میرنیوز

آشنایی با موسسه حقوقی دادنیک

آشنایی با موسسه حقوقی دادنیک 2022-04-26T11:47:36+04:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، عموماً تا زمانی که پرونده جاری در دادگاه یا دادسرا نداشته باشیم، دغدغه‌ای برای انتخاب وکیل برای ما وجود ندارد. به محض اینکه به مشکل حقوقی یا کیفری بر می‌خوریم به دنبال شخص متخصص برای حل پرونده خود می‌گردیم. در این شرایط ممکن است یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های ما انتخاب وکیل مناسب باشد. عموماً یکی دیگر از چالش‌های اصلی ما این است که به دفتر وکالت یا مؤسسه حقوقی باید مراجعه کنیم.

پس لازم است مختصری درباره تفاوت مؤسسه حقوقی و دفتر وکالت توضیح دهیم. مؤسسات حقوقی باید در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت رسمی برسند. بنیانگذار این مؤسسات باید حتماً دو وکیل پایه یک دادگستری باشند. معمولاً خدمات مختلفی در مؤسسات حقوقی ارائه می‌شود. برای مثال شما می‌توانید برای انواع پرونده‌های کیفری و یا حقوقی خود به مؤسسه حقوقی مراجعه کنید. اما زمانی که یک وکیل پایه یک دادگستری در دفتر خود فعالیت کند و موردی در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت رسمی نرسد به معنی فعالیت در دفتر وکالت است.

با توجه به تعدد وکلا، مراجعه به مؤسسات حقوقی از جهتی بهتر از دفتر وکالت است. چرا که با توجه به پیچیدگی پرونده شما ممکن است وکلای مختلفی از مؤسسه، پرونده را بررسی کنند تا نتیجه بهتری برای حل پرونده شما حاصل شود.

مؤسسه حقوقی دادنیک

یکی از مؤسسات حقوقی فعال در زمینه امور حقوقی ایرانیان داخل و خارج از کشور، مؤسسه حقوقی دادنیک است. مؤسسه دادنیک متشکل از کارشناسان حقوقی (فارغ التحصیل رشته حقوق) و وکلای پایه یک دادگستری است. هر کدام از وکلای فعال در این مؤسسه در زمینه‌های تخصصی خود فعالیت می‌کنند.

یکی از زمینه‌های تخصصی فعالیت وکلای این مؤسسه امور حقوقی ایرانیان خارج از کشور می‌باشد. ایرانیانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند چالش‌های زیادی برای حل مشکلات حقوقی خود دارند که با توجه به مسافت‌های طولانی و پاندمی ویروس کرونا، رفت و آمد به کشور ایران سخت‌تر از قبل شده است. پس این عزیزان نیاز به وکیلی در ایران برای رسیدگی به انواع امور حقوقی و اداره خود دارند.

وکلای مؤسسه حقوقی دادنیک می‌توانند به انواع امور حقوقی و اداری ایرانیان مقیم کشورها دیگر رسیدگی کنند. خدمات قابل ارائه به ایرانیان خارج کشور توسط این مؤسسه شامل انواع امور وکالتنامه‌ای، امور مربوط به انحصار وراثت (تقسیم ترکه، تحریر ترکه، مهر و موم ترکه، دریافت گواهی انحصار وراثت) امور دانشگاهی (دریافت مدرک تحصیلی، تشکیل پرونده تحصیلی) امور بانکی (افتتاح حساب، برداشت از حساب و …) امور حقوقی خانواده (مانند نفقه، حضانت فرزند و …) و انواع امور حقوقی و اداری دیگر می‌شود.

آشنایی با موسسه حقوقی دادنیک

فرقی نمی‌کند شما داخل یا خارج از کشور زندگی کنید، وکلای دادنیک می‌توانند از صفر تا صد پرونده انحصار وراثت شما را بدون نیاز به حضور وراث انجام دهند. هر پرونده‌ای که در زمینه امور حقوقی خانواده داشته باشید توسط وکلای دادنیک قابل انجام است. در صورتی که نیاز به وکیل پایه یک دادگستری در ایران دارید تا به پرونده‌ها و امور ملکی شما رسیدگی کند، می‌توانید با وکلای این مجموعه در ارتباط باشید. هر یک از امور پیونده ملکی شما مانند خرید و فروش ملکف رهن و اجاره، تقسیم ملک، امور حقوقی مربوط ساخت و ساز ملک قدیمی شما در ایران و … توسط وکلای دادنیک قابل انجام است.

