میرنیوز

نحوه ارتباط و مشاوره مستقیم آنلاین با پزشکان در سایت دکتر تو

نحوه ارتباط و مشاوره مستقیم آنلاین با پزشکان در سایت دکتر تو 2021-09-15T11:29:04+04:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، در این مقاله به یکی از مهمترین خدمات سایت دکترتو می‌پردازیم. زمانی را در نظر بگیرید که به پزشک نیاز دارید و یا شرایطی برای شما پیش آمده که حتماً باید سریعاً با یک دکتر صحبت کنید و از او مشاوره بگیرید و پیدا کردن دکتر در همان لحظه سخت باشد به دلایلی مثل پر بودن نوبت دکتر، پیدا نکردن بهترین متخصص و یا نداشتن وقت کافی برای مراجعه به دکتر. در این حالت چه راه حلی وجود دارد که بتوان خیلی سریع با دکتر متخصص مورد نظر ارتباط آنلاین و مستقیم برقرار کرد بدون آن که بخواهید به مطب دکتر بروید یا چند روز منتظر نوبت باشید.

بهترین راه حل در این شرایط ارتباط و مشاوره مستقیم با دکتر مورد نظر به صورت آنلاین ( Online doctor consultation) و با شیوه‌های مختلف است (ارتباط از طریق چت با دکتر، ارتباط تلفنی و ارتباط ویدئویی).

فواید ارتباط آنلاین با دکتر

مشاوره مستقیم و آنلاین با دکتر نسبت به مراجعه حضوری فوایدی نیز دارد که در زیر به چند مورد از آن می‌پردازیم:

دسترسی سریع به دکتر

برای مشاوره‌ی آنلاین نیازی به رفتن به مطب دکتر ندارید.

در هر زمانی که بخواهید می‌توانید از دکتر مورد نظر خود مشاوره بگیرید.

افرادی هستند که مشکلات جسمی دارند و امکان رفت و آمد را به مطب ندارند.

در هر مکان می‌توان از دکتر مشاوره گرفت.

افرادی هستند که شاید سوالاتی دارند و دوست ندارند به صورت حضوری این سوالات با دکتر مطرح کنند.

اینها چند مورد از فواید ارتباط مستقیم با دکتر هستند که می‌تواند به شما کمک کند که ارتباط آنلاین را انتخاب کنید و یا مراجعه حضوری را انتخاب کنید.

انتخاب بهترین دکتر برای مشاوره آنلاین

حتماً این سوال برای شما پیش می‌آید که چگونه بهترین دکتر را برای مشاوره انتخاب کنیم؟

قبل از این که بخواهید نوع ارتباط آنلاین با دکتر را انتخاب کنیم و این که از طریق چه شیوه‌ای می‌خواهید با دکتر ارتباط برقرار کنید اول باید بهترین دکتر را در تخصصی که نیاز دارید پیدا کنید در زیر چند مورد را به شما پیشنهاد می‌کنیم:

استفاده از نظراتی که دیگران در سایت‌های مختلف گذاشته اند (وقتی در سایت‌های مختلف مانند دکترتو پروفایل پزشکان را چک کنید بیماران قبلی نظرات خود را در قسمت نظرات گذاشته اند)

تحقیق و پرسیدن از افراد مختلف (در این روش شما می‌توانید در مورد این که کدام دکتر را انتخاب کنید از افرادی که قبلاً به آن پزشک مراجعه کردند یا دکترهای مختلفی را می‌شناسند راهنمایی بگیرید)

استفاده از فروم های مختلف (معمولاً فروم های مختلفی وجود دارد که در ان در مورد بیماری‌های مختلفی صحبت شده و ممکن است افرادی که این بیماری را داشته اند و درمان شده اند در آنجا به معرفی پزشک خود بپردازند و یا بقیه را راهنمایی کنند)

انواع مشاوره آنلاین با دکتر

بعد از انتخاب بهترین دکتر در تخصصی که نیاز دارید این قسمت به انواع مشاوره‌ای که به صورت آنلاین می‌تواند باشد می‌پردازیم:

مشاوره تلفنی از طریق تماس با دکتر: در این روش شما با انتخاب تخصص و انتخاب دکتر مورد نظر می‌توانید تماس تلفنی با دکتر برقرار کنید.

