول و… راهنمایی‌ها و مشاوره رایگان در اختیار بازدیدکنندگان قرار دادند.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵
2024-04-14T11:46:02+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۷۸۱ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۵ میلیون تومان است.

زمان اولین حراج سکه در سال جدید اعلام شد+شرایط

 زمان اولین حراج سکه در سال جدید اعلام شد+شرایط
2024-04-14T11:46:01+03:30
دهمین جلسه حراج سکه طلا در روز دوشنبه مورخ ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳، برگزار خواهد شد. دارایی موضوع این حراج، تمام سکه، نیم سکه و ربع سکه بهار آزادی ضرب سال ...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
2024-04-14T11:05:33+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲۵ درصد افزایش به ۲۲۸۶ دلار و ۲۸ سنت رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
2024-04-14T11:05:32+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۵۰۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

خریدهای هیجانی در بازار طلا و سکه/ حباب سکه ۲ برابر شد

 خریدهای هیجانی در بازار طلا و سکه/ حباب سکه ۲ برابر شد
2024-04-14T11:05:32+03:30
با توجه به افزایش قیمت اونس جهانی و تحولات خاورمیانه، قیمت طلا و ارز در بازار داخلی با افزایش محسوس همراه شده است. طبق اعلام فعالان بازار طلا و جواهر، حباب ...

قیمت جهانی طلا ۱۴۰۳/۰۱/۱۷/ رشد ۲۵ درصدی قیمت طلا طی ۶ ماه

 قیمت جهانی طلا ۱۴۰۳/۰۱/۱۷/ رشد ۲۵ درصدی قیمت طلا طی ۶ ماه
2024-04-14T11:05:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۴۱ درصد کاهش به ۲۲۸۱ دلار و ۴۸ سنت رسید.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
2024-04-14T11:05:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۵۱ درصد افزایش به ۲۳۴۱ دلار و ۵۹ سنت رسید.

دلار مبادله‌ای ثابت ماند؛ یورو کاهش یافت

 دلار مبادله‌ای ثابت ماند؛ یورو کاهش یافت
2024-04-14T11:05:30+03:30
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۳هزار و ۵۶۷ تومان و حواله دلار نیز به ۴۰هزار و ۶۴۸ تومان رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
2024-04-14T11:05:29+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۵۲۶ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه در ۲ روز/ خریدار نیست

 کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه در ۲ روز/ خریدار نیست
2024-04-14T11:05:29+03:30
کشتی آرای با تأکید بر کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه و ۲ هزار تومانی قیمت دلار، گفت: فعالان بازار با احتیاط عمل می کنند و دیگر کسی طلا نمی خرد.

مدیر عامل پاکسان: سال ۱۴۰۳ در تاریخ پاکسان ماندگار خواهد شد

 مدیر عامل پاکسان: سال ۱۴۰۳ در تاریخ پاکسان ماندگار خواهد شد
2024-04-14T11:05:28+03:30
شهریار محمدی راد سال ۱۴۰۳ را نقطه عطفی در تاریخ شرکت پاکسان دانست و از اتفاقات بزرگ برای این مجموعه در این سال خبر داد.

زمان جدید حراج شمش طلا اعلام شد+شرایط

 زمان جدید حراج شمش طلا اعلام شد+شرایط
2024-04-14T11:05:28+03:30
هفدهمین جلسه حراج شمش طلای استاندارد مرکز مبادله ارز و طلای ایران یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳، برگزار می‌شود.

قیمت روز ارزهای مبادله‌ای/ یورو رشد کرد

 قیمت روز ارزهای مبادله‌ای/ یورو رشد کرد
2024-04-14T11:05:27+03:30
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۳ هزار و ۵۶۷ تومان و حواله دلار نیز به ۴۰ هزار و ۶۴۸ تومان رسید.

آدرس غلط درباره تاثیر خودروهای داخلی بر تصادفات

 آدرس غلط درباره تاثیر خودروهای داخلی بر تصادفات
2024-04-14T11:05:26+03:30
تحقیقات نشان می‌دهد خطای انسانی با سهم ۵۲ درصد بیش‌ترین سهم از تصادفات جاده‌ای در ایران را به خود اختصاص می‌دهد. ناایمن بودن جاده‌ها ۲۰ درصد، عامل مشترک ۱۶ ...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۱

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۱
2024-04-14T11:05:26+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۶۴۹ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۲

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۲
2024-04-14T11:05:25+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱۰ درصد افزایش به ۲۳۵۵ دلار و ۱۴ سنت رسید.

تحول ساختار تولید ذوب آهن اصفهان در راستای تحقق شعار سال

 تحول ساختار تولید ذوب آهن اصفهان در راستای تحقق شعار سال
2024-04-14T11:05:25+03:30
آیین دیدار نوروزی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با معاونین ، مدیران و سرپرستان با حضور آیت الله رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی....

