میرنیوز

حضور متمایز رونیکس در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

حضور متمایز رونیکس در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان 2023-07-29T18:43:52+03:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، کیفیت اتفاقی نیست! حضور متمایز رونیکس در بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران، معتبرترین رویداد صنعت ساختمان در سطح کشور و خاورمیانه، روایتگر این واقعیت خواهد بود. اما این کیفیتی که اتفاقی نیست، چه مشخصه‌های ویژه‌ای دارد که آن را از سایر برندها متمایز می‌کند؟ در این نوشتار به این موضوع می‌پردازیم.

از کجا شروع کنیم؟

کیفیت از آن دسته مفاهیمی است که برای آن تعاریف متعددی ذکر شده است. وجه مشترک تمام این تعریف‌ها" محصول" است. پس ما هم از محصول شروع می‌کنیم! قطعاً محصولات و خدمات بدون عیب و نقص، متناسب با نیازهای بازار، قابل اعتماد، بادوام، رضایت‌بخش و تأمین‌کننده خواسته‌های واقعی مشتری، همگی مفهوم کیفیت را به بهترین شکل در ذهن ما تداعی می‌کنند.

محصولات رونیکس، به کیفیت متمایز بین مشتریان شناخته می‌شوند. رونیکس در طی سال‌های گذشته با تکیه بر تخصص، استفاده از تکنولوژی روز دنیا در ساخت ابزار، شناخت نیاز بازار، نیروی انسانی متعهد و خدمات پس از فروش متمایز، نگاه مصرف‌کننده به ابزار را تغییر داده و البته که در این راه پر پیچ و خم، از راهنمایی‌ها و تجارب ارزشمند بزرگان و پیشکسوتان بزرگ بازار ابزار بهره برده و همیشه قدردان آن‌ها است.

به کجا می‌رویم؟

نمی‌توان به عنوان پارامتری کمّی به کیفیت نگریست. بهبود و تقویت مستمر برای هر خدمت، محصول و ویژگی، نقطه پایانی ندارد. آگاهی از اهمیت کیفیت، سازمان‌دهی برای دستیابی به هدف، آموزش کارکنان، تلاش برای حل مساله، نظارت مستمر بر پیشرفت، تقدیر و تحسین هر قدم مثبت، انتقال نتایج، حفظ موفقیت و برنامه‌ریزی مداوم برای حرکت و پیشرفت، همگی از مهم‌ترین عواملی هستند که موجب حفظ و ارتقای کیفیت در صنایع و خدمات مختلف می‌شوند.

رونیکس، به عنوان برند پیشرو در صنعت ابزار ایران با برنامه‌ریزی در بازه‌های زمانی مختلف و با تکیه بر همین نکات، همواره در تلاش بوده تا توقعات مصرف‌کننده از محصول باکیفیت را به بهترین شکل برآورده کند و مفهوم جدیدی از کیفیت را در ذهن مصرف‌کنندگان جا بیندازد.

دنیای ابزار؛ اصیل، پرقدرت و متنوع

دنیای ابزار، اصیل، پرقدرت و متنوع است. ابزار، خلق می‌کند و می‌آفریند؛ تولید و پیشرفت تکنولوژی در گروی خوب‌بودن حال دنیای ابزار است؛ تولید هیچ محصولی در جهان بدون وجود ابزار مسیر نیست. این تغییر فرهنگ و نگرش جامعه در استفاده از ابزار است که موجب شکوفایی تولید، تحول در اشتغال‌زایی و جهش در وضعیت اقتصادی می‌شود؛ جهشی که منجر به توسعه پایدار هر جامعه می‌شود.

دنیای ابزار می‌تواند به رونق صنایع بزرگ از فولاد و پتروشیمی و خودروسازی گرفته تا صنایع ساختمانی، آهنگری، صنایع چوب و … منجر شود. هدفی که رونیکس همیشه در جستجوی آن است. از طرف دیگر، ابزار علاوه بر کارگاه‌ها و کارخانجات مختلف، در خانه‌ها نیز کاربرد دارد و اقبال عمومی جامعه به انجام کارهای فنی در منزل باعث شده تا نگاه ویژه‌ای به این صنعت معطوف شود. همین نگاه ویژه باعث ایجاد رونق دنیای ابزار و همچنین کسب‌وکارهای مرتبط با این صنف اصیل و قدرتمند شده‌است.

