میرنیوز

نرم افزار دندانپزشکی مینادنت

نرم افزار دندانپزشکی مینادنت 2022-08-13T15:30:44+04:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، نرم افزار دندانپزشکی مینادنت یکی از برترین و بهترین نرم افزارهای مدیریت مطب و کلینیک دندان پزشکی به شمار می‌آید. این نرم افزار تخصصی و کاربردی از مزایا و قابلیت‌های بسیاری همچون کدینگ هوشمند، امنیت بالا، نمایش گرافیکی دندان و … برخوردار است.

ویژگی‌های نرم افزار دندانپزشکی مینادنت

بهتر است بدانید نرم افزار دندانپزشکی مینادنت از ویژگی‌های خاص و منحصر بفردی برخوردار است. در ادامه نگاهی مختصر به این قابلیت‌ها خواهیم داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر این نرم افزار و هزینه آن می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

قیمت نرم افزار دندانپزشکی

شخصی سازی پرونده

یکی از ویژگی‌های خاص و بارز این نوع نرم افزار تخصصی و جامع شخصی سازی پرونده است. در واقع کاربران با استفاده از تکنولوژی فیلد ساز در این نرم افزار به راحتی می‌توانند متناسب با سلیقه خود پرونده بیمار را شخصی سازی کرده و آن را تغییر دهند.

حضور و غیاب و اثر انگشت

از دیگر ویژگی‌های قابل توجه این نوع نرم افزار تخصصی و کاربردی می‌توان به سیستم حضور و غیاب و اثر انگشت اشاره کرد. در واقع با این قابلیت و ویژگی می‌توانید ورود و خروج پرسنل را به بهترین شکل ثبت کنید. همچنین می‌توان با استفاده از این قابلیت به منظور امنیت بیشتر برنامه با اثر انگشت کاربران لاگین کرد.

ارتباط با سنسورهای تصویر برداری RVG & PSP

از دیگر ویژگی‌های بارز و قابل توجه این نرم افزار تخصصی و جامع می‌توان به ارتباط با سنسورهای تصویر برداری RVG & PSP اشاره کرد. نرم افزار دندانپزشکی مینادنت بر اساس نیازهای آتی مراکز درمانی طراحی شده است. در واقع این نرم افزار کاربردی و تخصصی به راحتی با دستگاه‌های دیجیتال ارتباط برقرار می‌کند.

فرم ساز

نرم افزار دندانپزشکی مینادنت دارای ویژگی منحصر بفرد و خاص فرم ساز نیز است. در واقع کاربران با کمک این ویژگی به راحتی می‌توانند متناسب با سلیقه خود فرم دلخواه را تولید کنند و از آن استفاده نمایند.

دارا بودن اپلیکیشن مخصوص پزشک

نرم افزار دندانپزشکی مینادنت تنها نرم افزار جامع دندانپزشکی کشور است که از نسخه مخصوص پزشک برخوردار است. در این اپلیکیشن از تکنولوژی‌های خاص و زیبا استفاده شده است.

نرم افزار دندانپزشکی

سیستم جامع حسابداری نرم افزار دندانپزشکی مینادنت

یکی از قابلیت‌های مهم نرم افزار دندانپزشکی مینادنت سیستم جامع حسابداری آن است. این سیستم جامع مزیت‌ها و قابلیت‌های بسیاری را به دنبال دارد. با استفاده از این قابلیت مهم امکان ثبت هزینه‌های مجموعه و کنترل چک به صورت هوشمند وجود دارد. همچنین در هر جلسه درمان خدمات ارائه شده به بیماران و امور مالی آنها به صورت هوشمند ثبت می‌گردد. در ضمن به منظور جلوگیری از سوءاستفاده احتمالی تمام تغییرات در سیستم مالی گزارش داده می‌شوند. از دیگر قابلیت‌های این نرم افزار کاربردی و جامع می‌توان به گزارش‌های متنوع حسابداری در بازه زمانی همچون کنترل چک‌های دریافتی، لیست بیماران بدهکار، هزینه‌ها، نمودار کارکرد مجموعه، صورت حساب بیمار، نمودار وضعیت ماهانه و سالانه مجموعه و … اشاره کرد.

قابلیت‌های نرم افزار دندانپزشکی مینادنت

بهتر است بدانید نرم افزار دندانپزشکی مینادنت قابلیت‌ها و توانایی‌های بسیاری را به دنبال دارد. در این قسمت نگاهی بر این قابلیت‌ها و ویژگی‌ها خواهیم داشت. در واقع این نرم افزار به دلیل داشتن قابلیت‌ها و توانایی‌های بسیار امروزه با استقبال بی نظیری از سوی کاربران مواجه شده است. جهت دانلود نرم افزار به لینک زیر مراجعه کنید.

