میرنیوز

آموزش زبان انگلیسی در کوتاه‌ترین زمان

آموزش زبان انگلیسی در کوتاه‌ترین زمان 2022-04-25T12:34:13+04:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، امروزه اهمیت یادگیری و آموزش زبان انگلیسی بر هیچکس پوشیده نیست. به دلایل مختلف اغلب افراد نیاز دارند تسلط قابل قبولی به زبان انگلیسی داشته باشند تا در فعالیت‌های مختلف خود (از جمله شغلی و آموزشی) رشد کنند. اما برای آموزش دادن زبان انگلیسی به کودکان باید به چه نکاتی توجه کرد؟

اهمیت کلاس زبان برای کودکان

یکی از موضوعات بسیار مهمی که می‌توان در مورد کلاس زبان برای کودکان مطرح کرد این است که ذهن کودکان، آمادگی بیشتری برای یادگیری دارد. به اعتقاد اغلب کارشناسان، بهترین زمان برای یادگیری زبان دوم، کودکی است. چرا که ذهن کودک آماده دریافت و به یادسپاری اطلاعات بسیار زیادی است. البته باید روش‌هایی که برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان در نظر گرفته می‌شوند، جذاب و همراه با بازی و سرگرمی باشند. در این صورت او علاقه‎مند به یادگیری خواهد شد. مسلماً روش‌های آموزش زبان انگلیسی به صورت سنتی، نمی‌توانند جذابیت‌های لازم را برای کودکان ایجاد کنند.

اگر یک کودک علاوه بر زبان مادری خود، بتواند زبان دیگری را یاد بگیرد، به بهبود وضعیت تحصیلی و درسی او خواهد انجامید. به خاطر اینکه آموزش زبان انگلیسی تأثیر بسیار زیادی بر نوع یادگیری‌های او خواهد گذاشت. چرا که یادگیری زبان دوم و به طور مشخص آموزش زبان انگلیسی باعث رشد مغز، بهبود تمرکز و افزایش فعالیت‌های مغزی او می‌شود. از این رو اغلب کسانی که به جز زبان مادری، به زبان دیگری نیز تسلط دارند، ذهن خلاق‌تر داشته و بهتر می‌توانند مسائل مختلف را حل کنند. چرا که ذهن آن‌ها توانسته الگوهای ارتباطی بیشتری را یاد بگیرد.

کلاس زبان برای کودکان

چرا باید زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟

زبان انگلیسی یک زبان بین‌المللی و جهان‌شمول است و کاربردهای بسیار زیادی دارد. ما اگر بخواهیم مهارت‌های زیادی را یاد بگیریم، نیازمند مطالعه کتاب‌های انگلیسی یا مشاهده آموزش‌هایی به این زمان هستیم. چرا که معمولاً منابع و آموزش‌های زبان انگلیسی در موضوعات مختلف، به صورت رایگان و جامع وجود دارند. برای مثال اگر شما قصد یادگیری هر مهارتی را داشته باشید، می‌توانید آن را در گوگل به انگلیسی جستجو کنید. اولین پیشنهاد گوگل، فیلم‌های آموزشی یوتیوب است. اگر به زبان انگلیسی تسلط نسبی داشته باشید، می‌توانید با استفاده از همان ویدئوی آموزشی یوتیوب، مهارت مورد نظر را یاد بگیرید!

اغلب سازمان‌ها، شرکت‌ها و مؤسسات نیز به اهمیت زبان انگلیسی پی برده‌اند و برای ارتقای کسب‌وکار خود، نیاز به افرادی دارند که به این زبان مسلط باشند. از این رو اگر بتوانید زبان انگلیسی خود را تقویت کنید، احتمال بسیار زیادی وجود دارد که در شرکت‌های بزرگ و معتبر، به عناوین مختلف استخدام شوید. شرکت‌های تجاری و بازرگانی برای ارتباطات اقتصادی خود، نیاز به افرادی دارند که تسلط نسبی به زبان انگلیسی داشته باشند. چرا که معاملات و مبادلات آن‌ها، عمدتاً به زبان انگلیسی است.