حضور متمایز رونیکس در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

اهمیت کیفیت ابزار

لازمه تولید صنعتی موفق، استفاده از ابزارآلات و قطعات باکیفیت است. تولید باکیفیت نیز حاصل نمی‌شود مگر با برنامه‌ریزی، هدف‌گذاری، رصد دائمی بازار ابزار، به‌کارگیری فناوری‌های نوین و نظارت مستمر بر روند انجام کار. برای تولید ابزارآلات و قطعات باکیفیت، باید از تیم بزرگ و متخصص کمک گرفت تا با تلاش‌های بی‌وقفه خود بتوانند بر چالش‌های موجود غلبه کرده و راه رسیدن به موفقیت را هموارتر کنند. تولیدکنندگان ابزار به عنوان محور تولید صنعتی باید از تمام امکانات موجود خود استفاده کرده؛ همگام با علم روز دنیا حرکت کند و با حفظ کیفیت و بهبود مستمر محصولات خود گامی بلند در جهت توسعه و تولید صنعتی پایدار در جامعه بردارند.

تنوع بی‌نظیر ابزارآلات و قطعات رونیکس

مهم‌ترین هدف رونیکس، طراحی و تولید محصولاتی با کیفیت متمایز و تنوع بی‌نظیر است تا بتواند پاسخگوی نیازهای مختلف طیف گسترده مصرف‌کنندگان دنیای ابزار باشد. در همین راستا، تیم خلق محصول رونیکس، بیش از ۲۵۰۰ نوع ابزارآلات مختلف را طراحی و تولید کرده است. همچنین، رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران، ۳۴۰۰۰ نوع قطعه مختلف را روانه بازار ابزار ایران می‌کند.

ابزارآلات رونیکس را می‌توان به چهار دسته برقی، شارژی، بنزینی و بادی تقسیم کرد:

ابزار برقی: شامل انواع دریل، بتن‌کن، چکش تخریب، اره فارسی‌بر، فرز و مینی‌فرز، دستگاه پولیش، سشوار صنعتی، دستگاه کارواش و … می‌شود.

ابراز شارژی: شامل دریل شارژی، پیچ‌گوشتی شارژی، فرز شارژی، بتن‌کن شارژی، حاشیه‌زن شارژی و … می‌شود.

ابزار بنزینی: شامل اره زنجیری بنزینی، حاشیه‌زن بنزینی، موتوربرق بنزینی و… می‌شود.

ابزار بادی: شامل میخکوب و منگنه‌کوب بادی، دریل بادی، پیستوله بادی، کمپرسور بادی و … می‌شود.

برای مثال، انواع کارواش رونیکس با ویژگی‌ها و آیتم‌کدهای متنوع، در مدل‌های ذغالی و دینامی کامپکت تولید می‌شوند تا پاسخگوی نیازهای طیف گسترده کاربران خانگی و صنعتی باشند.

همچنین، انواع چکش تخریب رونیکس به خصوص محصولات سری تاپ‌لاین این برند، با کیفیت متمایز و هم‌رده با سوپربرندهای جهانی تولید شده‌اند و انتخابی ایده‌آل برای مصارف صنعتی هستند.

حضور متمایز رونیکس در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

کیفیت رونیکس اتفاقی نیست!

«کیفیت اتفاقی نیست!» در این جمله به ظاهر کوتاه و ساده، رازهای زیادی نهفته است. دستیابی به کیفیت متمایز، نیاز به برنامه‌ریزی و تلاش‌های بی‌وقفه دارد. تغییرات پویا و حرکت به سطوح بالاتر عملکردی با توجه به دنیای رو به پیشرفت کنونی، از مهم‌ترین اهداف پیش روی رونیکس است.

