میرنیوز

معیارهای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو چیست؟

معیارهای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو چیست؟ 2021-09-15T15:48:26+04:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، معیارهای بسیاری در انتخاب یک کلینیک مناسب نقش دارند. امروزه عمل کاشت به روش غیر جراحی و غیر تهاجمی انجام می‌شود و تأثیر بسیاری در تصمیم افراد دارد چون طبیعتاً ریسک روش‌های جراحی بالاتر است و این خود عاملی در ایجاد ترس و اضطراب در افراد و تعلل در تصمیم‌گیری آن‌ها است. با این حال انتخاب کلینیک مناسب نقش قابل توجهی در نتیجه مطلوب حاصل از عمل کاشت دارد. عمل کاشت مو، ظرافت‌های بسیاری دارد و دقت و کیفیت بسیاری می‌طلبد. بنابراین نباید در انتخاب کلینیک بی‌گدار به آب بزنید. در ادامه معیارهای مهم بهترین کلینیک کاشت مو را بیان می‌کنیم.

یکی از مهم‌ترین معیارها در انتخاب کلینیک کاشت مو داشتن مجوز قانونی از وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی است. برای این که اطمینان حاصل کنید که کلینیک مورد نظر زیر نظر وزارت بهداشت است می‌توانید به صورت حضوری مراجعه کرده و مجوزهای آن را در بردهای روی دیوار مشاهده کنید. حتی اگر امکان مراجعه حضوری ندارید، می‌توانید تصاویر مجوزها را از که در وب سایت مربوط به کلینیک منتشر شده، مشاهده کنید.

داشتن تیم پزشکی حرفه‌ای و متخصص تأثیر بسیار زیادی در کیفیت کاشت مو دارد. تمامی عمل‌های پیوند مو باید زیر نظر بهترین متخصص پوست و مو کنترل شود تا مراجعه کننده به نتیجه دلخواه خود برسد.

بهترین کلینیک کاشت مو باید از مطلوب‌ترین تجهیزات روز دنیا برخوردار باشد. استفاده از دستگاه‌های مدرن و پیشرفته سرعت عمل کاشت را افزایش، عوارض آن را کاهش و نتیجه رضایت بخش‌تری را به ارمغان می‌آورد.

رعایت مسائل بهداشتی تأثیر بسیار زیادی در نتیجه کاشت دارد. طبیعتاً هر چه محیط استریل‌تر و ضد عفونی تجهیزات بهتر انجام شود درصد تهاجمی بودن عمل به صفر نزدیک‌تر می‌شود. این روزها که کل دنیا درگیر ویروس منحوس کرونا است، انتخاب کلینیکی که به استریل بودن و بهداشت محیط توجه می‌کند، بسیار حائز اهمیت است.

بهترین کلینیک کاشت مو علاوه بر داشتن تجهیزات تخصصی پیشرفته، کادر پزشکی مجرب و سایر امکانات فیزیکی باید بتواند محیطی امن را برای مراجعه کنندگان خود فراهم کند تا افراد بتوانند در امنیت و آرامش روانی تصمیم خود را برای عمل قطعی سازنند.

شما باید در کلینیک مورد نظر خدمات مشاوره مناسبی از سوی مشاوران متخصص این حرفه دریافت کنید. تیم پزشکی کلینیک کاشت و پیوند مو باید خدمات متنوع مربوطه به نحوه کاشت مو و روش‌های مختلف آن را برای شما شرح دهند و بعد این که شرایط شما را بررسی کردند بهترین روش عمل به همراه مزایا و معایب آن را به شما معرفی کنند.

هزینه عمل کاشت مو یکی از مهم‌ترین معیارها در انتخاب کلینیک خوب است. از آنجا که هزینه کاشت به عنوان یک عمل زیبایی تقریباً بالا است، برخی از کلینیک‌ها این عمل را با قیمت‌های بسیار ارزان‌تر انجام می‌دهند. مسلماً این کلینیک‌ها نیز معتبر نیستند و حتماً دلیلی در این ارزان بودن وجود دارد. در مقابل کلینیک‌هایی که هزینه‌های بالایی را ارائه می‌دهند صرفاً خوب و ایده آل نیستند. به هر حال باید کلینیکی را انتخاب کنید که در مقابل خدماتی که ارائه می‌دهد، قیمت مناسبی داشته باشد.

