میرنیوز

آشنایی با تبلیغات ویدیویی

آشنایی با تبلیغات ویدیویی 2022-04-11T16:24:18+04:30

به گزارش ایسنا به نقل از مدیااد، از هر 10 تبلیغ‌کننده، 9 نفر می‌گویند فرمت تبلیغات ویدیویی مؤثرترین مؤلفه کمپین‌های تبلیغاتی آن‌ها است. بسیاری از کسب‌وکارها به تبلیغات ویدیویی اعتماد دارند زیرا آن‌ها 5 برابر مؤثرتر از انواع دیگر تبلیغات به ازای یک هدف هستند. با این‌ حال، بدون اطلاع و آگاهی از این نوع تبلیغات و عدم شناخت کافی، تضمینی برای موفقیت در تبلیغات ویدیویی را به همراه نخواهد داشت.

تبلیغات چیست؟

جواب سؤال «تبلیغات چیست» را می‌توان از جنبه‌های مختلف بررسی کرد و برای آن پاسخ‌های متنوعی ارائه داد اما به‌صورت کلی تعریف تبلیغات به این صورت است:

بیشتر بخوانید: دوره جامع صفر تا صد آموزش دیجیتال مارکتینگ کالج تپسل

تبلیغات تلاشی برای تأثیرگذاری بر رفتار خرید مشتریان و کاربران با پیام فروش متقاعدکننده در مورد محصولات و خدمات است. در تجارت الکترونیک و سنتی، هدف از تبلیغات جذب مشتریان جدید با تعریف بازار هدف و دستیابی به آن‌ها از طریق یک کمپین تبلیغاتی مؤثر است.

تبلیغات ویدیویی چیست؟

تبلیغات ویدیویی فرآیندی است که طی آن برندها محتوای تبلیغاتی را برای میلیون‌ها نفری که ویدیوها را در پلتفرم‌های آنلاین تماشا می‌کنند نمایش می‌دهند. تبلیغات ویدئویی به آن‌ها اجازه می‌دهد تا از طریق طیف گسترده‌ای از فرمت‌های ویدئویی، در دستگاه‌ها و کانال‌های متعدد به مشتریان دسترسی پیدا کنند. تبلیغات در زمان‌های مختلف پخش می‌شوند و از روش‌های مختلف هدف‌گیری استفاده می‌کنند.

همین حالا تبلیغات خود را شروع کنید: پلتفرم تبلیغات درون اپلیکیشن

نحوه تعامل بینندگان با تبلیغات ویدیویی دائماً در حال تغییر است و نوع و مکان تبلیغات نیز تغییر می‌کند تا آن‌ها مؤثرتر واقع شوند. به همین دلیل است که بازاریابان باید مراقب باشند به ایجاد تبلیغات مرتبط پایبند بمانند و این امر در تبلیغات ویدیویی بسیار حائز اهمیت است. بهترین محتوا برای تبلیغات ویدیویی به زمینه‌ای که بینندگان در معرض آن‌ها قرار می‌گیرند و میزان توجهی که احتمالاً به آن‌ها می‌کنند بستگی دارد.

انواع تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیویی در قالب‌ها و اشکال مختلفی در پلتفرم‌های تبلیغاتی ظاهر می‌شوند. ما در زیر به رایج‌ترین فرمت‌های تبلیغات ویدئویی اشاره‌ کرده‌ایم:

آشنایی با تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیویی با جایزه یا Rewarded Video Ads

تبلیغات ویدیویی پاداش دار متعلق به انواع تبلیغات ویدیویی آنلاین تعاملی (مدت‌زمان 5-10 ثانیه) است. در این فرمت تبلیغات ویدیوی کاربران در ازای دریافت پاداش (پاداش‌هایی مانند ارزبازی، دسترسی به محتوای دیگر و...)، تبلیغات ویدیوی را مشاهده می‌کنند و با آن‌ها تعامل برقرار می‌کنند: مزایای این نوع تبلیغات ویدیویی عبارت‌اند از:

نرخ تبدیل بالا

بسیار تعاملی

تبلیغات درون جریانی یا In-Stream Ads

تبلیغات درون جریانی به تبلیغاتی گفته می‌شود که در حین پخش یا اجرای یک فیلم دیگر ممکن است اتفاق بیفتند. این تبلیغات ویدیویی قبل، وسط و بعد از ویدیوهای دیگر (مثلاً در فیلم‌های سینمایی و...) ظاهر می‌شوند. این نوع تبلیغات قبل، میان و پس از پخش حدود 15 تا 30 ثانیه طول می‌کشد. یکی از ویژگی‌های کلیدی این نوع تبلیغات این است که تمام صفحه را در اختیار می‌گیرد. از این تبلیغات به‌عنوان تبلیغات ویدیویی خطی نیز یاد می‌شود. مزایای آن عبارت‌اند از:

نرخ کلیک بالا

عملکرد خوب

تبلیغ ویدیویی بومی یا همسان (Native Video Ad)

تبلیغاتی ویدیویی بومی با بقیه طراحی وب‌سایت همسان است و گویی که بخشی از محتوای وب‌سایت انتشاردهنده است و اصلاً فرمت آن به تبلیغاتی بودن نمی‌خورد. این نوع تبلیغات به برندها اجازه می‌دهند تبلیغات ویدیویی خود را در هر نوع محتوای وب (اعم از مقاله، ویدیو و...) به شکلی کاملاً طبیعی ترکیب کنند. تبلیغات ویدیوی بومی قابل اشتراک‌گذاری‌ترین قالب تبلیغاتی است. از مزایای آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

نرخ کلیک بالا

غیر مزاحم

قابل اشتراک‌گذاری بالا

تبلیغ بینابینی ویدیویی یا Interstitial Video Ad

تبلیغات بینابینی در هنگام زمان‌های توقف بازی و برنامه موبایل یا زمانی که کاربران بیشترین میزان توجه به اپلیکیشن را دارند در صفحه کاربر ظاهر می‌شود. ویدئوهای بینابینی نوعی تبلیغات غنی در اپلیکیشن‌ها و بازی‌های تلفن همراه هستند، آن‌ها تمام صفحه را اشغال می‌کنند و برای چند ثانیه پخش می‌شوند. مهم‌ترین مزایای این‌گونه تبلیغات عبارت‌اند از:

عملکرد خوب

نرخ کلیک بالاتر

ویدیوی درون بنری یا In-banner Video

تبلیغات ویدیویی درون بنری، ویدیوهایی هستند که در داخل بنرها ساخته می‌شوند. تبلیغات ویدیویی درون بنر می‌توانند در این اندازه‌ها باشند: 300×250، 160×600 یا 728×90. مزایای این نوع تبلیغات ویدیویی عبارت‌اند از:

مقرون‌به‌صرفه

قابلیت مشاهده بهتر

پیاده‌سازی ساده

تبلیغات ویدیویی موبایلی

تبلیغات ویدیویی تلفن همراه به علت استفاده حداکثری مردم از گوشی تلفن امروزه بسیار مفید هستند. این نوع تبلیغات در اپلیکیشنها و بازی‌های موبایل به اشکال گوناگونی ظاهر می‌شوند. تبلیغات ویدیویی موبایل شامل فرمت‌های بسیار کارآمد مانند بومی، قابل پخش یا پاداش دار است. مزایای این‌گونه تبلیغات عبارت‌اند از:

تعامل بهتر

افزایش تبدیل

نرخ کلیک بالا

تبلیغات Reveal video

Reveal video به تبلیغات ویدیویی درون محتوا تعلق دارند که به‌محض اینکه کاربر صفحه را به سمت پایین اسکرول می‌کند و وارد منطقه دید می‌شود، نمایش داده می‌شوند. این نوع تبلیغات معمولاً در وسط مقاله، در پایان یا بعد از پاراگراف اول وسط مقاله‌ها قرار دارد.