رونیکس، بزرگترین بانک قطعات ابزار ایران، متنوع‌ترین تولیدکننده ابزارآلات صنعتی و برندی شناخته‌شده در سطح بین‌الملل، همواره کیفیت را به عنوان شالوده، سنگ بنا و مهم‌ترین رکن از ارکان خود مورد توجه ویژه قرار داده است؛ به طوری که این مفهوم در هر خشت از این بنای عظیم متبلور شده است:

کیفیت در انتخاب مواد اولیه

کیفیت نظارت بر فرآیند خلق محصول

کیفیت طراحی و ساخت محصول، مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی

کیفیت در تنوع محصولات

کیفیت در تحقیقات بازار و رصد لحظه به لحظه فناوری‌های نوین

کیفیت در شایسته‌گزینی، آموزش و پرورش منابع انسانی متخصص، اخلاق‌مدار و متعهد

کیفیت در نظارت بر کارکنان از لحاظ شاخص عملکرد و شاخص رفتار

کیفیت در توزیع ابزارآلات و قطعات

کیفیت در خدمات پس از فروش

رونیکس بعد از فروش محصولات نیز در کنار خریداران می‌ماند تا خدمات گسترده خود را به آن‌ها ارائه دهد. بله، کیفیت اتفاقی نیست! میلیون‌ها تجربه کاربری موفق در مورد ابزارآلات و بانک جامع قطعات رونیکس در ایران به خوبی گویای این واقعیت هستند. کیفیت محصولات رونیکس اتفاقی نیست؛ کیفیتی که باعث شده تا رونیکس آخرین ابزاری باشد که می‌خرید!

نمایش قدرت و کیفیت رونیکس در نمایشگاه صنعت ساختمان

زمان برگزاری بیست‌وسومین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران در تاریخ ۱۲ تا ۱۵ مرداد ماه و در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از ساعت ۸ تا ۱۶ عصر خواهد بود. رونیکس با حضور در این رویداد بزرگ، بار دیگر بی‌واسطه با طیف گسترده مصرف‌کنندگان دنیای ابزار و صنعت ساختمان ارتباط برقرار می‌کند.

غرفه رونیکس واقع در سالن ۴۰ نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان، میزبان همکاران صنعت ابزار و یراق سراسر کشور، علاقه‌مندان به دنیای ابزار، فعالان صنعت ساختمان و تمامی عزیزانی است که می‌خواهند از جدیدترین نوآوری‌های این برند و تکنولوژی‌های روز دنیا در ساخت ابزار باخبر شوند.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۵
2024-04-14T11:46:02+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۷۸۱ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۵ میلیون تومان است.

زمان اولین حراج سکه در سال جدید اعلام شد+شرایط

 زمان اولین حراج سکه در سال جدید اعلام شد+شرایط
2024-04-14T11:46:01+03:30
دهمین جلسه حراج سکه طلا در روز دوشنبه مورخ ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳، برگزار خواهد شد. دارایی موضوع این حراج، تمام سکه، نیم سکه و ربع سکه بهار آزادی ضرب سال ...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
2024-04-14T11:05:33+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲۵ درصد افزایش به ۲۲۸۶ دلار و ۲۸ سنت رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۱۵
2024-04-14T11:05:32+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۵۰۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

خریدهای هیجانی در بازار طلا و سکه/ حباب سکه ۲ برابر شد

 خریدهای هیجانی در بازار طلا و سکه/ حباب سکه ۲ برابر شد
2024-04-14T11:05:32+03:30
با توجه به افزایش قیمت اونس جهانی و تحولات خاورمیانه، قیمت طلا و ارز در بازار داخلی با افزایش محسوس همراه شده است. طبق اعلام فعالان بازار طلا و جواهر، حباب ...

قیمت جهانی طلا ۱۴۰۳/۰۱/۱۷/ رشد ۲۵ درصدی قیمت طلا طی ۶ ماه

 قیمت جهانی طلا ۱۴۰۳/۰۱/۱۷/ رشد ۲۵ درصدی قیمت طلا طی ۶ ماه
2024-04-14T11:05:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۴۱ درصد کاهش به ۲۲۸۱ دلار و ۴۸ سنت رسید.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
2024-04-14T11:05:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۵۱ درصد افزایش به ۲۳۴۱ دلار و ۵۹ سنت رسید.

