میرنیوز

آموزش رایگان سئو از ۰ تا ۱۰۰ در آکادمی seoedu

آموزش رایگان سئو از ۰ تا ۱۰۰ در آکادمی seoedu 2021-09-05T13:56:36+04:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، سئو یکی از ساده‌ترین و در حین حال پیچیده‌ترین مهارت‌هایی است که در حوزه وب می‌توانید از آن پول خوبی به دست آورید. سئو ساده است؛ چرا که اگر سه ماه روزانه حدود ۶ الی ۷ ساعت زمان بگذارید، می‌توانید بدون پرداخت هیچگونه هزینه‌ای وارد بازار کار شوید و حقوقی نزدیک به حقوق قانون کار داشته باشید. از طرفی سئو پیچیده و سخت است؛ چرا که پس از آن که مهارت‌های مختلفی در مورد آن به دست آوردید، خواهید دانست که تازه در آغاز راه هستید. به طور کلی آموزش سئو مناسب‌ترین راه برای افرادی است که می‌خواهند در زمان کم و با کسب یک مهارت سرکار بروند و حقوق داشته باشند.

SEOEDU اینجاست تا شما بتوانید در کمترین زمان ممکن و بدون پرداخت هزینه‌ای مهارت‌های اولیه خود را به دست آورید و به درآمد برسید. البته برای افزایش درآمد و رسیدن به حقوق‌های بالا، نیاز به صبر، حوصله و افزایش دانش خود دارید.

سئو چیست و چرا این مهارت امروزه بر سر زبان‌ها افتاده است؟

امروزه کسب و کارها برای پیشرفت و موفقیت خود بیش از هر چیزی به فضای دیجیتال و اینترنت نیاز دارند. دیگر نمی‌توان بااستفاده از روش‌های سنتی به فروش محصولات پرداخت؛ چرا که این موضوع به مرور زمان شما را در رقابت با مشاغل مشابه‌تان بازنده می‌کند.

به طور کلی برای رقابت در فضای دیجیتال، داشتن یک سایت خوب و مناسب حرف اول را می‌زند. این را بدانید که تحقیقات نشان می‌دهد افراد برای تحقیق و جستوجو کالا از فضاهای مجازی نظیر اینستاگرام و تلگرام استفاده می‌کنند، اما برای خرید از سایت‌ها بهره می‌گیرند. به طور کلی افراد گوگل را از اینستاگرام و تلگرام امن‌تر می‌دانند. حال با توجه به توضیحات باید گفت که برای ورود به گوگل و پیدا کردن مشتری، شما به یک سایت جذاب و استاندارد نیاز دارید. سایت‌ها برای آن که بتوانند در گوگل جایگاه بهتری داشته باشند، نیاز بسیار زیادی به بهینه سازی خود و سئو دارند.

سئو را به طور خلاصه و ساده می‌توان اینگونه تعریف کرد: شما هنگامی که سایتی را طراحی می‌کنید، جایگاه خوبی در گوگل ندارید و از این رو کاربران و مشتریان نمی‌توانند شما را پیدا کنند. به همین دلیل شما با فرا گیری آموزش سئو رایگان به راحتی می‌توانید در بین رقبای خود روز به روز به جایگاه بهتری برسید.

سئو تمامی ندارد! امنیت شغلی را با فراگیری آموزش سئو حس کنید

آموزش رایگان سئو از ۰ تا ۱۰۰ در آکادمی seoedu

هنگامی که کسب و کارها می‌خواهند در فضای وب فعالیت خود را آغاز کنند، در ابتدا نیاز به طراحی سایت دارند. طراح سایت پس از آن که کار خود را انجام داد، از پروژه کنار می‌رود و دیگر از این کسب و کار درآمد ندارد. به همین دلیل می‌توان گفت که طراحان سایت روزی با کمبود پروژه روبه‌رو می‌شوند. افرادی که تبلیغات در فضای مجازی را انجام می‌دهند، در روزهای ابتدایی می‌توانند درآمد خوبی از این کسب و کار به دست آورند، اما پس از معروف شدن این بیزینس دیگر به آن‌ها نیز نیازی نیست. اما سئو هیچگاه تمامی ندارد یعنی چه؟

