میرنیوز

نوبت اینترنتی و مشاوره تلفنی پزشکان در سایت doctoryab.ir

نوبت اینترنتی و مشاوره تلفنی پزشکان در سایت doctoryab.ir 2022-04-05T11:42:40+04:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، بارها پیش آمده است که برای دریافت نوبت ویزیت تماس‌های مکرر با مطب پزشک داشته‌اید اما به دلایل مختلف از قبیل اشغال بودن خط، پر بودن نوبت و … موفق به دریافت نوبت نشده‌اید. همچنین ممکن است به دلیل سکونت در یک شهر دیگر و یا اشتغال امکان مراجعه حضوری به مطب را نداشته باشید. در چنین مواقعی چه کار باید کرد؟ آیا پیشرفت علم و دستیابی به فناوری‌های نوین راهکاری برای حل این مشکل ارائه کرده است؟ از طرفی ۷۲ درصد از بیماران برای یافتن اطلاعات مورد نیاز خود در رابطه با مسائل پزشکی از اینترنت استفاده می‌کنند. همچنین بررسی‌ها نشان می‌دهد که حدود ۶۲ درصد از آنها به کمک سامانه‌های آنلاین با نام پزشکان جدید و تخصص آنها آشنا می‌شوند.

برای رفع مشکلات مذکور و رفاه حال بیماران مدت‌هاست که "سامانه نوبت‌دهی پزشکان دکتریاب" امکان دریافت نوبت ویزیت به صورت آنلاین را فراهم کرده است. چنین امکانی هم برای بیماران و هم برای پزشکان یک مزیت به حساب می‌آید زیرا دیگر شاهد بی‌نظمی‌ها، ازدحام جمعیت و زمان‌های انتظار طولانی در مطب‌ها نخواهیم بود و بیمار با توجه به زمان‌بندی خود به مطب مراجعه می‌کند.

برای این منظور تنها کافی است که به وب‌سایت "سامانه نوبت‌دهی پزشکان دکتریاب" مراجعه کنید و با توجه به برنامه روزانه خود و به کمک جدول زمانی موجود در این سایت بهترین تاریخ و ساعت را برای مراجعه به پزشک انتخاب کنید. یکی از ویژگی‌های مهم این سامانه آن است که اغلب متخصصان پزشکی و پیراپزشکی کشور در آن عضو می‌باشند و بیماران حتی از شهرهای دوردست کشور نیز به راحتی می‌توانند برای دریافت نوبت به آن مراجعه کنند. در ادامه جزئیات بیشتری از خدمات این سامانه معرفی می‌شود.

همچنین با کد تخفیف C۱۴۰۱ می‌توانید با ۱۵ درصد تخفیف از خدمات مشاوره تلفنی دکتریاب استفاده کنید.

لیست اصلی‌ترین تخصص‌ها در سامانه نوبت‌دهی پزشکان دکتریاب

لیست اصلی‌ترین تخصص‌ها در سامانه نوبت‌دهی پزشکان دکتریاب

هم‌اکنون بیشتر از ۲۰ نوع متخصص پزشکی مختلف وجود دارد که هدف همه آنها حفظ سلامت انسان می‌باشد. اما برای حفظ جان خود در شرایط حاد مراجعه به موقع به برخی از این متخصصین مانند متخصص قلب و عروق، متخصص داخلی، جراح عمومی و فوق تخصص سرطان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در این قسمت به معرفی انواع تخصص‌های پزشکی با جزئیات پرداخته می‌شود تا بیماران عزیر بتوانند با آگاهی بیشتری نسبت به دریافت آنلاین نوبت از طریق "سامانه نوبت‌دهی پزشکان دکتریاب" اقدام کنند.

