میرنیوز

سئو سایت و درج آگهی رایگان برای آرایشگاه ها در شونارگ

سئو سایت و درج آگهی رایگان برای آرایشگاه ها در شونارگ 2022-05-14T12:58:28+04:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، هدف اول هر سایت در سئو چیست؟ قرار گرفتن در صدر نتایج جستجوی گوگل. با درج آگهی رایگان به نظر می‌رسد این یک هدف عالی باشد، اما در واقع با استراتژی و اجرای درست، چنین هدفی کاملاً قابل دستیابی است. در این مقاله، برخی از بهترین شیوه‌ها و استراتژی‌های عملی برای رسیدن به اهداف سئو سایت را مورد بحث قرار خواهیم داد.

برای درج آگهی رایگان و سئوی سایت به شونارگ دعوت می‌شوید.

چرا قرار گرفتن در صفحه اول گوگل بسیار مهم است؟

چرا کسب رتبه اول خیلی مهم است و چرا باید صفحه اول گوگل باشیم. قرار گرفتن در صفحه اول گوگل برای یک کلمه کلیدی خاص، برگ برنده در دنیای استراتژی کلمات کلیدی SEO سئو سایت است. بسیار مهم است که در ۱۰ نتیجه جستجوی اول ظاهر شوید و داده‌ها نیز آن را ثابت کرده است. مطالعات نشان می‌دهد که تنها ۰.۷۸ درصد از جستجوگران گوگل روی لینکی از صفحه دوم جستجو کلیک می‌کنند. بنابراین اولین صفحه جستجوی گوگل جایی است که همه آرزویش را دارند.

دو روش واقعاً عالی برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل وجود دارد: ارگانیک یا طبیعی و یا از طریق تبلیغات. شما می‌توانید برای یک کلمه کلیدی خاص پیشنهاد قیمت بدهید تا در یکی از دو تبلیغی که در صفحه اول نمایش داده می‌شود ظاهر شوید یا می‌توانید با بهینه سازی عناصر سئوی محتوای سایت خود، به صورت رایگان به آنجا دسترسی پیدا کنید.

چگونه به صورت ارگانیک در ۱۰ نتیجه جستجوی اول گوگل ظاهر شویم؟

توجه به این نکته مهم است که کار سئو سایت بر روی یک خط صاف نیست. همیشه دست اندازها در جاده، تغییرات الگوریتم و روندهای جدید وجود دارد که بر رتبه بندی جستجوی شما تأثیر می‌گذارد. هوشمندانه‌ترین راه برای قرار گرفتن در صفحه اول نتایج گوگل، پیروی از بهترین شیوه هاست.

در اینجا راه‌های اثبات شده‌ای برای انجام این کار وجود دارد

١- برای دستیابی به سئو سایت عالی به ۱۰ جست و جوی برتر به صفحه اول گوگل نگاه کنید و برای عناوین، سرصفحه ها، موضوعات و عناصر بصری سایت خود ایده بگیرید. می‌توانید از این صفحات سایت با رتبه بالا را به عنوان الگو برای ایجاد محتوایی استفاده کنید که رتبه خوبی داشته باشد. با این کار اتوماتیک فاکتورهای کلیدی رتبه بندی گوگل را انجام می‌دهید!

٢- به آگهی رایگان ظاهر شده در نتایج جستجوی گوگل نگاهی بیندازید: به عنوان مثال کلمه آرایشگاه در پردیس و ببینید چگونه می‌توانید تبلیغات خود و همچنین صفحات ارگانیک خود را بهینه کنید. تبلیغات می‌تواند در مورد هدف جستجو و اینکه از کدام کلمات کلیدی استفاده می‌کنید چیزهای زیادی به شما بگوید.

٣- تحقیقات کاملی در مورد کلمات کلیدی SEO (سئو سایت) انجام دهید و رقبای خود را تجزیه و تحلیل کنید تا در مورد نوشتن موضوعات بعدی ایده بگیرید. همچنین می‌تواند به شما کمک کند که ببینید آیا شکاف‌هایی در محتوای شما وجود داشته یا فرصت‌های جدیدی برای کشف وجود دارد یا خیر.

