میرنیوز

آخرین اخبار درباره شرایط پیش فروش خودروهای داخلی

آخرین اخبار درباره شرایط پیش فروش خودروهای داخلی 2021-09-06T12:15:22+04:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، خودروهای داخلی دست کمی از خودروهای خارجی ندارند. البته هدف از ممنوعیت اجرای طرح ورود خودروهای خارجی از سال ۹۷ فقط تاکید بر استفاده از خودروهای تولید شده داخل و سنجیدن توانایی آن‌ها نبوده است. بلکه با رونق گرفتن بازار خرید خودروهای داخلی، این شانس برای تولید کنندگان وجود دارد که این حیطه را گسترش دهند و خودروهای بیشتر و متنوع‌تری تولید کنند. به همین دلیل افراد بیشتری می‌توانند در شرکت‌های خودروسازی مشغول به کار شوند و چرخ زندگی خانواده‌های زیادی بهتر می‌چرخد. البته نقش حمایت از تولید داخلی را چه در صنعت خودروسازی و چه در صنایع دیگر برای پیشرفت آن‌ها و رشد بیشتر بازار داخلی نمی‌توان در اجرای این طرح نادیده گرفت.

با وجود تلاش‌های زیادی که در این زمینه صورت گرفته، این روزها بازار فروش خودرو صفر مانند گذشته پر رونق نیست! نوسانات شدید ارز و تحریم‌های ورود لوازم یدکی روی گسترش این صنعت و تولید و فروش خودرو سایه انداخته؛ با این وجود، شرکت‌های تولیدی هنوز هم بازه‌های زمانی خاصی برای پیش فروش خودروهای خودشان شرایط را فراهم می‌کنند تا کسانی که تا به حال شانس داشتن خودرو را نداشته‌اند، بتوانند با قیمت کمتر از بازار آزاد نسبت به خرید خودرو از خود کارخانه و به صورت کاملاً بی‌واسطه اقدام کنند. با خودرو ۴۵ همراه باشید و درباره پیش فروش خودروهای داخلی بیشتر بخوانید.

جدیدترین پیش فروش خودرو

پیش فروش خودرو داخلی توسط کلیه شرکت‌های خودروسازی فعال داخلی انجام می‌شود. برای خرید خودرو در این طرح هر شرکت خودروسازی شرایط خاصی را برای فروش یک‌ساله، مدت‌دار و عادی خودرو در نظر می‌گیرد؛ اما همه این شرکت‌ها پیش‌شرط‌های اصلی مانند احراز کد ملی، ارائه شماره شناسنامه، ارائه شماره گواهینامه و تابعیت رسمی جمهوری اسلامی ایران را نیاز دارند.

برای ثبت‌نام در طرح پیش فروش ماشین باید کارت شناسایی ملی را داشته باشید و همچنین یک حساب بانکی معتبر را با شماره شبا درست در نظر بگیرید. برای پرداخت هزینه ثبت‌نامی خودرو شرایط هر شرکت متفاوت است. به عنوان مثال شرایط پیش فروش خودرو یک ساله که توسط شرکت سایپا اعلام می‌شود، طرحی است که برای ثبت‌نام در آن باید ۵۰% مبلغ خودرو را نقداً بپردازید و بقیه مبلغ طی مدت تعیین شده و با شرایطی که توسط شرکت سایپا اعلام می‌شود پرداخت کنید.

اغلب شرکت‌های خودروسازی برای اینکه نقدینگی موجود در بازار موجب نوسان بازار خودرو بیش از پیش نشود، واگذاری فروش خودروها را تا یک سال امکان‌ناپذیر اعلام کرده‌اند.

جدیدترین اخبار پیش فروش محصولات سایپا

پیش فروش سایپا

سایپا به عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین شرکت‌های خودروسازی ایران، مطابق نیاز بازار و خودروهای تولید شده در این کمپانی طرح‌های پیش فروش مختلفی را در طول سال ارائه می‌کند. شرایط پیش فروش سایپا ممکن است برای فروش فوری خانواده خاصی از خودروهای تولید شده توسط این مرکز ارائه شود.

به عنوان مثال در شهریور ماه سال جاری سایپا پیش فروش ۷۲ ساعته را برای عرضه خودروهای خانواده کوییک و ساینا در نظر گرفت. قیمت خودروهای اعلام شده برای پیش فروش در وب سایت خود شرکت سایپا قابل مشاهده هستند و اولویت خرید با کسانی است که علاوه بر داشتن شروط اصلی خرید که به آن‌ها اشاره کردیم، نسبت به واریز مبالغ تعیین شده اقدام کنند. قیمت نهایی خودروهای فروخته شده در این طرح کاملاً مشخص است و در عرض ۹۰ روز خودروی خریداری شده تحویل مشتری خواهد شد.

