میرنیوز

تصویب صورت‌های مالی شرکت به پرداخت ملت درمجمع عمومی عادی سالیانه

تصویب صورت‌های مالی شرکت به پرداخت ملت درمجمع عمومی عادی سالیانه 2022-04-27T15:07:30+04:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، در مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام این شرکت که با نماد «پرداخت» در روز دوشنبه پنجم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ برگزار شد، پس از استماع گزارش سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ هیأت‌مدیره و حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورتهای مالی سال ۱۴۰۰ شرکت مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

داریوش روحی، معاون مالی و پشتیبانی هلدینگ «فناوران هوشمند بهسازان فردا» که به‌عنوان نماینده سهامدار ۸۷ درصدی شرکت به‌پرداخت ملت ریاست مجمع این شرکت را برعهده داشت، در این باره گفت: اکنون زمان مناسبی برای استفاده از نقدینگی به‌منظور سرمایه‌گذاری در برنامه‌های توسعه‌ای است. بنابراین با استفاده از ظرفیت‌های موجود در شرکت با توجه به بند ف تبصره ۲ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ که به موجب آن، دولت محترم به منظور تشویق سرمایه گذاری در شرکتهای پذیرفته شده در بورس و ترغیب آنها به عدم تقسیم بخش بیشتری از سود اکتسابی و استفاده از منابع حاصل برای افزایش سرمایه و در نتیجه توسعه بخش‌های تولیدی و ایجاد فرصت‌های جدید شغلی در سال ۱۴۰۱، مالیات درآمد آن بخش از سود تقسیم نشده شرکتهای مذکور که به حساب سرمایه انتقال می‌یابد مشمول نرخ صفر مالیاتی نموده است، توزیع سود سهمی به سهامداران به‌جای پرداخت سود نقدی را در دستور کار قرار دادیم. بر این اساس، معادل ۱۰ درصد سود قانونی معادل ۱۸۹ ریال به ازای هر سهم به‌صورت نقدی پرداخت و مابقی پس از افزایش سرمایه از طریق سهام به سهامداران اعطا خواهد شد.

شهریار خلیلی، مدیرعامل شرکت «به‌پرداخت ملت» نیز در این مجمع با اشاره به آغاز فعالیت این شرکت با مجوز بانک مرکزی از سال ۱۳۸۴ با هدف توسعه ابزارهای پرداخت الکترونیکی اظهار داشت: به‌پرداخت پس از پشت سر گذاشتن دهه نخست فعالیت خود در سال ۱۳۹۶ سهام خود را در بورس اوراق بهادار تهران مورد عرضه رسمی قرار داد.

همچنین وی افزود فعالیت‌های شرکت به‌پرداخت ملت در سه حوزه خدمات بانکی، خدمات پرداخت الکترونیکی و خدمات پروژه‌های ملی است.

مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت از خرید و توزیع ۶۰ هزار پایانه فروشگاهی جدید در سال ۱۴۰۰ خبر داد و همچنین گفت: درگاه‌های اینترنتی ما با افزایش ۲۰ هزار موردی به ۶۶ هزار درگاه رسیده و برنامه موبایلی سکه نیز با افزایش ۲.۵ میلیونی بالغ بر ۹.۱ میلیون مورد نصب شده است. همچنین طی سال ۱۴۰۰ در بخش تراکنش‌های اینترنتی با رشد ۳۰ درصدی و در بخش تراکنش‌های موبایلی با رشد ۵۶ درصدی مواجه بوده‌ایم.

وی خدمات به‌پرداخت در بخش پروژه‌های ملی را نیز شامل سامانه پرداخت اعتباری بهای سوخت، سامانه پیشخوان دولت، سامانه پیمایش نفت سفید و CNG، سامانه توزیع سبد کالا، ارائه خدمات پرداخت الکترونیکی از طریق Mpos و سامانه پرداخت الکترونیکی بهای سوخت عنوان کرد.

خلیلی خاطرنشان کرد: «این شرکت در سال ۱۴۰۰ ضمن حفظ جایگاه نخست خود در میان PSPهای ایران و خاورمیانه از نظر تعداد تراکنش، توانست با دو پله جایگاه جهانی خود را از رتبه سیزدهم به رتبه یازدهم شرکت‌های پرداخت الکترونیکی جهان ارتقا دهد.»

