میرنیوز

محصولات جدید ایران کیش و سیمرغ در تفاهمنامه اتکا و بانک تجارت

محصولات جدید ایران کیش و سیمرغ در تفاهمنامه اتکا و بانک تجارت 2021-09-06T18:18:41+04:30

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام ایران کیش، دراین مراسم محصولات و راهکارهای جدید ایران کیش نمایش داده شد. همچنین کیف پول آفلاین سیمرغ تجارت که روی دستگاه های ایران کیش نیز فعال است معرفی شد.

سردار مسعود حشمتی پور مدیرعامل اتکا با ابراز خرسندی از اینکه بعد از شروع یک سال از همکاری با بانک تجارت امروز این تمدید تفاهم نامه صورت می گیرد گفت: خوشحالیم در نقطه ای قرار گرفتیم که کارهای خیلی خوبی از دو مجموعه صورت گرفته و این امر نشان می‌دهد که اراده و عزم طرفین برای همکاری بیش از گذشته وجود دارد. با تجربه ای که اندوخته ایم برای ادامه راه آمادگی داریم تا گام های بلندتری برداریم. اعتمادی ارزشمند بین طرفین شکل گرفت و ماحصل این تجربه شرایط را برای خدمت رسانی بهتر در سازمان اتکا فراهم کرد.

حشمتی پور با بیان اینکه می خواهیم خدمت رسانی هرچه بهتر به جامعه هدف بیش از 5. 5 میلیون نفری خود داشته باشیم، اظهارکرد: امروز امید داریم که با تفاهمنامه ای که با بانک تجارت صورت می گیرد زمینه و بستری متناسب با فناوری روز برای ارائه خدمات بهینه و مطلوب تر برای این جامعه فراهم شود. این جلسه نقطه عطفی برای همکاری بیشتر و ارائه خدمات ماست.

وی در ادامه با اشاره به خدمات نوین ایران کیش گفت: جا دارد به مجموعه بانک تجارت به خاطر وجود چنین تیم حرفه ای در ایران کیش تبریک بگوییم و امروز یکی از دغدغه های ما در زمینه پرداخت های الکترونیکی مبتنی بر جدیدترین فناوری ها از این طریق حل شده است . 

محصولات جدید ایران کیش و سیمرغ در تفاهمنامه اتکا و بانک تجارت

رضا دولت آبادی مدیر عامل بانک تجارت نیز با اشاره به اینکه خوشحالیم این بانک چند کار جدید را با همکاری اتکا آغاز می کند، گفت: در طول یکسال گذشته گره ها باز شده است و زمینه توسعه همکاری ها بیش از همیشه فراهم آمده است.  

وی افزود: خوشبختانه با توجه به نگاه نوآورانه ای که مد نظر شماست، در کنار اعطای تسهیلات، کارهای بزرگی در شرکت ایران کیش انجام شد تا بتوانیم خدمات نوینی را به مجموعه اتکا ارائه دهیم. با قاطعیت می گویم که بانک تجارت در بیشتر فروشگاه های بزرگ حضور دارد و خدماتی که امروز به فروشگاه اتکا ارائه می شود کم نظیر است. پرداخت های غیر تماسی، پرداخت های متنوع از طریق کیو آر کد و ... اتفاقاتی است که در مجموعه ایران کیش رخ داده است.

محصولات جدید ایران کیش و سیمرغ در تفاهمنامه اتکا و بانک تجارت

پیمان طبری مدیرعامل ایران کیش ضمن معرفی و عملکرد محصولات ایران کیش گفت: مجموعه ای از تمام امکاناتی که امروز در موردشان سخن گفته شد در یک دستگاه ایران کیش قابل دسترس هستند و این فرصتی است که قطعا استفاده از این دستگاه ها برای کاربر می آفریند.

پیمان طبری با خاطر نشان کردن این مطلب که این شرکت از پروژه غیر تماسی NFC مبتنی براستانداردهای EMV مدت هاست که رونمایی و آن را عملیاتی کرده است گفت: در این حوزه نسبت به سایر شرکت ها پیشگام هستیم و یکی از دلایل این پیشگامی ملحق شدن هرچه سریعتر ما به شاپرک 2 بود.