سئو سایت به زمان زیادی نیاز دارد تا کامل شود. بهترین راه برای شروع، هدف قرار دادن کلمات کلیدی طولانی با حجم جستجوی کمتر و رسیدن به بالای نتایج جستجو، با حرکت آهسته است. سپس می‌توانید کلمات کلیدی کوتاه را هدف قرار دهید و به افزایش تعداد کلمات کلیدی که هر یک از صفحات محتوای شما برای آنها رتبه می‌دهد ادامه دهید.

همچنین باید از یک خلاصه محتوای ساده استفاده کنید تا مطمئن شوید هر مقاله‌ای که می‌نویسید کامل است و بهترین شانس برای رتبه بندی خوب را دارد.

حالا بیایید در مورد تصاویر صحبت کنیم.

نحوه استفاده از جستجوی تصویر گوگل: google images

یکی دیگر از جواهرهای پنهان که بسیاری از سئو کاران از آن غافل هستند، جستجوی تصویر گوگل است. همه چیز در سیستم Google به هم متصل است. بنابراین وقتی تصویر شما رتبه خوبی داشته باشد، ویدئوی YouTube شما جذابیت پیدا می‌کند، یا Google My Business شما تأثیرات بیشتری دارد و می‌تواند بر رتبه بندی ارگانیک محتوای سایت شما تأثیر بگذارد.

ابتدا باید بفهمید که آیا تصاویری در سایت شما وجود دارد که قبلاً در گوگل رتبه خوبی دارند یا خیر. یک راه برای انجام این کار این است که به قسمت جستجوی گوگل بروید و روی جستجوی تصویر کلیک کنید. اینجاست که می‌توانید تمام تصاویر مختلفی را که رتبه خوبی در سایت شما دارند پیدا کنید.

سپس، به راه‌هایی برای بهینه سازی آن تصاویر، دریافت بک لینک های بیشتر یا به اشتراک گذاری آنها در رسانه‌های اجتماعی فکر کنید و به تصاویر جدیدی بیندیشید که می‌توانید ایجاد کنید که شبیه به تصاویری باشند که قبلاً رتبه خوبی داشته اند.

چیزی که در مورد تصاویر عالی است این است که آنها می‌توانند در صدر جستجوی گوگل ظاهر شوند و به شما رتبه بندی بیشتری ببخشند. اگر در فضای تجارت الکترونیک هستید، همین امر در مورد تصاویر محصول نیز صادق است. بنابراین از قسمت جستجوی گوگل برای بهینه سازی تصاویر و بهبود رتبه جستجوی خود استفاده کنید.

چگونه سایت تجارت الکترونیک خود را در جستجوی گوگل سئو کنیم؟

در نهایت اجازه دهید در مورد تجارت الکترونیک صحبت کنیم.

برندهای تجارت الکترونیک در موقعیت منحصر به فردی هستند زیرا می‌توانند بیش از هر نوع تجارت دیگری در گوگل دیده شوند. زمانی که کاربر یک محصول خاص را جستجو می‌کند، چندین لیست محصول را در بالای نتایج جستجو می بیند. اینها فهرست‌های خرید Google هستند که یک برند می‌تواند از طریق Google Merchant Center نمایش دهد.

این لیست‌ها همراه با پرداخت به ازای کلیک و رتبه‌بندی جستجوی ارگانیک بالا می‌توانند برند شما را به سطح بعدی سوق دهند. تا زمانی که در Google Merchant در وضعیت خوبی باقی هستید. صفحات ارگانیک خود را بهینه کنید و بخش‌های مختلف مخاطبان خود را بر اساس هدف جستجوی آنها هدف قرار دهید، شاهد رشد فروش خود خواهید بود.

از بهترین روش‌ها استفاده کنید و به بهینه سازی سایت ادامه دهید

همانطور که می‌بینید، نمی‌توانید یک شبه مخاطبان آنلاین قوی ایجاد کنید. اما اگر بهترین شیوه‌ها را دنبال کنید و به بهینه‌سازی ادامه دهید، شاهد افزایش مداوم ترافیک و نتایج جستجوی خود خواهید بود.

