میرنیوز

فواید و آشنایی با خرید کالسکه و معرفی کالسکه با برند معتبر ایرانی

فواید و آشنایی با خرید کالسکه و معرفی کالسکه با برند معتبر ایرانی 2022-04-16T14:07:36+04:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، اگر در آستانه فرزنددار شدن باشید ذوق و شوق شما یقیناً فکرتان را به این موضوع مشغول می‌کند که چه وسایلی را برای فرزندم فراهم کنم تا هم خودم راحت باشم و هم او. اگر بخواهیم بی‌تعارف و منطقی با شما صحبت کنیم باید بگوییم برای خرید کالسکه و انجام یک خرید رضایت‌بخش باید از این وسایل اطلاعات لازم را کسب کنید. به‌طور مثال اینکه یک کالسکه مناسب باید از چه ویژگی‌هایی برخوردار باشد یا مثلاً کالسکه خارجی بخرم یا برندهای ایرانی مانند کالسکه دلیجان، ارابه؛ از جمله دغدغه‌ها و سوالات ذهنی شما هنگام خرید کالسکه خواهد بود. ما در این مقاله برای آن که بتوانید خریدی توأم با آرامش و اطمینان انجام دهید به چنین سوالاتی پاسخ داده‌ایم پس در ادامه همراه ما باشید.

چه ضرورتی دارد که کودک شما کالسکه داشته باشد؟

هنگامی که برای خرید و پیاده‌روی بیرون می‌روید اگر کودک شما کالسکه نداشته باشد دائماً باید حواستان باشد که اتفاقی برای کودک نیفتد یا باید ذهنتان درگیر این موضوع باشد که همیشه دست کودکتان در دستتان باشد. در واقع با وجود کودک و نداشتن وسایل حمل نوزاد عملاً از تفریح یا پیاده‌روی خود چیزی عائدتان نمی‌شود. استفاده از کالسکه برای کودک باعث می‌شود که؛

برای بیرون رفتن مثل خرید و پیاده‌روی مشکلی نداشته باشید و احساس راحتی کنید.

تجربه نشستن کودک در کالسکه برای او راحت‌تر است، در ضمن چون می‌تواند به تنهایی درون کالسکه بنشیند استقلالش حفظ می‌شود.

انواع کالسکه‌های موجود در بازار چه مدل‌هایی هستند

شناخت انواع کالسکه‌های موجود در بازار به شما کمک می‌کند تا نوعی از کالسکه را برای کودک خود انتخاب کنید که با نیازتان سازگاری دارد و براساس شرایط شما طراحی شده است.

شناخت انواع مدل های کالسکه

کالسکه عصایی

اگر اهل پیاده‌روی‌های طولانی‌مدت باشید کالسکه عصایی با توجه به اینکه سبک و کم‌وزن است برای شما مناسب خواهد بود. نام‌گذاری کالسکه عصایی به این ویژگی از آن ربط دارد که همانند عصا وزن سبک و دسته‌ای عصاشکل دارد. کالسکه عصایی را در انواع مختلفی مانند مسافرتی، معمولی و دوقلو در بازار می‌توانید ببینید.

کالسکه دونفره

کالسکه‌های دو نفره همان‌طور که از نامشان پیداست جایگاه و نشیمن‌گاهی برای دو نفر دارند. این نوع از کالسکه‌ها برای خانواده‌هایی مناسب هستند که فرزند دوقلو دارند یا فرزندانی دارند که اختلاف سنی آن‌ها کم است. کالسکه‌های دونفره دارای مدل‌هایی به نام پهلوبه‌پهلو و درشکه‌ای هستند. در مدل پهلوبه‌پهلو صندلی‌های کالسکه کنار هم قرار دارند اما در مدل درشکه‌ای صندلی‌های کالسکه پشت سرهم قرار می‌گیرند.

کالسکه سنتی

آنچه در بازار به عنوان کالسکه سنتی می‌شناسند کالسکه‌ای است که به قسمت‌هایی مانند سایبان، سینی غذا و سبد مجهز باشد. مزیت استفاده از کالسکه سنتی این است که اگر از برندی معتبر انتخاب شود سال‌های طولانی دوام خواهد داشت و برای رفتن به مکان‌های مختلف مثل پیاده‌روها، پارک‌ها و سنگ‌فرش‌ها قدرت حرکت بالایی دارد. اگر سبک بودن وزن کالسکه و جابه‌جایی راحت آن برای شما در درجه اول اهمیت دارد به شما پیشنهاد می‌کنیم سراغ کالسکه سنتی نروید چراکه این کالسکه جز کالسکه‌های سنگین‌وزن به حساب می‌آید.