در حوزه‌های علمی، آموزشی و تحصیلات تکمیلی هم، نیاز به آموزش زبان انگلیسی کاملاً مشخص است. در همه کشورهای دنیا، سمینارهای علمی به زبان انگلیسی برگزار می‌شوند و شما اگر بخواهید به صورت آکادمیک رتبه علمی خود را افزایش دهید، باید زبان انگلیسی خود را تقویت کنید. مقالات علمی در همه کشورهای دنیا عمدتاً به صورت انگلیسی چاپ و منتشر می‌شوند و فعالیت‌های دانشگاهی بین‌المللی به زبان انگلیسی صورت می‌پذیرند.

تفاوت روش‌های آموزش زبان انگلیسی به کودکان و بزرگسالان

مسلماً روش‌های آموزش زبان انگلیسی به کودکان باید با بزرگ‌سالان فرق داشته باشند. اساسی‌ترین موضوع در آموزش زبان انگلیسی به کودکان این است که باید به گونه‌ای باشد که آن‌ها را ترغیب به یادگیری بیشتر کند. یعنی متون انگلیسی باید با تفریح، بازی و فعالیت‌های لذت‌بخش و سرگرم‌کننده همراه باشند. اگر آموزش زبان انگلیسی به صورت خشک و سنتی باشد، مسلماً تأثیر مثبتی نخواهد داشت. از آنجا که کودکان برای یادگیری زبان انگلیسی وقت زیادی دارند، هیچ اجبار و عجله‌ای نباید در یادگیری آن‌ها وجود داشته باشد. فرآیند آموزش زبان انگلیسی، باید به صورت پیوسته و اصولی طی شود. یعنی باید کودکان، پله به پله و به صورت مرحله به مرحله، مهارت‌های یادگیری زبان دوم را بگذرانند. استفاده از اشکال، تصاویر و وسایل قابل لمس، می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در آموزش زبان انگلیسی به کودکان داشته باشند.

یکی از نکات مهمی که می‌تواند به کودکان در آموزش زبان انگلیسی کمک کند، مشوق‌هایی است که از طرف مدرسین، معلمین یا پدر و مادر، برای او در نظر گرفته می‌شوند. اگر آموزش زبان انگلیسی همراه با مشوق‌های های جذاب باشد، کودکان علاقه بیشتری به یادگیری خواهند داشت. پس سعی کنید که حتماً در آموزش زبان انگلیسی به کودکان، از بازی، موسیقی، سرگرمی و هر آنچه که برای او جذاب و لذت‌بخش است نیز، استفاده کنید.

مزایای یادگیری زبان دوم

بدون شک یادگیری یک زبان دوم می‌تواند باعث ارتقای مهارت‌های بیشتر فرد و رشد تفکر خلاقانه در او شود. از این رو توصیه می‌کنیم که حتماً برنامه‌ای را برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان خود داشته باشید تا آن‌ها بتوانند در زمان مناسبی (که قاعدتاً باید در ابتدای ۱۸ سالگی باشد) زبان انگلیسی را به طور کامل یاد گرفته باشند. متأسفانه در آموزش‌های مدرسه، با اینکه چیزی حدود ۶ سال زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان یاد داده می‌شود، دانش‌آموزان در پایان دوره تحصیلات دبیرستان، تسلط کافی بر زبان انگلیسی ندارند. این واقعیت را حتی در دانشجویان نیز می‌بینیم.

کودکان عاشق یادگیری چیزهای جدید هستند و چه بهتر است که مسیر یادگیری آن‌ها را به سمت چیزهایی ببریم که در آینده برایشان بسیار مفید خواهند بود. مسائلی مانند آموزش زبان انگلیسی، ورزش، موسیقی و یک مهارت فنی، می‌توانند از اصلی‌ترین گزینه‌هایی باشند که به کودکان یاد بدهیم.

