میرنیوز

افتتاحیه‌ای از جنس روابط‌عمومی و سرمایه‌های اجتماعی

 افتتاحیه‌ای از جنس روابط‌عمومی و سرمایه‌های اجتماعی 2022-05-22T10:23:50+04:30

به گزارش ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی، مراسم افتتاحیه هفته ملی روابط‌عمومی که با اجرای پدرام اویسی، مدیرعامل هلدینگ ماهور در اولین روز از هفته روابط‌عمومی 1401 برگزار شد.

سیدغلامرضا کاظمی‌دینان، رئیس شورای سیاست‌گذاری هفته روابط‌عمومی به عنوان اولین سخنران این مراسم بیان کرد: جامعه روابط‌عمومی باید مثبت‌نگر باشد و حسن نیت‌ داشته باشند. آنها سعی می‌کنند در راستای رفع بدی‌های جامعه تلاش کنند. این افراد می‌توانند در جامعه خود الگو‌سازی کنند. آنها حسن خلق دارند زیرا تنها در صورت شاد بودن است که می‌توان کارها را بهترین شکل خود پیش برد.

او با تاکید بر اینکه «یک روابط‌عمومی باید مدافع رفتار و اخلاق حرفه‌ای باشد» گفت: صداقت و شفافیت باعث اعتماد می‌شود و همه این‌ها اعتبار به همراه خود می‌آورد. این افراد چشم بینای سازمان هستند و به تصمیم‌سازی‌های سازمانی کمک می‌کنند. این افراد می‌توانند مدیریت بحران داشته باشند و از بروز مشکلات جلوگیری کنند‌.

کاظمی دینان در پایان صحبت‌های خود ضمن تبریک آغاز دهمین هفته روابط‌عمومی بر اهمیت حفظ اخلاق در کار و حرفه تاکید کرد.

 

مدیر روابط‌عمومی باید تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز باشد

در ادامه مراسم از خسرو رفیعی، رئیس انجمن روابط‌عمومی ایران با بیان اینکه «روابط‌عمومی یک شغل 24ساعته است» گفت: یک مدیر روابط‌عمومی باید تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز باشد به همین دلیل باید در ابتدا مدیران سازمان‌ها این موضوع را بپذیرند. متاسفانه تصور بر این است که روابط‌عمومی محل هزینه است اما اینطور نیست، بلکه اگر یک مدیر دست روابط‌عمومی را باز بگذارد و از نظرات تخصصی او بهره‌مند شود، می‌تواند برند را به سودآوری برساند.

رئیس انجمن روابط‌عمومی ایران با تاکید بر اینکه «باید نمودار سازمانی در تمامی شرکت‌ها وجود داشته باشد تا جایگاه هر واحد به طور دقیق مشخص شود» بیان کرد: در دنیای رقابت روابط‌عمومی جایگاه ویژه‌ای دارد. چرا می‌خواهند روابط‌عمومی را حذف کنند؟ ما باید به دولت‌ها بگوییم وظیفه ما روابط‌عمومی است و نه اطلاع‌رسانی.

در ادامه برنامه سیدشهاب سیدمحسنی، عضو هیات‌مدیره انجمن متخصصان روابط‌عمومی با بیان اینکه «انجمن‌ها و موسسات با وجود تفاوت‌ها و گاهی رقابت‌هایی که ممکن است با هم داشته باشند، اما همه در راستا اعتلای روابط‌عمومی فعالیت می‌کنند» اظهار کرد: روابط‌عمومی که اکنون وجود دارد، برگرفته از نیاز‌های رسانه‌ای است. با توجه به گسترش شبکه‌های اجتماعی و اطلاع‌رسانی حساسیت فعالیت‌های روابط‌عمومی هم بیشتر و به تناسب این شغل را به یک کار 24ساعته تبدیل کرده است، در نتیجه از مدیران نیز انتظار می‌رود تا حمایت ویژه‌ای نسبت به واحدهای روابط‌عمومی سازمانشان داشته باشند.