دنیای (SEO) همیشه در حال تغییر کردن است و سال ۲۰۲۲ در حال شکل گیری سالی هیجان انگیز برای صنعت افزایش سئو در گوگل است. سال ۲۰۲۱ شاهد به روز رسانی‌های متعدد الگوریتم سئو گوگل بودیم، از جمله به روز رسانی Core Web Vitals و به روز رسانی Page Experience، و موارد بیشتر که در سال ۲۰۲۲ در راه است. روند بهینه سازی جستجو گوگل و بهینه سازی برای موتورهای جستجوی دیگر در سال ۲۰۲۲ بر دسترسی، سازگاری با تلفن همراه، یادگیری و به طور کلی تجربیات عالی در جستجوی Google تمرکز دارد.

معیارهای تجربه کاربری سایت اهمیت بیشتری خواهند داشت.

موتورهای جستجو گوگل، عملکرد سایتی را در اولویت قرار می‌دهد که بهترین تجربه کاربری را ایجاد کند که این امر با به روز رسانی تجربه سایت در سال ۲۰۲۱ تحقق یافت. آن‌ها نشان داده‌اند که از جریمه کردن سایت‌هایی که معیارهای سرعت و UI/UX خاص (Core Web Vitals) یا آن‌هایی که دسترسی ضعیفی دارند، ترسی ندارند.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

کیفیت خودروهای داخلی در حال ارتقاء است

کیفیت خودروهای داخلی در حال ارتقاء است
2022-05-24T16:17:15+04:30
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: خودروسازان داخلی تلاش های زیادی کردند و چندسالی است که وارد حوزه طراحی و تولید پلتفرم های جدید شدند و کیفیت خودروهای داخلی ه...

راهنمای خرید انگشتر طلا خاص با قیمت مناسب

راهنمای خرید انگشتر طلا خاص با قیمت مناسب
2022-05-24T16:17:14+04:30
در این گزارش انواع مدل های انگشتر را به شما معرفی خواهیم کرد.

چرا در فروردین، خودرو کم تولید شد؟

چرا در فروردین، خودرو کم تولید شد؟
2022-05-24T12:30:35+04:30
در فروردین ماه سال جاری خودروسازان طبق دستور دولت، اقدام به تکمیل و تجاری‌سازی محصولات ناقص انباشت شده در پارکینگ های خود کرده اند که همین مساله منجر به کاه...

قیمت سکه طرح جدید ۳ خرداد ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه طرح جدید ۳ خرداد ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید
2022-05-24T12:30:34+04:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ در بازار آزاد تهران به ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.

مجلس شورای اسلامی در حوزه قانون‌گذاری، یاری‌گر صنعت فولاد است

مجلس شورای اسلامی در حوزه قانون‌گذاری، یاری‌گر صنعت فولاد است
2022-05-24T11:50:31+04:30
قالیباف با بیان این که ذوب آهن اصفهان کمترین بهره مندی از یارانه انرژی و مصرف گاز طبیعی را دارد،عنوان کرد: مجلس شورای اسلامی در جهت تسهیل امور پیش روی صنعت ف...

گزارش عملکرد اسنپ در سال ۱۴۰۰ رونمایی شد

گزارش عملکرد اسنپ در سال ۱۴۰۰ رونمایی شد
2022-05-24T11:50:31+04:30
با حضور بنیانگذاران آلمانی گروه اسنپ از گزارش عملکرد این شرکت در سال ۱۴۰۰ رونمایی شد.

راهنمای خرید تشک طبی از تشک خوشخواب

راهنمای خرید تشک طبی از تشک خوشخواب
2022-05-24T11:50:30+04:30
در ادامه برخی از موارد کاربردی ذکر شده که می توانید از آنها بهره ببرید.حتما قبل از خرید تشک خوشخواب قیمت تشک خوشخواب را بررسی کنید.

نرخ رسمی ۲۹ ارز افزایشی شد

نرخ رسمی ۲۹ ارز افزایشی شد
2022-05-24T10:03:53+04:30
بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ ارز را منتشر کرد که بر اساس آن نرخ رسمی هفت ارز کاهش و ۲۹ ارز افزایش یافت؛ همچنین نرخ رسمی ۱۰ ارز ثابت ماند.