دلار مبادله‌ای ثابت ماند؛ یورو کاهش یافت

 دلار مبادله‌ای ثابت ماند؛ یورو کاهش یافت
2024-04-14T11:05:30+03:30
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۳هزار و ۵۶۷ تومان و حواله دلار نیز به ۴۰هزار و ۶۴۸ تومان رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۰
2024-04-14T11:05:29+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۵۲۶ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه در ۲ روز/ خریدار نیست

 کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه در ۲ روز/ خریدار نیست
2024-04-14T11:05:29+03:30
کشتی آرای با تأکید بر کاهش ۴.۵ میلیونی قیمت سکه و ۲ هزار تومانی قیمت دلار، گفت: فعالان بازار با احتیاط عمل می کنند و دیگر کسی طلا نمی خرد.

مدیر عامل پاکسان: سال ۱۴۰۳ در تاریخ پاکسان ماندگار خواهد شد

 مدیر عامل پاکسان: سال ۱۴۰۳ در تاریخ پاکسان ماندگار خواهد شد
2024-04-14T11:05:28+03:30
شهریار محمدی راد سال ۱۴۰۳ را نقطه عطفی در تاریخ شرکت پاکسان دانست و از اتفاقات بزرگ برای این مجموعه در این سال خبر داد.

زمان جدید حراج شمش طلا اعلام شد+شرایط

 زمان جدید حراج شمش طلا اعلام شد+شرایط
2024-04-14T11:05:28+03:30
هفدهمین جلسه حراج شمش طلای استاندارد مرکز مبادله ارز و طلای ایران یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳، برگزار می‌شود.

قیمت روز ارزهای مبادله‌ای/ یورو رشد کرد

 قیمت روز ارزهای مبادله‌ای/ یورو رشد کرد
2024-04-14T11:05:27+03:30
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۳ هزار و ۵۶۷ تومان و حواله دلار نیز به ۴۰ هزار و ۶۴۸ تومان رسید.

آدرس غلط درباره تاثیر خودروهای داخلی بر تصادفات

 آدرس غلط درباره تاثیر خودروهای داخلی بر تصادفات
2024-04-14T11:05:26+03:30
تحقیقات نشان می‌دهد خطای انسانی با سهم ۵۲ درصد بیش‌ترین سهم از تصادفات جاده‌ای در ایران را به خود اختصاص می‌دهد. ناایمن بودن جاده‌ها ۲۰ درصد، عامل مشترک ۱۶ ...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۱

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۳/۰۱/۲۱
2024-04-14T11:05:26+03:30
امروز در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون و ۶۴۹ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۲

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۲
2024-04-14T11:05:25+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱۰ درصد افزایش به ۲۳۵۵ دلار و ۱۴ سنت رسید.

تحول ساختار تولید ذوب آهن اصفهان در راستای تحقق شعار سال

 تحول ساختار تولید ذوب آهن اصفهان در راستای تحقق شعار سال
2024-04-14T11:05:25+03:30
آیین دیدار نوروزی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با معاونین ، مدیران و سرپرستان با حضور آیت الله رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی....

دست‌یابی به بالاترین میزان تولید در تاریخ فولاد سبا

 دست‌یابی به بالاترین میزان تولید در تاریخ فولاد سبا
2024-04-14T11:05:24+03:30
طبق اهدافی که در سال ۱۴۰۲ برای مجتمع فولاد سبا تعریف شده بود...

دستاوردهای فولاد مبارکه در بازاریابی وفروش محصولات

 دستاوردهای فولاد مبارکه در بازاریابی وفروش محصولات
2024-04-14T11:05:23+03:30
معاونت فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه، از تحقق تمامی اهداف فولاد مبارکه در بخش فروش و بازاریابی و رشد ۵۰ درصدی میزان درآمد حاصل از فروش محصولات فولاد مب...