در ادامه مصطفی زندی، مدیرکل روابط‌عمومی بیمه مرکزی به بررسی روند تاریخی اتفاقات و تغییراتی که در حوزه ارتباطات و رسانه رخ داده است، پرداخت و گفت: با توجه به پیشرفت‌های صورت گرفته در حوزه‌های دیجیتال و الکترونیک و تغییرات صورت گرفته، حالا باید ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد و شرایط روابط‌عمومی بعد از این‌ها چگونه خواهد بود. بنابراین در چنین موقعیتی بحث آینده‌پژوهی مطرح می‌شود.

 

در ادامه مراسم مینا ساعتچی، دبیر کمیسیون روابط‌عمومی بانک‌های دولتی بیان کرد: من پیش از این در مقام خبرنگار فعالیت می‌کردم و حالا که وارد حوزه روابط‌عمومی شده‌ام، باید بگویم کار روابط‌عمومی بسیار پیچیده و سخت‌تر از آن است که از بیرون تصور می‌شود. وجود فضای مجازی شرایطی را ایجاد کرده است که اکنون مردم بسیار جلوتر از واحدهای روابط‌عمومی عمل می‌کنند، تحلیل می‌کنند و اتفاقات را منعکس می‌کنند. بنابراین باید برای این چالش فکر ویژه‌ای شود.

خانیکی؛ تولیدگر سرمایه‌ اجتماعی

امیرعباس تقی‌پور، عضو شورای سیاست‌گذاری هفته روابط‌عمومی و دبیرکل باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو_ایران در بخشی از صحبت‌های خود پیش از گفت‌وگوی تصویری که با دکتر هادی خانیکی از استادان پیشکسوت ارتباطات صورت گرفت، متنی را با عنوان «خانیکی؛ تولیدگر سرمایه‌ اجتماعی» درباره این استاد و شرایط ویژه او که در بستر بیماری و درگیر با بیماری سرطان است، قرائت کرد و همچنین به تدوین منشور ملی روابط‌عمومی در شورای عالی انقلاب فرهنگی اشاره کرد.

امیرعباس تقی‌پور در بخشی از صحبت‌های خود گفت:

«دکتر هادی خانیکی از آن دست انسان‌های کم‌تعدادِ چندساحتیِ دوران معاصر است. ردپای علم و عملش در حوزه‌های سیاست، فرهنگ و ارتباطات دیده می‌شود و تلاش‌های آگاهانه‌اش برای بسط گفت‌وگو و ارتقای سرمایه‌ اجتماعی با هدف کاهش آلام بشر کتمان‌ناشدنی است.

دکتر خانیکی در واپسین‌ روزهای فروردین 1401 در یادداشتی از ابتلای خود به بیماری سرطان خبر داد و در نتیجه‌ یادداشت خود نوشت: «بهبود و رهایی از بیماری وقتی دیدنی است که کسی و جایی، امید آن را داشته باشد».

او در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نماد گفت‌وگو! با یک بیماری سخت، امید به زندگی و تولید سرمایه‌‌اجتماعی از سرطان برای جامعه تبدیل شده است. دکتر خانیکی نه ‌تنها در دور جدید زندگی‌اش، بیمی از ابتلای به یک بیماری سخت نشان نداده، بلکه یک‌تنه در حال دمیدن روح امید در جامعه‌ای شده که اکثر مردمانش بیماری‌های مشترک سختی دارند!

در یکی از روزهای اخیر به‌منظور دعوت برای سخنرانی در مراسم افتتاح دهمین هفته‌ روابط‌‌عمومی با ایشان تماس گرفتم. فرمودند در آن روز (25 اردیبهشت) برای ادامه‌ فرآیندهای درمانی در بیمارستان هستند، اما با هدف ایجاد سرمایه‌ اجتماعی از سرطان برای جامعه‌ روابط‌عمومی به‌صورت مجازی و از روی تخت بیمارستان با فعالان روابط‌‌عمومی سخن خواهند گفت! حالا دکتر خانیکی در یکی از دشوارترین مراحل زندگی‌اش به‌تنهایی سرمایه‌ اجتماعی خلق می‌کند، گفت‌وگو را ترویج می‌دهد و به یک نهاد مدنی قدرتمند تبدیل شده است. به جسم و جان هم‌وطنان خسته و بیمارش، امید تزریق می‌کند و همچنان به اصلاح امور، وفادار است».