در طرح فروش یک‌ساله سایپا ممکن است مبلغ نهایی و پیش پرداخت تعیین شده باشد یا متقاضیان تنها با پرداخت پیش پرداخت و عدم مشاهده قیمت نهایی نسبت به خرید خودرو اقدام کنند. این خرید مشروط به پرداخت دو مرحله‌ای ارزش خودرو و پیش پرداخت ۵۰ درصد قیمت حدودی خودرو در ابتدای سفارش است. همچنین انتخاب رنگ خودرو نمایندگی خودرو در مرحله اول پرداخت هزینه امکان‌پذیر است.

جدیدترین اخبار پیش فروش محصولات ایران خودرو

پیش فروش ایران خودرو

ایران خودرو هم به عنوان یکی از مطرح‌ترین خودروسازهای داخلی برای کنترل بازار خودرو پا به میدان گذاشته. این شرکت طی طرح‌های پیش فروش ایران خودرو و ۹۰ روزه و یک ساله، توانسته خودروهای مورد تقاضا را از درب کارخانه به درب منزل متقاضیان برساند و دست دلالان را از این بازار حذف کند.

اخبار کذب زیادی پیرامون فروش اقساطی خودرو توسط این شرکت خودروسازی در دنیای اینترنت دیده می‌شود. برای اینکه بهتر درباره خرید محصولات ایران خودرو تصمیم‌گیری کنید، باید بدانید که شرایط پیش فروش ایران خودرو فقط به سه صورت انجام می‌شود: فروش فوق‌العاده، پیش فروش یک‌ساله و مشارکت در تولید.

برای اینکه با آگاهی کامل در ثبت‌نام ایران خودرو شرکت کنید و نتایج قرعه‌کشی ایران خودرو و اخبار به روز فروش این شرکت را مطالعه کنید، به وب سایت ایران خودرو سر بزنید یا می‌توانید از طریق خودرو ۴۵ از آخرین اخبار عرضه خودروهای شرکت‌های مختلف باخبر شوید.

در آخرین پیش فروش ایران خودرو در شهریور ماه سال ۱۴۰۰، رانا پلاس، دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک و پژو پارس بنزینی در بین محصولات عرضه شده برای پیش فروش دیده می‌شوند.

جدیدترین اخبار پیش فروش محصولات مدیران خودرو

اگر نیاز به خرید خودروهای داخلی برند مانند سمند، کوییک و.... دارید، می‌توانید از سایت شرکت‌های ایران خودرو سایپا نسبت به خرید آن‌ها اقدام کنید؛ اما برای کسانی که تنوع پسند هستند و قصد دارند ماشین‌های چینی را امتحان کنند، مدیران خودرو امکان خرید ماشین‌های چینی‌ام وی‌ام و چری را به صورت نقد و اقساط فراهم کرده است. موعد تحویل محصولات پیش فروش مدیران خودرو ۳۰ روزه است.

برای شرکت در طرح پیش فروش مدیران خودرو نیاز به این مدارک دارید:

شناسنامه متقاضی

کارت ملی متقاضی

احراز آدرس دقیق محل سکونت متقاضی (ارائه اجاره‌نامه، قبض، سند ملک و…) + کد پستی

پیش پرداخت تعیین شده برای طرح‌های مدیران خودرو عدد ثابتی ندارد و بسته به قیمت خودرو تعیین می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت روز خودروهای عرضه شده توسط این کمپانی به وب سایت مدیران خودرو مراجعه کنید.

جدیدترین اخبار پیش فروش محصولات گروه بهمن موتور

بهمن موتور یا گروه خودروسازی بهمن یکی از شرکت‌های قدیمی فعال در زمینه تولید خودرو است که سال‌ها است در کنار شرکت‌های خودروسازی مطرح نیاز روز بازار خودرو را تامین می‌کند. این شرکت هم به نوبه خودش با طرح‌های پیش فروش اقدام به کنترل بازار عرضه و تقاضا و تنظیم قیمت خودرو کرده.

در پیش فروش گروه بهمن موتور هم مانند سایر خودروسازی‌ها به این موضوع توجه شده است که این طرح می‌تواند هزینه کافی برای تامین قطعات اولیه برای ساخت خودرو را فراهم کند. با توجه به تعداد ثبت‌نامی‌ها، خودروسازها می‌توانند به تعداد درخواست‌های ثبت شده خودرو تولید کنند تا افزایش تعداد خودرو قیمت آن را بیشتر از این دستخوش تغییر نکند.