روش های کاشت مو

روش‌های کاشت مو

قبل از هر چیزی بهتر است بدانید کاشت مو به چه فرایندی گفته می‌شود. کاشت مو در واقع به کاشت فولیکول‌های سازنده مو گفته می‌شود که به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد. میزان این فولیکول‌ها در نقاط مختلف بدن متفاوت است. بیشترین میزان آن در پشت سر وجود دارد. به همین دلیل برای کاشت از فولیکول‌های پشت سر برداشته و در محل کچلی یا طاسی کاشت می‌شود. به محل برداشت فولیکول، بانک مو و به محل کاشت، گیرنده فولیکول می‌گویند. خود فولیکول نیز گرافت نامیده می‌شود. کاشت به دو روش جراحی و غیر جراحی انجام می‌شود. در روش جراحی یک نوار به عرض یک سانتی از پشت سر برداشته می‌شود و محل برداشت بخیه می‌خورد. هر چند محل اسکار با مو پوشانده می‌شود اما چون دوره نقاهت آن طولانی است و به دلیل تهاجمی بودن امکان عفونت و التهاب وجود دارد، افراد از هزینه ارزان‌تر آن صرف نظر کرده و بیشتر به سراغ روش‌های غیر جراحی می‌روند.

در روش غیر جراحی از دستگاه‌های پیشرفته با ظرافت میکرو استفاده می‌شود که در آن فولیکول مو بدون هیچ زخم و بخیه‌ای حتی بدون قطره‌ای خون گرفته و در محل کاشت قرار می‌گیرد. کاشت فولیکول نیز با ظرافت بسیار زیادی انجام می‌شود. به همین دلیل دردی احساس نمی‌شود. البته برای این که بیمار آرامش خود را حفظ کرده و حین کاشت ریلکس باشد قبل از تزریق از ماده بی حسی بر روی پوست سر استفاده می‌شود. عدم وجود بخیه و اسکار التهاب و عارضه‌های بعد از عمل را به صفر می‌رساند، به همین خاطر این عمل را غیر تهاجمی می‌دانند. کاشت مو به روش غیر تهاجمی دوره نقاهت ندارد و التهاب جزئی ان پس از حدود ۴۸ ساعت از بین می‌رود. روش‌های متنوعی برای کاشت غیر جراحی تعریف شده است که در اکثر آن‌ها بیمار می‌تواند بلافاصله بعد از عمل و ریکاوری به فعالیت‌های عادی روزمره خود بپردازد. این مسئله برای افرادی که مشغله کاری زیادی دارند و یا افرادی که امکان مرخصی طولانی برایشان فراهم نیست، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

عوارض کاشت مو

همان طور که گفتیم امروزه با توجه به پیشرفت صنعت پزشکی و تجهیزات آن عوارض عمل‌های زیبایی مخصوصاً کاشت برای موی سر به حداقل رسیده است. اگر مراقبت‌های بعد از عمل کاشت مو را که معمولاً پزشک مشاور آن را توصیه می‌کند، جدی بگیرید، هیچ عارضه‌ای برایتان پیش نخواهد آمد. عوارضی مانند قرمزی محل کاشت، التهاب، خارش حتی درد جزئی کاملاً طبیعی است و در عرض چند ساعت رفع می‌شود. به این نکته توجه کنید از انجا که فولیکول‌های کاشته از خود بیمار گرفته می‌شود و هیچ سلول بیگانه‌ای وارد بدن بیمار نمی‌شود، واکنش تهاجمی در مقابل آن شکل نمی‌گیرد و عمل کاشت صد در صد موفقیت آمیز خواهد بود.

