میرنیوز

دانلود جوکر فصل ۵ قسمت ۴ کامل با ترافیک نیم بها

دانلود جوکر فصل ۵ قسمت ۴ کامل با ترافیک نیم بها 2022-04-11T10:34:23+04:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، سریال جوکر به کارگردانی احسان علیخانی و سیدحامد میرفتاحی در سال ۱۴۰۰ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر کمدی و خانوادگی می‌باشد که برای شما دانلود قسمت چهارم فصل پنجم جوکر فصل ۵ قسمت ۴ را آماده کرده ایم.

برای دانلود جوکر فصل ۵ قسمت ۴ روی لینک زیر کلیک یا لمس کنید.

دانلود جوکر فصل ۵ پنجم قسمت ۴ چهارم

شرکت کنندگان جوکر فصل ۵ قسمت ۴

در این قسمت از سریال محمدرضا علیمردانی، امیرحسین صدیق، حامد آهنگی، سیروس میمنت، علی اوجی، مجید واشقانی، علی مشهدی و مهران غفوریان به هنرمندی پرداخته اند.

دانلود جوکر فصل 5 قسمت 4 کامل با ترافیک نیم بها

بررسی حضور مهران غفوریان در جوکر فصل پنجم قسمت چهارم

قبل از روشن شدن چراغ سبز، خاطره بامزه‌ای تعریف کرد و همه را خنداند اما در طول بازی ریسک نکرد و کمتر سراغ خاطره‌گویی رفت. البته ماجرای حباب درست کردن دخترش را آنقدر بامزه گفت که اگر ادامه می‌داد حتماً به جاهای خوبی می‌رسید. در قسمت دوم با خاطره هواپیمای برزیل نزدیک بود تلفات زیادی بدهد. جوکرتایم بامزه‌ای اجرا کرد. گرچه بخش‌هایی از آن حذف شد و خودش هم نسبت به ین مسئله واکنش نشان داد اما در نهایت حضور در قست دوم حضور پررنگ‌تری داشت. در قسمت سوم جوک اورژانس را با چنان آب‌وتابی تعریف کرد که نزدیک بود خیلی‌ها را به خنده بیندازد.

چطور نخندید؟ یا صورتش را قائم می‌کرد توی یقه لباسش یا ماگ را می‌گرفت جلوی صورتش که کسی را نبیند و نخندد. بعضی وقت‌ها هم لب‌هایش را گاز می‌گرفت. موقع جوکرتایم هم رفت عقب نشست و با اشاره به اینکه قلبش را تازه عمل کرده می‌خواست تخفیف بگیرد. موقع چالش پنبه پنبه، یا می‌خورد یا سرش را می‌چرخاند تا دیده نشود. سر چالش عمه میمنت عنقریب بود از خنده ریسه رود اما مدام دندان‌هایش را بهم فشار می‌داد و لب‌هایش را گاز می‌گرفت. در جوکرتایم علیمردانی هم مدام دهانش را باز نگه می‌داشت که نخندد. کاملاً مشخص بود به استیصال رسیده. در قسمت سوم واقعاً نمی‌دانست برای بغلی بگیر چه کار کند که نخندد. کلافه شده بود. سکوت می‌کرد رویش را برمی‌گرداند.

چطور خندید؟ غفوریان هم مثل سیروس میمنت اسیر موقعیتی شد که خودش ایجاد کرده بود. وقتی داشت خاطره برزیل را تعریف می‌کرد آنقدر برایش هیجان داشت که بخشی را با خنده تعریف کرد و کارت زرد گرفت. در قسمت سوم بالاخره وقتی علیمردانی صدایش را عوض کرد و گفت بغلی بگیر نتوانست تحمل کند و خندید. اولین کسی بود که حذف شد.