معرفی پزشکان مراقبت‌های اولیه

رشته پزشکی متناسب با تعدد بخش‌های بدن انسان و پیچیدگی‌های آن، گسترده می‌باشد. اگرچه هدف همه پزشکان حفظ و بازگشت سلامتی بیماران می‌باشد اما در ابتدای شروع درمان پزشکان عمومی، پزشکان خانواده، متخصصین اصفال، متخصصین داخلی نقش بسیار مؤثری در تعیین مسیر درمان خواهند داشت. از این رو چنانچه نمی‌دانید که برای تشخیص بیماری و درمان خود به کدام متخصص باید مراجعه کنید ابتدا وارد " نوبت دهی پزشکی اینترنتی" شوید و برای دریافت نوبت‌دهی پزشکان مراقبت‌های اولیه به صورت آنلاین اقدام کنید. این امر هم باعث صرفه‌جویی در زمان و هم باعث جلوگیری از پرداخت هزینه‌های گزاف درنتیجه مراجعه اشتباه به متخصصین مختلف خواهد شد.

باید توجه کرد که پزشکان متخصص داخلی علاوه بر گذراندن ۷ سال دوره پزشکی عمومی، مدت ۴ سال نیز دوره رزیدنتی را سپری می‌کنند. بنابراین وضعیت بیماران را به صورت تخصصی‌تر بررسی می‌کنند. لذا اگر علائم بیماری شما بسیار شدید و یا غیرقابل کنترل است توصیه می‌شود که از همان ابتدا به این پزشک مراقبت‌های اولیه مراجعه کنید. متخصص داخلی بر روی روش‌های تشخیص و درمان بیماری‌های بخش‌های مختلف بدن از قبیل کلیه، قلب، معده، روده، کبد و … متمرکز است و در این زمینه رشته‌های فوق تخصصی مانند گوارش و کبد، کلیه، خوش و آنکولوژی، روماتولوژی، غدد، قلب و عروق و ریه وجود دارد که در ادامه هر یک از آنها با جزئیات معرفی می‌شوند.

دکتر آلرژی، اختلالات تنفسی و ریه

دکتر آلرژی، اختلالات تنفسی و ریه بر روی پیشگیری، تشخیص و درمان انواع مشکلات تنفسی متمرکز است. بنابراین بیماران برای درمان بیماری‌هایی از قبیل آسم، آلرژی، سندرم دیسترس تنفسی و … می‌توانند از طریق "سامانه نوبت‌دهی پزشکان دکتریاب" اقدام به دریافت نوبت برای پزشکان فوق تخصص ریه کنند.

دکتر قلب و عروق

متخصص قلب و عروق در زمینه تشخیص و درمان بیماری‌های مرتبط با قلب و رگ‌های خونی از قبیل نارسایی قلبی، سکته قلبی، فشار خون بالا، گرفتگی عروق، جراحی قلب و مراقبت‌های ویژه پس از آن فعالیت دارند. برای انجام آنژیوگرافی، بای‌پس قلب، قرار دادن دستگاه ضربان‌ساز قلب، رفع گرفتگی عروق و استنت‌گذاری باید به جراح قلب مراجعه کنید. معمولاً متخصص برای تشخیص بهتر بیماری از تست‌های تشخیصی مانند اکوی قلب یا تست ورزش هم استفاده می‌کند. برای تشخیص و درمان بیماری‌های قلبی خود می‌توانید به "سامانه نوبت‌دهی پزشکان دکتریاب" مراجعه کرده و بصورت آنلاین اقدام به نوبت‌دهی برای متخصص قلب کنید.

دکتر غدد و متابولیسم

از جمله رشته‌های فوق تخصصی رشته داخلی، غدد و متابولیسم می‌باشد. فوق تخصص غدد به تشخیص و درمان اختلالات مروبط به غدد، هورمون‌ها و روند متابولیسم (سوخت و ساز) بدن می‌پردازد. لذا افراد مبتلا به بیماری‌های دیابت، ناباروری، مشکلات تیروئید، مشکلات هورمونی و اختلالات متابولیک برای سیر درمان خود باید به دکتر غدد و متابولیسم مراجعه کنند.