فیدلیتی، دیگنیتی، وانت کاپرا ۲ و وانت کارا خودروهایی هستند که از بین محصولات تولید شده توسط این کمپانی در لیست پیش‌فروش‌های نقدی گروه بهمن موتور قرار دارند.

پیش فروش گروه بهمن موتور شرایطی را برای اینکه خودروهای خریداری شده مجدداً وارد بازار نشوند در نظر گرفته که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

خریدار خودرو به هیچ عنوان حق واگذاری قرارداد را به افراد دیگر ندارد.

آدرس پستی خریدار خودرو باید با استان نمایندگی گروه بهمن خودرو یکسان باشد.

تنها ثبت‌نام اولیه پیش فروش خودرو از طریق سایت انجام می‌شود؛ مراحل احراز هویت و تحویل خودرو را باید از طریق نمایندگی این کمپانی پیگیری کنید.

خریدار بعد از اعلام شرکت و نمایندگی خودرو ۳ روز مهلت دارد تا آن را تحویل بگیرد.

برای کسب اطلاعات کامل و دقیق پیرامون اخبار دنیای خودرو، به وب سایت خودرو ۴۵ مراجعه کنید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

بهترین دئودورانت و ضد تعریق/ خرید اسپری ضد تعریق با جزئیات قیمتی

بهترین دئودورانت و ضد تعریق/ خرید اسپری ضد تعریق با جزئیات قیمتی
2021-09-22T14:15:16+03:30
آیا تفاوت های اسپری ضد تعریق و اسپری دئودورانت را می دانید؟ اگر مایلید اطلاعات بیشتری راجع به این دو محصول بهداشتی بدانید، این مطلب را بخوانید.

قیمت سکه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ به ۱۱ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ به ۱۱ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان رسید
2021-09-22T13:48:39+03:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ در بازار آزاد تهران به ۱۱ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان رسید.

طرح‌های اسنپ برای حمایت از تحصیل دانش‌آموزان کم‌برخوردار

طرح‌های اسنپ برای حمایت از تحصیل دانش‌آموزان کم‌برخوردار
2021-09-22T13:35:06+03:30
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، روابط عمومی اسنپ از استقبال گسترده کاربران در طرح نیکوکاری «حمایت از تحصیل دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان» خبر داد.

قیمت شیرآلات ساختمانی به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت شیرآلات ساختمانی به چه عواملی بستگی دارد؟
2021-09-22T13:35:05+03:30
معیارهای انتخاب یک شیر خوب به عوامل زیادی بستگی دارد که در ادامه به تعدادی از آن اشاره می کنیم.

عملکرد، اقدامات و برنامه های در دست اجرای مدیریت جدید شرکت شاهد

عملکرد، اقدامات و برنامه های در دست اجرای مدیریت جدید شرکت شاهد
2021-09-22T13:35:05+03:30
مدیر عامل شرکت شاهد در خصوص عملکرد، اقدامات و برنامه های در دست اجرا مدیریت جدید شرکت شاهد و همچنین تشریح گزارش آخرین وضعیت دعاوی حقوقی،مشکلات و موانع موجود ...

سیاست‌های خارجی دولت جدید یکی از پایه‌های استراتژی ارزی بانک دی است

 سیاست‌های خارجی دولت جدید یکی از پایه‌های استراتژی ارزی بانک دی است
2021-09-22T13:41:55+03:30
رییس هیئت‌مدیره بانک دی سیاست‌های دولت جدید در گسترش همکاری‌های منطقه‌ای با همسایگان و ورود به قرارداد شانگهای را بزرگترین پتانسیل بانک دی برای هدفگذاری است...

جهش شاخص های عملکردی بانک ملی ایران

 جهش شاخص های عملکردی بانک ملی ایران
2021-09-22T13:41:54+03:30
بانک ملی ایران به عنوان یک بانک حاکمیتی دولتی نه تنها در حوزه جذب منابع و نیز تسهیلات پرداختی رشدهای قابل توجهی را تجربه کرده است،‌ بلکه در زمینه کاهش هزینه...

مبلغ و مهلت فروش اوراق گواهی سپرده مدت‌دار بانک رفاه کارگران افزایش یافت

 مبلغ و مهلت فروش اوراق گواهی سپرده مدت‌دار بانک رفاه کارگران افزایش یافت
2021-09-22T13:41:54+03:30
مبلغ و مهلت فروش اوراق گواهی سپرده مدت‌دار ویژه سرمایه‌گذاری (عام) بانک رفاه کارگران، افزایش یافت.