سرطان می‌توانند خالق فرصت باشد / روابط‌عمومی‌ها باید در نقش کنشگران مرزی فعالیت کنند

دکتر هادی خانیکی، استاد پیشکسوت ارتباطات که به صورت ارتباط تصویری در این افتتاحیه حضور داشت، ضمن تبریک آغاز هفته ‌روابط‌عمومی بیان کرد: اکنون از بخش شیمی‌درمانی بیمارستان در خدمت شما هستم و دوست داشتم که این امکان وجود داشت تا حضوری در بین شما باشم.

او در ادامه صحبت‌های خود به شعار امسال هفته روابط‌عمومی اشاره کرد و گفت: تاکید به گره‌گشا بودن در جامعه امروز کاری است پر اهمیت و انتخاب بسیار به جایی بود. روابط‌عمومی‌ها در نقش کنشگران مرزی فعالیت می‌کنند. جامعه قوی در کنار نهادهای حاکمیتی توانمند می‌توانند گسست‌ها را کمتر کنند. .

در ادامه مراسم سیدمحمدحسین استاد، دبیر روابط‌عمومی بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی به سختی‌های کار در بخش خصوصی اشاره کرد و گفت: باید همه فعالان عرصه روابط‌عمومی شجاعت و رسالت خود را بیشتر و برای خودمان شرح وظایف در نظر بگیریم. همچنان جایگاه درستی برای روابط‌عمومی در سازمان‌ها وجود ندارد و همچنان فکر می‌کنند زیر مجموعه‌ای از مدیرعامل است. این تغییر جایگاه ساختاری از خود ما آغاز می‌شود.

او افزود: به جای کلمه روابط‌عمومی آنلاین باید بگوییم روابط‌عمومی دیجیتال. زیرا قرار است تعامل درون‌سازمانی و برون‌سازمانی داشته باشیم چرا که اکنون از زمان رویداد تا انتشار خبر زمان زیادی وجود ندارد. به همین دلیل باید فعالیت‌های روابط‌عمومی در عرصه‌های سازمانی ارتقا پیدا کند.

تقدیر از فعالان و مدیران روابط‌عمومی و رونمایی از پایگاه خبری «ما آنلاین» به عنوان رسانه‌ای تخصصی در حوزه‌های روابط‌عمومی، رسانه، تبلیغات، بازاریابی و جامعه ارتباطی از دیگر بخش‌های این مراسم بود و در پایان با پخش نماهنگ حماسی عقاب آسیا با صدای عباس نمازی این برنامه به پایان رسید.

لازم به ذکر است، هلدینگ ماهور که میزبانی این مراسم را برعهده داشت، نخستین هلدینگ خدمات روابط‌عمومی و پشتیبانی کشور و دارای 330 عنوان خدماتی است.

دهمین هفته روابط‌عمومی از تاریخ 25 الی 31اردیبهشت‌ماه 1401 برگزار می‌شود.

انتهای پیام

"این مطلب تبلیغاتی است"

منبع : خبرگزاری تسنیم


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

ضرورت تولید محتوا برای کسب و کارها

ضرورت تولید محتوا برای کسب و کارها
2022-07-05T16:04:40+04:30
در ادامه این مطلب قصد داریم تا بیشتر در مورد اهمیت تولید محتوا در کسب‌وکارهای امروزی بپردازیم و شما را برای داشتن محتوایی موثر راهنمایی کنیم.

قیمت انواع ماهی سه‌شنبه چهاردهم تیرماه ۱۴۰۱/ قزل‌آلای بی استخوان ۱۷۹.۰۰۰ تومان

قیمت انواع ماهی سه‌شنبه چهاردهم تیرماه ۱۴۰۱/ قزل‌آلای بی استخوان ۱۷۹.۰۰۰ تومان
2022-07-05T12:18:01+04:30
تازه‌ترین قیمت‌های انواع ماهی امروز سه‌شنبه چهاردهم تیرماه ۱۴۰۱ در بازار تهران اعلام شد.