دکتر خون و انکولوژی

متخصص هماتولوژی و انکولوژی در زمینه تشخیص و درمان بیماری‌های خون و سرطان فعالیت دارد. اختلالات سرطانی و غیرسرطانی اجزای خون یا ارگان‌هایی که آن را تولید می‌کنند جز این نوع بیماری‌ها محسوب می‌شود. چنانچه به انواع کم‌خونی، اختلالات انسدادی از مثل ترومبوز ورید عمقی، اختلالات انعقادی همچون هموفیلی، اختلالات ژنتیکی مانند سلول داسی شکل و یا انواع سرطان خون مبتلا هستید در اسرع وقت می‌توانید از طریق "سامانه نوبت‌دهی پزشکان دکتریاب" برای دریافت نوبت ویزیت متخصص هماتولوژی و انکولوژی اقدام کنید.

دکتر گوش، حلق و بینی

پزشک متخصص گوش، حلق و بینی بر روی مشکلات شنوایی، آلرژی، سینوزیت مزمن، سرطان‌های سر و گردن و … متمرکز می‌باشد. باین پزشکان برای درمان بیمار از دارو و یا جراحی استفاده می‌کنند. همچنین این پزشکان در زمینه‌های تست خواب، گرفتن نوار گوش و جراحی زیبایی بینی نیز فعالیت می‌کنند.

دکتر مغز و اعصاب

متخصص مغز و اعصاب در زمینه تشخیص و درمان بیماری‌های مرتبط با مغز، نخاع و سیستم عصبی فعالیت دارد. از این رو بیماران محترم برای درمان بیماری‌هایی مانند آلزایمر، پارکینسون، تتشنج یا صرع، سکته مغزی و اختلالات نخاعی باید به پزشکان متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنند. چنانچه نیاز به جراحی باشد باید به جراح مغز و اعصاب مراجعه کنید.

دکتر گوارش

دستگاه گوارش انسان شامل حلق، مری، معده، روده کوچک، روده بزرگ، راست روده، مقعد، کبد، کیسه صفرا و لوزالمعده می‌باشد. دکتر گوارش بر روی تشخیص و درمان بیماری‌های مرتبط با دستگاه گوارش از قبیل رفلاکس اسید معده به مری، سلیاک، سندرم روده تحریک‌پذیر (IBS)، سنگ صفرا … متمرکز است. همانطور که قبلاً ذکر شد گوارش یکی از رشته‌های فوق تخصصی داخلی می‌باشد.

دکتر پوست و مو

دکتر متخصص پوست و مو در زمینه تشخیص و درمان بیماری‌های التهابی، عفونی، سرطانی و خودایمنی مربوط به پوست، مو، ناخن و غشاهای مخاطی، خدمات زیبایی فعالیت دارد. بنابراین درصورت داشتن چنین بیماری‌هایی و یا انجام خدمات زیبایی مذکور باید به دکتر پوست و مو مراجعه کرد.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

ایران‌خودرو در مسیر اصلاح حرکت می‌کند

ایران‌خودرو در مسیر اصلاح حرکت می‌کند
2022-05-16T20:18:24+04:30
معاون وزیر صمت گفت: طبیعی است که مشکلات یک شبه قابل حل نیست و نیازمند زمان است، مهم این است که ایران خودرو در مسیر اصلاح حرکت می‌کند.

آگهی‌های استخدامی برنامه نویس در شرکت‌های بزرگ (بهار ۱۴۰۱)

آگهی‌های استخدامی برنامه نویس در شرکت‌های بزرگ (بهار ۱۴۰۱)
2022-05-16T09:58:33+04:30
برای استفاده از این فرصت و استخدام به عنوان برنامه نویس در بهترین سازمان‌ها و شرکت‌های ایران، کافی است به ایران تلنت مراجعه کنید.

در صورت بروز این علائم به دکتر قلب مراجعه کنید

در صورت بروز این علائم به دکتر قلب مراجعه کنید
2022-05-16T09:58:32+04:30
در ادامه با شایع‌ترین بیماری‌ های قلبی آشنا می‌شویم و علائم و علل هر کدام از آن‌ها را به تفصیل بررسی می‌کنیم.