به طور کلی گوگل بسیار بی رحم است و هنگامی که ببیند سایتی فعالیت خاصی ندارد، رتبه آن را به مرور کاهش می‌دهد. از این رو کسب وکارها تا زمانی که می‌خواهند در گوگل فعالیت کنند نیاز بسیار زیادی به سئو کار دارند. درآمد سئو کار از این کسب و کار نه تنها به مرور زمان کمتر نمی‌شود، بلکه به دلیل سخت‌تر شدن رقابت درآمد آن‌ها نیز افزایش می‌یابد. از طرفی هنگامی که سئو کار بتواند درآمد سایت را بیشتر کرد، معمولاً برای او پاداشی نیز در نظر گرفته می‌شود. با توجه به همه‌ی این توضیحات می‌توان گفت که سئو مهارتی است که امنیت شغلی در آن موج می‌زند و شما تا آخر عمر نگرانی بابت کمبود پروژه ندارید. اگر می‌خواهید همواره امنیت شغلی با درآمد خوب و مطلوب داشته باشید، از همین حالا آموزش رایگان سئو را در SEOEDU آغاز کنید.

از چه راه‌هایی می‌توان از طریق سئو پول درآورد؟

در بخش قبل در مورد امنیت شغلی سئو صحبت کردیم، این موضوع را در این بخش تکمیل خواهیم کرد. هنگامی که شما را مهارتی را فرامی‌گیرید فقط از همان طریق می‌توانید پول و درآمد داشته باشید. این موضوع به مرور زمان این احتمال را افزایش می‌دهد که بیکار شوید. اما هنگامی که آموزش رایگان سئو را تمام کرده و وارد بازار کار شدید، می‌توانید به مرور زمان در بخش‌های مختلفی کسب درآمد کنید. به نوعی می‌توان گفت که با سئو، شما یک فرد چند شغلی هستید. در ادامه برخی از روش‌های کسب درامد از سئو را بیان می‌کنیم.

دریافت پروژه از کارفرما یا مدیر سایت با قیمت پیشنهادی خوب و مناسب

یکی از متداول‌ترین روش‌های کسب درآمد از سئو، پروژه گرفتن از مدیران سایت است. این افراد از شما می‌خواهند، که سایت آن‌ها را برای کلمات کلیدی مختلفی سئو کنید و آن‌ها را به صفحات اول گوگل برسانید. این پروژه می‌تواند ماه‌ها یا حتی سال‌ها طول بکشد و از این رو می‌توانید پول خوبی از این طریق به دست آورید.

سایت خود را سئو کنید و در خواب پول در بیاورید

به طور کلی داشتن سایت و سئو کردن آن می‌تواند از راه‌های مختلفی شما را به درآمد برساند. که از جمله مهم‌ترین این روش‌ها را می‌توان موارد زیر معرفی کرد.

افزایش مشتری و افزایش فروش: با داشتن سایت و فراگیری آموزش سئو می‌توانید کاربران سایت خود را روز به روز افزایش دهید. به مرور زمان این کاربران مشتریان شما می‌شوند و از این رو بدون هیچگونه دغدغه‌ای می‌توانید پول زیادی را از این راه به دست آورید. به این نکته باید اشاره کرد که معمولاً مشتریان سایت‌ها، در صورت دریافت محصولی باکیفیت به مرور زمان به مشتریان وفادار تبدیل می‌شوند.

افزایش اعتبار کار خود و برندینگ شخصی: سایت‌ها می‌توانند تاثیر زیادی در جذب اعتماد کارفرما داشته باشند. شما هنگامی که دارای یک سایت قوی باشید، که این سایت رتبه بسیار خوبی در گوگل کسب کرده‌است، غیر مستقیم حرفه‌ای بودن خود را به رخ کارفرما می‌کشید. از این رو کارفرما برای جلب نظر و رضایت شما مبلغ پیشنهادی بیشتری را اعلام می‌کند و به همین دلیل می‌توانید از طریق یک سایت شخصی خوب، درآمدتان را نیز افزایش دهید.

درآمد زایی از طریق قبول تبلیغات در سایت خود: هنگامی که به مرور زمان سایتتان جایگاه بهتری را در گوگل به دست آورد، کسب و کارها برای معرفی خود به جامعه هدف، مبلغی را به شما برای درج اگهیشان پرداخت می‌کنند. این روش نیز یکی از روش‌های راحت برای کسب درآمد است که به راحتی می‌توانید از طریق آموزش رایگان سئو به آن برسید.