عملکرد علی مسعودی در فصل پنجم جوکر

تنها کسی بود که تا اواسط قسمت سوم کارت زرد نداشت اما بالاخره به خاطر انفعال و اختلال توی بغلی بگیر اولین کارت را گرفت. کارتی که خیلی‌ها را خوشحال کرد. آخر قسمت سوم وقتی داشت صدای غاز درمی‌آورد خندید و حذف شد. جو آنقدر علیه‌ش منفی بود که باحذفش همه خوشحال شدند.

پدیده فصل ۵ جوکر قسمت ۴

آنقدر چهره‌اش جدی است، که وقتی وارد شد که فکرش را هم نمی‌کردیم خیلی زود جمع را دست بگیرد و یکی از مهره‌های خطرناک باشد. همان ابتدا با گفتن جمله «بیا تا پشت یکدیگر بخاریم» نفس همه را بند آورد. بعدش هم با همان جدیت، خاطره‌ای درباره همذات‌پنداری‌اش با یک خانم و بیرون زدن یک بادکنک از دماغش تعریف کرد که آنهم وضعیت عجیبی ایجاد کرد. در قسمت دوم چالش بامزه خواندن شعر «پنبه پنبه» را راه انداخت که بامزه بود و می‌توانست خنده زیادی بگیرد. جایی هم که علی مسعودی درباره بازیگران لاکچری حرف زد داشت از کوره در می‌رفت که همین واکنشش هم بامزه بود. کی فکرش را می‌کرد میمنت را در این سن و سال با حرکات رپ ببیند؟ بعد هم که آن جمله جذاب من اما کردم را سر میز شام گفت و نزدیک بود چند نفر را حذف کند و بالاخره هم صدیق را سوزاند. موقع جوکرتایم علی اوجی بهش می‌گفتند غول مرحله آخر. نهایتاً باعث باختن مجید واشقانی شد.

ستاره جوکر فصل ۵ قسمت ۴ چهارم

یکی چهره‌های پرکار و بامزه قسمت اول فصل پنجم جوکر، بدون شک حامد آهنگی بود. سعی می‌کرد با هر وسیله‌ای، باعث خنده شود. حالا یا با درآوردن صدای جاروبرقی و پر کردن لپ‌هایش با پاستیل یا تکه انداختن به این و آن و تعریف خاطره و تخریب خودش. جوکرتایم آهنگی یکی از خنده‌دارترین بخش‌های این قسمت بود. او در نقش یک معلم گیلانی سخت‌گیر با سبیل روی سن می‌رفت و یکی‌یکی جلوی صورت هرکدام از آنها حرف می‌زد. نزدیک بود خیلی‌ها را به کارت زرد برساند. در قسمت دوم کماکان چهره برتر جوکر بود. سعی می‌کرد خیلی سریع با شرایط کنار بیاید و از تمام فرصت‌ها به نفع خودش استفاده کند. چالشی که سیروس میمنت برای خواندن «پنبه پنبه» راه انداخت توسط آهنگی به زبان ژاپنی کشیده شد و نهایتاً به کارت زردی برای خود میمنت رسید. او در ادامه شعر قزوینی علی اوجی باز هم بازی را به نفع خودش تمام کرد. در چالش عمه میمنت هم خیلی زود خودش را با شرایط وفق داد و در نقش بچه ظاهر شد. یک لحظه هم نمی‌گذاشت کسی بی‌کار بماند. در قسمت سوم با ویولونش همه را به وجد آورد. اوایل طوری ادا درمی‌آورد که همه خیال می‌کردند واقعاً دارد ویولون می‌زند، البته ساز هم که تمام شد ول کن نبود. رفت جلوی غفوریان و تیتراژ زیر آسمان شهر را اجرا کرد. بعد هم با گیلکی خواندن و تقلید صدای مرغ تخم‌گذار، موقعیت جالبی ایجاد کرد. همچنین برای دانلود سریال جیران اینجا کلیک کنید.