قابلیت مشاهده بهتر

پیاده‌سازی ساده

بسیار تعاملی

تبلیغات قابل بازی یا Playable ads

تبلیغات قابل بازی در داخل برنامه‌ها به‌صورت ویدیوهای تعاملی کوتاه نشان داده می‌شوند. تبلیغ قابل بازی یک نسخه آزمایشی از بازی‌ها یا برنامه‌های دیگر است که کاربر می‌تواند قبل از نصب آن را امتحان کند. این نوع تبلیغات معمولاً 5-50 ثانیه طول می‌کشد. پس‌ از آن کاربر می‌تواند بازی را روی دستگاه نصب کند یا می‌تواند تبلیغ را نادیده بگیرد. مزایای این نوع تبلیغات ویدیویی عبارت‌اند از:

بهترین نرخ تکمیل

بسیار تعاملی

چرا به تبلیغات ویدیویی نیاز داریم؟

آشنایی با تبلیغات ویدیویی

دلایل زیادی وجود دارد که تبلیغات ویدیویی بسیار مؤثرند، ازجمله مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از توانایی دسترسی به کاربران تلفن همراه و ایجاد فروش بیشتر و بسیاری از مزایای دیگر که در ادامه به همه آن‌ها شاره شده است.

دسترسی به کاربران تلفن همراه

از آنجایی‌ که مردم‌دوست دارند ویدیوها را تماشا کنند و تعداد کاربران تلفن همراه در حال افزایش است، مخاطبان ویدیوها و تبلیغات ویدیویی همچنان در حال افزایش هستند. آمار نشان می‌دهد که مردم هنگام مشاهده ویدیوها در دستگاه‌های تلفن همراه، تبلیغات کوتاه ویدیویی را حدوداً به مدت 30 ثانیه تماشا می‌کنند.

مشارکت بالاتر

تبلیغات ویدیویی می‌تواند مخاطبانی را که نسبت به تبلیغات بنری و متنی بی‌تفاوت شده‌اند جذب کند. آن‌ها تعاملی هستند و دارای صدا، تصویر و سایر عناصری هستند که آن را برای کاربران جذاب می‌دانند. تبلیغات باید توجه را به سمت کار جلب کند و این امر امروزه می‌تواند بسیار پیچیده باشد زیرا بازه زمانی توجه به تبلیغات کوتاه است و بسیاری از برندها برای جلب‌توجه رقابت می‌کنند.

معرفی برند

تبلیغات ویدیویی به برند کمک می‌کند تا خودش را به بهترین شکل ممکن به کاربران معرفی کند. معرفی برند اغلب یک فرایند سخت و پیچیده است اما کاربران از طریق ویدیو می‌توانند ارتباط بیشتری با یک محصول یا خدمات برقرار کنند و برند شمارا زودتر بشناسند.

فروش بیشتر

تبلیغات ویدیویی مؤثر می‌تواند میلیون‌ها بازدید و اشتراک‌گذاری زیادی را در مدت‌زمان کوتاهی ایجاد کند، به این معنی که بازده آن می‌تواند به‌سرعت اتفاق بیفتد. برخی از نام‌های بزرگ در بازارهای آنلاین جهانی، مانند آمازون گزارش می‌دهند که تبلیغات ویدیویی شانس خرید یک کالا را تا حدود 35 درصد افزایش می‌دهد. تبلیغات ویدیویی به انتقال سریع مشتریان بالقوه در تمام مراحل قیف خرید کمک می‌کند.

بهبود سئو سایت

موتورهای جستجو ویدیو را دوست دارند و صفحاتی که در آن‌ها ویدیو قرار دارد تعامل بهتری دارند. توزیع ویدیوها از طریق شبکه‌های اجتماعی، جاسازی آن‌ها در صفحه وب‌سایت یا ارسال آن‌ها در وبلاگ‌ها، احتمال یافتن آن‌ها را در نتایج جستجو توسط مخاطبان هدف را افزایش می‌دهد. تبلیغات ویدیویی می‌تواند زمان ماندن کاربر در صفحه یک سایت را افزایش دهد (بهبود نرخ بانس ریت) و این امر به موتورهای جستجو کمک می‌کند که بفهمند سایت محتوای خوبی دارد.