وی ضمن تشریح انواع پرداخت های کیو آر کد ایران کیش و همینطور ساختارهای متفاوتی که از طریق اپلیکیشن ها و دستگاه های این شرکت برای این نوع پرداخت ها فراهم شده است افزود: اساسا گوشی های موبایلی به زودی به کارت های پرداخت  نیز بدل می شوند.

مدیرعامل ایران کیش با بیان ویژگی های دو محصول کیف پول مولتی ولت ایران کیش و همینطور خرید قسطی از طریق آسان خرید گفت: قطعا همکاری با اتکا می تواند زمینه ساز فرصت های بیشتر برای هر دو طرف بانک تجارت و این سازمان باشد و در این میان ایران کیش تلاش می کند تا تسهیلات بیشتری را با محصولاتی خلاقانه و نوآورانه برای بهبود این تعامل فراهم کند.

وی در ادامه افزود : کیف پول سیمرغ تجارت در واقع کیف پول آفلاین بانک تجارت است و هم اکنون بخش قابل توجهی از کارت های بانک تجارت می توانند مجهز به این کارت ها یعنی کیف پول آفلاین سیمرغ شوند. کیف پول آفلاین سیمرغ تجارت روی دستگاه های ایران کیش نیز فعال است.

شهره آقابابایی مدیر عامل سیمرغ تجارت نیز درباره این محصول اظهار کرد: کیف پول آفلاین سیمرغ تجارت هم اکنون در تهران، اراک و زنجان عملیاتی شده است.

 وی به کارآیی این کیف پول ها در مترو، اتوبوس و حمل و نقل های شهری اشاره داشت.

آقابابایی با بیان اینکه برخی از دانشگاه ها نیز این کیف پول ها را در اختیار دانشجویان قرار داده اند گفت: کیف پول آفلاین سیمرغ تجارت در واقع مزیتی است که در فروشگاه های اتکا نیز می توانند قابلیت استفاده داشته باشند. استفاده از این کیف پول روی تمام پوزهای ایران کیش که قابلیت خواندن این کارت را دارند امکانپذیر است و می تواند این امکان به تمام ابزارهای پذیرش ایران کیش توسعه پیدا کند.

وی افزود: علاوه بر تراکنش، نمایش موجودی کارت، گزارش دهی عملیات آخر، مصرف و شارژ مجدد از جمله مواردی است که با نزدیک کردن این کارت ها به دستگاه ایران کیش که قابلیت NFC دارند قابل مشاهده و انجام است. شارژ مجدد از طریق کارت تجارت نیز امکانپذیر است

و نیاز به کارت دیگری ندارد.

آقابابایی اظهار کرد: از طریق این کیف پول آفلاین می‌شود برای گروه های خاص مزیت های ویژه ای مثل برخی تخفیف ها را در نظر گرفت.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر همه کارت های بانک تجارت که هیبریدی هستند قابلیت تبدیل به کیف پول آفلاین را دارند گفت: هم اکنون برخی شهرداری ها، دانشگاه ها از متقاضیان این کارت به شمار می‌آیند. در واقع این کارت ها می توانند هم به عنوان کارت های بانکی مگنت، هم کیف پول و هم کارت های مترو و هم کارت های تخفیف نقش ایفا کنند و هم اکنون بخش عمده ای از کارت های بانک تجارت این ظرفیت را دارند.  قطعا که "دسفایر" بودن و البته عدم نیاز به ورود رمز از دیگر مزیت های کیف پول آفلاین سیمرغ تجارت است.

گفتنی است سردار حشمتی پور اقدامات بانک تجارت و ایران کیش را نوین و راهگشا ارزیابی کرد و وجود چنین فناوری هایی را رفع یکی از دغدغه های اتکا دانست.