آمادگی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در تعطیلات عید فطر

 آمادگی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در تعطیلات عید فطر
2024-04-14T11:05:23+03:30
طرح ویژه خدمات و امداد شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو هم‌زمان با ایام تعطیلات عید سعید فطر از ۲۱ تا ۲۵ فروردین ‌ماه امسال اجرا می‌شود.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۴

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۳/۰۱/۲۴
2024-04-14T11:05:22+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۶۸ درصد افزایش به ۲۳۸۸ دلار و ۷۷ سنت رسید.

طلای جهانی از ۲۴۰۰ دلار گذشت

 طلای جهانی از ۲۴۰۰ دلار گذشت
2024-04-14T11:05:21+03:30
قیمت جهانی طلا با ادامه روند صعودی خود، در معاملات امروز از ۲۴۰۰ دلار عبور کرد.

خاندوزی: محصولات بانک تجارت نمونه‌ای موفق در خدمات بانکی کشور است

 خاندوزی: محصولات بانک تجارت نمونه‌ای موفق در خدمات بانکی کشور است
2024-02-26T06:01:09+03:30
وزیر امور اقتصادی و دارایی در جریان مراسم رونمایی از محصولات «نو» بانک تجارت، این محصولات را نمونه‌ای موفق در تامین مالی بخش‌های مختلف اقتصاد کشور...

حباب سکه ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافت

 حباب سکه ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافت
2024-02-26T06:01:09+03:30
در هفته اخیر با وجود افزایش بهای انس جهانی و افزایش نسبی قیمت ارز حباب سکه کاهش پیدا کرد که علت آن هم خبر توزیع سکه‌های بانک مرکزی از ۱۳ اسفند ماه بود.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۱۲/۰۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۱۲/۰۵
2024-02-26T06:01:08+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۵۴ درصد افزایش به ۲۰۳۵ دلار و ۴۰ سنت رسید.

حمایت ایران خودرو از نوجوانان و جوانان آموزش دیده بهزیستی

 حمایت ایران خودرو از نوجوانان و جوانان آموزش دیده بهزیستی
2024-02-20T16:21:29+03:30
مدیرعامل ایران خودرو از برنامه اشتغال افراد آموزش‌دیده «هنرستان فنی و حرفه‌ای ایساکو» در شبکه خدمات پس از فروش و قطعه‌سازان طرف قرارداد این گروه ص...

ارائه سفته الکترونیک پارسیان با ویژگی‌های خاص

 ارائه سفته الکترونیک پارسیان با ویژگی‌های خاص
2024-02-20T16:21:29+03:30
مدیر توسعه فناوری بانک پارسیان از ارائه سفته الکترونیک با ویژگی‌های خاص به عنوان یک سند معتبر و قابل تأیید...

بخشودگی جرایم دیرکرد بازپرداخت اقساط در بانک سینا

 بخشودگی جرایم دیرکرد بازپرداخت اقساط در بانک سینا
2024-02-20T16:21:28+03:30
همزمان با اعیاد شعبانیه، طرح «مهر سینا» در بانک سینا با موضوع بخشودگی جرایم دیرکرد در بازپرداخت اقساط تسهیلات دریافتی مشتریان اجرایی شده است.

اسامی برگزیدگان بهمن ماه قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران اعلام شد

 اسامی برگزیدگان بهمن ماه قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران اعلام شد
2024-02-20T16:21:28+03:30
اسامی برگزیدگان سی‌وهشتمین قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" بانک رفاه کارگران ویژه بهمن ماه ۱۴۰۲، اعلام شد.

عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن: بانک های توسعه ای معماری کسب و کار و فناوری اطلاعات خود را تغییر دهند

 عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن: بانک های توسعه ای معماری کسب و کار و فناوری اطلاعات خود را تغییر دهند
2024-02-20T16:21:27+03:30
عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن گفت: بانک های توسعه ای بر اساس بانکداری نسل چهار باید معماری کسب و کار و فناوری اطلاعات خود را تغییر دهند
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)