بهترین کلینیک کاشت مو

بهترین کلینیک کاشت مو

حال که با معیارهای یک کلینیک مناسب آشنا شدید، وقت آن است کلینیک زیبایی معتبر را انتخاب کنید. ما به شما پیشنهاد می‌دهیم برای این عمل که تنها یک بار می‌توانید انجام دهید کلینیک کاشت مو vip را انتخاب کنید. شما می‌توانید با بررسی سوابق درخشان، تعداد عمل‌های کاشت مو موفق و تعداد مراجعه کنندگان این مرکز و همچنین نحوه برخورد پرسنل با مراجعه کنندگان به اعتبار و کیفیت این مرکز زیبایی پی ببرید. شهرت و آوازه کلینیک vip مارال مهر تأییدی بر ارزش و اعتبار آن نزد مشتریان است. تیم پزشکی این مرکز تا هفته‌ها بعد از عمل با شما در ارتباط اند و روند رشد مو و کیفیت آن را تحت نظر دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا رزرو نوبت با شماره ۰۲۱۴۴۱۵۸۰۱۱ تماس بگیرید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

اینترنت «شاد» امسال هم برای ایرانسلی‌ها رایگان است

اینترنت «شاد» امسال هم برای ایرانسلی‌ها رایگان است
2021-09-23T14:12:09+03:30
همزمان با آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰، ایرانسل تعرفۀ اینترنت همراه و ثابت را برای استفاده از سامانۀ آموزش آنلاین شاد، رایگان کرد.

انتخاب و استفاده از میکروفن  USB

انتخاب و استفاده از میکروفن  USB
2021-09-23T14:12:09+03:30
میکروفن های USB میکروفون هایی بسیار آسان و مناسب برای ضبط پادکست هستند که به راحتی به کامپیوتر و لپ تاپ شما متصل می شوند. اما در هنگام تصمیم گیری برای خرید چ...

اعتماد مشتریان به بانک ملی ایران بیشتر شد

اعتماد مشتریان به بانک ملی ایران بیشتر شد
2021-09-23T14:12:08+03:30
رشد منابع جذب شده از طریق سپرده گذاری در بانک ملی ایران نشان می دهد اعتماد مردم به این بانک با قوت در حال افزایش است.

بهترین قیمت روز انواع آهن آلات ( میلگرد ، نبشی ، ناودانی ، ورق و ... )

بهترین قیمت روز انواع آهن آلات ( میلگرد ، نبشی ، ناودانی ، ورق و ... )
2021-09-23T14:12:06+03:30
آهن آلات ساختمانی در واقع محصولات فولادی هستند که به طور مستقیم و غیر مستقیم در ساختمان کاربرد دارند.

تعاون؛ رمز پیروزی در دفاع مقدس اقتصادی

تعاون؛ رمز پیروزی در دفاع مقدس اقتصادی
2021-09-23T14:12:05+03:30
مدیرعامل بانک توسعه تعاون در پیامی هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

فرش ماشینی خوب و با کیفیت را از کجا بخریم؟

فرش ماشینی خوب و با کیفیت را از کجا بخریم؟
2021-09-23T14:12:05+03:30
فرش یکی از لوازم ضروری منازل ایرانی است.

تکمیل زنجیره ارزش بتن و فناوری‌های نوین آن با محوریت صدرفردا

تکمیل زنجیره ارزش بتن و فناوری‌های نوین آن با محوریت صدرفردا
2021-09-23T14:12:04+03:30
شتاب دهنده دانش بنیان صدر فردا با هدف عالی تکمیل زنجیره ارزش مواد پیشرفته، پس از بررسی پیشرفت‌های روزانه تکنولوژی بتن و فناوری های وابسته و با ارائه خدمات من...

خرید عمده چسب شمال از ایران رنگ

خرید عمده چسب شمال از ایران رنگ
2021-09-23T14:12:03+03:30
چسب شمال از سال ۱۳۶۱ یکی از شناخته‌ شده‌ترین تولید کننده‌های رزین، چسب و محصولات شیمیایی در کشور است. شرکت صنایع شیمیایی رزین و چسب شمال (سهامی خاص) در سال ۱...

طرز تهیه کیک شکلاتی از نوع ساده تا مجلسی

طرز تهیه کیک شکلاتی از نوع ساده تا مجلسی
2021-09-23T14:12:02+03:30
اغلب افراد ترجیح می‌دهند که انواع کیک را در خانه بپزند زیرا معمولا کیکی که تازه در خانه پخته می‌شود، طعم و مزه دیگری دارد. در این میان کیک‌های شکلاتی طرفدارا...