در پایان تمدید تفاهم نامه اتکا و بانک تجارت از سوی مدیر عاملان این دو سازمان صورت گرفت.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع : خبرگزاری ایسنا


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

دانلود قسمت اول سریال میدان سرخ با لینک مستقیم HD

دانلود قسمت اول سریال میدان سرخ با لینک مستقیم HD
2021-09-16T18:31:48+04:30
دانلود قسمت اول سریال میدان سرخ از ساعت 8 صبح روز جمعه با کلیک بر روی لینک مستقیم انتهای مطلب امکان پذیر است. نسخه های دانلود قسمت اول سریال میدان سرخ با بال...

دانلود قسمت اول سریال میدان سرخ کامل و قانونی

دانلود قسمت اول سریال میدان سرخ کامل و قانونی
2021-09-16T15:38:31+04:30
برای دانلود سریال میدان سرخ قسمت 1 به ادامه مطلب مراجعه کنید و قسمت اول سریال میدان سرخ را قانونی دانلود کنید.

دانلود سریال میدان سرخ – قسمت 1 کامل و قانونی

دانلود سریال میدان سرخ – قسمت 1 کامل و قانونی
2021-09-16T14:58:25+04:30
 برای دانلود قسمت اول سریال میدان سرخ به ادامه مطلب مراجعه کنید و قسمت 1 سریال میدان سرخ را قانونی دانلود کنید.

آموزش صفر تا صد تعمیر لپ تاپ در آموزشگاه تهران

آموزش صفر تا صد تعمیر لپ تاپ در آموزشگاه تهران
2021-09-16T12:45:08+04:30
خرید لپ تاپ به جای کامپیوتر شخصی به دلیل قیمت متوسط کمتر و کاربری راحت‌تر بین مردم رایج شده است و بسیاری از مردم خرید لپ تاپ را به کامپیوتر ترجیح می‌دهند. ...

مزایای درب های اتوماتیک کشوئی 

مزایای درب های اتوماتیک کشوئی 
2021-09-16T12:31:45+04:30
هنگامی‌که یک درب اتوماتیک برای ورود عابران خود انتخاب می کنید، مهم است که آن‌ها تمام نیازهای شما را برآورده سازند.

چیلر چیست؟ عملکرد آن چگونه است؟

چیلر چیست؟ عملکرد آن چگونه است؟
2021-09-16T12:18:29+04:30
چیلر یک کلمه کلی برای سیستمی است که با به گردش درآوردن مایعات، دما را کنترل می کند مایعاتی مثل آب که به عنوان مایع خنک کننده عمل کرده و دمای آن را به وسیله ا...

جزییات نرخ رسمی ۴۶ ارز/ قیمت ۲۰ ارز کاهش یافت

جزییات نرخ رسمی ۴۶ ارز/ قیمت ۲۰ ارز کاهش یافت
2021-09-16T12:01:48+04:30
بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز اصلی کشورها را اعلام کرد که بر این اساس نرخ ۱۵ ارز افزایش و ۲۰ ارز کاهش یافت.

تشخیص و رفع بوی لوله کشی فاضلاب با سنجاق

تشخیص و رفع بوی لوله کشی فاضلاب با سنجاق
2021-09-16T11:11:51+04:30
گازهای متصاعد شده از فاضلاب در صورت ورود به فضای داخلی منزل می‌توانند بسیار مشکل‌ساز باشند.

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی
2021-09-16T10:05:08+04:30
طراحی سایت در دنیای کنونی نیازی اجتناب ناپذیر برای هر فعالیت اقتصادی است.

نوسان اندک قیمت جهانی طلا / هر اونس ۱۷۹۵ دلار

نوسان اندک قیمت جهانی طلا / هر اونس ۱۷۹۵ دلار
2021-09-16T09:35:14+04:30
قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، پنج‌شنبه در حالی در محدوده‌ای نزدیک به ۱٫۸۰۰ دلار باقی ماند که پس از گزارش تورم آمریکا وضعیت آینده سیاست‌گذاری‌های پولی آمری...

جذب ۱۰ هزار همکار جدید در گروه صنعتی انتخاب 

جذب ۱۰ هزار همکار جدید در گروه صنعتی انتخاب 
2021-09-15T16:58:28+04:30
گروه صنعتی انتخاب الکترونیک به عنوان بزرگترین هلدینگ صنعتی تولید کننده لوازم خانگی کشور ۱۰ هزار نیرو متخصص و مجرب جذب می کند.

