میرنیوز

کدام شرکت ارزان ترین بیمه بدنه خودروی صفر را ارائه می دهد؟

کدام شرکت ارزان ترین بیمه بدنه خودروی صفر را ارائه می دهد؟ 2022-05-11T15:12:10+04:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، شرکت‌های بیمه برای جبران هزینه‌های مالی و خسارت‌های وارد شده، بیمه نامه‌های مختلفی را برای بیمه‌گزارها طراحی کرده‌اند. بیمه اتومبیل یکی از متداول‌ترین و پرفروش‌ترین بیمه نامه‌ها در صنعت بیمه است که از دو بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه خودرو تشکیل شده است. بیمه نامه ثالث یک بیمه اجباری است که تمام دارندگان وسایل نقلیه زمینی باید آن را خریداری کنند و در صورت عدم تهیه آن، با توقیف خودرو و جریمه رو به رو خواهند شد، اما بیمه بدنه خودرو یک بیمه نامه اختیاری است که صاحبان خودرو با توجه به پوشش‌ها و مزیت‌ها، این بیمه را خریداری می‌کنند. اگر برای خرید بیمه بدنه فرهنگسازی بیشتری انجام شود، به طور حتم سهم فروش این بیمه نامه هم افزایش پیدا می‌کند. شما می‌توانید از طریق بیمه دات کام، بیمه بدنه آسیا، پاسارگاد، سامان و سایر شرکت‌های بیمه را با یکدیگر مقایسه کنید و آنلاین بخرید. کافیست مشخصات خودرو مانند مدل، سال ساخت، تعداد سال‌های تخفیف، تاریخ انقضای بیمه‌نامه قبلی را وارد کنید تا بتوانید به‌راحتی تمامی شرکت‌های بیمه را از لحاظ قیمت، توانگری مالی و… مقایسه کنید و بهترین بیمه بدنه ماشین را بخرید و با ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید. در ضمن با ثبت تاریخ انقضای بیمه در سایت بیمه بازار دیگر مشمول جریمه دیرکرد نخواهید شد. در ادامه این متن درباره مزیت‌های بیمه بدنه و انواع پوشش‌های آن توضیحاتی خواهیم داد با ما تا انتهای متن همراه باشید.

بیمه بدنه چیست؟

همانطور که گفته شد، بیمه بدنه یک بیمه اختیاری است که شرکت‌های بیمه با توجه به درخواست بیمه‌گزار سقف تعهدات و میزان پوشش‌ها را در قرارداد بیمه نامه مشخص می‌کنند و مطابق با قانون بیمه، خسارت‌های وارد شده به خودرو بیمه‌گزار را تا سقف تعهدات پرداخت خواهند کرد. با توجه به قوانین بیمه بدنه خودرو، جبران خسارت‌های وارد شده به بدنه ماشین بر عهده بیمه بدنه است. همچنین با پرداخت حق بیمه بیشتر می‌توان میزان پوشش‌ها را افزایش داد و ریسک حوادث ناخواسته را به شرکت بیمه منتقل کرد.

پوشش‌های اصلی و اضافی بیمه بدنه

بیمه بدنه دارای دو نوع پوشش اصلی و اضافی است که هر کدام از این پوشش‌ها موارد و حوادث خاصی را تحت پوشش قرار می‌دهند. هنگامی که مالک خودرو برای دریافت بیمه بدنه اقدام می‌کند، باید در ابتدا پوشش اصلی بیمه بدنه را انتخاب کرده و مطابق با این پوشش‌ها و سقف تعهدات مشخص شده، حق بیمه پرداخت کند. اگر هم نیاز به پوشش‌های اضافی داشته باشد، باید حق بیمه را افزایش داده و پوشش‌های اضافی را خریداری کند.