اپلیکیشن اوانو در گوگل‌پلی یک میلیونی شد

اپلیکیشن اوانو در گوگل‌پلی یک میلیونی شد
2021-09-23T14:12:01+03:30
بر اساس جدیدترین اطلاعات به‌دست آمده، تعداد نصب اپلیکیشن اوانو در استور گوگل‌پلی از مرز یک میلیون عبور کرد.

ثبت برند لباس

ثبت برند لباس
2021-09-23T14:12:00+03:30
نیاز بشر به پوشاک و لباس همواره جزء حیاتی‌ترین نیازهای وی به شمار می رود.

قیمت سکه اول مهر ۱۴۰۰ به ۱۱ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه اول مهر ۱۴۰۰ به ۱۱ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان رسید
2021-09-23T13:02:07+03:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز پنجشنبه اول مهر ۱۴۰۰ در بازار آزاد تهران به ۱۱ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان رسید.

قیمت دلار اول مهر ۱۴۰۰ به ۲۶ هزار و ۶۳۰ تومان رسید

قیمت دلار اول مهر ۱۴۰۰ به ۲۶ هزار و ۶۳۰ تومان رسید
2021-09-23T12:48:30+03:30
قیمت هر دلار آمریکا (اسکناس) امروز پنجشنبه اول مهر ۱۴۰۰ در صرافی‌های بانکی به ۲۶ هزار و ۶۳۰ تومان رسید.

افت قیمت جهانی طلا پس از اجلاس فدرال‌رزرو

افت قیمت جهانی طلا پس از اجلاس فدرال‌رزرو
2021-09-23T08:48:35+03:30
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، پنجشنبه تحت تاثیر بیانیه فدرال‌رزرو که احتمال افزایش زودتر از موعد نرخ بهره آمریکا را بالا برد، افت کرد.

آیا میلگرد ارزان می‌شود؟

آیا میلگرد ارزان می‌شود؟
2021-09-22T17:38:22+03:30
ارزان یا گران شدن قیمت میلگرد به عنوان یکی از مصالح مهم در ساختمان‌سازی می‌تواند پروژه‌های زیادی را تحت شعاع قرار دهد.

هزینه تعویض باتری در مراکز معتبر چقدر است؟

هزینه تعویض باتری در مراکز معتبر چقدر است؟
2021-09-22T17:38:22+03:30
باتری خودرو یک منبع تولیدکننده جریان برق است که نقش کلیدی در راه‌اندازی موتور و استارت خودرو دارد. باتری‌ها تا زمانی که خودرو روشن باشد در حال کار هستند و با...

سنگر ما سنگر بانک صادرات ایران است و باید مانند دوران دفاع مقدس ایثارگرانه کار کنیم

سنگر ما سنگر بانک صادرات ایران است و باید مانند دوران دفاع مقدس ایثارگرانه کار کنیم
2021-09-22T17:38:21+03:30
مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: همه ما در مقابل خون شهدا مسئول هستیم و باید برای خدمت به مردم، پاسداشت خون شهدا، تحقق آرمان‌های امام و منویات مقام معظم رهبری...

هر چند وقت یکبار باید همه وسایل برقی خانه خود را تمیز کنید؟

هر چند وقت یکبار باید همه وسایل برقی خانه خود را تمیز کنید؟
2021-09-22T15:48:25+03:30
ما در این مقاله به شما می‌گوییم که بهتر است هر چند وقت یک بار وسایل برقی خانه خود را تمیز کنید. پس با ما همراه باشید.

۵ راه کاهش مصرف انرژی رادیاتور در اتاق‌های ساختمان

۵ راه کاهش مصرف انرژی رادیاتور در اتاق‌های ساختمان
2021-09-22T15:08:47+03:30
نحوه استفاده صحیح از رادیاتور در اتاق‌های ساختمان در راستای کاهش مصرف انرژی بسیار مهم است که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

کار نکردن دکمه های صفحه لمسی مایکروفر و نحوه تعمیر آن

کار نکردن دکمه های صفحه لمسی مایکروفر و نحوه تعمیر آن
2021-09-22T14:31:54+03:30
در این مقاله به بررسی علت کار نکردن دکمه های صفحه لمسی مایکروفر و نحوه برطرف کردن این مشکل می پردازیم.