وی با مروری اجمالی بر فعالیت‌های به‌پرداخت ملت در حوزه مسئولیت اجتماعی و کسب نشان‌ها و تندیس‌های برتر در جشنواره‌های مختلف همچون جشنواره‌های ملی یکصد واحد مشتری‌مدار و برند محبوب ایرانی، ادامه داد: «ارائه راهکار اختصاصی برای مدیریت توزیع نفت سفید کشور و پرداخت الکترونیک بهای سوخت LPG، توسعه APIهای مبتنی بر کارت، ارائه‌های راهکارهای اختصاصی برای مشتریان خاص و بازاریابی بانک‌ها، توسعه سرویس‌های سوپراپلیکیشن سکه، توسعه سامانه پرداخت الکترونیک بهای سوخت و به‌روزرسانی سامانه سهمیه‌بندی سوخت،پیاده‌سازی استاندارد EMV (پروژه کهربا)، زیرساخت جامع کیف پول الکترونیکی، اصلاح یا نوسازی شبکه پایانه‌های فروشگاهی و کاهش هزینه در راستای مدیریت هزینه‌های عملیاتی از اهم اقدامات شرکت در سال گذشته بوده است.

به گفته مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت، برگزاری کمپین‌های تشویقی ویژه پذیرندگان و کمپین‌های توسعه سکه، پروژه توسعه کیوسک اصناف، پروژه توسعه فرایندهای سامانه صیاد، ارائه خدمات پرداخت درون‌برنامه‌ای، پروژه کد مالیاتی مؤدیان شاپرک و خدمات پرداخت الکترونیکی شهرداری‌ها نیز از دیگر اقدامات مهم این شرکت بوده است.

وی وضعیت سهم بازار «به‌پرداخت ملت» از نظر تعداد تراکنش را در بخش پایانه‌های موبایلی و اینترنتی صعودی خواند و گفت: در بخش پایانه‌های موبایلی با ۱۱ درصد رشد به رتبه دوم بازار ارتقا پیدا کرده و در بخش پایانه‌های اینترنتی نیز با ۱.۲ درصد رشد به جایگاه سوم بازار دست یافتیم.

خلیلی با بیان این‌که از لحاظ مبلغ تراکنش‌ها با بیش از ۱۹ درصد سهم، بالاترین جایگاه بازار را در اختیار داریم، افزود: به‌پرداخت همچنین بالاترین اثربخشی در حوزه کارتخوان‌های فروشگاهی از لحاظ تعداد تراکنش و پایانه فروش را در اسفندماه سال گذشته به ثبت رسانده است.

وی «به‌پرداخت ملت» را در حفظ برتری و فاصله با رقبا در شاخص سرانه تراکنش (تعداد تراکشن به ازای هر پایانه) به روایت آمارهای اعلام‌شده از سوی شاپرک موفق خواند و اضافه کرد: «در سال گذشته هر پایانه به‌پرداخت حدود ۱.۷ برابر پایانه‌های رقبا جذب تراکنش داشته است. از سوی دیگر، تعداد تراکنش‌های برنامه موبایلی سکه نیز در سال ۱۴۰۱ از رشد ۱۶۱ درصدی برخوردار شده است.

در ادامه این مجمع، مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت با مروری بر عملکرد مالی این شرکت، اظهار داشت: روند سود ناخالص شرکت طی سه سال گذشته صعودی بوده و رقم آن در سال گذشته به ۶.۶۴۶.۹۸۴ میلیون ریال رسیده است، سود ناخالص شرکت در سال ۱۴۰۰ نیز ۵.۶۷۰.۰۰۱ میلیون ریال بوده است، همچنین در این مدت از محل ارائه خدمات با رشد ۱۴ درصد تا ۳۰.۵۸۵.۹۲۶ میلیون ریال در آمد برای شرکت حاصل شده است.

وی مسیر حرکت این شرکت را در سال جاری از توسعه بازار و افزایش درآمد به کارآمدسازی منابع خواند و گفت: محور اصلی برنامه‌های امسال ما؛ توسعه سبد محصولات و خدمات، گسترش بازار، تثبیت جایگاه نخست تراکنشی، افزایش درآمدهای کارمزدی، ارائه خدمات نوین صنعت پرداخت و نوسازی شبکه است.