پوشش‌های اصلی شامل موارد زیر هستند:

خسارات ناشی از حوادث طبیعی مانند آتش سوزی، انفجار و صاعقه

سرقت کلی خودرو

خسارات ناشی از انتقال خودرو پس از حادثه

خسارات وارده ناشی از تصادفات رانندگی

خسارات وارده به چرخ‌ها و لاستیک خودروی بیمه شده

کدام شرکت ارزان ترین بیمه بدنه خودروی صفر را ارائه می دهد؟

خسارت وارده ناشی از تصادفات رانندگی از پوشش‌های اصلی بیمه بدنه

پوشش‌های اضافی بیمه بدنه خودرو عبارتند از:

خطرات زیر تحت پوشش اصلی بیمه بدنه ماشین نیستند؛ ولی بیمه گزاران با پرداخت مبلغ اضافی حق‌بیمه از پوشش‌های اضافی (خطرات فرعی) خرید بیمه بدنه خودرو بهره‌مند می‌شوند:

دزدی در جای لوازم خودرو از قبیل رادیو پخش، رینگ، لاستیک، آینه‌ها و سایر لوازم خودرو

شکستن شیشه به علتی غیر از خطرات اصلی

پوشش خسارت وارد شده به شیشه در بیمه بدنه

غرامت عدم استفاده از خودرو درهنگام تعمیرات

حوادث طبیعی شامل سیل، زلزله، آتشفشان

حوادث ناشی از پاشیدن مواد شیمیایی نظیر اسید و رنگ

بنابراین هنگامی که برای دریافت بیمه بدنه به شرکت‌های بیمه‌ای مراجعه می‌کنید، موارد ذکر شده در قرارداد بیمه نامه وجود دارند و جزو پوشش‌های اصلی محسوب می‌شوند. در بیمه نامه ذکر خواهد شد که در صورت حوادث ایجاد شده تحت پوشش بیمه بدنه خودرو، خسارت‌ها تا سقف تعهدات بیمه‌گر پرداخت می‌شود، پس در انتخاب پوشش و سقف تعهدات بیمه نامه خود دقت کنید.

قوانین بیمه بدنه خودرو صفر کیلومتر

خودروی داخلی یا وارداتی که از زمان تاریخ تحویل شرکت و شماره‌گذاری آن کمتر از سه ماه باشد، خودروی صفر کیلومتر نامیده می‌شود. البته شرکت‌های بیمه در معیار تعیین خودروی صفر کیلومتر توافق نظر ندارند. شرکت‌های بیمه‌گر معمولاً معیارهای زیر را در ارائه بیمه بدنه خودروی صفر لحاظ می‌کنند:

میزان زمان گذشته از شماره‌گذاری خودرو

زمان گذشته از پلاک کردن خودرو

مسیر طی شده با خودرو برحسب کیلومتر

میزان زمان سپری شده از تاریخ ساخت اتومبیل

هر چقدر که شما راننده خوبی باشید و خودروی‌تان نیز صفر و بدون هیچ گونه ایراد باشد، باز هم حادثه در کمین است. برای کاهش ریسک خسارات تصادفات یا انواع حوادث، بیمه خودروی صفر را پیشنهاد می‌شود.

نکته مهم این است که عوامل مختلفی در میزان تخفیف بیمه بدنه خودرو صفر کیلومتر تأثیر گزار است که برای تعیین نرخ حق بیمه باید کارشناسی لازم انجام شود. اگر خودروی نو دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم راهنمای بیمه بدنه خودرو ی صفر را حتماً مطالعه نمائید و از خدمات و پوشش‌های بیمه ماشین خود مطلع باشید:
https://bimeh.com/mag/new-car-body-insurance/

استثنائات پوشش‌های بیمه بدنه

برخی از حوادث را نمی‌توان تحت پوشش بیمه بدنه قرار داد و شرکت‌های بیمه با عنوان استثنائات بیمه نامه از آن یاد می‌کنند. علت اصلی وجود پوشش‌ها در لیست استثنائات، میزان ریسک متفاوت هر بیمه نامه است. در حقیقت از طرف بیمه مرکزی مواردی جزو استثنائات بیمه‌ای محسوب می‌شوند که تحت پوشش بیمه بدنه خودرو قرار نمی‌گیرند. این موارد عبارتند از:

جنگ، شورش، حمله یا اعتصاب

خسارت‌های مستقیم یا غیر مستقیم از انفجارهای هسته‌ای

خسارت‌های عمدی ایجاد شده توسط بیمه‌گزار

تعقیب و گریز از پلیس

رانندگی بدون گواهینامه یا گواهینامه باطل شده

استفاده از مشروبات الکلی، مواد روان گردان و مواد مخدر

بکسل کردن خودروی دیگر

حمل بار بیشتر از حد مجاز

مدارک مورد نیاز برای دریافت خسارت بیمه بدنه

هنگام بروز حادثه باید حداکثر به مدت ۵ روز به یکی از مراکز پرداخت خسارت شرکت بیمه خود مراجعه کرده و مدارک مورد نیاز را تحویل کارسناش بیمه دهید تا میزان خسارت بررسی و پرداخت شود.

مدارک مورد نیاز برای دریافت خسارت عبارتند از:

اصل و کپی بیمه بدنه

اصل و تصویر گواهینامه راننده مقصر

اصل و کپی بیمه شخص ثالث

کپی سند مالکیت خودرو

اصل و کپی کارت ملی بیمه‌گزار و مالک خودرو

اصل فاکتورهای اقلام خریداری شده

مدارک مورد نیاز برای دریافت خسارت بیمه بدنه بدون گزارش مقامات انتظامی عبارتند از:

اصل و کپی بیمه نامه بدنه و شخص ثالث سیله نقلیه

اصل و کپی گواهی نامه راننده وسیله نقلیه در هنگام حادثه

اصل و کپی کارت وسلیه نقلیه

اعلام کردن خسارت در اسرع وقت

بازدید کردن از محل حادثه حسب مورد توسط کارشناس بیمه‌گر

کدام شرکت ارزان ترین بیمه بدنه خودروی صفر را ارائه می دهد؟

انتخاب و خرید بهترین بیمه بدنه خودرو

با توجه به اینکه روز به روز قیمت خودرو افزایش پیدا می‌کند، خرید بیمه بدنه می‌تواند خسارت‌های وارد شده به بدنه خودرو و قطعات خودرو را در حادثه رخ داده جبران کند. همیشه یکی از دغدغه‌های صاحبان خودرو این است که از کدام شرکت بیمه و چه نوع پوشش‌هایی را انتخاب کنند تا هنگام بروز حادثه رانندگی یا بلایای طبیعی بتوانند هزینه‌های وارد شده به خودرو را جبران کنند. با وجود شرکت‌های بیمه مختلف و تفاوت قیمتی که در خرید انواع بیمه نامه وجود دارد، باید زمان زیادی را برای مقایسه و استعلام بیمه هدر دهید. از این رو ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که از سامانه و کارگزاری‌های آنلاین خرید بیمه استفاده کنید تا در زمان و انرژی خود صرفه جویی کرده باشید. بیمه دات کام یک کارگزاری آنلاین استعلام، مقایسه و خرید انواع بیمه نامه است که شرایط مقایسه شرکت‌های بیمه‌ای را برای شما فراهم کرده است تا در زمان کوتاه بتوانید بهترین بیمه خودرو را با قیمت مناسب و پوشش‌های متنوع خریداری کنید. کافی است که به صفحه اصلی وب سایت bimeh.com مراجعه کرده و بعد از استعلام و مقایسه شرکت‌های بیمه‌ای مختلف بیمه بدنه خود را خریداری کنید. همچنین مشاوره‌ها و کارشناس‌های بیمه دات کام به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان از طریق درگاه‌های ارتباطی زیر هستند:

نشانی: تهران، سعادت آباد، میدان تهرانی مقدم (کاج)، خیابان سرو شرقی، جنب بیمارستان پارسیان، پلاک ۱۷ طبقه ۶، واحد ۶
کد پستی ۱۹۹۸۶۵۳۷۴۰

شماره‌های تماس: ۰۲۱-۴۳۷۲

پست الکترونیکی: info@bimeh.com

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

پرداخت تسهیلات وحمایت بانک قرض الحسنه رسالت ازشرکت های دانش بنیان

پرداخت تسهیلات وحمایت بانک قرض الحسنه رسالت ازشرکت های دانش بنیان
2022-05-25T15:30:33+04:30
بانک قرض الحسنه رسالت در قالب تفاهم نامه با صندوق نوآوری و شکوفایی و با پرداخت تسهیلات از شرکت های دانش بنیان حمایت می کند.

قیمت سکه طرح جدید ۴ خرداد ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه طرح جدید ۴ خرداد ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان رسید
2022-05-25T14:37:17+04:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ در بازار آزاد تهران به ۱۴ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان رسید.

نرخ رسمی ۲۲ ارز افزایشی شد

نرخ رسمی ۲۲ ارز افزایشی شد
2022-05-25T10:43:54+04:30
بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ ارز را منتشر کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۱۳ ارز کاهش و ۲۲ ارز افزایش یافت؛ همچنین نرخ رسمی ۱۱ ارز ثابت ماند.

آیا می‌دانید در صورت گم‌ کردن وسایل خود در مترو چه کنید؟

آیا می‌دانید در صورت گم‌ کردن وسایل خود در مترو چه کنید؟
2022-05-25T09:37:16+04:30
اگر وسیله خود را در مترو گم کردید به مدت یک هفته فرصت دارید تا به انتظامات ایستگاه مراجعه کنید و آن را تحویل بگیرید.

کیفیت خودروهای داخلی در حال ارتقاء است

کیفیت خودروهای داخلی در حال ارتقاء است
2022-05-24T16:17:15+04:30
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: خودروسازان داخلی تلاش های زیادی کردند و چندسالی است که وارد حوزه طراحی و تولید پلتفرم های جدید شدند و کیفیت خودروهای داخلی ه...

راهنمای خرید انگشتر طلا خاص با قیمت مناسب

راهنمای خرید انگشتر طلا خاص با قیمت مناسب
2022-05-24T16:17:14+04:30
در این گزارش انواع مدل های انگشتر را به شما معرفی خواهیم کرد.

چرا در فروردین، خودرو کم تولید شد؟

چرا در فروردین، خودرو کم تولید شد؟
2022-05-24T12:30:35+04:30
در فروردین ماه سال جاری خودروسازان طبق دستور دولت، اقدام به تکمیل و تجاری‌سازی محصولات ناقص انباشت شده در پارکینگ های خود کرده اند که همین مساله منجر به کاه...

قیمت سکه طرح جدید ۳ خرداد ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه طرح جدید ۳ خرداد ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید
2022-05-24T12:30:34+04:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ در بازار آزاد تهران به ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.

مجلس شورای اسلامی در حوزه قانون‌گذاری، یاری‌گر صنعت فولاد است

مجلس شورای اسلامی در حوزه قانون‌گذاری، یاری‌گر صنعت فولاد است
2022-05-24T11:50:31+04:30
قالیباف با بیان این که ذوب آهن اصفهان کمترین بهره مندی از یارانه انرژی و مصرف گاز طبیعی را دارد،عنوان کرد: مجلس شورای اسلامی در جهت تسهیل امور پیش روی صنعت ف...

گزارش عملکرد اسنپ در سال ۱۴۰۰ رونمایی شد

گزارش عملکرد اسنپ در سال ۱۴۰۰ رونمایی شد
2022-05-24T11:50:31+04:30
با حضور بنیانگذاران آلمانی گروه اسنپ از گزارش عملکرد این شرکت در سال ۱۴۰۰ رونمایی شد.