چالش‌های ویدیو مارکتینگ

چالش‌های مختلفی برای تبلیغات ویدیویی وجود دارد که عبارت‌اند از:

اینکه یک سرویس به چه داده‌هایی متکی است به‌طور مؤثر بر تبلیغات تأثیر می‌گذارد. اگر پلتفرم انتخابی شما به معیارهای شخص ثالث متکی باشد، این می‌تواند دیدی غیر شفاف از بازار ارائه دهد و بر عملکرد یک تبلیغ تأثیر بگذارد.

استفاده از شبکه‌های تبلیغاتی ممکن است به بازاریابان کنترل کمتری بر مکان نمایش تبلیغات و جزئیات تبلیغ بدهد.

الگوریتم‌ها بر قیمت پیشنهادی تمرکز می‌کنند تا به بازاریابان کمک کنند به مخاطبان بیشتری دست یابند، اما بازاریابان باید پارامترها را با دقت تعریف کنند، در غیر این صورت ممکن است به کاربران هدفشان نرسند.

پیش‌بینی می‌شود که ادغام تلویزیون سنتی و تبلیغات برنامه‌ای اتفاق بزرگ بعدی باشد. در حال حاضر نتفلیکس در این راه پیشرو است و تبلیغ‌کنندگان باید برای این چالش پیش رو آماده باشند.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع : خبرگزاری ایسنا


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

خودروی ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد

خودروی ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد
2022-05-23T14:10:36+04:30
قائم مقام ایران خودرو با شاره به تولید ۸۴۳۸۵ دستگاه خودرو، از حذف خودرو ناقص از فرآیند تولید در این گروه صنعتی خبر داد.

آیا راهی برای جلوگیری از قطعی درگاه پرداخت وجود دارد؟

آیا راهی برای جلوگیری از قطعی درگاه پرداخت وجود دارد؟
2022-05-23T14:10:35+04:30
آیا راهی برای جلوگیری از قطعی درگاه پرداخت وجود دارد؟ همراه ما باشید تا به شما بگوییم این موضوع از چه جهاتی اهمیت دارد و چطور می توان آن را رفع کرد.

خرید میلگرد از نزدیک‌ترین کارخانه به پروژه شما

خرید میلگرد از نزدیک‌ترین کارخانه به پروژه شما
2022-05-23T14:10:34+04:30
در این گزارش کمک خواهیم کرد تا با شناسایی نزدیک ترین کارخانه به محل پروژه، بیشترین سود را از پروژه‌هایتان داشته باشید.

قیمت سکه طرح جدید به ۱۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان کاهش یافت

قیمت سکه طرح جدید به ۱۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان کاهش یافت
2022-05-23T11:57:09+04:30
قیمت سکه طرح جدید در معاملات امروز بازار آزاد تهران به نرخ ۱۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان معامله می شود.

جزئیات تازه از افتتاح مجازی حساب ارزی بانک ملی ایران

 جزئیات تازه از افتتاح مجازی حساب ارزی بانک ملی ایران
2022-05-22T13:43:45+04:30
افتتاح حساب پس انداز ارزی بانک ملی ایران به صورت مجازی و در بستر «نشان بانک» طی ۵ مرحله و در کوتاهترین زمان ، ممکن است.

خودرو ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد/ ثبت رکورد تولید ۲۷۹۲ خودرو کامل سواری و تجاری در یک روز

 خودرو ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد/ ثبت رکورد تولید ۲۷۹۲ خودرو کامل سواری و تجاری در یک روز
2022-05-22T13:43:45+04:30
قائم مقام توسعه و تولید ایران خودرو، با اعلام افزایش ۶۵ درصدی تولید خودرو کامل سواری از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت ماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته با تو...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۳/۰۱|آخرین قیمت‌ها از بازار طلا و سکه

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۳/۰۱|آخرین قیمت‌ها از بازار طلا و سکه
2022-05-22T13:43:45+04:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۳۹۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴میلیون و ۵۳۰ هزار تومان است.

آرامش در بازار روغن نباتی/ تولید روغن نباتی از تقاضا پیشی گرفت

آرامش در بازار روغن نباتی/ تولید روغن نباتی از تقاضا پیشی گرفت
2022-05-22T11:50:35+04:30
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان روغن نباتی گفت: با افزایش تولید روغن نباتی، تولید این محصول از تقاضای بازار پیشی گرفته و آرامش در بازار روغن نباتی برقرار شد.