نرخ رسمی ۲۳ ارز افزایشی شد

نرخ رسمی ۲۳ ارز افزایشی شد
2022-05-16T09:58:32+04:30
بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز منتشر کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۹ ارز کاهش و ۲۳ ارز افزایش یافت. همچنین نرخ رسمی ۱۴ ارز ثابت ماند.

آمادگی کامل ایران خودرو دیزل برای نوسازی ناوگان حمل و نقل سنگین و نیمه سنگین کشور

  آمادگی کامل ایران خودرو دیزل برای نوسازی ناوگان حمل و نقل سنگین و نیمه سنگین کشور
2022-05-16T10:05:07+04:30
مدیرعامل ایران خودرو دیزل با اشاره به فرامین هشت ماده‌ای رییس جمهوری محترم و راهبردهای وزارت صمت در خصوص نوسازی ناوگان سنگین و نیمه سنگین کشور، از اعلام آما...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۲/۲۱| آخرین قیمت‌ها در بازار طلا و ارز

  قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۲/۲۱| آخرین قیمت‌ها در بازار طلا و ارز
2022-05-16T09:51:41+04:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم یک‌ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

نحوه اختصاص مواداولیه روی بهره‌وری شرکت‌های فولادی تأثیر می‌گذارد

نحوه اختصاص مواداولیه روی بهره‌وری شرکت‌های فولادی تأثیر می‌گذارد
2022-05-15T16:25:05+04:30
مدیر کل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت و هیأت همراه، ضمن بازدید از خطوط تولید ذوب‌آهن اصفهان، در نشستی با مدیرعامل و معاونین این مجتمع، راهکارهای تقویت و ارتقاء ...

تولید روزانه ۱۸۰۰ دستگاه خودرو با عبور مستقیم ۹۰ درصدی خودروها

تولید روزانه ۱۸۰۰ دستگاه خودرو با عبور مستقیم ۹۰ درصدی خودروها
2022-05-15T15:31:45+04:30
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: دستاوردهای حاصل شده در تولید ۱۸۰۰ دستگاه خودرو با عبور مستقیم ۹۰ درصدی، در دهه ۹۰ بی سابقه بوده و تمام موفقیت های حاصل شده...

اسنپ؛ حامی بازدیدکنندگان و ناشران سی‌وسومین نمایشگاه کتاب

اسنپ؛ حامی بازدیدکنندگان و ناشران سی‌وسومین نمایشگاه کتاب
2022-05-15T13:25:07+04:30
در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، اسنپ با ارائه خدمات اختصاصی به تمامی بازدیدکنندگان و ناشران از ۲۱ تا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱، به عنوان حامی حمل‌ونقل ا...

بهترین زبان های برنامه نویسی سال ۱۴۰۱ برای یادگیری چیست؟

بهترین زبان های برنامه نویسی سال ۱۴۰۱ برای یادگیری چیست؟
2022-05-15T13:25:07+04:30
در این مطلب به محبوب‌ترین زبان‌های سال اشاره شده است و اهمیت آموزش پایتون، آموزش لاراول، آموزش ری اکت، آموزش جنگو و... شرح داده شده است.

نیک‌دهقان، مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل ایران‌خودرو شد

نیک‌دهقان، مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل ایران‌خودرو شد
2022-05-14T14:18:30+04:30
در حکمی از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، محمود نیک دهقان به عنوان مدیر ارتباطات و امور بین الملل این گروه صنعتی منصوب شد.

طراحی تخصصی ویلا + سرمایه گذاری صحیح با طراحی بهینه و خاص

طراحی تخصصی ویلا + سرمایه گذاری صحیح با طراحی بهینه و خاص
2022-05-14T12:58:30+04:30
اگر از مالکین زمین‌های اطراف تهران و شهرهای شمالی هستید که قصد ساخت ویلا را دارند این مطلب را بخوانید.