راهنمای خرید تشک طبی از تشک خوشخواب

راهنمای خرید تشک طبی از تشک خوشخواب
2022-05-24T11:50:30+04:30
در ادامه برخی از موارد کاربردی ذکر شده که می توانید از آنها بهره ببرید.حتما قبل از خرید تشک خوشخواب قیمت تشک خوشخواب را بررسی کنید.

نرخ رسمی ۲۹ ارز افزایشی شد

نرخ رسمی ۲۹ ارز افزایشی شد
2022-05-24T10:03:53+04:30
بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ ارز را منتشر کرد که بر اساس آن نرخ رسمی هفت ارز کاهش و ۲۹ ارز افزایش یافت؛ همچنین نرخ رسمی ۱۰ ارز ثابت ماند.

خودروی ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد

خودروی ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد
2022-05-23T14:10:36+04:30
قائم مقام ایران خودرو با شاره به تولید ۸۴۳۸۵ دستگاه خودرو، از حذف خودرو ناقص از فرآیند تولید در این گروه صنعتی خبر داد.

آیا راهی برای جلوگیری از قطعی درگاه پرداخت وجود دارد؟

آیا راهی برای جلوگیری از قطعی درگاه پرداخت وجود دارد؟
2022-05-23T14:10:35+04:30
آیا راهی برای جلوگیری از قطعی درگاه پرداخت وجود دارد؟ همراه ما باشید تا به شما بگوییم این موضوع از چه جهاتی اهمیت دارد و چطور می توان آن را رفع کرد.

خرید میلگرد از نزدیک‌ترین کارخانه به پروژه شما

خرید میلگرد از نزدیک‌ترین کارخانه به پروژه شما
2022-05-23T14:10:34+04:30
در این گزارش کمک خواهیم کرد تا با شناسایی نزدیک ترین کارخانه به محل پروژه، بیشترین سود را از پروژه‌هایتان داشته باشید.

قیمت سکه طرح جدید به ۱۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان کاهش یافت

قیمت سکه طرح جدید به ۱۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان کاهش یافت
2022-05-23T11:57:09+04:30
قیمت سکه طرح جدید در معاملات امروز بازار آزاد تهران به نرخ ۱۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان معامله می شود.

جزئیات تازه از افتتاح مجازی حساب ارزی بانک ملی ایران

 جزئیات تازه از افتتاح مجازی حساب ارزی بانک ملی ایران
2022-05-22T13:43:45+04:30
افتتاح حساب پس انداز ارزی بانک ملی ایران به صورت مجازی و در بستر «نشان بانک» طی ۵ مرحله و در کوتاهترین زمان ، ممکن است.

خودرو ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد/ ثبت رکورد تولید ۲۷۹۲ خودرو کامل سواری و تجاری در یک روز

 خودرو ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد/ ثبت رکورد تولید ۲۷۹۲ خودرو کامل سواری و تجاری در یک روز
2022-05-22T13:43:45+04:30
قائم مقام توسعه و تولید ایران خودرو، با اعلام افزایش ۶۵ درصدی تولید خودرو کامل سواری از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت ماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته با تو...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۳/۰۱|آخرین قیمت‌ها از بازار طلا و سکه

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۳/۰۱|آخرین قیمت‌ها از بازار طلا و سکه
2022-05-22T13:43:45+04:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۳۹۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴میلیون و ۵۳۰ هزار تومان است.

آرامش در بازار روغن نباتی/ تولید روغن نباتی از تقاضا پیشی گرفت

آرامش در بازار روغن نباتی/ تولید روغن نباتی از تقاضا پیشی گرفت
2022-05-22T11:50:35+04:30
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان روغن نباتی گفت: با افزایش تولید روغن نباتی، تولید این محصول از تقاضای بازار پیشی گرفته و آرامش در بازار روغن نباتی برقرار شد.