سقف وام خرید مسکن برای زوجین تهرانی ۴۸۰ میلیون تومان شد

سقف وام خرید مسکن برای زوجین تهرانی ۴۸۰ میلیون تومان شد
2021-09-15T16:28:32+04:30
بانک مرکزی سقف های جدید تسهیلات خرید مسکن را به بانک عامل بخش مسکن از محل اوراق تسهیلات را ابلاغ کرد که رقم آن همراه با وام جعاله ۸۰ میلیون تومانی به ۴۷۰ میل...

کاربرد تیرآهن در ساختمان سازی

کاربرد تیرآهن در ساختمان سازی
2021-09-15T16:18:29+04:30
همواره تیرآهن یکی از مهمترین مصالح ساختمانی بوده است.

نکات ایمنی استفاده از دیسک برش

نکات ایمنی استفاده از دیسک برش
2021-09-15T16:05:07+04:30
نکات ایمنی در استفاده از صفحه برش را در ادامه بدانیم.

برای نهمین سال متوالی بیمه البرز در عالی ترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

برای نهمین سال متوالی بیمه البرز در عالی ترین سطح توانگری مالی قرار گرفت
2021-09-15T16:05:07+04:30
شرکت بیمه البرز برای نهمین سال متوالی در عالی‌ترین سطح توانگری مالی قرار گرفت.

اتهام دپوی خودرو به ایران خودرو وارد نیست

اتهام دپوی خودرو به ایران خودرو وارد نیست
2021-09-15T15:48:27+04:30
رییس هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از صنعت خودروسازی، گفت: با توجه به بازدید نزدیک از ایران خودرو، می‌توان گفت که اتهام دپوی خودرو در پارکینگ ها به این...

معیارهای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو چیست؟

معیارهای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو چیست؟
2021-09-15T15:48:26+04:30
یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای کاشت مو انتخاب کلینیک مناسب و معتبر برای عمل پیوند مو است که در ادامه با یکی از کلینیک های خوب آشنا خواهید شد.

حالِ خوشِ سفر؛ لذت سفر تابستانی با هیجان، بازی و کلی جایزه!

حالِ خوشِ سفر؛ لذت سفر تابستانی با هیجان، بازی و کلی جایزه!
2021-09-15T15:25:16+04:30
تابستان، همیشه فصلِ سفر است؛ به ویژه آخرین ماه تابستان که تعطیلی مدارس و هوای نه چندان گرم، باعث شده شهریور همیشه یادآور خاطره‌ی سفر باشد. این مجموعه تابع مص...

چگونه نمونه‌های چمن مصنوعی را باهم مقایسه کنید

چگونه نمونه‌های چمن مصنوعی را باهم مقایسه کنید
2021-09-15T15:25:15+04:30
سعی برای انتخاب صحیح و درست چمن مصنوعی، سختی‌ها و دشواری‌های خاص خود را دارد، مخصوصاً زمانی که می‌خواهید نمونه‌های مختلف را با هم مقایسه کنید و ویژگی آن‌ها ر...

چه مواردی به چمن مصنوعی آسیب می زنند؟

چه مواردی به چمن مصنوعی آسیب می زنند؟
2021-09-15T15:11:48+04:30
چمن مصنوعی می تواند بهترین انتخاب به جای چمن های طبیعی باشد، زیرا ظاهر بسیار زیبایی دارد، به حداقل تلاش ممکن برای مراقبت و رسیدگی نیاز دارد و می تواند گزینه ...

یک ترازوی خوب چه ترازویی است؟ فروشگاه اسکیل

یک ترازوی خوب چه ترازویی است؟ فروشگاه اسکیل
2021-09-15T13:55:38+04:30
چه خانه‌دار باشید چه فروشگاه‌دار، یا مالک ابزارفروشی و سرپرست تیم تحقیقاتی در آزمایشگاه، یا صاحب طلافروشی و عطاری و بقالی، روزی سر و کارتان به خرید ترازو خوا...