تعیین سطح زبان انگلیسی

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که باید در ابتدای یادگیری زبان مورد توجه قرار بگیرد، تعیین سطح زبان انگلیسی است. مسلماً افراد به دلایل مختلف، در سطوح متفاوتی از دانش زبان انگلیسی قرار دارند. از این رو حتماً لازم است که قبل از آغاز فرایند یادگیری، سطح زبان افراد تعیین شود تا آن‌ها متناسب با سطحی که دارند، زبان انگلیسی را یاد بگیرند. در این صورت از اتلاف وقت آن‌ها جلوگیری می‌شود و متناسب با دانش و مهارت‌هایشان، زبان انگلیسی را فرا می‌گیرند.

تعیین سطح زبان

سفیر گفتمان اولین مؤسسه در سطح کشور در زمینه آموزش زبان انگلیسی و فرانسه

اگر می‌خواهید فرصت طلایی یادگیری کودکان خود را از دست ندهید و با استفاده از روش‌های مدرن آموزشی، مقدمات یادگیری یک زبان دوم را برای آنان فراهم آورید، بهتر است که به مراکز معتبر آموزش زبان انگلیسی مراجعه کنید. یکی از بهترین مراکز در سطح کشور، سفیر گفتمان است. سفیر گفتمان، در حال حاضر بزرگ‌ترین و معتبرترین مؤسسه آموزش زبان‌های انگلیسی و فرانسه در ایران است. ما در مرکز سفیر گفتمان، خدمات مختلفی از جمله دوره‌های عمومی و خدمات آموزش آیلتس، دوره‌های آموزش تخصصی و … را ارائه می‌دهیم. همچنین مؤسسه سفیر گفتمان مفتخر است که به عنوان اولین مؤسسه در سطح کشور، آموزش زبان انگلیسی و فرانسه را با شیوه‌های نوین و مدرن ارائه کرده است.

سفیر گفتمان یکی از قدیمی‌ترین مؤسسات در کشور است که ۲۳ سال سابقه درخشان آموزش زبان انگلیسی را دارد و تا کنون جوایز بسیار زیادی در جشنواره‌های بین‌المللی آموزش زبان، از جمله LEDEX را کسب کرده است.

ما همچنین به صورت مرتب کارگاه‌های آموزشی مختلفی را برای دانش پژوهان در نظر گرفته‌ایم. تور تهران‌گردی به زبان انگلیسی، کارگاه‌های آموزش ترجمه و … از دیگر خدماتی است که سفیر گفتمان ارائه می‌دهد. مؤسسه ما، آزمون‌های زبان انگلیسی برای اساتید و دانشجویان را نیز در دستور کار خود قرار داده است.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

آگهی‌های استخدامی برنامه نویس در شرکت‌های بزرگ (بهار ۱۴۰۱)

آگهی‌های استخدامی برنامه نویس در شرکت‌های بزرگ (بهار ۱۴۰۱)
2022-05-16T09:58:33+04:30
برای استفاده از این فرصت و استخدام به عنوان برنامه نویس در بهترین سازمان‌ها و شرکت‌های ایران، کافی است به ایران تلنت مراجعه کنید.

در صورت بروز این علائم به دکتر قلب مراجعه کنید

در صورت بروز این علائم به دکتر قلب مراجعه کنید
2022-05-16T09:58:32+04:30
در ادامه با شایع‌ترین بیماری‌ های قلبی آشنا می‌شویم و علائم و علل هر کدام از آن‌ها را به تفصیل بررسی می‌کنیم.

نرخ رسمی ۲۳ ارز افزایشی شد

نرخ رسمی ۲۳ ارز افزایشی شد
2022-05-16T09:58:32+04:30
بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز منتشر کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۹ ارز کاهش و ۲۳ ارز افزایش یافت. همچنین نرخ رسمی ۱۴ ارز ثابت ماند.