ارائه خدمات استارتاپ‌های خوش ذوق آموزشی کشور روی پلتفرم شاد

ارائه خدمات استارتاپ‌های خوش ذوق آموزشی کشور روی پلتفرم شاد
2021-09-22T14:31:54+03:30
نسخه جدید شبکه آموزشی دانش‌آموزی یا همان به اختصار شاد، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید رونمایی شد.

در خرید اینترنتی موبایل به چه نکاتی باید توجه کنید؟

در خرید اینترنتی موبایل به چه نکاتی باید توجه کنید؟
2021-09-22T14:31:53+03:30
امروزه در عصر دیجیتال، پیداکردن فروشگاه اینترنتی موبایل کار چندان دشواری نیست، اما در این تنوع و کثرت، شاید خرید اینترنتی موبایل از یک فروشگاه معتبر، آسان نب...

خرید بهترین هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی اصفهان از بازار مینا 

خرید بهترین هدایای تبلیغاتی میناکاری و صنایع دستی اصفهان از بازار مینا 
2021-09-22T14:31:53+03:30
هدایای تبلیغاتی جدید و طرح اقتصادی دو ویژگی بسیار مهمی هستند که همیشه شرکت و سازمان‌های مختلف به دنبال آن هستند.

توان تسهیلات دهی بانک توسعه تعاون افزایش می یابد

توان تسهیلات دهی بانک توسعه تعاون افزایش می یابد
2021-09-22T14:31:52+03:30
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش توان تسهیلات دهی بانک توسعه تعاون خبر داد.

معرفی پمپ و انواع آن

معرفی پمپ و انواع آن
2021-09-22T14:31:52+03:30
پمپ وسیله‌ای مکانیکی است که جهت انتقال سیال از ارتفاع پایین به ارتفاع بالاتر و یا انتقال آن از منطقه کم فشار به منطقه پر فشار مورد استفاده قرار می‌گیرد. ...

پیچ و رولپلاک نما بدون داربست امکان پذیر است؟

پیچ و رولپلاک نما بدون داربست امکان پذیر است؟
2021-09-22T14:31:52+03:30
شرکت آریا سازه ارتفاع البرز مجری کلیه خدمات کار در ارتفاع بدون داربست و با روش دسترسی با طناب می باشد.

شروع نمایشگاه ایران آگروفود، پر انرژی‌تر از همیشه

شروع نمایشگاه ایران آگروفود، پر انرژی‌تر از همیشه
2021-09-22T14:31:51+03:30
یکی از علت‌های مهم تشکیل نمایشگاه، عرضه و معرفی برندها و کالاهای جدید آنها برای آگاهی مصرف‌کنندگان و فعالان در آن صنعت است.

بانکداری دیجیتال ؛ خدمت نوآورانه و کاربردی بانک ایران زمین

بانکداری دیجیتال ؛ خدمت نوآورانه و کاربردی بانک ایران زمین
2021-09-22T14:31:51+03:30
بانک ایران‌زمین یکی از بانک‌های پیشرو در بانکداری دیجیتال در کشور است.

پروتئین وی اصل چه ویژگی‌هایی دارد؟ 

پروتئین وی اصل چه ویژگی‌هایی دارد؟ 
2021-09-22T14:31:50+03:30
امروزه سلامت بدن و جسم اهمیت زیادی پیدا کرده است و افراد زیادی علاوه بر تمرین ورزش‌های سازنده، از مواد غذایی مناسب و مکملّ نظیر پروتئین وی و کراتین بدنسازی ج...

چکش تخریب چیست ؛ معرفی ۴ مدل از انواع چکش تخریب

چکش تخریب چیست ؛ معرفی ۴ مدل از انواع چکش تخریب
2021-09-22T14:31:50+03:30
همان طور که از اسم این دستگاه پیداست،این ابزار یک وسیله بسیار قدرتمند است که توان و قدرت بالایی جهت تخریب انواع سازه اعم از بتن و آسفالت دارد. ...
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)