خلیلی این برنامه‌ها در بخش پروژه‌های بهبود شامل بازنگری مدل کسب‌وکار و ایجاد خطوط کسب‌وکاری جدید، توسعه کیف پول الکترونیک به فضای آفلاین، توسعه و ارائه روش‌های نوین پرداخت و برنامه تهاجمی و سختگیرانه داخلی به‌منظور کسب سهم حداکثری سهم بازار خواند و افزود: در بخش پروژه‌های فروشگاهی نیز توسعه بازار پایانه‌های فروشگاهی، نوسازی ناوگان پایانه‌های فروشگاهی، اختصاصی‌سازی سرویس و خرید توزیع پایانه‌های فروشگاهی، کیوسک خدمات‌رسان و دیگر اقلام حمایتی را دنبال خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت در پایان، پروژه‌های اینترنتی این شرکت در سال جاری را نیز دربرگیرنده افزایش تراکنش‌های «سکه»، افزایش سهم تراکنش‌های اینترنتی در سبد تراکنش‌های به‌پرداخت ملت، توسعه خدمات پرداخت یاری، پروژه پرداخت با کد QR و کیف پول الکترونیک و توسعه و راه‌اندازی خدمات جدید در نرم‌افزار موبایلی سکه برشمرد.

بنا بر این گزارش، انتخاب اعضای هیأت‌مدیره، انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ و انتخاب روزنامه «دنیای اقتصادی» به‌عنوان روزنامه کثیرالانتشار به‌منظور درج آگهی‌های شرکت از دیگر مصوبات این مجمع بود.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

جزئیات تازه از افتتاح مجازی حساب ارزی بانک ملی ایران

 جزئیات تازه از افتتاح مجازی حساب ارزی بانک ملی ایران
2022-05-22T13:43:45+04:30
افتتاح حساب پس انداز ارزی بانک ملی ایران به صورت مجازی و در بستر «نشان بانک» طی ۵ مرحله و در کوتاهترین زمان ، ممکن است.

خودرو ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد/ ثبت رکورد تولید ۲۷۹۲ خودرو کامل سواری و تجاری در یک روز

 خودرو ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد/ ثبت رکورد تولید ۲۷۹۲ خودرو کامل سواری و تجاری در یک روز
2022-05-22T13:43:45+04:30
قائم مقام توسعه و تولید ایران خودرو، با اعلام افزایش ۶۵ درصدی تولید خودرو کامل سواری از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت ماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته با تو...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۳/۰۱|آخرین قیمت‌ها از بازار طلا و سکه

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۳/۰۱|آخرین قیمت‌ها از بازار طلا و سکه
2022-05-22T13:43:45+04:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۳۹۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴میلیون و ۵۳۰ هزار تومان است.

آرامش در بازار روغن نباتی/ تولید روغن نباتی از تقاضا پیشی گرفت

آرامش در بازار روغن نباتی/ تولید روغن نباتی از تقاضا پیشی گرفت
2022-05-22T11:50:35+04:30
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان روغن نباتی گفت: با افزایش تولید روغن نباتی، تولید این محصول از تقاضای بازار پیشی گرفته و آرامش در بازار روغن نباتی برقرار شد.

بهترین هتل‌های کاشان در میان خانه های تاریخی و سنتی

بهترین هتل‌های کاشان در میان خانه های تاریخی و سنتی
2022-05-22T11:37:12+04:30
اگر شما هم قصد سفر به کاشان را دارید و به دنبال بهترین هتل های کاشان هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

آیا قیمت پروفیل سبک به تنهایی ملاک درستی برای خرید هست؟

 آیا قیمت پروفیل سبک به تنهایی ملاک درستی برای خرید هست؟
2022-05-22T10:23:51+04:30
آیا قیمت پروفیل سبک به تنهایی ملاک درستی برای خرید هست؟ در پاسخ به این پرسش با قاطعیت می توان گفت خیر.