بهترین هتل‌های کاشان در میان خانه های تاریخی و سنتی

بهترین هتل‌های کاشان در میان خانه های تاریخی و سنتی
2022-05-22T11:37:12+04:30
اگر شما هم قصد سفر به کاشان را دارید و به دنبال بهترین هتل های کاشان هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

آیا قیمت پروفیل سبک به تنهایی ملاک درستی برای خرید هست؟

 آیا قیمت پروفیل سبک به تنهایی ملاک درستی برای خرید هست؟
2022-05-22T10:23:51+04:30
آیا قیمت پروفیل سبک به تنهایی ملاک درستی برای خرید هست؟ در پاسخ به این پرسش با قاطعیت می توان گفت خیر.

سرویس سفر و گردشگری اپلیکیشن «اوانو» راه‌اندازی شد

 سرویس سفر و گردشگری اپلیکیشن «اوانو» راه‌اندازی شد
2022-05-22T10:23:51+04:30
سرویس سفر و گردشگری اپلیکیشن «اوانو» راه اندازی شد و کاربران می‌توانند با مراجعه به این سرویس از خدماتی همچون «خرید بلیط» و «رزرو ه...

خرید آهن‌آلات در سایت آهن بورس چگونه است؟

 خرید آهن‌آلات در سایت آهن بورس چگونه است؟
2022-05-22T10:23:50+04:30
یکی از مهمترین صنایع در هر کشوری صنعت آهن و فولاد است، چرا که از اصلی‌ترین فلزات برای ایجاد زیرساخت‌ها آهن و محصولات فولادی هستند.

افتتاحیه‌ای از جنس روابط‌عمومی و سرمایه‌های اجتماعی

 افتتاحیه‌ای از جنس روابط‌عمومی و سرمایه‌های اجتماعی
2022-05-22T10:23:50+04:30
افتتاحیه هفته ملی روابط‌عمومی، به میزبانی هلدینگ ماهور و با حضور استادان، مدیران و کارشناسان حوزه روابط‌عمومی و ارتباطات در سالن‌ همایش‌های طهران برگزار شد.

انواع روش های ساخت کلید را از تهران کلید بیاموزید!

 انواع روش های ساخت کلید را از تهران کلید بیاموزید!
2022-05-22T10:23:50+04:30
کلید سازی شبانه روزی زمانی که شما نمی دانید کلید سازی کجاست...

نشست تخصصی اولین جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات برگزار شد

 نشست تخصصی اولین جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات برگزار شد
2022-05-22T10:23:49+04:30
نشست تخصصی تشریح محورهای برگزاری اولین جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات به همت مرکز تحقیق‌وتوسعه همراه اول و با همکاری سی‌امین کنفرانس بین‌المللی مهندسی ...

برنده قرعه کشی پژو ۲۰۶ بیمه رازی مشخص شد

 برنده قرعه کشی پژو ۲۰۶ بیمه رازی مشخص شد
2022-05-22T10:23:49+04:30
برندگان خوش شانس جشنواره بزرگ بیمه رازی شامل ۱۰۰ عدد تبلت و یک عدد پژو ۲۰۶ مشخص شدند.

انواع سبک دکوراسیون داخلی

 انواع سبک دکوراسیون داخلی
2022-05-22T10:23:49+04:30
افراد زیادی هستند که امروزه قصد دارند به بازسازی دکوراسیون داخلی منزل خود بپردازند...

معرفی ۴ بسته ویژه و استثنایی رومینگ همراه اول در امارات

 معرفی ۴ بسته ویژه و استثنایی رومینگ همراه اول در امارات
2022-05-22T10:23:49+04:30
همراه اول با طراحی چهار بسته جدید و ویژه رومینگ دیتا و مکالمه، نرخ ارتباط با کشور امارات را به میزان قابل توجهی کاهش داد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)