با توجه به تجربه‌ای که وکلای این مؤسسه حقوقی در طول مدت فعالیت خود کسب کرده‌اند، می‌توانند از صفر تا صد امور مربوط به ثبت وکالت از خارج از کشور تا دریافت وکالت و انجام بیشتر امور بدون حضور موکل در ایران را انجام دهند. تمام ارتباط و اموری که از ابتدا تا انتهای پرونده بین وکیل و موکل قابل انجام است به صورت کامل آنلاین انجام می‌شود.

آشنایی با موسسه حقوقی دادنیک

در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره برای انجام انواع امور حقوقی و کنسولی دارید، می‌توانید از طریق واتساپ موجود در سایت این مؤسسه با کارشناسان حقوقی دادنیک در ارتباط باشید و مشاوره حقوقی رایگان برای حق مشکل خود دریافت کنید. اگر قرار باشد پرونده حقوقی شما توسط وکلای این مجموعه انجام شود، باید بدانید که در طول پروسه پرونده یک پشتیبان اختصاصی خواهید داشته که می‌توانید به صورت هفتگی گزارشی از جزئیات اداری پرونده خود دریافت کنید.

مراحل انجام کار توسط مؤسسه دادنیک

علاوه بر امور حقوقی ایرانیان خارج از کشور، این مؤسسه انواع خدمات حقوقی را به ایرانیان داخل کشور هم ارائه می‌دهد که می‌توانید از طیق تماس تلفنی یا واتساپ با کارشناسان در ارتباط باشید. کارشناسان این مؤسسه به صورت رایگان به شما مشاوره می‌دهند و در صورت نیاز جلسه‌ای به صورت حضوری یا آنلاین (بسته به خواسته شما) با یکی از وکلای متخصص مؤسسه تنظیم می‌کنند. در این جلسه می‌توانید همه سوالات مربوط به پرونده را با این وکلا در میان بگذارید تا به سوالات شما پاسخ داده شده و راهکار مناسب با شرایط پرونده به شما داده شود. در صورتی که قصد وکالت دادن به یکی از وکلای این مجموعه را داشته باشید یک قرارداد وکالت در سامانه ثنا (متعلق به قوه قضائیه) برای شما تنظیم شده و در صورت تائید شما ثبت می‌شود. همان‌طور که توضیح دادیم در طول روند پرونده خود می‌توانید سوالات مربوط به پرونده را با پشتیبان خود در میان بگذارید و گزارشی از پرونده دریافت کنید.

راه‌های ارتباطی با مؤسسه حقوقی دادنیک:

آدرس وبسایت: ‌

https://dadnik.com/

شماره تماس:

۰۲۱۹۱۰۱۸۶۱۸

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

قیمت سکه طرح جدید ۱۴ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان شد

قیمت سکه طرح جدید ۱۴ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان شد
2022-05-29T12:17:14+04:30
قیمت سکه طرح جدید در معاملات امروز یکشنبه ۸ خرداد بازار آزاد تهران به ۱۴ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان رسید.

دستگاه بسته‌بندی قند و شکلات پیروز پک

دستگاه بسته‌بندی قند و شکلات پیروز پک
2022-05-29T10:03:55+04:30
در این مطلب به بررسی دستگاه های بسته بندی قند حبه و شکلات این شرکت پرداخته‌ایم.

تحول دیجیتال در حمل‌ونقل خودرویی

تحول دیجیتال در حمل‌ونقل خودرویی
2022-05-29T10:03:54+04:30
شرکت دلفین با ارائه سه راهکار دیجیتالی کنترل رفتار راننده از راه دور، مدیریت سوخت مصرفی و نگهداری و تعمیرات پیش‌بینی شده توانست جایزه‌ برترین طرح در حفظ هوای...

هتل‌های ارزان قیمت تبریز

هتل‌های ارزان قیمت تبریز
2022-05-29T09:50:43+04:30
اگر شما هم می خواهید برای سفر به تبریز برنامه ریزی کنید و در جستجوی هتل های ارزان قیمت تبریز هستید با ما همراه باشید.

معرفی بهترین پیست‌های اسکی در تهران و اطراف تهران

معرفی بهترین پیست‌های اسکی در تهران و اطراف تهران
2022-05-29T09:50:42+04:30
در این گزارش با بهترین پیست های اسکی تهران و اطراف تهران بیشتر آشنا می شویم و به شما خواهیم گفت هریک از آن‌ها چه ویژگی‌ها و امکاناتی دارند.