به این ۹ ویژگی مهم برای خرید یک کالسکه مناسب دقت کنید

توجه به ویژگی‌های لازم و استاندارد یک کالسکه موجب می‌شود تا راحتی و امنیت کودک شما حفظ شود و تا سال‌ها بتوانید از این وسیله استفاده کنید. در قسمت زیر به ویژگی‌هایی که لازم است در یک کالسکه به آن‌ها توجه کنید اشاره کرده‌ایم:

کالسکه دلیجان

۱. توجه به ایمنی کالسکه

داشتن ایمنی کافی یکی از مهم‌ترین مواردی است که در حین خرید کالسکه بایستی به آن توجه کنید زیرا سلامت و امنیت کودک شما به نوعی در گرو ایمنی کالسکه او خواهد بود. برای خرید یک کالسکه ایمن باید به کمربند، ترمز و چرخ‌های آن دقت کنید.

۲. مرغوبیت جنس کالسکه

بهتر است کالسکه‌ای را انتخاب کنید که از جنس آلومینیوم سبک ساخته شده باشد. عمر قطعات در چنین کالسکه‌های مرغوبی معمولاً بالا است و دوامی طولانی دارند. به علاوه حمل چنین کالسکه‌هایی برای شما به دلیل سبک بودن راحت‌تر است.

۳. قابل تنظیم بودن ارتفاع دسته کالسکه

برای آنکه بتوانید کالسکه کودکتان را با احساس آزادی و راحتی بیشتری حرکت دهید بهتر است نوعی از آن را انتخاب کنید که ارتفاع دسته‌اش قابل تنظیم باشد.

۴. مجهز بودن کالسکه به سایبان

بعضی اوقات که کودکتان را با کالسکه بیرون می‌برید هوا ممکن است ابری و بارانی باشد که در چنین شرایطی مجهز بودن کالسکه به سایبان ضدآب برای خیس نشدن و سرما نخوردن کودک قطعاً کمک‌کننده خواهد بود. در هوای آفتابی نیز وجود سایبان در کالسکه برای جلوگیری از گرمازدگی کودک بسیار کاربردی و ضروری است.

۵. توجه به حرکت استاندارد چرخ‌های کالسکه

هنگام انتخاب یک کالسکه مناسب باید به نوع حرکت چرخ‌های آن توجه کنید که به راحتی حرکت کند و قابلیت چرخش تا ۳۶۰ درجه را داشته باشد.

۶. قوی بودن قطعات کالسکه

برای آن که بتوان گفت یک کالسکه از کیفیت لازم برخوردار است باید به کیفیت قطعات آن مانند ترمز و کمک‌فنرش دقت کرد که قوی باشند و نیاز به تعمیر زودهنگام نداشته باشند.

۷. راحتی نشیمن‌گاه

هر چقدر نشیمن‌گاه و پدهای مربوط به آن راحت‌تر باشند راحتی کودک شما نیز در کالسکه بیشتر خواهد بود؛ پس در هنگام انتخاب کالسکه راحتی نشیمن‌گاه آن را حتماً مدنظر قرار دهید.

۸. داشتن جاپای مناسب برای کودک

پای کودک شما در هنگام قرار گرفتن در کالسکه باید از جایگاه راحت و مناسبی برخوردار باشد تا بتواند در حالتی آزاد و امن از کالسکه آویزان شود یعنی به عبارتی یک کالسکه استاندارد باید از جاپای مناسبی برخوردار باشد.

۹. انتخاب برند معتبر برای کالسکه

اگر شما کالسکه کودکتان را از برندی معتبر خریداری کنید دیگر نیازی نیست نگران کیفیت و ویژگی‌های ذکرشده باشید. این روزها در بازار برندهای مختلف خارجی و ایرانی برای کالسکه به چشم می‌خورد که تنوع آن شرایط انتخابی مطمئن را سخت می‌کند. یکسری از برندهای ایرانی با داشتن کیفیت بالا و طراحی مناسب امکانات و ویژگی‌هایی کمتر از برندهای خارجی ندارند و در عین حال از قیمت مناسبی برخوردار هستند. یکی از برندهای باکیفیت ایرانی کالسکه دلیجان است که با بیش از ۳۰ سال سابقه و فعالیت درخشان در زمینه تولید وسایل حمل نوزاد و سیسمونی نوزاد مانند کالسکه و کریر توانسته رضایت مشتریان را از طریق تولید باکیفیت و طراحی متناسب با استانداردهای جهانی جلب کند.