مشاوره آنلاین با دکتر از طریق چت: در مشاوره از طریق چت با انتخاب تخصص و دکتر مورد نظر شما بدون این که تماسی با دکتر داشته باشید می‌توانید از طریق چت با دکتر ارتباط برقرار کنید.

ارتباط ویدئویی با دکتر: این نوع ارتباط با دکتر مانند دو مورد قبلی به صورت آنلاین است با این تفاوت که در این مدل از مشاوره آنلاین یک ارتباط ویدئویی برقرار می‌شود.

مشاوره آنلاین پزشکی

انتخاب بهترین پلتفرم برای مشاوره آنلاین

بعد از انتخاب بهترین دکتر و همچنین انتخاب نوع مشاوره آنلاین با دکتر شما نیازمند انتخاب یک پلتفرم حرفه ای در این زمینه هستید. سایت‌های زیادی در این زمینه وجود دارند ولی این که شما بتوانید بهترین را انتخاب کنید ما در زیر دو سایت حرفه ای در این زمینه را معرفی کرده ایم.

در ایران و خارج سایت‌های مختلفی برای ارائه ی این نوع خدمات وجود دارند که در سایت‌های ایرانی می‌توان به سایت دکترتو ( https://doctoreto.com) اشاره کرد که یک برند قوی در زمینه ارائه خدمات پزشکی مانند نوبت دهی آنلاین و مشاوره انلاین با پزشک است.

و همچنین در سایت‌های خارجی می‌توان به سایت zocdoc.com اشاره کرد که مانند doctoreto.com سایتی مطرح در زمینه ارائه خدمات به بیماران است.

این که شما بتوانید بهترین پلتفرم را انتخاب کنید در جهات مختلف به شما کمک می‌کند.

۱. کامل بودن دکترها در تخصص‌های مختلف (با انتخاب یک پلتفرم عالی در این زمینه دیگر نگرانی در مورد این که آیا این دکتر در این سایت است یا خیر ندارید و شما به راحتی به تمامی دکترها با تخصص‌های مختلف دسترسی دارید.)

۲. سرعت برقراری ارتباط با دکتر (موضوعی که مطرح می‌شود این است که شما می‌خواهید در سریع‌ترین زمان با دکتر ارتباط انلاین برقرار کنید ولی با انتخاب نادرست پلتفرم ممکن اسن یک ارتباط با دکتر گاهاً چند روزی زمان ببرد)

نوبت حضوری با دکتر تکمیل کننده مشاوره آنلاین

بعد از اینکه با دکتر خود به صورت تلفنی یا آنلاین صحبت کردید، دکتر راهکارهای درمانی اولیه را به شما می‌دهد و در صورت تشخیص می‌تواند موارد مورد نیاز برای درمان و یا نسخه آنلاین نیز به شما بدهد. اما در بعضی موارد دکتر نیاز به گرفتن برخی آزمایشات از شما برای تشخیص صحیح بیماری است. در این صورت پزشک نوع آزمایش را برای شما مشخص می‌کند و شما با انجام آزمایش و گرفتن نتیجه به پزشک مراجعه می‌کنید.

برای گرفتن نوبت حضوری با پزشک نیز می‌توانید از سایت دکترتو اقدام کنید و در روز و ساعت معین نوبت خود را دریافت کنید. همچنین برای انجام آزمایش و یا سونوگرافی، از آزمایشگاه‌ها و مراکز معتبر معرفی شده در این سایت نوبت بگیرید و آزمایش خود را انجام دهید.

انجام مشاوره تلفنی قبل از مراجعه حضوری به پزشک رفت و آمد شما به مطب را کم می‌کند و فقط برای موارد نیاز و در صورت صلاحدید پزشک به مطب و یا آزمایشگاه مورد نظر مراجعه می‌کنید. با این کار مراجعه حضوری شما مفید تر می‌شود و نیازی به مراجعه مجدد نخواهید داشت.

همچنین می‌توانید برای افزایش دانش خود در زمینه‌های پزشکی به وبلاگ این سایت doctoreto.com/blog نیز مراجعه کنید.