بررسی ابزارهای تحلیل داده در شبکه‌های اجتماعی

بررسی ابزارهای تحلیل داده در شبکه‌های اجتماعی
2022-05-29T09:50:41+04:30
در این مطلب قصد داریم ابتدا ۳ ابزار خارجی مربوط به رصد فضای مجازی و نهایتا سامانه پایش و رصد اخبار و شبکه‌های اجتماعی لایف‌وب را که یک محصول ایرانی است، معرف...

۷ هتل معروف نزدیک تکسیم

۷ هتل معروف نزدیک تکسیم
2022-05-29T09:50:40+04:30
در ادامه با ۵ هتل معروف نزدیک تکسیم آشنا می شوید که دسترسی شما را بخش تاریخی استانبول، خیابان استقلال و اسکله بسیار آسان می‎کند.

اعلام همکاری گروه پاکشوما با برند جهانی کنوود

اعلام همکاری گروه پاکشوما با برند جهانی کنوود
2022-05-28T12:50:35+04:30
همکاری گروه پاکشوما و برند کنوود در تولید و عرضه محصولات خانگی آغاز شد.

قیمت سکه ۷ خرداد ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه ۷ خرداد ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسید
2022-05-28T11:17:11+04:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ در بازار آزاد تهران به ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسید.

تعمیر یخچال در مشهد با سامان سرویس

تعمیر یخچال در مشهد با سامان سرویس
2022-05-28T10:37:11+04:30
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای تعمیر یخچال خود و انتخاب مرکز تعمیرات لوازم خانگی دچار تردید شده باشد. با ما همراه باشید تا به شما بگوییم در چه مواردی...

۵ مهارت نرم ضروری برای موفقیت شغلی

۵ مهارت نرم ضروری برای موفقیت شغلی
2022-05-28T10:37:10+04:30
مهارت‌های نرم بیشتر حول محور شخصیت قرار دارند و از طریق تجربه بدست می‌آیند، در ادامه با ما همراه باشید تا انواع مهارت‌های نرم را به شما توضیح دهیم.

نرخ رسمی ۲۶ ارز افزایشی شد

نرخ رسمی ۲۶ ارز افزایشی شد
2022-05-28T08:50:29+04:30
بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز منتشر کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۹ ارز کاهش و ۲۶ ارز افزایش یافت؛ همچنین نرخ رسمی ۱۱ ارز ثابت ماند.

پرداخت تسهیلات وحمایت بانک قرض الحسنه رسالت ازشرکت های دانش بنیان

پرداخت تسهیلات وحمایت بانک قرض الحسنه رسالت ازشرکت های دانش بنیان
2022-05-25T15:30:33+04:30
بانک قرض الحسنه رسالت در قالب تفاهم نامه با صندوق نوآوری و شکوفایی و با پرداخت تسهیلات از شرکت های دانش بنیان حمایت می کند.

قیمت سکه طرح جدید ۴ خرداد ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه طرح جدید ۴ خرداد ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان رسید
2022-05-25T14:37:17+04:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ در بازار آزاد تهران به ۱۴ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان رسید.

نرخ رسمی ۲۲ ارز افزایشی شد

نرخ رسمی ۲۲ ارز افزایشی شد
2022-05-25T10:43:54+04:30
بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ ارز را منتشر کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۱۳ ارز کاهش و ۲۲ ارز افزایش یافت؛ همچنین نرخ رسمی ۱۱ ارز ثابت ماند.

آیا می‌دانید در صورت گم‌ کردن وسایل خود در مترو چه کنید؟

آیا می‌دانید در صورت گم‌ کردن وسایل خود در مترو چه کنید؟
2022-05-25T09:37:16+04:30
اگر وسیله خود را در مترو گم کردید به مدت یک هفته فرصت دارید تا به انتظامات ایستگاه مراجعه کنید و آن را تحویل بگیرید.

کیفیت خودروهای داخلی در حال ارتقاء است

کیفیت خودروهای داخلی در حال ارتقاء است
2022-05-24T16:17:15+04:30
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: خودروسازان داخلی تلاش های زیادی کردند و چندسالی است که وارد حوزه طراحی و تولید پلتفرم های جدید شدند و کیفیت خودروهای داخلی ه...

راهنمای خرید انگشتر طلا خاص با قیمت مناسب

راهنمای خرید انگشتر طلا خاص با قیمت مناسب
2022-05-24T16:17:14+04:30
در این گزارش انواع مدل های انگشتر را به شما معرفی خواهیم کرد.