جمع بندی

از هر وسیله‌ای که خواستید برای خرید سیسمونی نوزاد صرف‌نظر کنید از وسایلی مانند کالسکه و کریر آن صرف‌نظر نکنید زیرا وسایل حمل نوزاد کاربرد زیادی دارند و آسایش شما و کودکتان را فراهم می‌کنند. تجربه استفاده از کالسکه برای کودک و والدین تجربه مثبتی خواهد بود زیرا استفاده از این وسیله سبب می‌شود تا دردسر حمل کودک هنگام بیرون رفتن برای والدین از بین برود و در عین حال کودک یک نوع نشستن مستقل، راحت و ایمن را تجربه کند. توجه به ایمنی کالسکه، قابل تنظیم بودن ارتفاع دسته کالسکه، داشتن تجهیزاتی مثل سایبان، حرکت روان چرخ‌های کالسکه، قوی بودن قطعات و… از جمله ویژگی‌هایی است که برای انتخاب یک کالسکه استاندارد باید درنظر داشته باشید. در صورتی که کالسکه انتخابی شما از برندی معتبر مانند کالسکه دلیجان باشد دیگر دغدغه کیفیت و استاندارد بودن آن را نخواهید داشت زیرا برندهای معتبر کالسکه‌ها را از مرغوب‌ترین مواد اولیه و طبق استانداردهای جهانی می‌سازند تا سال‌های طولانی بتواند برای شما کار کند.

با خرید از فروشگاه بیبی ماما می‌توانید لیست سیسمونی را مشاهده و وسایل مورد نیاز کودک دلبندتان را با بهترین کیفیت و به شکل تضمینی خریداری کنید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

کیفیت خودروهای داخلی در حال ارتقاء است

کیفیت خودروهای داخلی در حال ارتقاء است
2022-05-24T16:17:15+04:30
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: خودروسازان داخلی تلاش های زیادی کردند و چندسالی است که وارد حوزه طراحی و تولید پلتفرم های جدید شدند و کیفیت خودروهای داخلی ه...

راهنمای خرید انگشتر طلا خاص با قیمت مناسب

راهنمای خرید انگشتر طلا خاص با قیمت مناسب
2022-05-24T16:17:14+04:30
در این گزارش انواع مدل های انگشتر را به شما معرفی خواهیم کرد.

چرا در فروردین، خودرو کم تولید شد؟

چرا در فروردین، خودرو کم تولید شد؟
2022-05-24T12:30:35+04:30
در فروردین ماه سال جاری خودروسازان طبق دستور دولت، اقدام به تکمیل و تجاری‌سازی محصولات ناقص انباشت شده در پارکینگ های خود کرده اند که همین مساله منجر به کاه...

قیمت سکه طرح جدید ۳ خرداد ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه طرح جدید ۳ خرداد ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید
2022-05-24T12:30:34+04:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ در بازار آزاد تهران به ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.

مجلس شورای اسلامی در حوزه قانون‌گذاری، یاری‌گر صنعت فولاد است

مجلس شورای اسلامی در حوزه قانون‌گذاری، یاری‌گر صنعت فولاد است
2022-05-24T11:50:31+04:30
قالیباف با بیان این که ذوب آهن اصفهان کمترین بهره مندی از یارانه انرژی و مصرف گاز طبیعی را دارد،عنوان کرد: مجلس شورای اسلامی در جهت تسهیل امور پیش روی صنعت ف...

گزارش عملکرد اسنپ در سال ۱۴۰۰ رونمایی شد

گزارش عملکرد اسنپ در سال ۱۴۰۰ رونمایی شد
2022-05-24T11:50:31+04:30
با حضور بنیانگذاران آلمانی گروه اسنپ از گزارش عملکرد این شرکت در سال ۱۴۰۰ رونمایی شد.

راهنمای خرید تشک طبی از تشک خوشخواب

راهنمای خرید تشک طبی از تشک خوشخواب
2022-05-24T11:50:30+04:30
در ادامه برخی از موارد کاربردی ذکر شده که می توانید از آنها بهره ببرید.حتما قبل از خرید تشک خوشخواب قیمت تشک خوشخواب را بررسی کنید.