تولید ۱۱۵ هزار و ۱۹ دستگاه خودرو از ابتدای سال جاری تاکنون/ افزایش ۷.۸ درصدی تولید خودرو در خرداد

تولید ۱۱۵ هزار و ۱۹ دستگاه خودرو از ابتدای سال جاری تاکنون/ افزایش ۷.۸ درصدی تولید خودرو در خرداد
2022-07-05T12:04:40+04:30
معاون برنامه ریزی جامع گروه خودروسازی سایپا گفت: ازابتدای سال جاری تاکنون ۱۱۵ هزار و ۱۹ دستگاه خودرو تولید شده که در قیاس با سال گذشته رشد مناسبی داشته است.

فروشگاه و کافه هفت با حضور سـردار آزمون در چالوس افتتاح شد

فروشگاه و کافه هفت با حضور سـردار آزمون در چالوس افتتاح شد
2022-07-05T12:04:39+04:30
فروشگاه و کافه هفت با حضور سفیر برند فروشگاه هفت سردار آزمون، ستاره تیم ملی افتتاح شد.

قیمت مرغ گرم در بازار تهران هر کیلو ۶۲ هزار تومان

قیمت مرغ گرم در بازار تهران هر کیلو ۶۲ هزار تومان
2022-07-05T12:04:38+04:30
قیمت مرغ گرم بسته‌بندی کیسه‌ای امروز چهاردهم تیرماه در خرده‌فروشی‌های سطح شهر ۶۲ هزار تومان اعلام شد.

اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان وام اشتغال مددجویان در بانک رسالت

اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان وام اشتغال مددجویان در بانک رسالت
2022-07-05T11:51:20+04:30
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت گفت: این بانک در سال جاری بودجه ای بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال مددجویان کمیته امداد امام خمینی اختصاص داده است.

قیمت گوشت قرمز سه‌شنبه چهاردهم تیرماه ۱۴۰۱/ راسته گوسفندی با استخوان ۲۰۱

قیمت گوشت قرمز سه‌شنبه چهاردهم تیرماه ۱۴۰۱/ راسته گوسفندی با استخوان ۲۰۱
2022-07-05T11:51:19+04:30
قیمت‌های گوشت گرم گوسفندی و گوساله امروز سه‌شنبه چهاردهم تیرماه ۱۴۰۱ در خرده‌فروشی‌های سطح شهر تهران اعلام شد.

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک واحد صنعتی نمونه کشور معرفی شد

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک واحد صنعتی نمونه کشور معرفی شد
2022-07-05T11:24:40+04:30
گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن با حضور رئیس جمهور و جمعی از وزرای کابینه دولت سیزدهم به عنوان واحد صنعتی نمونه کشور معرفی شد.

قیمت سکه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ به ۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ به ۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید
2022-07-05T11:24:38+04:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ در بازار آزاد تهران به ۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید.

قیمت‌ میوه و تره‌بار امروز سه‌شنبه چهاردهم تیرماه ۱۴۰۱

قیمت‌ میوه و تره‌بار امروز سه‌شنبه چهاردهم تیرماه ۱۴۰۱
2022-07-05T10:44:41+04:30
تازه‌ترین قیمت‌ انواع میوه و تره‌بار، امروز سه‌شنبه چهاردهم تیرماه ۱۴۰۱ در بازار تهران اعلام شد.

قیمت خودروی تولید داخل؛ چهاردهم تیرماه ۱۴۰۱/ قیمت‌ها ثابت ماند

قیمت خودروی تولید داخل؛ چهاردهم تیرماه ۱۴۰۱/ قیمت‌ها ثابت ماند
2022-07-05T10:31:21+04:30
قیمت خودروی تولید داخل امروز سه‌شنبه چهاردهم تیرماه ۱۴۰۱ با توجه به آمار و قیمت با روز گذشته تغییراتی نداشت.

تخفیف تابستانه خدمات سرور اختصاصی آسیاتک

تخفیف تابستانه خدمات سرور اختصاصی آسیاتک
2022-07-05T10:04:42+04:30
سرویس سرور اختصاصی آسیاتک تا پایان تیر با تخفیف ۲۰ و ۳۵ درصدی به صاحبان کسب‌وکارهای آنلاین، رسانه‌ها و تولیدکنندگان محتوا و ... ارائه می‌شود.