کلام آخر

در این مطلب با موضوع مشاوره آنلاین با دکتر سعی کردیم شما عزیزان را به طور کامل با این موضوع و این که چرا باید این نوع ارتباط با دکتر را انتخاب کنید راهنمایی کنیم و برای انتخاب صحیح دکتر و همچنین به معرفی ۲ پلتفرم آنلاین برای مشاوره با دکتر (zocdoc.com و doctoreto.com) پرداختیم و مواردی را به جهت یک انتخاب عالی در اختیار شما قرار دادیم و فواید انتخاب این نوع ارتباط آنلاین را نیز گفتیم.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

خرید لوله پلیکا در شرایط بازار فعلی

خرید لوله پلیکا در شرایط بازار فعلی
2021-09-21T17:45:12+04:30
خرید لوله پلیکا برای سازندگان بسیار مهم است. قیمت لوله پلیکا می تواند در هزینه ساخت بنا تاثیرگذار باشد. انواع لوله پلیکا فاضلابی، ساختمانی و غیره را از مرکز ...

چطور قیمت آجر نما را از کارخانه تولید کننده آجر بگیریم؟

چطور قیمت آجر نما را از کارخانه تولید کننده آجر بگیریم؟
2021-09-21T17:45:10+04:30
پروسه استعلام قیمت انواع آجر نما همواره دارای مشکلاتی بوده است.

پارتیشن‌های اداری مدولار انعطاف‌پذیری زیادی برای تجارت شما به ارمغان می‌آورند

پارتیشن‌های اداری مدولار انعطاف‌پذیری زیادی برای تجارت شما به ارمغان می‌آورند
2021-09-21T17:45:09+04:30
برخی دفاتر معمولی امروزی با پلان باز، از ردیفی از میزهای اداری تشکیل شده‌اند که شاید فضای خصوصی کمتری به کارمندان بدهد.

ثبت برند خشکبار

ثبت برند خشکبار
2021-09-21T17:45:08+04:30
چنانچه قصد راه اندازی یک کارگاه یا مغازه خشکبار دارید بایستی بدانید که برای جلوگیری از سوء استفاده کلاهبرداران از برند شما بایستی برای ثبت برندتان اقدام کنید...

چگونه از ترافیک ناخواسته بر روی وب سایت خود جلوگیری کنیم؟

چگونه از ترافیک ناخواسته بر روی وب سایت خود جلوگیری کنیم؟
2021-09-21T17:45:08+04:30
اگر شما هم جزء افرادی هستید که دارای تصاویر و ویدئوهای بی‌نظیر در زمینه کاری خود هستید که ساعت‌ها بر روی تهیه آنها وقت گذاشته‌اید و هم اکنون از بازدید بالایی...

قبل از خرید ابزارآلات و تجهیزات صنعتی نکات زیر را بدانید

قبل از خرید ابزارآلات و تجهیزات صنعتی نکات زیر را بدانید
2021-09-21T17:45:07+04:30
ابزارآلات و تجهیزات صنعتی نقش مهمی در روند تولید محصولات پرتیراژ دارند. استفاده از تجهیزات مدرن که فن‌آوری بالایی دارند، می‌تواند بر افزایش کیفیت محصولات تاث...

پوستر دیواری لوکس و ارزان قیمت

پوستر دیواری لوکس و ارزان قیمت
2021-09-21T17:45:07+04:30
پوستر دیواری از جمله دیوار پوش‌های قدیمی به شمار می رود، که با گذشت زمان بر تنوع و کیفیت این کالای شیک و زیبا افزوده شده است.

بالابر ویلچر چیست؟

بالابر ویلچر چیست؟
2021-09-21T17:45:06+04:30
از بالابر ویلچر برای جابجایی راحت‌تر معلولان و افراد مسن استفاده می شود.

اجاره خودرو راه حلی ساده برای سفری آسان

اجاره خودرو راه حلی ساده برای سفری آسان
2021-09-21T17:45:06+04:30
چه در یک سفر داخلی باشید و چه در یک کشور خارجی، اجاره خودرو راه حلی آسان برای دسترسی راحت به مکان‌های مختلف است. اگر در یک سفر کاری مهم هم باشید، در شهر شلوغ...

۸ نکته که همه فراموش می‌کنند در تلفن هوشمند خود رعایت کنند

۸ نکته که همه فراموش می‌کنند در تلفن هوشمند خود رعایت کنند
2021-09-21T17:45:05+04:30
استفاده مداوم از تلفن هوشمند، جمع‌آوری اطلاعات و فایل‌های بسیاری را به همراه دارد که از راه‌های ارتباطی مختلفی انجام می‌شود.