بهترین هتل‌های کاشان در میان خانه های تاریخی و سنتی

بهترین هتل‌های کاشان در میان خانه های تاریخی و سنتی
2022-05-22T11:37:12+04:30
اگر شما هم قصد سفر به کاشان را دارید و به دنبال بهترین هتل های کاشان هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

آیا قیمت پروفیل سبک به تنهایی ملاک درستی برای خرید هست؟

 آیا قیمت پروفیل سبک به تنهایی ملاک درستی برای خرید هست؟
2022-05-22T10:23:51+04:30
آیا قیمت پروفیل سبک به تنهایی ملاک درستی برای خرید هست؟ در پاسخ به این پرسش با قاطعیت می توان گفت خیر.

سرویس سفر و گردشگری اپلیکیشن «اوانو» راه‌اندازی شد

 سرویس سفر و گردشگری اپلیکیشن «اوانو» راه‌اندازی شد
2022-05-22T10:23:51+04:30
سرویس سفر و گردشگری اپلیکیشن «اوانو» راه اندازی شد و کاربران می‌توانند با مراجعه به این سرویس از خدماتی همچون «خرید بلیط» و «رزرو ه...

خرید آهن‌آلات در سایت آهن بورس چگونه است؟

 خرید آهن‌آلات در سایت آهن بورس چگونه است؟
2022-05-22T10:23:50+04:30
یکی از مهمترین صنایع در هر کشوری صنعت آهن و فولاد است، چرا که از اصلی‌ترین فلزات برای ایجاد زیرساخت‌ها آهن و محصولات فولادی هستند.

افتتاحیه‌ای از جنس روابط‌عمومی و سرمایه‌های اجتماعی

 افتتاحیه‌ای از جنس روابط‌عمومی و سرمایه‌های اجتماعی
2022-05-22T10:23:50+04:30
افتتاحیه هفته ملی روابط‌عمومی، به میزبانی هلدینگ ماهور و با حضور استادان، مدیران و کارشناسان حوزه روابط‌عمومی و ارتباطات در سالن‌ همایش‌های طهران برگزار شد.

انواع روش های ساخت کلید را از تهران کلید بیاموزید!

 انواع روش های ساخت کلید را از تهران کلید بیاموزید!
2022-05-22T10:23:50+04:30
کلید سازی شبانه روزی زمانی که شما نمی دانید کلید سازی کجاست...

نشست تخصصی اولین جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات برگزار شد

 نشست تخصصی اولین جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات برگزار شد
2022-05-22T10:23:49+04:30
نشست تخصصی تشریح محورهای برگزاری اولین جشنواره ایده تا محصول صنعت ارتباطات به همت مرکز تحقیق‌وتوسعه همراه اول و با همکاری سی‌امین کنفرانس بین‌المللی مهندسی ...

برنده قرعه کشی پژو ۲۰۶ بیمه رازی مشخص شد

 برنده قرعه کشی پژو ۲۰۶ بیمه رازی مشخص شد
2022-05-22T10:23:49+04:30
برندگان خوش شانس جشنواره بزرگ بیمه رازی شامل ۱۰۰ عدد تبلت و یک عدد پژو ۲۰۶ مشخص شدند.

انواع سبک دکوراسیون داخلی

 انواع سبک دکوراسیون داخلی
2022-05-22T10:23:49+04:30
افراد زیادی هستند که امروزه قصد دارند به بازسازی دکوراسیون داخلی منزل خود بپردازند...

معرفی ۴ بسته ویژه و استثنایی رومینگ همراه اول در امارات

 معرفی ۴ بسته ویژه و استثنایی رومینگ همراه اول در امارات
2022-05-22T10:23:49+04:30
همراه اول با طراحی چهار بسته جدید و ویژه رومینگ دیتا و مکالمه، نرخ ارتباط با کشور امارات را به میزان قابل توجهی کاهش داد.