در بازار تهران؛ قیمت خودروی تولید داخل؛ چهاردهم تیرماه ۱۴۰۱/ قیمت‌ها ثابت ماند

در بازار تهران؛ قیمت خودروی تولید داخل؛ چهاردهم تیرماه ۱۴۰۱/ قیمت‌ها ثابت ماند
2022-07-05T10:04:40+04:30
قیمت خودروی تولید داخل امروز سه‌شنبه چهاردهم تیرماه ۱۴۰۱ با توجه به آمار و قیمت با روز گذشته تغییراتی نداشت.

قیمت تقریبی آپارتمان در مناطق ۲۲ گانه تهران/ تهران‌نو متری ۴۳ میلیون تومان

قیمت تقریبی آپارتمان در مناطق ۲۲ گانه تهران/ تهران‌نو متری ۴۳ میلیون تومان
2022-07-05T09:24:42+04:30
قیمت تقریبی خرید و فروش آپارتمان در مناطق ۲۲ گانه تهران را می‌توانید در این گزارش مشاهده کنید.

نوسازی ۱۰ هزار تاکسی با سورن پلاس دوگانه‌سوز

نوسازی ۱۰ هزار تاکسی با سورن پلاس دوگانه‌سوز
2022-07-04T14:24:47+04:30
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از نوسازی ۱۰ هزار دستگاه تاکسی با محصول سورن پلاس دوگانه‌سوز گروه صنعتی ایران خودرو در سال جاری خبر داد.

تولید قطعات با فناوری پیشرفته مبنای همکاری با دانش‌بنیان‌ها

 تولید قطعات با فناوری پیشرفته مبنای همکاری با دانش‌بنیان‌ها
2022-07-04T14:17:54+04:30
معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت، با اشاره به همکاری وزارت صمت برای احداث پارک علم و فناوری و استفاده از ظرفیت دانش‌بنیان‌ها، گفت: تدوین سیاست‌های صنعتی کشور...

مدرن‌ترین خط تولید یخچال فریزر ایکس ویژن با تکنولوژی ایتالیایی افتتاح شد

 مدرن‌ترین خط تولید یخچال فریزر ایکس ویژن با تکنولوژی ایتالیایی افتتاح شد
2022-07-04T14:17:54+04:30
خط تولید رباتیک بدنه و وان یخچال ایکس‌ویژن با سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیون یورویی و اشتغالزایی ۳۰۰ نفر با حضور محمد مهدی برادران معاون صنایع عمومی و محسن شکراللهی...

مادیران برترین شرکت در حوزه لوازم خانگی معرفی شد

 مادیران برترین شرکت در حوزه لوازم خانگی معرفی شد
2022-07-04T14:17:54+04:30
بنابر بررسی‌های صورت گرفته توسط کارگروه وزارت صنعت و معدن و تجارت شرکت لوازم خانگی مادیران توانست برترین شرکت در حوزه لوازم خانگی برگزیده شود

خودروی جدید کرمان‌موتور با همکاری شرکت‌های اروپایی معرفی شد

 خودروی جدید کرمان‌موتور با همکاری شرکت‌های اروپایی معرفی شد
2022-07-04T14:17:54+04:30
هنوز کرمان‌موتور نام این محصول جدید را اعلام نکرده است اما طبق اطلاعات دریافتی نام‌گذاری این خودرو در قالب فراخوان صورت خواهد پذیرفت و تجاری‌سازی آن از سال ...

نوسازی ۱۰ هزار تاکسی با سورن پلاس دوگانه‌سوز

 نوسازی ۱۰ هزار تاکسی با سورن پلاس دوگانه‌سوز
2022-07-04T14:17:54+04:30
مدیرعامل اتحادیه تاکسی‌رانی‌های شهری کشور از نوسازی ۱۰ هزار دستگاه تاکسی با محصول سورن پلاس دوگانه سوز گروه صنعتی ایران خودرو در سال جاری خبر داد.