رئالیتی شو و مسابقه جوکر

برنامه جوکر تازه‌ترین رئالیتی شو ایرانی است که بومی سازی شده یک برنامه خارجی با نام LOL توسط احسان علیخانی و فیلیمو هست. شرکت کنندگان جوکر باید بقیه را بخندانند اما خودشان نخندند و همین مسأله باعث خلق شدن کلی لحظات بامزه و خنده دار شده. اما جوکر آیا یک کپی خوب هست و یا پتانسیل‌های از دست رفته درونش هست؟ در این ویدئو به این مسأله می‌پردازیم. در واقع رئالیتی شو جوکر یک ایده جهانی را بومی‌سازی کرده و مخاطبین بسیاری زیادی را جذب کرده است.

لینک دانلود جوکر فصل ۵ قسمت ۴ بالا برای شما قرار دادیم که می‌توانید جوکر فصل پنجم ۵ قسمت چهارم ۴ و آخر را دریافت کنید همچنین برای دانلود قانونی جدیدترین فیلم و سریال‌های ایرانی شبکه نمایش خانگی به سایت راشدون مراجعه کنید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

قیمت سکه طرح جدید ۱۴ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان شد

قیمت سکه طرح جدید ۱۴ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان شد
2022-05-29T12:17:14+04:30
قیمت سکه طرح جدید در معاملات امروز یکشنبه ۸ خرداد بازار آزاد تهران به ۱۴ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان رسید.

دستگاه بسته‌بندی قند و شکلات پیروز پک

دستگاه بسته‌بندی قند و شکلات پیروز پک
2022-05-29T10:03:55+04:30
در این مطلب به بررسی دستگاه های بسته بندی قند حبه و شکلات این شرکت پرداخته‌ایم.

تحول دیجیتال در حمل‌ونقل خودرویی

تحول دیجیتال در حمل‌ونقل خودرویی
2022-05-29T10:03:54+04:30
شرکت دلفین با ارائه سه راهکار دیجیتالی کنترل رفتار راننده از راه دور، مدیریت سوخت مصرفی و نگهداری و تعمیرات پیش‌بینی شده توانست جایزه‌ برترین طرح در حفظ هوای...

هتل‌های ارزان قیمت تبریز

هتل‌های ارزان قیمت تبریز
2022-05-29T09:50:43+04:30
اگر شما هم می خواهید برای سفر به تبریز برنامه ریزی کنید و در جستجوی هتل های ارزان قیمت تبریز هستید با ما همراه باشید.

معرفی بهترین پیست‌های اسکی در تهران و اطراف تهران

معرفی بهترین پیست‌های اسکی در تهران و اطراف تهران
2022-05-29T09:50:42+04:30
در این گزارش با بهترین پیست های اسکی تهران و اطراف تهران بیشتر آشنا می شویم و به شما خواهیم گفت هریک از آن‌ها چه ویژگی‌ها و امکاناتی دارند.

بررسی ابزارهای تحلیل داده در شبکه‌های اجتماعی

بررسی ابزارهای تحلیل داده در شبکه‌های اجتماعی
2022-05-29T09:50:41+04:30
در این مطلب قصد داریم ابتدا ۳ ابزار خارجی مربوط به رصد فضای مجازی و نهایتا سامانه پایش و رصد اخبار و شبکه‌های اجتماعی لایف‌وب را که یک محصول ایرانی است، معرف...

۷ هتل معروف نزدیک تکسیم

۷ هتل معروف نزدیک تکسیم
2022-05-29T09:50:40+04:30
در ادامه با ۵ هتل معروف نزدیک تکسیم آشنا می شوید که دسترسی شما را بخش تاریخی استانبول، خیابان استقلال و اسکله بسیار آسان می‎کند.

اعلام همکاری گروه پاکشوما با برند جهانی کنوود

اعلام همکاری گروه پاکشوما با برند جهانی کنوود
2022-05-28T12:50:35+04:30
همکاری گروه پاکشوما و برند کنوود در تولید و عرضه محصولات خانگی آغاز شد.

قیمت سکه ۷ خرداد ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه ۷ خرداد ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسید
2022-05-28T11:17:11+04:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ در بازار آزاد تهران به ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسید.