چرا در فروردین، خودرو کم تولید شد؟

چرا در فروردین، خودرو کم تولید شد؟
2022-05-24T12:30:35+04:30
در فروردین ماه سال جاری خودروسازان طبق دستور دولت، اقدام به تکمیل و تجاری‌سازی محصولات ناقص انباشت شده در پارکینگ های خود کرده اند که همین مساله منجر به کاه...

قیمت سکه طرح جدید ۳ خرداد ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه طرح جدید ۳ خرداد ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید
2022-05-24T12:30:34+04:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ در بازار آزاد تهران به ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.

مجلس شورای اسلامی در حوزه قانون‌گذاری، یاری‌گر صنعت فولاد است

مجلس شورای اسلامی در حوزه قانون‌گذاری، یاری‌گر صنعت فولاد است
2022-05-24T11:50:31+04:30
قالیباف با بیان این که ذوب آهن اصفهان کمترین بهره مندی از یارانه انرژی و مصرف گاز طبیعی را دارد،عنوان کرد: مجلس شورای اسلامی در جهت تسهیل امور پیش روی صنعت ف...

گزارش عملکرد اسنپ در سال ۱۴۰۰ رونمایی شد

گزارش عملکرد اسنپ در سال ۱۴۰۰ رونمایی شد
2022-05-24T11:50:31+04:30
با حضور بنیانگذاران آلمانی گروه اسنپ از گزارش عملکرد این شرکت در سال ۱۴۰۰ رونمایی شد.

راهنمای خرید تشک طبی از تشک خوشخواب

راهنمای خرید تشک طبی از تشک خوشخواب
2022-05-24T11:50:30+04:30
در ادامه برخی از موارد کاربردی ذکر شده که می توانید از آنها بهره ببرید.حتما قبل از خرید تشک خوشخواب قیمت تشک خوشخواب را بررسی کنید.

نرخ رسمی ۲۹ ارز افزایشی شد

نرخ رسمی ۲۹ ارز افزایشی شد
2022-05-24T10:03:53+04:30
بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ ارز را منتشر کرد که بر اساس آن نرخ رسمی هفت ارز کاهش و ۲۹ ارز افزایش یافت؛ همچنین نرخ رسمی ۱۰ ارز ثابت ماند.

خودروی ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد

خودروی ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد
2022-05-23T14:10:36+04:30
قائم مقام ایران خودرو با شاره به تولید ۸۴۳۸۵ دستگاه خودرو، از حذف خودرو ناقص از فرآیند تولید در این گروه صنعتی خبر داد.

آیا راهی برای جلوگیری از قطعی درگاه پرداخت وجود دارد؟

آیا راهی برای جلوگیری از قطعی درگاه پرداخت وجود دارد؟
2022-05-23T14:10:35+04:30
آیا راهی برای جلوگیری از قطعی درگاه پرداخت وجود دارد؟ همراه ما باشید تا به شما بگوییم این موضوع از چه جهاتی اهمیت دارد و چطور می توان آن را رفع کرد.

خرید میلگرد از نزدیک‌ترین کارخانه به پروژه شما

خرید میلگرد از نزدیک‌ترین کارخانه به پروژه شما
2022-05-23T14:10:34+04:30
در این گزارش کمک خواهیم کرد تا با شناسایی نزدیک ترین کارخانه به محل پروژه، بیشترین سود را از پروژه‌هایتان داشته باشید.

قیمت سکه طرح جدید به ۱۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان کاهش یافت

قیمت سکه طرح جدید به ۱۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان کاهش یافت
2022-05-23T11:57:09+04:30
قیمت سکه طرح جدید در معاملات امروز بازار آزاد تهران به نرخ ۱۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان معامله می شود.

جزئیات تازه از افتتاح مجازی حساب ارزی بانک ملی ایران

 جزئیات تازه از افتتاح مجازی حساب ارزی بانک ملی ایران
2022-05-22T13:43:45+04:30
افتتاح حساب پس انداز ارزی بانک ملی ایران به صورت مجازی و در بستر «نشان بانک» طی ۵ مرحله و در کوتاهترین زمان ، ممکن است.

خودرو ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد/ ثبت رکورد تولید ۲۷۹۲ خودرو کامل سواری و تجاری در یک روز

 خودرو ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد/ ثبت رکورد تولید ۲۷۹۲ خودرو کامل سواری و تجاری در یک روز
2022-05-22T13:43:45+04:30
قائم مقام توسعه و تولید ایران خودرو، با اعلام افزایش ۶۵ درصدی تولید خودرو کامل سواری از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت ماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته با تو...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)