محبوب ترین ماشین های عروس که می توانیم اجاره کنیم

 محبوب ترین ماشین های عروس که می توانیم اجاره کنیم
2022-07-04T14:17:54+04:30
روز عروسی یکی از خاطره‌انگیزترین روزها در زندگی هر فردی است. به همین خاطر بیشتر زوج‌ها تمام تلاش خود را می‌کنند که این جشن خاص، به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

چگونه طول عمر فرش را افزایش دهیم ؟+آشنایی باچند روش مراقبتی

 چگونه طول عمر فرش را افزایش دهیم ؟+آشنایی باچند روش مراقبتی
2022-07-04T14:17:54+04:30
همان گونه که می‌دانیم فرش یکی از پرکاربردترین وسایلی است که در منزل هر شخص وجود دارد و با توجه به این‌که قیمت آن روزبه‌روز در حال افزایش است.

حضور همراه اول با شعار «لمس جهان دیجیتال» در نمایشگاه «شهر هوشمند»

 حضور همراه اول با شعار «لمس جهان دیجیتال» در نمایشگاه «شهر هوشمند»
2022-07-04T14:17:54+04:30
سومین نمایشگاه شهر هوشمند ایران (Smart City Expo ۲۰۲۲)، همزمان با نمایشگاه «شهر نوآور» که مربوط به شهرداری‌ها و دهیاری‌های سراسر کشور است از ساعت ...

چرا باید شرکت سهامی خاص ثبت کنیم؟

 چرا باید شرکت سهامی خاص ثبت کنیم؟
2022-07-04T14:17:54+04:30
برای این که در زمینه ی اقتصادی پیشرفت کنید و هم این که در بازار فروش شناخته شوید؛ بایستی به ثبت شرکت تان بپردازید

تعیین ضرب‌الاجل مدیرعامل بانک ملت برای پرداخت حداکثر ١٥ روزه تسهیلات ازدواج در پی تاکید رئیس‌جمهور

 تعیین ضرب‌الاجل مدیرعامل بانک ملت برای پرداخت حداکثر ١٥ روزه تسهیلات ازدواج در پی تاکید رئیس‌جمهور
2022-07-04T14:17:54+04:30
مدیرعامل بانک ملت در بخشنامه‌ای خطاب به شعب این بانک در سراسر کشور، حداکثر زمان پرداخت تسهیلات ازدواج به متقاضیان را پس از تکمیل پرونده، ١٥ روز اعلام کرد.

قیمت جهانی نفت امروز ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ |برنت ۱۱۱ دلار و ۳۹ سنت شد

 قیمت جهانی نفت امروز ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ |برنت ۱۱۱ دلار و ۳۹ سنت شد
2022-07-04T14:17:54+04:30
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با ۲۴ سنت معادل ۰.۲۲ درصد کاهش به ۱۱۱ دلار و ۳۹ سنت رسید.

کاهش سرعت رشد زیان انباشته با تغییر در ترکیب تولید

 کاهش سرعت رشد زیان انباشته با تغییر در ترکیب تولید
2022-07-04T14:17:54+04:30
با بررسی صورت‌های مالی شرکت ایران خودرو، مشاهده می‌شود که زیان شرکت از ۸ هزار و ۳۰۰میلیارد تومان در سال ۹۹ به ۲ هزار و ۴۷۸ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۰ کاهش یا...

سداد، رتبه اول بیشترین رشد در مبلغ تراکنش‌های کارتخوان طی خرداد ماه

 سداد، رتبه اول بیشترین رشد در مبلغ تراکنش‌های کارتخوان طی خرداد ماه
2022-07-04T14:17:54+04:30
شرکت پرداخت الکترونیک سداد طی خرداد ماه گذشته بیشترین رشد را میان شرکت‌‌های پرداخت الکترونیکی در شاخص سهم از مبلغ تراکنش‌های کارتخوان به خود اختصاص داده است.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۴/۱۳/ سقوط ۳ هفته‌ای قیمت طلا متوقف شد

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۴/۱۳/ سقوط ۳ هفته‌ای قیمت طلا متوقف شد
2022-07-04T14:17:54+04:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۰۲ درصد افزایش به ۱۸۱۱ دلار و ۸۰ سنت رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۴/۱۳؛ سکه ارزان شد

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۴/۱۳؛ سکه ارزان شد
2022-07-04T14:17:54+04:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۳۹۳ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان است.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)