تعمیر یخچال در مشهد با سامان سرویس

تعمیر یخچال در مشهد با سامان سرویس
2022-05-28T10:37:11+04:30
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای تعمیر یخچال خود و انتخاب مرکز تعمیرات لوازم خانگی دچار تردید شده باشد. با ما همراه باشید تا به شما بگوییم در چه مواردی...

۵ مهارت نرم ضروری برای موفقیت شغلی

۵ مهارت نرم ضروری برای موفقیت شغلی
2022-05-28T10:37:10+04:30
مهارت‌های نرم بیشتر حول محور شخصیت قرار دارند و از طریق تجربه بدست می‌آیند، در ادامه با ما همراه باشید تا انواع مهارت‌های نرم را به شما توضیح دهیم.

نرخ رسمی ۲۶ ارز افزایشی شد

نرخ رسمی ۲۶ ارز افزایشی شد
2022-05-28T08:50:29+04:30
بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز منتشر کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۹ ارز کاهش و ۲۶ ارز افزایش یافت؛ همچنین نرخ رسمی ۱۱ ارز ثابت ماند.

پرداخت تسهیلات وحمایت بانک قرض الحسنه رسالت ازشرکت های دانش بنیان

پرداخت تسهیلات وحمایت بانک قرض الحسنه رسالت ازشرکت های دانش بنیان
2022-05-25T15:30:33+04:30
بانک قرض الحسنه رسالت در قالب تفاهم نامه با صندوق نوآوری و شکوفایی و با پرداخت تسهیلات از شرکت های دانش بنیان حمایت می کند.

قیمت سکه طرح جدید ۴ خرداد ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه طرح جدید ۴ خرداد ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان رسید
2022-05-25T14:37:17+04:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ در بازار آزاد تهران به ۱۴ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان رسید.

نرخ رسمی ۲۲ ارز افزایشی شد

نرخ رسمی ۲۲ ارز افزایشی شد
2022-05-25T10:43:54+04:30
بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ ارز را منتشر کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۱۳ ارز کاهش و ۲۲ ارز افزایش یافت؛ همچنین نرخ رسمی ۱۱ ارز ثابت ماند.

آیا می‌دانید در صورت گم‌ کردن وسایل خود در مترو چه کنید؟

آیا می‌دانید در صورت گم‌ کردن وسایل خود در مترو چه کنید؟
2022-05-25T09:37:16+04:30
اگر وسیله خود را در مترو گم کردید به مدت یک هفته فرصت دارید تا به انتظامات ایستگاه مراجعه کنید و آن را تحویل بگیرید.

کیفیت خودروهای داخلی در حال ارتقاء است

کیفیت خودروهای داخلی در حال ارتقاء است
2022-05-24T16:17:15+04:30
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: خودروسازان داخلی تلاش های زیادی کردند و چندسالی است که وارد حوزه طراحی و تولید پلتفرم های جدید شدند و کیفیت خودروهای داخلی ه...

راهنمای خرید انگشتر طلا خاص با قیمت مناسب

راهنمای خرید انگشتر طلا خاص با قیمت مناسب
2022-05-24T16:17:14+04:30
در این گزارش انواع مدل های انگشتر را به شما معرفی خواهیم کرد.

چرا در فروردین، خودرو کم تولید شد؟

چرا در فروردین، خودرو کم تولید شد؟
2022-05-24T12:30:35+04:30
در فروردین ماه سال جاری خودروسازان طبق دستور دولت، اقدام به تکمیل و تجاری‌سازی محصولات ناقص انباشت شده در پارکینگ های خود کرده اند که همین مساله منجر به کاه...

قیمت سکه طرح جدید ۳ خرداد ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه طرح جدید ۳ خرداد ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید
2022-05-24T12:30:34+04:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ در بازار آزاد تهران به ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.