چرا پرده زبرا به پرفروش‌ترین پرده بازار تبدیل شده است؟

چرا پرده زبرا به پرفروش‌ترین پرده بازار تبدیل شده است؟
2021-09-21T15:08:27+04:30
پرده زبرا به دلیل ویژگی هایی که دارد از محبوب ترین انتخاب های مشتریان است. اما چرا این پرده در دکوراسیون منزل جزو انتخاب های اصلی افراد است؟ دلایلش را اینجا ...

ابهامات طرح آزادسازی واردات خودرو/ نظام قیمت گذاری باید اصلاح شود

ابهامات طرح آزادسازی واردات خودرو/ نظام قیمت گذاری باید اصلاح شود
2021-09-21T15:08:26+04:30
اندیشکده سیاست گذاری امیرکبیر در بیانیه ای ۶ ابهام طرح آزادسازی واردات خودرو را تشریح و تاکید کرد که پیش از هر اقدامی، اصلاح نظام قیمت گذاری خودرو باید در دس...

نکات مهم رزرو مسافرخانه در تهران

نکات مهم رزرو مسافرخانه در تهران
2021-09-21T14:28:26+04:30
برای آن که سفر شما به تهران خاطره‌ای خوش را در ذهنتان حک کند ما در این مطلب قصد داریم به بیان نکاتی مهم و کاربردی بپردازیم تا شما بتوانید مناسب‌ترین مسافرخان...

قیمت سکه ٣٠ شهریور ١۴٠٠ به ١١ میلیون و ٧٠٠ هزار تومان رسید

قیمت سکه ٣٠ شهریور ١۴٠٠ به ١١ میلیون و ٧٠٠ هزار تومان رسید
2021-09-21T14:01:50+04:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز سه شنبه ٣٠ شهریور ١۴٠٠ در بازار آزاد تهران به ١١ میلیون و ٧٠٠ هزار تومان رسید .

چرا از آژانس تبلیغاتی ایران نوین برای خدمات تبلیغات و بازاریابی استفاده کنیم؟

چرا از آژانس تبلیغاتی ایران نوین برای خدمات تبلیغات و بازاریابی استفاده کنیم؟
2021-09-21T12:41:52+04:30
در این مطلب با مرکز تبلیغات در ایران بیشتر آشنا می شوید.

کار در اروپا و ویزای شنگن با راز آسمان پایتخت

کار در اروپا و ویزای شنگن با راز آسمان پایتخت
2021-09-21T12:18:28+04:30
پیدا کردن کار یکی از عمده دلایل مهاجرت از کشور است اما اینکه بتوانید کشورهای مناسب کار در اروپا را پیدا کنید مقداری سخت است.

مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید

مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید
2021-09-21T11:48:30+04:30
مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید، با حضور دکتر اخلاقی، عضو هیات مدیره بانک سپه و اعضای هیات مدیره این هلدینگ بزرگ معدنی کشور ...

موقعیت ویژه برای تحصیل علاقمندان به رشته داروسازی کالج اویسینا

موقعیت ویژه برای تحصیل علاقمندان به رشته داروسازی کالج اویسینا
2021-09-21T11:48:29+04:30
کالج بین المللی اویسینا در بیست ‌و پنجمین سالگرد تاسیس خود شرایط ویژه ای را برای علاقمندان به تحصیل در رشته داروسازی فراهم آورده است.

بهترین ابزارهای پی ال سی کدام‌اند؟

بهترین ابزارهای پی ال سی کدام‌اند؟
2021-09-21T11:48:29+04:30
در ادامه به انواع plc و همچنین برندهای مختلف و مشهور آن آشنا خواهیم پرداخت.

ایرانسل جایزۀ نوآوری گروه MTN را دریافت کرد

ایرانسل جایزۀ نوآوری گروه MTN را دریافت کرد
2021-09-21T11:25:08+04:30
ایرانسل در گردهمایی سالانۀ گروه MTN با موضوع راهکارهای سازمانی، موفق شد جایزۀ ویژۀ نوآوری را دریافت کند.