از یک وکیل دیوان عدالت اداری باید چه انتظاراتی داشته باشیم؟

 از یک وکیل دیوان عدالت اداری باید چه انتظاراتی داشته باشیم؟
2022-05-22T10:23:48+04:30
دیوان عدالت اداری یکی از مراکز قضایی است که تحت نظارت قوه قضائیه فعالیت می کند...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۲/۳۱

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۱/۰۲/۳۱
2022-05-22T10:23:47+04:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲۵ درصد افزایش به ۱۸۴۶ دلار و ۵۰ سنت رسید.

تولید سورن پلاس دوگانه سوز در ایران خودرو تبریز

 تولید سورن پلاس دوگانه سوز در ایران خودرو تبریز
2022-05-22T10:23:47+04:30
مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز گفت: از ابتدای امسال تا دهه سوم اردیبهشت‌ماه، با همت و تلاش بی وقفه کارکنان، با رشد صد درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بی...

خرید مازاد عرضه آهن اسفنجی به صورت غیربهین‌یاب مقدور شد

 خرید مازاد عرضه آهن اسفنجی به صورت غیربهین‌یاب مقدور شد
2022-05-22T10:23:46+04:30
بورس کالا در خصوص شرایط خرید آهن اسفنجی اعلام کرد: خرید از مازاد عرضه این محصول تا اطلاع ثانوی به صورت غیربهین‌یاب مقدور است.

تدابیر میهن برای حمایت از دامداران و مصرف کنندگان

 تدابیر میهن برای حمایت از دامداران و مصرف کنندگان
2022-05-22T10:23:46+04:30
تدابیر میهن برای حمایت از دامداران و مصرف کنندگان را ببینید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۲/۳۱|سکه امروز چند شد؟

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۲/۳۱|سکه امروز چند شد؟
2022-05-22T10:23:46+04:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۳۷۶ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴میلیون و ۳۲۰ هزار تومان است.

«به‌پرداخت ملت» گواهینامه «سیستم مدیریت امنیت اطلاعات» دریافت کرد

«به‌پرداخت ملت» گواهینامه «سیستم مدیریت امنیت اطلاعات» دریافت کرد
2022-05-21T13:24:03+04:30
شرکت به پرداخت ملت برای دومین دوره سه ساله گواهینامه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) را دریافت کرد.

اختصاص ۳۵ هزار خودرو ظرفیت فروش برای اجرای طرح حمایت از خانواده

اختصاص ۳۵ هزار خودرو ظرفیت فروش برای اجرای طرح حمایت از خانواده
2022-05-21T12:57:22+04:30
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: هیچ محدودیتی در اجرای طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ندارد.

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی در سال ۱۴۰۱

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی در سال ۱۴۰۱
2022-05-21T12:57:21+04:30
در ادامه به بررسی انواع تعرفه‌های ارسال پیامک تبلیغاتی از پنل اس ام اس خواهیم پرداخت.

همه چیز در مورد ویژگی‌های آهن

همه چیز در مورد ویژگی‌های آهن
2022-05-21T12:43:58+04:30
در این مقاله همراه ما باشید تا با ویژگی‌های آهن بیشتر آشنا شوید.

پمپ بشکه کش و پمپ دیافراگمی پرکاربردترین پمپ های صنعتی

پمپ بشکه کش و پمپ دیافراگمی پرکاربردترین پمپ های صنعتی
2022-05-21T10:30:45+04:30
مجموعه صنعت پلاس به معرفی کامل این پمپ ها و مدل های مختلف آن ها پرداخته است که در ادامه این مقاله به آشنایی با این پمپ ها می پردازیم.

تمجید معاون دادستان کل کشور از توقف تولید خودروهای ناقص در ایران خودرو

 تمجید معاون دادستان کل کشور از توقف تولید خودروهای ناقص در ایران خودرو
2022-05-20T16:43:56+04:30
معاون دادستان کل کشور، ضمن تقدیر از گروه صنعتی ایران‌خودرو در افزایش تولید خودروی کامل و عرضه به بازار محصولات، از میثاق‌نامه مدیران ارشد این گروه صنعتی برا...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)