نرخ رسمی ۲۹ ارز افزایشی شد

نرخ رسمی ۲۹ ارز افزایشی شد
2022-05-24T10:03:53+04:30
بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ ارز را منتشر کرد که بر اساس آن نرخ رسمی هفت ارز کاهش و ۲۹ ارز افزایش یافت؛ همچنین نرخ رسمی ۱۰ ارز ثابت ماند.

خودروی ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد

خودروی ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد
2022-05-23T14:10:36+04:30
قائم مقام ایران خودرو با شاره به تولید ۸۴۳۸۵ دستگاه خودرو، از حذف خودرو ناقص از فرآیند تولید در این گروه صنعتی خبر داد.

آیا راهی برای جلوگیری از قطعی درگاه پرداخت وجود دارد؟

آیا راهی برای جلوگیری از قطعی درگاه پرداخت وجود دارد؟
2022-05-23T14:10:35+04:30
آیا راهی برای جلوگیری از قطعی درگاه پرداخت وجود دارد؟ همراه ما باشید تا به شما بگوییم این موضوع از چه جهاتی اهمیت دارد و چطور می توان آن را رفع کرد.

خرید میلگرد از نزدیک‌ترین کارخانه به پروژه شما

خرید میلگرد از نزدیک‌ترین کارخانه به پروژه شما
2022-05-23T14:10:34+04:30
در این گزارش کمک خواهیم کرد تا با شناسایی نزدیک ترین کارخانه به محل پروژه، بیشترین سود را از پروژه‌هایتان داشته باشید.

قیمت سکه طرح جدید به ۱۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان کاهش یافت

قیمت سکه طرح جدید به ۱۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان کاهش یافت
2022-05-23T11:57:09+04:30
قیمت سکه طرح جدید در معاملات امروز بازار آزاد تهران به نرخ ۱۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان معامله می شود.

جزئیات تازه از افتتاح مجازی حساب ارزی بانک ملی ایران

 جزئیات تازه از افتتاح مجازی حساب ارزی بانک ملی ایران
2022-05-22T13:43:45+04:30
افتتاح حساب پس انداز ارزی بانک ملی ایران به صورت مجازی و در بستر «نشان بانک» طی ۵ مرحله و در کوتاهترین زمان ، ممکن است.

خودرو ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد/ ثبت رکورد تولید ۲۷۹۲ خودرو کامل سواری و تجاری در یک روز

 خودرو ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد/ ثبت رکورد تولید ۲۷۹۲ خودرو کامل سواری و تجاری در یک روز
2022-05-22T13:43:45+04:30
قائم مقام توسعه و تولید ایران خودرو، با اعلام افزایش ۶۵ درصدی تولید خودرو کامل سواری از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت ماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته با تو...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۳/۰۱|آخرین قیمت‌ها از بازار طلا و سکه

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۳/۰۱|آخرین قیمت‌ها از بازار طلا و سکه
2022-05-22T13:43:45+04:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۳۹۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴میلیون و ۵۳۰ هزار تومان است.

آرامش در بازار روغن نباتی/ تولید روغن نباتی از تقاضا پیشی گرفت

آرامش در بازار روغن نباتی/ تولید روغن نباتی از تقاضا پیشی گرفت
2022-05-22T11:50:35+04:30
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان روغن نباتی گفت: با افزایش تولید روغن نباتی، تولید این محصول از تقاضای بازار پیشی گرفته و آرامش در بازار روغن نباتی برقرار شد.

بهترین هتل‌های کاشان در میان خانه های تاریخی و سنتی

بهترین هتل‌های کاشان در میان خانه های تاریخی و سنتی
2022-05-22T11:37:12+04:30
اگر شما هم قصد سفر به کاشان را دارید و به دنبال بهترین هتل های کاشان هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

آیا قیمت پروفیل سبک به تنهایی ملاک درستی برای خرید هست؟

 آیا قیمت پروفیل سبک به تنهایی ملاک درستی برای خرید هست؟
2022-05-22T10:23:51+04:30
آیا قیمت پروفیل سبک به تنهایی ملاک درستی برای خرید هست؟ در پاسخ به این پرسش با قاطعیت می توان گفت خیر.