آمادگی کامل ایران خودرو دیزل برای نوسازی ناوگان حمل و نقل سنگین و نیمه سنگین کشور

  آمادگی کامل ایران خودرو دیزل برای نوسازی ناوگان حمل و نقل سنگین و نیمه سنگین کشور
2022-05-16T10:05:07+04:30
مدیرعامل ایران خودرو دیزل با اشاره به فرامین هشت ماده‌ای رییس جمهوری محترم و راهبردهای وزارت صمت در خصوص نوسازی ناوگان سنگین و نیمه سنگین کشور، از اعلام آما...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۲/۲۱| آخرین قیمت‌ها در بازار طلا و ارز

  قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۲/۲۱| آخرین قیمت‌ها در بازار طلا و ارز
2022-05-16T09:51:41+04:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم یک‌ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

نحوه اختصاص مواداولیه روی بهره‌وری شرکت‌های فولادی تأثیر می‌گذارد

نحوه اختصاص مواداولیه روی بهره‌وری شرکت‌های فولادی تأثیر می‌گذارد
2022-05-15T16:25:05+04:30
مدیر کل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت و هیأت همراه، ضمن بازدید از خطوط تولید ذوب‌آهن اصفهان، در نشستی با مدیرعامل و معاونین این مجتمع، راهکارهای تقویت و ارتقاء ...

تولید روزانه ۱۸۰۰ دستگاه خودرو با عبور مستقیم ۹۰ درصدی خودروها

تولید روزانه ۱۸۰۰ دستگاه خودرو با عبور مستقیم ۹۰ درصدی خودروها
2022-05-15T15:31:45+04:30
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: دستاوردهای حاصل شده در تولید ۱۸۰۰ دستگاه خودرو با عبور مستقیم ۹۰ درصدی، در دهه ۹۰ بی سابقه بوده و تمام موفقیت های حاصل شده...

اسنپ؛ حامی بازدیدکنندگان و ناشران سی‌وسومین نمایشگاه کتاب

اسنپ؛ حامی بازدیدکنندگان و ناشران سی‌وسومین نمایشگاه کتاب
2022-05-15T13:25:07+04:30
در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، اسنپ با ارائه خدمات اختصاصی به تمامی بازدیدکنندگان و ناشران از ۲۱ تا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱، به عنوان حامی حمل‌ونقل ا...

بهترین زبان های برنامه نویسی سال ۱۴۰۱ برای یادگیری چیست؟

بهترین زبان های برنامه نویسی سال ۱۴۰۱ برای یادگیری چیست؟
2022-05-15T13:25:07+04:30
در این مطلب به محبوب‌ترین زبان‌های سال اشاره شده است و اهمیت آموزش پایتون، آموزش لاراول، آموزش ری اکت، آموزش جنگو و... شرح داده شده است.

نیک‌دهقان، مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل ایران‌خودرو شد

نیک‌دهقان، مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل ایران‌خودرو شد
2022-05-14T14:18:30+04:30
در حکمی از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، محمود نیک دهقان به عنوان مدیر ارتباطات و امور بین الملل این گروه صنعتی منصوب شد.

طراحی تخصصی ویلا + سرمایه گذاری صحیح با طراحی بهینه و خاص

طراحی تخصصی ویلا + سرمایه گذاری صحیح با طراحی بهینه و خاص
2022-05-14T12:58:30+04:30
اگر از مالکین زمین‌های اطراف تهران و شهرهای شمالی هستید که قصد ساخت ویلا را دارند این مطلب را بخوانید.

رویداد جذاب نمایشگاه کتاب فیدیبو

رویداد جذاب نمایشگاه کتاب فیدیبو
2022-05-14T12:58:29+04:30
نمایشگاه مجازی کتاب‌هاای صوتی و الکترونیکی فیدیبو همزمان با نمایشگاه کتاب تهران در سایت و اپلیکیشن فیدیبو آغاز شد.