دانلود نرم افزار دندانپزشکی

سیستم SMS

از دیگر قابلیت‌های نرم افزار دندانپزشکی مینادنت امکان ارسال SMS به بیماران است. در واقع با این قابلیت امکان ارسال پیام از مجموعه به مدیریت به منظور دریافت گزارش فعالیت ماهیانه، هفتگی و روزانه وجود دارد. همچنین با این قابلیت و ویژگی خاص به راحتی می‌توان وقت ملاقات بعدی را به بیماران یادآوری کرد. از دیگر مزیت‌های استفاده از سیستم SMS ارسال تغییر آدرس مطب، تبریک تولد و مناسبت‌های گوناگون و امکان ارسال پیام گروهی است. با این قابلیت‌ها به راحتی و به بهترین شکل می‌توانید با بیماران خود در ارتباط باشید.

سیستم بیمه

از دیگر توانایی‌ها و قابلیت‌های این نرم افزار تخصصی و کاربردی سیستم بیمه است. در واقع با این نرم افزار جامع و کاربردی به راحتی می‌توان انواع بیمه‌های درصدی و تعرفه‌ای را به همراه گزارشات کامل بیمه تعریف و مشخص کرد.

سیستم لابراتوار

این سیستم نیز از دیگر قابلیت‌های نرم افزار دندانپزشکی مینادنت به شمار می‌آید. در این سیستم امکان ثبت تاریخ تحویل، دریافت، رنگ و شماره دندان همراه با گزارش‌های کامل لابراتوار وجود دارد.

قابلیت‌های تخصصی نرم افزار دندانپزشکی مینادنت

علاوه بر قابلیت‌های ذکر شده نرم افزار دندانپزشکی مینادنت از قابلیت‌های دیگری نیز برخوردار است. در ادامه نگاهی بر این قابلیت‌ها و ویژگی‌ها همچون سیستم کالرآیدی و ضبط مکالمه، سیستم کامل انبار، سیستم امتیازدهی و سیستم پذیرش و نرم افزار اندروید خواهیم داشت.

نرم افزار دندانپزشکی مینادنت

سیستم کامل انبار

از دیگر قابلیت‌ها و توانایی‌های این نوع نرم افزار جامع و تخصصی سیستم کامل انبار است. در واقع از طریق این سیستم به راحتی می‌توان موارد مختلفی همچون کاردکس انبار، تحویل کالا به پرسنل، صدور حواله جهت خروج کالا، سفارش کالا براساس نقطه سفارش، ورود کالا به انبار، گزارشات متعدد ورود و خروج کالا و کدینگ انبار به صورت کاملاً هوشمند را انجام دارد.

سیستم امتیازدهی

این نرم افزار تخصصی و کاربردی دارای قابلیت سیستم امتیازدهی نیز است. در واقع از طریق این نرم افزار تخصصی و کاربردی می‌توان عملکرد و فعالیت پزشکان را مورد بررسی قرار داده و به آنها امتیاز داد. این قابلیت تاثیر بسیار زیادی در عملکرد پزشکان دارد. در صورتی که دندانپزشکی از امتیازات بیشتری برخوردار شود این کار نوعی تشویق برای ادامه بهتر کار به شمار می‌آید.

سیستم پذیرش

یکی از توانایی‌های مهم و قابل توجه این نرم افزار تخصصی و کاربردی سیستم پذیرش است. در واقع با این سیستم به راحتی می‌توان پرونده بیمار را بر اساس حرف اول نام خانوادگی و یا شماره پرونده جست و جو کرد. همچنین به منظور سهولت در سیستم وقت دهی در پذیرش تقویم تعطیلات رسمی و روزهای کارکرد پزشکان به خوبی مشخص و تعیین شده‌اند. از دیگر مزیت‌های سیستم پذیرش سیستم وقت دهی به بیماران با شماتیک گرافیکی است.

سیستم باشگاه مشتریان

یکی از قابلیت‌های مهم این نوع نرم افزار کاربردی و جامع سیستم باشگاه مشتریان است. با این قابلیت امکان دسترسی پذیرش به پرونده و سوابق درمانی بیماران به راحتی وجود دارد. در واقع مجموعه دندانپزشکی با صادر کردن کارت شناسایی برای مراجعین امکان دسترسی به گزارشات مربوط به درمان‌های انجام شده، صورت حساب و هزینه، زمان ملاقات، اطلاعات پرونده و … وجود دارد. با کمک سیستم باشگاه مشتریان مینادنت به راحتی می‌توانید گامی مهم در جهت تکریم بیماران بردارید.