سرویس سفر و گردشگری اپلیکیشن «اوانو» راه‌اندازی شد

 سرویس سفر و گردشگری اپلیکیشن «اوانو» راه‌اندازی شد
2022-05-22T10:23:51+04:30
سرویس سفر و گردشگری اپلیکیشن «اوانو» راه اندازی شد و کاربران می‌توانند با مراجعه به این سرویس از خدماتی همچون «خرید بلیط» و «رزرو ه...

خرید آهن‌آلات در سایت آهن بورس چگونه است؟

 خرید آهن‌آلات در سایت آهن بورس چگونه است؟
2022-05-22T10:23:50+04:30
یکی از مهمترین صنایع در هر کشوری صنعت آهن و فولاد است، چرا که از اصلی‌ترین فلزات برای ایجاد زیرساخت‌ها آهن و محصولات فولادی هستند.

افتتاحیه‌ای از جنس روابط‌عمومی و سرمایه‌های اجتماعی

 افتتاحیه‌ای از جنس روابط‌عمومی و سرمایه‌های اجتماعی
2022-05-22T10:23:50+04:30
افتتاحیه هفته ملی روابط‌عمومی، به میزبانی هلدینگ ماهور و با حضور استادان، مدیران و کارشناسان حوزه روابط‌عمومی و ارتباطات در سالن‌ همایش‌های طهران برگزار شد.

انواع روش های ساخت کلید را از تهران کلید بیاموزید!

 انواع روش های ساخت کلید را از تهران کلید بیاموزید!
2022-05-22T10:23:50+04:30
کلید سازی شبانه روزی زمانی که شما نمی دانید کلید سازی کجاست...

نشست تخصصی اولین جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات برگزار شد

 نشست تخصصی اولین جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات برگزار شد
2022-05-22T10:23:49+04:30
نشست تخصصی تشریح محورهای برگزاری اولین جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات به همت مرکز تحقیق‌وتوسعه همراه اول و با همکاری سی‌امین کنفرانس بین‌المللی مهندسی ...

برنده قرعه کشی پژو ۲۰۶ بیمه رازی مشخص شد

 برنده قرعه کشی پژو ۲۰۶ بیمه رازی مشخص شد
2022-05-22T10:23:49+04:30
برندگان خوش شانس جشنواره بزرگ بیمه رازی شامل ۱۰۰ عدد تبلت و یک عدد پژو ۲۰۶ مشخص شدند.

انواع سبک دکوراسیون داخلی

 انواع سبک دکوراسیون داخلی
2022-05-22T10:23:49+04:30
افراد زیادی هستند که امروزه قصد دارند به بازسازی دکوراسیون داخلی منزل خود بپردازند...

معرفی ۴ بسته ویژه و استثنایی رومینگ همراه اول در امارات

 معرفی ۴ بسته ویژه و استثنایی رومینگ همراه اول در امارات
2022-05-22T10:23:49+04:30
همراه اول با طراحی چهار بسته جدید و ویژه رومینگ دیتا و مکالمه، نرخ ارتباط با کشور امارات را به میزان قابل توجهی کاهش داد.

از یک وکیل دیوان عدالت اداری باید چه انتظاراتی داشته باشیم؟

 از یک وکیل دیوان عدالت اداری باید چه انتظاراتی داشته باشیم؟
2022-05-22T10:23:48+04:30
دیوان عدالت اداری یکی از مراکز قضایی است که تحت نظارت قوه قضائیه فعالیت می کند...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۲/۳۱

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۲/۳۱
2022-05-22T10:23:47+04:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲۵ درصد افزایش به ۱۸۴۶ دلار و ۵۰ سنت رسید.

تولید سورن پلاس دوگانه سوز در ایران خودرو تبریز

 تولید سورن پلاس دوگانه سوز در ایران خودرو تبریز
2022-05-22T10:23:47+04:30
مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز گفت: از ابتدای امسال تا دهه سوم اردیبهشت‌ماه، با همت و تلاش بی وقفه کارکنان، با رشد صد درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بی...

خرید مازاد عرضه آهن اسفنجی به صورت غیربهین‌یاب مقدور شد

 خرید مازاد عرضه آهن اسفنجی به صورت غیربهین‌یاب مقدور شد
2022-05-22T10:23:46+04:30
بورس کالا در خصوص شرایط خرید آهن اسفنجی اعلام کرد: خرید از مازاد عرضه این محصول تا اطلاع ثانوی به صورت غیربهین‌یاب مقدور است.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)