مجلس شورای اسلامی در حوزه قانون‌گذاری، یاری‌گر صنعت فولاد است

مجلس شورای اسلامی در حوزه قانون‌گذاری، یاری‌گر صنعت فولاد است
2022-05-24T11:50:31+04:30
قالیباف با بیان این که ذوب آهن اصفهان کمترین بهره مندی از یارانه انرژی و مصرف گاز طبیعی را دارد،عنوان کرد: مجلس شورای اسلامی در جهت تسهیل امور پیش روی صنعت ف...

گزارش عملکرد اسنپ در سال ۱۴۰۰ رونمایی شد

گزارش عملکرد اسنپ در سال ۱۴۰۰ رونمایی شد
2022-05-24T11:50:31+04:30
با حضور بنیانگذاران آلمانی گروه اسنپ از گزارش عملکرد این شرکت در سال ۱۴۰۰ رونمایی شد.

راهنمای خرید تشک طبی از تشک خوشخواب

راهنمای خرید تشک طبی از تشک خوشخواب
2022-05-24T11:50:30+04:30
در ادامه برخی از موارد کاربردی ذکر شده که می توانید از آنها بهره ببرید.حتما قبل از خرید تشک خوشخواب قیمت تشک خوشخواب را بررسی کنید.

نرخ رسمی ۲۹ ارز افزایشی شد

نرخ رسمی ۲۹ ارز افزایشی شد
2022-05-24T10:03:53+04:30
بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ ارز را منتشر کرد که بر اساس آن نرخ رسمی هفت ارز کاهش و ۲۹ ارز افزایش یافت؛ همچنین نرخ رسمی ۱۰ ارز ثابت ماند.

خودروی ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد

خودروی ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد
2022-05-23T14:10:36+04:30
قائم مقام ایران خودرو با شاره به تولید ۸۴۳۸۵ دستگاه خودرو، از حذف خودرو ناقص از فرآیند تولید در این گروه صنعتی خبر داد.

آیا راهی برای جلوگیری از قطعی درگاه پرداخت وجود دارد؟

آیا راهی برای جلوگیری از قطعی درگاه پرداخت وجود دارد؟
2022-05-23T14:10:35+04:30
آیا راهی برای جلوگیری از قطعی درگاه پرداخت وجود دارد؟ همراه ما باشید تا به شما بگوییم این موضوع از چه جهاتی اهمیت دارد و چطور می توان آن را رفع کرد.

خرید میلگرد از نزدیک‌ترین کارخانه به پروژه شما

خرید میلگرد از نزدیک‌ترین کارخانه به پروژه شما
2022-05-23T14:10:34+04:30
در این گزارش کمک خواهیم کرد تا با شناسایی نزدیک ترین کارخانه به محل پروژه، بیشترین سود را از پروژه‌هایتان داشته باشید.

قیمت سکه طرح جدید به ۱۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان کاهش یافت

قیمت سکه طرح جدید به ۱۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان کاهش یافت
2022-05-23T11:57:09+04:30
قیمت سکه طرح جدید در معاملات امروز بازار آزاد تهران به نرخ ۱۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان معامله می شود.

جزئیات تازه از افتتاح مجازی حساب ارزی بانک ملی ایران

 جزئیات تازه از افتتاح مجازی حساب ارزی بانک ملی ایران
2022-05-22T13:43:45+04:30
افتتاح حساب پس انداز ارزی بانک ملی ایران به صورت مجازی و در بستر «نشان بانک» طی ۵ مرحله و در کوتاهترین زمان ، ممکن است.

خودرو ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد/ ثبت رکورد تولید ۲۷۹۲ خودرو کامل سواری و تجاری در یک روز

 خودرو ناقص از فرآیند تولید ایران‌خودرو حذف شد/ ثبت رکورد تولید ۲۷۹۲ خودرو کامل سواری و تجاری در یک روز
2022-05-22T13:43:45+04:30
قائم مقام توسعه و تولید ایران خودرو، با اعلام افزایش ۶۵ درصدی تولید خودرو کامل سواری از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت ماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته با تو...
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)