دست‌یابی به بالاترین میزان تولید در تاریخ فولاد سبا

 دست‌یابی به بالاترین میزان تولید در تاریخ فولاد سبا
2024-04-14T11:05:24+03:30
طبق اهدافی که در سال ۱۴۰۲ برای مجتمع فولاد سبا تعریف شده بود...

دستاوردهای فولاد مبارکه در بازاریابی وفروش محصولات

 دستاوردهای فولاد مبارکه در بازاریابی وفروش محصولات
2024-04-14T11:05:23+03:30
معاونت فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه، از تحقق تمامی اهداف فولاد مبارکه در بخش فروش و بازاریابی و رشد ۵۰ درصدی میزان درآمد حاصل از فروش محصولات فولاد مب...

آمادگی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در تعطیلات عید فطر

 آمادگی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در تعطیلات عید فطر
2024-04-14T11:05:23+03:30
طرح ویژه خدمات و امداد شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو هم‌زمان با ایام تعطیلات عید سعید فطر از ۲۱ تا ۲۵ فروردین ‌ماه امسال اجرا می‌شود.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۴

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۴
2024-04-14T11:05:22+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۶۸ درصد افزایش به ۲۳۸۸ دلار و ۷۷ سنت رسید.

طلای جهانی از ۲۴۰۰ دلار گذشت

 طلای جهانی از ۲۴۰۰ دلار گذشت
2024-04-14T11:05:21+03:30
قیمت جهانی طلا با ادامه روند صعودی خود، در معاملات امروز از ۲۴۰۰ دلار عبور کرد.

خاندوزی: محصولات بانک تجارت نمونه‌ای موفق در خدمات بانکی کشور است

 خاندوزی: محصولات بانک تجارت نمونه‌ای موفق در خدمات بانکی کشور است
2024-02-26T06:01:09+03:30
وزیر امور اقتصادی و دارایی در جریان مراسم رونمایی از محصولات «نو» بانک تجارت، این محصولات را نمونه‌ای موفق در تامین مالی بخش‌های مختلف اقتصاد کشور...

حباب سکه ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافت

 حباب سکه ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافت
2024-02-26T06:01:09+03:30
در هفته اخیر با وجود افزایش بهای انس جهانی و افزایش نسبی قیمت ارز حباب سکه کاهش پیدا کرد که علت آن هم خبر توزیع سکه‌های بانک مرکزی از ۱۳ اسفند ماه بود.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۱۲/۰۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۱۲/۰۵
2024-02-26T06:01:08+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۵۴ درصد افزایش به ۲۰۳۵ دلار و ۴۰ سنت رسید.

حمایت ایران خودرو از نوجوانان و جوانان آموزش دیده بهزیستی

 حمایت ایران خودرو از نوجوانان و جوانان آموزش دیده بهزیستی
2024-02-20T16:21:29+03:30
مدیرعامل ایران خودرو از برنامه اشتغال افراد آموزش‌دیده «هنرستان فنی و حرفه‌ای ایساکو» در شبکه خدمات پس از فروش و قطعه‌سازان طرف قرارداد این گروه ص...

ارائه سفته الکترونیک پارسیان با ویژگی‌های خاص

 ارائه سفته الکترونیک پارسیان با ویژگی‌های خاص
2024-02-20T16:21:29+03:30
مدیر توسعه فناوری بانک پارسیان از ارائه سفته الکترونیک با ویژگی‌های خاص به عنوان یک سند معتبر و قابل تأیید...

بخشودگی جرایم دیرکرد بازپرداخت اقساط در بانک سینا

 بخشودگی جرایم دیرکرد بازپرداخت اقساط در بانک سینا
2024-02-20T16:21:28+03:30
همزمان با اعیاد شعبانیه، طرح «مهر سینا» در بانک سینا با موضوع بخشودگی جرایم دیرکرد در بازپرداخت اقساط تسهیلات دریافتی مشتریان اجرایی شده است.

اسامی برگزیدگان بهمن ماه قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران اعلام شد

 اسامی برگزیدگان بهمن ماه قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران اعلام شد
2024-02-20T16:21:28+03:30
اسامی برگزیدگان سی‌وهشتمین قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران ویژه بهمن ماه ۱۴۰۲، اعلام شد.

عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن: بانک های توسعه ای معماری کسب و کار و فناوری اطلاعات خود را تغییر دهند

 عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن: بانک های توسعه ای معماری کسب و کار و فناوری اطلاعات خود را تغییر دهند
2024-02-20T16:21:27+03:30
عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن گفت: بانک های توسعه ای بر اساس بانکداری نسل چهار باید معماری کسب و کار و فناوری اطلاعات خود را تغییر دهند
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)