خودروی ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد

خودروی ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد
2022-05-23T14:10:36+04:30
قائم مقام ایران خودرو با شاره به تولید ۸۴۳۸۵ دستگاه خودرو، از حذف خودرو ناقص از فرآیند تولید در این گروه صنعتی خبر داد.

آیا راهی برای جلوگیری از قطعی درگاه پرداخت وجود دارد؟

آیا راهی برای جلوگیری از قطعی درگاه پرداخت وجود دارد؟
2022-05-23T14:10:35+04:30
آیا راهی برای جلوگیری از قطعی درگاه پرداخت وجود دارد؟ همراه ما باشید تا به شما بگوییم این موضوع از چه جهاتی اهمیت دارد و چطور می توان آن را رفع کرد.

خرید میلگرد از نزدیک‌ترین کارخانه به پروژه شما

خرید میلگرد از نزدیک‌ترین کارخانه به پروژه شما
2022-05-23T14:10:34+04:30
در این گزارش کمک خواهیم کرد تا با شناسایی نزدیک ترین کارخانه به محل پروژه، بیشترین سود را از پروژه‌هایتان داشته باشید.

قیمت سکه طرح جدید به ۱۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان کاهش یافت

قیمت سکه طرح جدید به ۱۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان کاهش یافت
2022-05-23T11:57:09+04:30
قیمت سکه طرح جدید در معاملات امروز بازار آزاد تهران به نرخ ۱۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان معامله می شود.

جزئیات تازه از افتتاح مجازی حساب ارزی بانک ملی ایران

 جزئیات تازه از افتتاح مجازی حساب ارزی بانک ملی ایران
2022-05-22T13:43:45+04:30
افتتاح حساب پس انداز ارزی بانک ملی ایران به صورت مجازی و در بستر «نشان بانک» طی ۵ مرحله و در کوتاهترین زمان ، ممکن است.

خودرو ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد/ ثبت رکورد تولید ۲۷۹۲ خودرو کامل سواری و تجاری در یک روز

 خودرو ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد/ ثبت رکورد تولید ۲۷۹۲ خودرو کامل سواری و تجاری در یک روز
2022-05-22T13:43:45+04:30
قائم مقام توسعه و تولید ایران خودرو، با اعلام افزایش ۶۵ درصدی تولید خودرو کامل سواری از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت ماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته با تو...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۳/۰۱|آخرین قیمت‌ها از بازار طلا و سکه

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۳/۰۱|آخرین قیمت‌ها از بازار طلا و سکه
2022-05-22T13:43:45+04:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۳۹۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴میلیون و ۵۳۰ هزار تومان است.

آرامش در بازار روغن نباتی/ تولید روغن نباتی از تقاضا پیشی گرفت

آرامش در بازار روغن نباتی/ تولید روغن نباتی از تقاضا پیشی گرفت
2022-05-22T11:50:35+04:30
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان روغن نباتی گفت: با افزایش تولید روغن نباتی، تولید این محصول از تقاضای بازار پیشی گرفته و آرامش در بازار روغن نباتی برقرار شد.

بهترین هتل‌های کاشان در میان خانه های تاریخی و سنتی

بهترین هتل‌های کاشان در میان خانه های تاریخی و سنتی
2022-05-22T11:37:12+04:30
اگر شما هم قصد سفر به کاشان را دارید و به دنبال بهترین هتل های کاشان هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

آیا قیمت پروفیل سبک به تنهایی ملاک درستی برای خرید هست؟

 آیا قیمت پروفیل سبک به تنهایی ملاک درستی برای خرید هست؟
2022-05-22T10:23:51+04:30
آیا قیمت پروفیل سبک به تنهایی ملاک درستی برای خرید هست؟ در پاسخ به این پرسش با قاطعیت می توان گفت خیر.

سرویس سفر و گردشگری اپلیکیشن «اوانو» راه‌اندازی شد

 سرویس سفر و گردشگری اپلیکیشن «اوانو» راه‌اندازی شد
2022-05-22T10:23:51+04:30
سرویس سفر و گردشگری اپلیکیشن «اوانو» راه اندازی شد و کاربران می‌توانند با مراجعه به این سرویس از خدماتی همچون «خرید بلیط» و «رزرو ه...