سیستم کالرآیدی و ضبط مکالمه

یکی از قابلیت‌های مهم این نوع نرم افزار تخصصی و کاربردی سیستم کالرآیدی و ضبط مکالمه است. از طریق این سیستم امکان دسترسی به نمایش اطلاعات مربوط به شخص تماس گیرنده به راحتی وجود دارد. در واقع با این قابلیت و ویژگی به راحتی می‌توان به وقت‌های ملاقات بعدی، شماره پرونده و وضعیت صورت حساب بیمار دسترسی داشت.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

چگونه در امتحان حضوری ریاضی نمره ۲۰ بگیریم؟

چگونه در امتحان حضوری ریاضی نمره ۲۰ بگیریم؟
2022-10-01T10:43:03+03:30
در این مطلب در رابطه با نحوه موفقیت در امتحان ریاضی و گرفتن نمره کامل در این درس مهم حتی در شرایط امتحانات حضوری توضیحات کاملی ارائه شده است.

نکاتی مهم در سفارش و خرید تاج گل ترحیم و تبریک

نکاتی مهم در سفارش و خرید تاج گل ترحیم و تبریک
2022-10-01T10:43:03+03:30
در این مطلب قصد داریم به نکاتی که در خرید گل به خصوص تاج گل اهمیت دارند بپردازیم و بررسی کنیم که برای سفارش تاج گل مناسب و زیبا باید چه مواردی را مد نظر قرار...

تفاوت لمینت و کامپوزیت و روکش در چیست ؟

  تفاوت لمینت و کامپوزیت و روکش در چیست ؟
2022-09-30T21:43:15+03:30
تفاوت لمینت و کامپوزیت و روکش دندان با یک دیگر کاملا واضح است ولی هر سه در دسته دندان پزشکی زیبایی قرار گرفته اند.

ماندگاری قیمت بیت کوین در کانال ۱۸ هزار دلاری

 ماندگاری قیمت بیت کوین در کانال ۱۸ هزار دلاری
2022-09-28T13:16:33+03:30
بیت کوین به عنوان بزرگ‌ترین ارز مجازی دنیا از نظر ارزش بازار امروز با ۰.۷۲ درصد کاهش حدود ۱۸۸۰۰ دلار معامله می‌شود.

جزییات سررسید یک اوراق نفت خام سنگین صادارتی

 جزییات سررسید یک اوراق نفت خام سنگین صادارتی
2022-09-28T13:16:33+03:30
شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه جزییات سررسید یک اوراق نفت خام سنگین صادارتی را اعلام کرد.

اعلام فرآیند تحویل قرارداد آتی صندوق طلا سررسید مهر

 اعلام فرآیند تحویل قرارداد آتی صندوق طلا سررسید مهر
2022-09-28T13:16:32+03:30
بورس کالا زمان انجام فرآیند تحویل قراردادهای آتی واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری پشتوانه طلای لوتوس را اعلام کرد.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۷/۰۴

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۷/۰۴
2022-09-28T13:16:32+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۳۱ درصد کاهش به ۱۶۳۸ دلار و ۸۰ سنت رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۷/۰۴

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۷/۰۴
2022-09-28T13:16:32+03:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۳۰۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴میلیون و ۲۰۰هزار تومان است.

انتصاب سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات

 انتصاب سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات
2022-09-28T13:16:32+03:30
آئین تکریم و معارفه مدیریت فناوری اطلاعات شرکت بیمه ملت برگزار شد.

جلسه مهم ریاست سازمان بورس با دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی

 جلسه مهم ریاست سازمان بورس با دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی
2022-09-28T13:16:31+03:30
روز گذشته جلسه‌ای در سازمان بورس و اوراق بهادار با موضوع بررسی مشکلات پیش‌روی صنعت پتروشیمی برگزار شد.

افزایش ارزش بیت کوین به بالاتر از ۲۰۰۰۰ دلار

 افزایش ارزش بیت کوین به بالاتر از ۲۰۰۰۰ دلار
2022-09-28T13:16:31+03:30
قیمت بیت کوین به‌عنوان بزرگ‌ترین ارز مجازی دنیا از نظر ارزش بازار امروز با بیش‌از ۷ درصد افزایش به ۲۰۲۱۰ دلار رسید.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۷/۰۵

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۷/۰۵
2022-09-28T13:16:31+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۶۵ درصد افزایش به ۱۶۳۲ دلار و ۸۵ سنت رسید.

روسیه از روبل دیجیتال برای معامله با چین استفاده می‌کند

 روسیه از روبل دیجیتال برای معامله با چین استفاده می‌کند
2022-09-28T13:16:30+03:30
روسیه قصد دارد با توجه به تحریم‌های غربی و قطع دسترسی به زیرساخت‌های بازار مالی جهانی، از روبل دیجیتال در معاملات خود با چین استفاده کند.

ارزش بازار آتی در بورس کالا به ۷.۲ همت رسید

 ارزش بازار آتی در بورس کالا به ۷.۲ همت رسید
2022-09-28T13:16:29+03:30
در نیمه نخست امسال بیش از یک میلیون و ۲۴۹ هزار قرارداد آتی به ارزش ۷.۲ همت در بورس کالا منعقد شد.