سئو سایت و درج آگهی رایگان برای آرایشگاه ها در شونارگ

سئو سایت و درج آگهی رایگان برای آرایشگاه ها در شونارگ
2022-05-14T12:58:28+04:30
در این مقاله برخی از بهترین شیوه ها و استراتژی های عملی برای رسیدن به اهداف سئو سایت را مورد بحث قرار خواهیم داد.

دیدار و نشست گروه صنعتی میهن و سفیر برزیل

دیدار و نشست گروه صنعتی میهن و سفیر برزیل
2022-05-14T12:58:28+04:30
سفیر برزیل به منظور افزایش مراودات اقتصادی در زمینه واردات و صادرات بین دو کشور ایران و برزیل با حضور در گروه صنعتی میهن با ابوالفضل پایداری دیدار و گفت وگو ...

نرخ رسمی ۲۷ ارز کاهشی شد

نرخ رسمی ۲۷ ارز کاهشی شد
2022-05-14T10:18:29+04:30
بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز منتشر کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۲۷ ارز کاهش و ۱۲ ارز افزایش یافت. همچنین نرخ رسمی هفت ارز ثابت ماند.

تشریح فعالیت‌های همراه اول در ۵G/چالش‌ها و وظایف بخش‌های مختلف اکوسیستم ارتباطی در توسعه نقشه راه ملی ترسیم شد

  تشریح فعالیت‌های همراه اول در ۵G/چالش‌ها و وظایف بخش‌های مختلف اکوسیستم ارتباطی در توسعه نقشه راه ملی ترسیم شد
2022-05-14T09:45:05+04:30
معاون فنی و توسعه شبکه همراه اول ضمن تشریح فعالیت‌های همراه اول روی شبکه راه‌اندازی شده ۵G توسط این اپراتور، در حضور مدیران ارتباطی کشور و رگولاتور ارتباطی ...

اولویت‌بندی فعال‌سازی معادن کوچک براساس پروژه‌های زیرساخت/ ارائه ۳۰بسته سرمایه‌گذاری در سال جاری

 اولویت‌بندی فعال‌سازی معادن کوچک براساس پروژه‌های زیرساخت/ ارائه ۳۰بسته سرمایه‌گذاری در سال جاری
2022-05-12T13:12:01+04:30
رئیس هیئت عامل ایمیدرو بر اولویت‌بندی فعال‌سازی معادن کوچک بر اساس اجرای پروژه‌های زیرساخت تأکید کرد.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۲/۲۱| آخرین قیمت‌ها در بازار طلا و ارز

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۲/۲۱| آخرین قیمت‌ها در بازار طلا و ارز
2022-05-12T13:12:01+04:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم یک‌ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

تشریح فعالیت‌های همراه اول در ۵G/چالش‌ها و وظایف بخش‌های مختلف اکوسیستم ارتباطی در توسعه نقشه راه ملی ترسیم شد

 تشریح فعالیت‌های همراه اول در ۵G/چالش‌ها و وظایف بخش‌های مختلف اکوسیستم ارتباطی در توسعه نقشه راه ملی ترسیم شد
2022-05-12T12:58:41+04:30
معاون فنی و توسعه شبکه همراه اول ضمن تشریح فعالیت‌های همراه اول روی شبکه راه‌اندازی شده ۵G توسط این اپراتور، در حضور مدیران ارتباطی کشور و رگولاتور ارتباطی ...

تولید ۳۶۱۶ دستگاه خودرو در گروه صنعتی ایران خودرو در یک روز/ ۶۸درصد تولید محصولات سواری کامل و بدون کسری قطعه

 تولید ۳۶۱۶ دستگاه خودرو در گروه صنعتی ایران خودرو در یک روز/ ۶۸درصد تولید محصولات سواری کامل و بدون کسری قطعه
2022-05-12T12:58:41+04:30
گروه صنعتی ایران خودرو موفق شد چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه، با تولید ۳۶۱۶ دستگاه خودرو در دو حوزه سواری و تجاری سنگین و نیمه سنگین، از رکورد تولید روزانه عبور ...