خرید آهن‌آلات در سایت آهن بورس چگونه است؟

 خرید آهن‌آلات در سایت آهن بورس چگونه است؟
2022-05-22T10:23:50+04:30
یکی از مهمترین صنایع در هر کشوری صنعت آهن و فولاد است، چرا که از اصلی‌ترین فلزات برای ایجاد زیرساخت‌ها آهن و محصولات فولادی هستند.

افتتاحیه‌ای از جنس روابط‌عمومی و سرمایه‌های اجتماعی

 افتتاحیه‌ای از جنس روابط‌عمومی و سرمایه‌های اجتماعی
2022-05-22T10:23:50+04:30
افتتاحیه هفته ملی روابط‌عمومی، به میزبانی هلدینگ ماهور و با حضور استادان، مدیران و کارشناسان حوزه روابط‌عمومی و ارتباطات در سالن‌ همایش‌های طهران برگزار شد.

انواع روش های ساخت کلید را از تهران کلید بیاموزید!

 انواع روش های ساخت کلید را از تهران کلید بیاموزید!
2022-05-22T10:23:50+04:30
کلید سازی شبانه روزی زمانی که شما نمی دانید کلید سازی کجاست...

نشست تخصصی اولین جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات برگزار شد

 نشست تخصصی اولین جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات برگزار شد
2022-05-22T10:23:49+04:30
نشست تخصصی تشریح محورهای برگزاری اولین جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات به همت مرکز تحقیق‌وتوسعه همراه اول و با همکاری سی‌امین کنفرانس بین‌المللی مهندسی ...

برنده قرعه کشی پژو ۲۰۶ بیمه رازی مشخص شد

 برنده قرعه کشی پژو ۲۰۶ بیمه رازی مشخص شد
2022-05-22T10:23:49+04:30
برندگان خوش شانس جشنواره بزرگ بیمه رازی شامل ۱۰۰ عدد تبلت و یک عدد پژو ۲۰۶ مشخص شدند.

انواع سبک دکوراسیون داخلی

 انواع سبک دکوراسیون داخلی
2022-05-22T10:23:49+04:30
افراد زیادی هستند که امروزه قصد دارند به بازسازی دکوراسیون داخلی منزل خود بپردازند...

معرفی ۴ بسته ویژه و استثنایی رومینگ همراه اول در امارات

 معرفی ۴ بسته ویژه و استثنایی رومینگ همراه اول در امارات
2022-05-22T10:23:49+04:30
همراه اول با طراحی چهار بسته جدید و ویژه رومینگ دیتا و مکالمه، نرخ ارتباط با کشور امارات را به میزان قابل توجهی کاهش داد.

از یک وکیل دیوان عدالت اداری باید چه انتظاراتی داشته باشیم؟

 از یک وکیل دیوان عدالت اداری باید چه انتظاراتی داشته باشیم؟
2022-05-22T10:23:48+04:30
دیوان عدالت اداری یکی از مراکز قضایی است که تحت نظارت قوه قضائیه فعالیت می کند...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۲/۳۱

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۲/۳۱
2022-05-22T10:23:47+04:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲۵ درصد افزایش به ۱۸۴۶ دلار و ۵۰ سنت رسید.

تولید سورن پلاس دوگانه سوز در ایران خودرو تبریز

 تولید سورن پلاس دوگانه سوز در ایران خودرو تبریز
2022-05-22T10:23:47+04:30
مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز گفت: از ابتدای امسال تا دهه سوم اردیبهشت‌ماه، با همت و تلاش بی وقفه کارکنان، با رشد صد درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بی...

خرید مازاد عرضه آهن اسفنجی به صورت غیربهین‌یاب مقدور شد

 خرید مازاد عرضه آهن اسفنجی به صورت غیربهین‌یاب مقدور شد
2022-05-22T10:23:46+04:30
بورس کالا در خصوص شرایط خرید آهن اسفنجی اعلام کرد: خرید از مازاد عرضه این محصول تا اطلاع ثانوی به صورت غیربهین‌یاب مقدور است.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)