شهر فافا، ۲۲ سال در کنار شما

شهر فافا، ۲۲ سال در کنار شما
2021-09-21T11:25:08+04:30
مطمئناً شما نیز مثل دیگر کاربرانی که خریدهای خود را به صورت آنلاین انجام می‌دهند، دوست دارید از سرگذشت برخی فروشگاه‌های اینترنتی بدانید اینکه چگونه شروع کرده...

تقدیر دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر از همراه اول

تقدیر دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر از همراه اول
2021-09-21T11:25:08+04:30
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر با اعطای لوح تقدیر از مدیرعامل همراه اول تقدیر کرد.

به میزبانی بانک سرمایه؛ اولین نشست هم‌اندیشی ادارات تطبیق مقررات بانک‌های خصوصی برگزار شد

به میزبانی بانک سرمایه؛ اولین نشست هم‌اندیشی ادارات تطبیق مقررات بانک‌های خصوصی برگزار شد
2021-09-21T11:25:07+04:30
اولین نشست هم‌اندیشی ادارات تطبیق مقررات بانک‌های خصوصی به پیشنهاد بانک سرمایه با حضور رؤسا ومسئولین ادارات تطبیق مقررات بانک‌های خصوصی کشور، روز دوشنبه 29 ش...

انتقال بیمه شخص ثالث را در پاییز ۱۴۰۰ چگونه انجام دهیم؟

انتقال بیمه شخص ثالث را در پاییز ۱۴۰۰ چگونه انجام دهیم؟
2021-09-21T11:25:07+04:30
تا به حال برایتان پیش آمده که قصد داشته باشید خودروی خود را به فروش برسانید؟ یا به علت رانندگی خوبی که داشتید، بخواهید تخفیف بیمه شخص ثالث را به خودروی جدیدت...

هر آنچه باید درباره بخیه (Suture) بدانید

هر آنچه باید درباره بخیه (Suture) بدانید
2021-09-21T11:25:07+04:30
بخیه برای بستن زخم روی پوست یا سایر بافت‌ها توسط پزشک استفاده می‌شود.

رسیدن به نمره ایده آل در آزمون آیلتس

رسیدن به نمره ایده آل در آزمون آیلتس
2021-09-21T11:25:07+04:30
یکی از آزمون‌های بین المللی بسیار پر طرفدار و کاربردی در حال حاضر برای زبان انگلیسی ، آزمون آیلتس است. کسانی که قصد ادامه تحصیل و یا کار در کشورهای دیگر را د...

رزین وینیل استر، بهترین پوشش محافظ مخازن بتنی و فولادی در برابر خوردگی

رزین وینیل استر، بهترین پوشش محافظ مخازن بتنی و فولادی در برابر خوردگی
2021-09-21T11:25:06+04:30
مخازن یکی از حساس‌ترین و استراتژیک‌ترین سازه های عصر حاضر هستند که بصورت فولادی و یا بتنی و یا ترکیبی از هر دو طراحی و ساخته می شوند. ...

شرایط کلی کار در اروپا

شرایط کلی کار در اروپا
2021-09-21T11:25:06+04:30
پیدا کردن کار یکی از عمده دلایل مهاجرت از کشور است اما اینکه بتوانید کشورهای مناسب کار در اروپا را پیدا کنید مقداری سخت است.

دیوار ماژولار و کاربردهای آن در صنعت ساخت و ساز

دیوار ماژولار و کاربردهای آن در صنعت ساخت و ساز
2021-09-21T11:25:06+04:30
دیوار ماژولار چیست؟ آیا می‌دانستید سال‌هاست چنین دیواری به حوزه ساخت و ساز وارد شده‌است؟

برگزاری دوره آموزشی عارضه یابی برای شرکت‌های تابعه هلدینگ صدرتامین توسط شتاب دهنده صدرفردا

برگزاری دوره آموزشی عارضه یابی برای شرکت‌های تابعه هلدینگ صدرتامین توسط شتاب دهنده صدرفردا
2021-09-21T11:25:05+04:30
شتاب دهنده دانش بنیان صدرفردا با هدف ارتقای سواد عارضه یابی کارکنان شرکت های تابعه صدرتامین یک دوره آموزشی سه روزه تحت عنوان دوره آموزشی عارضه یابی برگزار خو...
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)