رویداد جذاب نمایشگاه کتاب فیدیبو

رویداد جذاب نمایشگاه کتاب فیدیبو
2022-05-14T12:58:29+04:30
نمایشگاه مجازی کتاب‌هاای صوتی و الکترونیکی فیدیبو همزمان با نمایشگاه کتاب تهران در سایت و اپلیکیشن فیدیبو آغاز شد.

سئو سایت و درج آگهی رایگان برای آرایشگاه ها در شونارگ

سئو سایت و درج آگهی رایگان برای آرایشگاه ها در شونارگ
2022-05-14T12:58:28+04:30
در این مقاله برخی از بهترین شیوه ها و استراتژی های عملی برای رسیدن به اهداف سئو سایت را مورد بحث قرار خواهیم داد.

دیدار و نشست گروه صنعتی میهن و سفیر برزیل

دیدار و نشست گروه صنعتی میهن و سفیر برزیل
2022-05-14T12:58:28+04:30
سفیر برزیل به منظور افزایش مراودات اقتصادی در زمینه واردات و صادرات بین دو کشور ایران و برزیل با حضور در گروه صنعتی میهن با ابوالفضل پایداری دیدار و گفت وگو ...

نرخ رسمی ۲۷ ارز کاهشی شد

نرخ رسمی ۲۷ ارز کاهشی شد
2022-05-14T10:18:29+04:30
بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز منتشر کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۲۷ ارز کاهش و ۱۲ ارز افزایش یافت. همچنین نرخ رسمی هفت ارز ثابت ماند.

تشریح فعالیت‌های همراه اول در ۵G/چالش‌ها و وظایف بخش‌های مختلف اکوسیستم ارتباطی در توسعه نقشه راه ملی ترسیم شد

  تشریح فعالیت‌های همراه اول در ۵G/چالش‌ها و وظایف بخش‌های مختلف اکوسیستم ارتباطی در توسعه نقشه راه ملی ترسیم شد
2022-05-14T09:45:05+04:30
معاون فنی و توسعه شبکه همراه اول ضمن تشریح فعالیت‌های همراه اول روی شبکه راه‌اندازی شده ۵G توسط این اپراتور، در حضور مدیران ارتباطی کشور و رگولاتور ارتباطی ...

اولویت‌بندی فعال‌سازی معادن کوچک براساس پروژه‌های زیرساخت/ ارائه ۳۰بسته سرمایه‌گذاری در سال جاری

 اولویت‌بندی فعال‌سازی معادن کوچک براساس پروژه‌های زیرساخت/ ارائه ۳۰بسته سرمایه‌گذاری در سال جاری
2022-05-12T13:12:01+04:30
رئیس هیئت عامل ایمیدرو بر اولویت‌بندی فعال‌سازی معادن کوچک بر اساس اجرای پروژه‌های زیرساخت تأکید کرد.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۲/۲۱| آخرین قیمت‌ها در بازار طلا و ارز

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۲/۲۱| آخرین قیمت‌ها در بازار طلا و ارز
2022-05-12T13:12:01+04:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم یک‌ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

تشریح فعالیت‌های همراه اول در ۵G/چالش‌ها و وظایف بخش‌های مختلف اکوسیستم ارتباطی در توسعه نقشه راه ملی ترسیم شد

 تشریح فعالیت‌های همراه اول در ۵G/چالش‌ها و وظایف بخش‌های مختلف اکوسیستم ارتباطی در توسعه نقشه راه ملی ترسیم شد
2022-05-12T12:58:41+04:30
معاون فنی و توسعه شبکه همراه اول ضمن تشریح فعالیت‌های همراه اول روی شبکه راه‌اندازی شده ۵G توسط این اپراتور، در حضور مدیران ارتباطی کشور و رگولاتور ارتباطی ...