معامله ۴۷۶ میلیون گواهی سپرده کالایی در ۶ ماه گذشته

 معامله ۴۷۶ میلیون گواهی سپرده کالایی در ۶ ماه گذشته
2022-09-28T13:16:29+03:30
بازار گواهی سپرده در نیمه نخست امسال با ثبت معامله نزدیک ۴۷۶ میلیون گواهی سپرده کالایی به ارزش ۱۱.۲ همت رسید. در شهریور ماه نیز ۵۱ میلیون و ۵۹۱ گواهی سپرده ...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۷/۰۶

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
2022-09-28T13:16:28+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲۴ درصد کاهش به ۱۶۲۴ دلار و ۹۳ سنت رسید.

قیمت سکه امروز ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان/ ثبات نسبی در قیمت سکه

قیمت سکه امروز ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان/ ثبات نسبی در قیمت سکه
2022-09-28T11:36:22+03:30
قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ روی رقم ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تثبیت شد.

قیمت روغن کاهش یافت/ کاهش ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت برنج

قیمت روغن کاهش یافت/ کاهش ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت برنج
2022-09-28T10:16:22+03:30
رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت: قیمت روغن ۵ کیلویی از ۴۰۰ هزار به ۲۹۵ هزار و روغن مایع ۹۰۰ گرمی از ۶۸ هزار به ۵۵ هزار تومان رسیده است.

افزایش نرخ دلار در صرافی‌های بانکی

افزایش نرخ دلار در صرافی‌های بانکی
2022-09-26T15:49:16+03:30
هر دلار امروز در صرافی‌های بانکی با ۹۲ تومان افزایش قیمت نسبت به روز کاری گذشته با نرخ ۲۸ هزار و ۷۹۳ تومان به فروش رسید.

مشاوره غرفه‌سازی گرید A با قیمت ارزان

مشاوره غرفه‌سازی گرید A با قیمت ارزان
2022-09-26T14:30:16+03:30
غرفه تأثیر چشمگیری بر حضور شما در نگاه دیگران و سایر رقبا دارد. با ما همراه باشید تا شما را با خدمات شرکت مهندسی فرارنگ بیشتر آشنا کنیم.

کنسلی بلیط تهران به استانبول چقدر هزینه دارد؟

کنسلی بلیط تهران به استانبول چقدر هزینه دارد؟
2022-09-26T14:30:15+03:30
اگر شما هم از مسافران استانبول هستید و به دلیل نگرانی از احتمال لغو برنامه سفر و کنسلی بلیط خود هنوز اقدام به رزرو بلیط هواپیما نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم این...

قیمت خودروی تولید داخل؛ ۴ مهر ماه ۱۴۰۱

قیمت خودروی تولید داخل؛ ۴ مهر ماه ۱۴۰۱
2022-09-26T11:52:57+03:30
قیمت خودروی تولید داخل امروز دوشنبه ۴ مهر ماه ۱۴۰۱ تقریبا باثبات بود.

قیمت سکه امروز ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان شد

قیمت سکه امروز ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان شد
2022-09-26T11:35:25+03:30
قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید.

عرضه خودرو اطلس با موتور جدید M15+ سایپا

عرضه خودرو اطلس با موتور جدید M15+ سایپا
2022-09-26T11:22:06+03:30
مدیر پروژه اطلس سایپا گفت: روند پیشرفت پروژه خودرو اطلس شتاب گرفته و در تاریخ ۲۵ شهریورماه سال جاری تولید ۲۷ بدنه از این خودرو در مرحله VP آغاز شده است.

قیمت امروز ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان شد

قیمت امروز ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان شد
2022-09-26T11:22:06+03:30
قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید.

صادرات تایر آزاد شد

صادرات تایر آزاد شد
2022-09-26T09:38:42+03:30
بر اساس بخشنامه گمرک ایران، صادرات تایر آزاد شده است.

کسب درآمد از ضایعات با تولید زغال فشرده

کسب درآمد از ضایعات با تولید زغال فشرده
2022-09-24T16:16:29+03:30
در ادامه قصد داریم درباره نحوه تولید ذغال فشرده از ضایعات و کسب درآمد از آن صحبت کنیم.

رویداد فناورانه خودروهای آینده برگزار می شود

رویداد فناورانه خودروهای آینده برگزار می شود
2022-09-24T16:03:28+03:30
رویداد فناورانه خودروهای آینده با مشارکت مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا و گروه خودرویی ستاد حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگز...

قیمت سکه ۲ مهر ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه ۲ مهر ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید
2022-09-24T11:37:52+03:30
قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز شنبه ۲ مهر ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید.

قیمت سکه، یک مهر ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه، یک مهر ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید
2022-09-23T13:42:51+03:30
قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز جمعه یک مهر ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)