آغاز پیش فروش محصولات زامیاد از فردا + جدول

 آغاز پیش فروش محصولات زامیاد از فردا + جدول
2021-09-22T13:41:54+03:30
شرایط پیش فروش محصولات زامیاد شامل نیسان تک سوز، دوگانه سوز و پادرا با زمان تحویل بهمن ۱۴۰۰ از سوی زامیاد اعلام شد.

پیام مدیر عامل شرکت نفت ایرانول به مناسب فرارسیدن هفته دفاع مقدس

 پیام مدیر عامل شرکت نفت ایرانول به مناسب فرارسیدن هفته دفاع مقدس
2021-09-22T13:41:53+03:30
تاریخ این مرز و بوم، گواه دوره‌های حماسه‌آفرین بسیاری است که موجب مباهات و سربلندی این ملت ریشه‌دار و کهن می‌باشد...

اسامی برندگان طرح امید رفاه مشخص شدند

 اسامی برندگان طرح امید رفاه مشخص شدند
2021-09-22T13:41:52+03:30
هشتمین و نهمین دوره قرعه‌کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" ویژه مرداد و شهریور ماه ۱۴۰۰ برگزار و برندگان خوش‌شانس این دوره مشخص شدند.

پلیکیشن اوانو در گوگل‌پلی یک میلیونی شد

 پلیکیشن اوانو در گوگل‌پلی یک میلیونی شد
2021-09-22T13:41:52+03:30
بر اساس جدیدترین اطلاعات به‌دست آمده، تعداد نصب اپلیکیشن اوانو در استور گوگل‌پلی از مرز یک میلیون عبور کرد.

شروع نمایشگاه ایران آگروفود، پر انرژی تر از همیشه

 شروع نمایشگاه ایران آگروفود، پر انرژی تر از همیشه
2021-09-22T13:41:52+03:30
یکی از علت‌های مهم تشکیل نمایشگاه، عرضه و معرفی برندها و کالاهای جدید آنها برای آگاهی مصرف‌کنندگان و فعالان در آن صنعت است.

دفاع مقدس، تبلور باور انسان‌های پاک‌باخته‌ای است که اتصال به ملکوت را رهین ایمان خود ساخته‌اند

 دفاع مقدس، تبلور باور انسان‌های پاک‌باخته‌ای است که اتصال به ملکوت را رهین ایمان خود ساخته‌اند
2021-09-22T13:41:52+03:30
مدیرعامل بانک دی در پیامی به مناسبت فراررسیدن هفته دفاع مقدس، بر لزوم تأمل و تدقیق در فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد.

اهمیت ارتباط سیستم(اتوماسیون) منابع انسانی با نرم افزارهای حضور و غیاب

 اهمیت ارتباط سیستم(اتوماسیون) منابع انسانی با نرم افزارهای حضور و غیاب
2021-09-22T13:41:51+03:30
مدیریت منابع انسانی از مهمترین بخش های هر اداره ای می باشد...

برای ست‌کردن پرده با فرش چه نکاتی را رعایت کنیم؟

 برای ست‌کردن پرده با فرش چه نکاتی را رعایت کنیم؟
2021-09-22T13:41:51+03:30
گاهی تنها ست‌کردن دو عنصر در دکوراسیون خانه، باعث زیبایی منحصربه‌فردی در فضای زندگی شما می‌شود. توجه داشته باشید که دو عنصر مهم در این زیبایی، فرش و پرده خا...

افتتاح پروژه افزایش ظرفیت تولید روغن MES_T ایرانول در پالایشگاه روغنسازی آبادان

 افتتاح پروژه افزایش ظرفیت تولید روغن MES_T ایرانول در پالایشگاه روغنسازی آبادان
2021-09-22T13:41:51+03:30
در نخستین روز هفته دفاع مقدس مراسم تقدیر از ایثارگران و جانبازان شاغل پالایشگاه روغنسازی ایرانول و افتتاح پروژه افزایش ظرفیت تولید روغن MES_T ایرانول برگزار...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۰/۰۶/۳۱

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۰/۰۶/۳۱
2021-09-22T13:41:51+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۰۷ درصد افزایش به ۱۷۷۵ دلار و ۸۰ سنت رسید.