قیمت دلار ٢۴ شهریور ١۴٠٠ به ٢۶ هزار و ٧۶١ تومان رسید

قیمت دلار ٢۴ شهریور ١۴٠٠ به ٢۶ هزار و ٧۶١ تومان رسید
2021-09-15T13:55:38+04:30
قیمت دلار آمریکا (اسکناس) امروز چهارشنبه ٢۴ شهریور ١۴٠٠ در صرافی های بانکی به ٢۶ هزار و ٧۶١ تومان رسید .

قیمت سکه ٢۴ شهریور به ١١ میلیون و ٨۴٠ تومان رسید

قیمت سکه ٢۴ شهریور به ١١ میلیون و ٨۴٠ تومان رسید
2021-09-15T13:55:37+04:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز چهارشنبه ٢۴ شهریور ١۴٠٠ در بازار آزاد تهران به ١١ میلیون و ٨۴٠ تومان رسید .

تعمیر آبگرمکن با سنجاق: چگونه آب آبگرمکن را تخلیه کنیم؟

تعمیر آبگرمکن با سنجاق: چگونه آب آبگرمکن را تخلیه کنیم؟
2021-09-15T13:45:46+04:30
توصیه می‌شود که هر ۶ ماه تا یک سال یک‌بار، آبگرمکن را از آب خالی کنید تا آبگرمکن دیرتر خراب شود.

قیمت بلیت پروازهای اربعین نهایی شد/ رفت و برگشت ۵ میلیون تومان

قیمت بلیت پروازهای اربعین نهایی شد/ رفت و برگشت ۵ میلیون تومان
2021-09-15T13:15:23+04:30
سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: قیمت بلیت رفت و برگشت اربعین از مبداء تهران، ۵ میلیون تومان، یک سره ۳.۲ میلیون تومان، رفت و برگشت از مبداء مشهد ۶ میلیون تومان و...

برگزاری کلاس آنلاین و وبینار ۱۰  روز رایگان

برگزاری کلاس آنلاین و وبینار ۱۰  روز رایگان
2021-09-15T13:05:36+04:30
شما در آنلاین آموزان می توانید دوره های آنلاین (کلاس آنلاین)، وبینار و آموزشگاه آنلاین بصورت رایگان ایجاد کرده و با پنل اختصاصی خود دوره های آموزش آنلاین خود...

آغاز همکاری مجتمع فولاد کویر کاشان و اصفهان‌آهن در فروش آنلاین محصولات فولادی

آغاز همکاری مجتمع فولاد کویر کاشان و اصفهان‌آهن در فروش آنلاین محصولات فولادی
2021-09-15T13:05:36+04:30
روز دوشنبه، مورخ ۱۵شهریور ۱۴۰۰، جلسه‌ای با حضور مدیران ارشد فولاد کویر و اصفهان‌آهن، در محل شرکت اصفهان‌آهن برگزار شد.

مزایای استفاده از ترانس برای یخچال و فریزر چیست؟

مزایای استفاده از ترانس برای یخچال و فریزر چیست؟
2021-09-15T13:05:35+04:30
لوازم خانگی برقی از جمله یخچال و فریزر، در آشپزخانه، جایگاه بسیار مهمی دارند و خراب شدن و آسیب دیدن هر یک از این لوازم، مشکلات زیادی را برای یک خانواده، ایجا...

چرا استفاده از سایت کدال اهمیت دارد؟

چرا استفاده از سایت کدال اهمیت دارد؟
2021-09-15T13:05:35+04:30
فعالیت در بازار بورس محاسن بسیاری دارد و افراد می‌ توانند از این طریق درآمدهای بالایی کسب کنند و با دانش و تجربه خود به نوعی در حوزه تجارت فعالیت نمایند. ...

قیمت بلیت پروازهای اربعین مشخص شد/ رفت و برگشت ۵ میلیون تومان

قیمت بلیت پروازهای اربعین مشخص شد/ رفت و برگشت ۵ میلیون تومان
2021-09-15T13:02:09+04:30
سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: قیمت بلیت رفت و برگشت اربعین از مبداء تهران، ۵ میلیون تومان، یک سره ۳.۲ میلیون تومان، رفت و برگشت از مبداء مشهد ۶ میلیون تومان و...
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)