تورم اجرای طرح اصلاح یارانه‌ها کمتر از ۱۰ درصد است

 تورم اجرای طرح اصلاح یارانه‌ها کمتر از ۱۰ درصد است
2022-05-12T12:58:41+04:30
محمد رضا فرزین رئیس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی گفت: براساس مطالعه چهار مرکز پژوهشی، تورم ناشی از طرح اصلاح یارانه‌ها کمتر از ۱۰ درصد خواهد بود.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۲/۲۲

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۲/۲۲
2022-05-12T12:58:41+04:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم یک‌ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

امضای تفاهمنامه همکاری بین بانک ملی ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی

  امضای تفاهمنامه همکاری بین بانک ملی ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی
2022-05-12T12:45:18+04:30
مدیرعامل بانک ملی ایران و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی تفاهمنامه تأمین مالی طرح احداث مخزنگاه شهید نادر مهدوی را در حضور وزیر نفت امضا کر...

معرفی انواع دستگاه تصفیه آب و روش‌های موجود

معرفی انواع دستگاه تصفیه آب و روش‌های موجود
2022-05-11T19:25:25+04:30
در ادامه به معرفی انواع دستگاه های آب شیرین کن و ذکر نکاتی در ارتباط با آنها پرداخته ایم.

آیا کوییک ماشین خوبی است؟ رانندگی با آرامش را تجربه کنید!

آیا کوییک ماشین خوبی است؟ رانندگی با آرامش را تجربه کنید!
2022-05-11T15:12:11+04:30
در ادامه ویژگی‌های کوییک را بررسی می‌کنیم و در آخر، یک روش خریدوفروش آسان برای آن معرفی خواهیم کرد.

کدام شرکت ارزان ترین بیمه بدنه خودروی صفر را ارائه می دهد؟

کدام شرکت ارزان ترین بیمه بدنه خودروی صفر را ارائه می دهد؟
2022-05-11T15:12:10+04:30
در ادامه این متن درباره مزیت‌های بیمه بدنه و انواع پوشش‌های آن توضیحاتی خواهیم داد.

چگونه در ازکی‌وام بیمه اقساطی بخریم؟

چگونه در ازکی‌وام بیمه اقساطی بخریم؟
2022-05-11T11:52:07+04:30
اگر موعد تمدید بیمه خودروی شما فرارسیده یا قصد دارید چند نوع بیمه را همزمان خریداری کنید با ما همراه باشید.

بازار رمزارزها دوباره قرمزپوش شد؛ بیت‌کوین به زیر۳۵ هزار دلار سقوط کرد

 بازار رمزارزها دوباره قرمزپوش شد؛ بیت‌کوین به زیر۳۵ هزار دلار سقوط کرد
2022-05-11T09:18:45+04:30
قیمت بسیاری از ارزهای دیجیتال کاهش قابل توجهی پیدا کرده و بیت‌کوین می‌تواند بر اساس همبستگی آن با اس‌اندپی۵۰۰ در ۳۰ هزار دلار نزول پیدا کند. قیمت بیت کوین د...

مدیران گروه صنعتی ایران خودرو متعهد به تولید خودروی بدون کسری شدند

 مدیران گروه صنعتی ایران خودرو متعهد به تولید خودروی بدون کسری شدند
2022-05-11T09:18:45+04:30
در میثاق نامه ای که به امضای مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو رسید، این خودروساز متعهد به تولید خودروی کامل و بدون کسری قطعه از ابتدای خردادماه شد.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۲/۱۹

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۲/۱۹
2022-05-11T09:18:44+04:30
قیمت هر اونس طلا در معاملات امروز با ۰.۳۷ درصد کاهش به ۱۸۷۶ دلار و ۸۵ سنت رسید.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)