سرویس سفر و گردشگری اپلیکیشن «اوانو» راه‌اندازی شد

 سرویس سفر و گردشگری اپلیکیشن «اوانو» راه‌اندازی شد
2022-05-22T10:23:51+04:30
سرویس سفر و گردشگری اپلیکیشن «اوانو» راه اندازی شد و کاربران می‌توانند با مراجعه به این سرویس از خدماتی همچون «خرید بلیط» و «رزرو ه...

خرید آهن‌آلات در سایت آهن بورس چگونه است؟

 خرید آهن‌آلات در سایت آهن بورس چگونه است؟
2022-05-22T10:23:50+04:30
یکی از مهمترین صنایع در هر کشوری صنعت آهن و فولاد است، چرا که از اصلی‌ترین فلزات برای ایجاد زیرساخت‌ها آهن و محصولات فولادی هستند.

افتتاحیه‌ای از جنس روابط‌عمومی و سرمایه‌های اجتماعی

 افتتاحیه‌ای از جنس روابط‌عمومی و سرمایه‌های اجتماعی
2022-05-22T10:23:50+04:30
افتتاحیه هفته ملی روابط‌عمومی، به میزبانی هلدینگ ماهور و با حضور استادان، مدیران و کارشناسان حوزه روابط‌عمومی و ارتباطات در سالن‌ همایش‌های طهران برگزار شد.

انواع روش های ساخت کلید را از تهران کلید بیاموزید!

 انواع روش های ساخت کلید را از تهران کلید بیاموزید!
2022-05-22T10:23:50+04:30
کلید سازی شبانه روزی زمانی که شما نمی دانید کلید سازی کجاست...

نشست تخصصی اولین جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات برگزار شد

 نشست تخصصی اولین جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات برگزار شد
2022-05-22T10:23:49+04:30
نشست تخصصی تشریح محورهای برگزاری اولین جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات به همت مرکز تحقیق‌وتوسعه همراه اول و با همکاری سی‌امین کنفرانس بین‌المللی مهندسی ...

برنده قرعه کشی پژو ۲۰۶ بیمه رازی مشخص شد

 برنده قرعه کشی پژو ۲۰۶ بیمه رازی مشخص شد
2022-05-22T10:23:49+04:30
برندگان خوش شانس جشنواره بزرگ بیمه رازی شامل ۱۰۰ عدد تبلت و یک عدد پژو ۲۰۶ مشخص شدند.

انواع سبک دکوراسیون داخلی

 انواع سبک دکوراسیون داخلی
2022-05-22T10:23:49+04:30
افراد زیادی هستند که امروزه قصد دارند به بازسازی دکوراسیون داخلی منزل خود بپردازند...

معرفی ۴ بسته ویژه و استثنایی رومینگ همراه اول در امارات

 معرفی ۴ بسته ویژه و استثنایی رومینگ همراه اول در امارات
2022-05-22T10:23:49+04:30
همراه اول با طراحی چهار بسته جدید و ویژه رومینگ دیتا و مکالمه، نرخ ارتباط با کشور امارات را به میزان قابل توجهی کاهش داد.

از یک وکیل دیوان عدالت اداری باید چه انتظاراتی داشته باشیم؟

 از یک وکیل دیوان عدالت اداری باید چه انتظاراتی داشته باشیم؟
2022-05-22T10:23:48+04:30
دیوان عدالت اداری یکی از مراکز قضایی است که تحت نظارت قوه قضائیه فعالیت می کند...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۲/۳۱

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۲/۳۱
2022-05-22T10:23:47+04:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲۵ درصد افزایش به ۱۸۴۶ دلار و ۵۰ سنت رسید.

تولید سورن پلاس دوگانه سوز در ایران خودرو تبریز

 تولید سورن پلاس دوگانه سوز در ایران خودرو تبریز
2022-05-22T10:23:47+04:30
مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز گفت: از ابتدای امسال تا دهه سوم اردیبهشت‌ماه، با همت و تلاش بی وقفه کارکنان، با رشد صد درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بی...

خرید مازاد عرضه آهن اسفنجی به صورت غیربهین‌یاب مقدور شد

 خرید مازاد عرضه آهن اسفنجی به صورت غیربهین‌یاب مقدور شد
2022-05-22T10:23:46+04:30
بورس کالا در خصوص شرایط خرید آهن اسفنجی اعلام کرد: خرید از مازاد عرضه این محصول تا اطلاع ثانوی به صورت غیربهین‌یاب مقدور است.