تولید ۳۶۱۶ دستگاه خودرو در گروه صنعتی ایران خودرو در یک روز/ ۶۸درصد تولید محصولات سواری کامل و بدون کسری قطعه

 تولید ۳۶۱۶ دستگاه خودرو در گروه صنعتی ایران خودرو در یک روز/ ۶۸درصد تولید محصولات سواری کامل و بدون کسری قطعه
2022-05-12T12:58:41+04:30
گروه صنعتی ایران خودرو موفق شد چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه، با تولید ۳۶۱۶ دستگاه خودرو در دو حوزه سواری و تجاری سنگین و نیمه سنگین، از رکورد تولید روزانه عبور ...

تورم اجرای طرح اصلاح یارانه‌ها کمتر از ۱۰ درصد است

 تورم اجرای طرح اصلاح یارانه‌ها کمتر از ۱۰ درصد است
2022-05-12T12:58:41+04:30
محمد رضا فرزین رئیس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی گفت: براساس مطالعه چهار مرکز پژوهشی، تورم ناشی از طرح اصلاح یارانه‌ها کمتر از ۱۰ درصد خواهد بود.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۲/۲۲

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۲/۲۲
2022-05-12T12:58:41+04:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم یک‌ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

امضای تفاهمنامه همکاری بین بانک ملی ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی

  امضای تفاهمنامه همکاری بین بانک ملی ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی
2022-05-12T12:45:18+04:30
مدیرعامل بانک ملی ایران و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی تفاهمنامه تأمین مالی طرح احداث مخزنگاه شهید نادر مهدوی را در حضور وزیر نفت امضا کر...

معرفی انواع دستگاه تصفیه آب و روش‌های موجود

معرفی انواع دستگاه تصفیه آب و روش‌های موجود
2022-05-11T19:25:25+04:30
در ادامه به معرفی انواع دستگاه های آب شیرین کن و ذکر نکاتی در ارتباط با آنها پرداخته ایم.

آیا کوییک ماشین خوبی است؟ رانندگی با آرامش را تجربه کنید!

آیا کوییک ماشین خوبی است؟ رانندگی با آرامش را تجربه کنید!
2022-05-11T15:12:11+04:30
در ادامه ویژگی‌های کوییک را بررسی می‌کنیم و در آخر، یک روش خریدوفروش آسان برای آن معرفی خواهیم کرد.

کدام شرکت ارزان ترین بیمه بدنه خودروی صفر را ارائه می دهد؟

کدام شرکت ارزان ترین بیمه بدنه خودروی صفر را ارائه می دهد؟
2022-05-11T15:12:10+04:30
در ادامه این متن درباره مزیت‌های بیمه بدنه و انواع پوشش‌های آن توضیحاتی خواهیم داد.

چگونه در ازکی‌وام بیمه اقساطی بخریم؟

چگونه در ازکی‌وام بیمه اقساطی بخریم؟
2022-05-11T11:52:07+04:30
اگر موعد تمدید بیمه خودروی شما فرارسیده یا قصد دارید چند نوع بیمه را همزمان خریداری کنید با ما همراه باشید.

بازار رمزارزها دوباره قرمزپوش شد؛ بیت‌کوین به زیر۳۵ هزار دلار سقوط کرد

 بازار رمزارزها دوباره قرمزپوش شد؛ بیت‌کوین به زیر۳۵ هزار دلار سقوط کرد
2022-05-11T09:18:45+04:30
قیمت بسیاری از ارزهای دیجیتال کاهش قابل توجهی پیدا کرده و بیت‌کوین می‌تواند بر اساس همبستگی آن با اس‌اندپی۵۰۰ در ۳۰ هزار دلار نزول پیدا کند. قیمت بیت کوین د...

مدیران گروه صنعتی ایران خودرو متعهد به تولید خودروی بدون کسری شدند

 مدیران گروه صنعتی ایران خودرو متعهد به تولید خودروی بدون کسری شدند
2022-05-11T09:18:45+04:30
در میثاق نامه ای که به امضای مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو رسید، این خودروساز متعهد به تولید خودروی کامل و بدون کسری قطعه از ابتدای خردادماه شد.
X فیلم جدید فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)