بانک ملی بانکی سود ده و فاقد بدهی غیر عملیاتی است

 بانک ملی بانکی سود ده و فاقد بدهی غیر عملیاتی است
2021-09-22T13:41:51+03:30
گروه بانک ملی در سال ۱۳۹۹ در حالی سال مالی خود را با سود به پایان رساند که قدرت پرداخت این بانک به هیچ عنوان در معرض خطر قرار نداشته و یک ریال بدهی غیر عملی...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۱۴۰۰/۰۶/۳۱

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۱۴۰۰/۰۶/۳۱
2021-09-22T13:41:50+03:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۱۲۱ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱میلیون و ۷۰۰هزار تومان و قیمت دلار ۲...

خرید رپورتاژ آگهی و نکات مربوط به آن

خرید رپورتاژ آگهی و نکات مربوط به آن
2021-09-22T12:01:48+03:30
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید رپورتاژ آگهی در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

قیمت دلار ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ به ۲۶ هزار و ۶۳۰ تومان رسید

قیمت دلار ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ به ۲۶ هزار و ۶۳۰ تومان رسید
2021-09-22T12:01:48+03:30
قیمت هر دلار آمریکا (اسکناس) امروز چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ در صرافی های بانکی به ۲۶ هزار و ۶۳۰ تومان رسید.

افتتاح مراکز نوآوری و توسعه تعاون در چهار استان کشور

افتتاح مراکز نوآوری و توسعه تعاون در چهار استان کشور
2021-09-22T11:35:16+03:30
چهار مرکز نوآوری تعاون و توسعه بخش تعاون ایران« منتا» در استان های سیستان و بلوچستان، گیلان، سمنان و خوزستان با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به صورت...

خدمات سئو/ تمام چیزی که نیاز است در مورد خدمات سئو بدانید

خدمات سئو/ تمام چیزی که نیاز است در مورد خدمات سئو بدانید
2021-09-22T11:35:16+03:30
خدمات سئو، خدماتی است که برای افزایش بازدید و ترافیک ارگانیک سایت ها از طریق سئو طراحی شده اند. این خدمات اغلب توسط آژانس ها یا فریلنسرهایی که در همه جنبه ها...

شروع نمایشگاه ایران آگروفود، پرانرژی‌تر از همیشه

شروع نمایشگاه ایران آگروفود، پرانرژی‌تر از همیشه
2021-09-22T11:35:15+03:30
نمایشگاه ایران آگروفود یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های تخصصی و بین‌المللی است که هر ساله در تهران برپا می‌شود.

جزئیات نرخ رسمی ۴۶ ارز/ قیمت ۱۸ ارز کاهش یافت

جزئیات نرخ رسمی ۴۶ ارز/ قیمت ۱۸ ارز کاهش یافت
2021-09-22T09:35:08+03:30
بانک مرکزی امروز (چهارشنبه ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۰) نرخ رسمی ۴۶ ارز اصلی کشورها را اعلام کرد که بر این اساس نرخ ۱۶ ارز افزایش و ۱۸ ارز کاهش یافت؛ همچنین نرخ ۱۲ ارز...

خرید لوله پلیکا در شرایط بازار فعلی

خرید لوله پلیکا در شرایط بازار فعلی
2021-09-21T17:45:12+04:30
خرید لوله پلیکا برای سازندگان بسیار مهم است. قیمت لوله پلیکا می تواند در هزینه ساخت بنا تاثیرگذار باشد. انواع لوله پلیکا فاضلابی، ساختمانی و غیره را از مرکز ...

چطور قیمت آجر نما را از کارخانه تولید کننده آجر بگیریم؟

چطور قیمت آجر نما را از کارخانه تولید کننده آجر بگیریم؟
2021-09-21T17:45:10+04:30
پروسه استعلام قیمت انواع آجر نما همواره دارای مشکلاتی بوده است.

پارتیشن‌های اداری مدولار انعطاف‌پذیری زیادی برای تجارت شما به ارمغان می‌آورند

پارتیشن‌های اداری مدولار انعطاف‌پذیری زیادی برای تجارت شما به ارمغان می‌آورند
2021-09-21T17:45:09+04:30
برخی دفاتر معمولی امروزی با پلان باز، از ردیفی از میزهای اداری تشکیل شده‌اند که شاید فضای خصوصی کمتری به کارمندان بدهد.

ثبت برند خشکبار

ثبت برند خشکبار
2021-09-21T17:45:08+04:30
چنانچه قصد راه اندازی یک کارگاه یا مغازه خشکبار دارید بایستی بدانید که برای جلوگیری از سوء استفاده کلاهبرداران از برند شما بایستی برای ثبت برندتان اقدام کنید...
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)