تدابیر میهن برای حمایت از دامداران و مصرف کنندگان

 تدابیر میهن برای حمایت از دامداران و مصرف کنندگان
2022-05-22T10:23:46+04:30
تدابیر میهن برای حمایت از دامداران و مصرف کنندگان را ببینید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۲/۳۱|سکه امروز چند شد؟

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۲/۳۱|سکه امروز چند شد؟
2022-05-22T10:23:46+04:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۳۷۶ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴میلیون و ۳۲۰ هزار تومان است.

«به‌پرداخت ملت» گواهینامه «سیستم مدیریت امنیت اطلاعات» دریافت کرد

«به‌پرداخت ملت» گواهینامه «سیستم مدیریت امنیت اطلاعات» دریافت کرد
2022-05-21T13:24:03+04:30
شرکت به پرداخت ملت برای دومین دوره سه ساله گواهینامه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) را دریافت کرد.

اختصاص ۳۵ هزار خودرو ظرفیت فروش برای اجرای طرح حمایت از خانواده

اختصاص ۳۵ هزار خودرو ظرفیت فروش برای اجرای طرح حمایت از خانواده
2022-05-21T12:57:22+04:30
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: هیچ محدودیتی در اجرای طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ندارد.

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی در سال ۱۴۰۱

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی در سال ۱۴۰۱
2022-05-21T12:57:21+04:30
در ادامه به بررسی انواع تعرفه‌های ارسال پیامک تبلیغاتی از پنل اس ام اس خواهیم پرداخت.

همه چیز در مورد ویژگی‌های آهن

همه چیز در مورد ویژگی‌های آهن
2022-05-21T12:43:58+04:30
در این مقاله همراه ما باشید تا با ویژگی‌های آهن بیشتر آشنا شوید.

پمپ بشکه کش و پمپ دیافراگمی پرکاربردترین پمپ های صنعتی

پمپ بشکه کش و پمپ دیافراگمی پرکاربردترین پمپ های صنعتی
2022-05-21T10:30:45+04:30
مجموعه صنعت پلاس به معرفی کامل این پمپ ها و مدل های مختلف آن ها پرداخته است که در ادامه این مقاله به آشنایی با این پمپ ها می پردازیم.

تمجید معاون دادستان کل کشور از توقف تولید خودروهای ناقص در ایران خودرو

 تمجید معاون دادستان کل کشور از توقف تولید خودروهای ناقص در ایران خودرو
2022-05-20T16:43:56+04:30
معاون دادستان کل کشور، ضمن تقدیر از گروه صنعتی ایران‌خودرو در افزایش تولید خودروی کامل و عرضه به بازار محصولات، از میثاق‌نامه مدیران ارشد این گروه صنعتی برا...

توسعه آتی ذوب آهن اصفهان منوط به مالکیت معدن سنگ آهن است

 توسعه آتی ذوب آهن اصفهان منوط به مالکیت معدن سنگ آهن است
2022-05-20T16:43:55+04:30
ذوب آهن اصفهان به عنوان اولین تولید کننده فولاد ایران با هدف تبادل اطلاعات و ارائه دستاوردها در نهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن و صنایع معدنی، فرآوری و تجهیز...

قیمت میلگرد ساختمانی امروز را از کجا پیدا کنیم؟

 قیمت میلگرد ساختمانی امروز را از کجا پیدا کنیم؟
2022-05-20T11:37:14+04:30
میلگرد از آن مقاطع فولادی مهم است که در ساخت‌وساز اهمیت زیادی دارد.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۲/۲۹|ثبات نسبی در بازار طلا و سکه

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۲/۲۹|ثبات نسبی در بازار طلا و سکه
2022-05-20T11:37:13+04:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۳۵۳ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۲/۳۰

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۲/۳۰
2022-05-20T11:37:13+04:30
قیمت هر اونس طلا در معاملات امروز با ۰.۱۲ درصد کاهش به ۱۸۳۹ دلار و ۵۶ سنت رسید.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)