با مشوره سئو می‌توانید در کمترین زمان و به راحتی درآمد خود را افزایش دهید

آموزش رایگان سئو از ۰ تا ۱۰۰ در آکادمی seoedu

پس از مدتی که در حوزه سئو فعالیت داشته باشید، به مرحله می‌رسید که می‌توانید برای کسب و کارها، بهترین راهکارها را پیشنهاد دهید. سئو مهارتی است که پس از آزمون و خطاهای مختلف به دست می‌آید، به همین دلیل افراد کم تجربه نیاز به راهنمایی دارند، تا راه اشتباهی را پیش نگیرنند. معمولاً کسب و کارهای مهم برای آن که همواره مسیر درستی را پیش بگیرند، حاضرند، هزینه‌های زیادی را برای دریافت مشاوره سئو پرداخت کنند.

حال چه کاری بهتر از این؟ شما با تنظیم یک قرار حضوری یا حتی غیر حضوری می‌توانید هزینه‌ی زیادی را دریافت کنید و برای ساعتی بهترین پیشنهادات را به آن‌ها ارائه دهید. به همین دلیل می‌توان گفت که با مشاوره سئو می‌توانید در زمان بسیار کمی درآمد خوبی را به دست آورید. فقط لازمه‌اش این است که در ابتدای کار پشتکار بسیار زیادی داشته باشید، و پس از تماشای آموزش سئو رایگان در SEOEDU از انجام کارهای مختلف برای تقویت سئو سایت‌ها نترسید و کنجکاو باشید.

درآمد ماهیانه سئوکار حرفه‌ای و غیر حرفه‌ای در ایران چقدر است؟

سئو را می‌توان مهارتی زود بازده تلقی کرد، چرا که همانطور که گفته شد می‌توانید پس از گذشت چند وقت به درآمد قانون کار برسید. درآمد قانون کار می‌تواند تا حدودی شما را از دغدغه‌های مالی دور نگه دارد و از طرفی هنگامی که به درآمد می‌رسید این مهارت برای شما شیرین‌تر می‌شود. فرض کنید که در شرکتی استخدام هستید و از گوشه کنار یک پروژه فریلنسری نیر به شما می‌رسد. پذیرش این پروژه درآمد شما را بیشتر می‌کند. به مرور زمان و هنگامی که روی پروژه‌های شرکتی و فریلنسری کار می‌کنید، به طور خودکار مهارت‌های شما نیز افزایش پیدا می‌کند. در این بین می‌توانید با قبول دریافت سفارش تولید محتوا نیز درآمد داشته باشید. معمولاً سئوکارها پروژه‌های تولید محتوا را قبول می‌کنند و آن‌ها را با هزینه‌ی کمتری به یک محتوا نویس واگذار کرده و در این بین پول خوبی را به دست می‌آورند.

پس از آن که به مرور زمان تخصص شما در سئو افزایش پیدا کرد، پروژه‌های بیشتر و سخت به شما سپرده می‌شود که در افزایش حقوق شما بسیار تاثیرگذارند. حال در این بین اگر روی خود سرمایه گذاری کنید و آموزش سئو پیشرفته را نیز یاد بگیرید، درآمد شما روز به روز افزایش می‌یابد. اگر می‌خواهید درآمد بسیار بالایی داشته باشید، تخصص در همه‌ی زمینه‌های سئو از جمله سئو تکنیکال می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. در این بین آموزش زبان‌های برنامه نویسی نظیر php و javascript نیز برای افزاش درآمد ضروری و مهم است. به طور کلی امروزه متخصصان سئو در ایران درآمد باور نکردنی مثبت ۵۰ میلیون دارند، که این حقوق شعار نیست و می‌توانید آن را در سایت‌های کاریابی نیز مشاهده کنید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

نرخ میانگین وزنی دلار ۲۶ هزار و ۵۷۲ تومان اعلام شد

نرخ میانگین وزنی دلار ۲۶ هزار و ۵۷۲ تومان اعلام شد
2021-09-25T17:48:54+03:30
مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران، نرخ میانگین وزنی دلار در معاملات امروز این بازار را ۲۶ هزار و ۵۷۲ تومان اعلام کرد.

تنوع خرید بهترین نوع دوچرخه + قیمت استثنایی را از آریا چرخ بخواهید!

تنوع خرید بهترین نوع دوچرخه + قیمت استثنایی را از آریا چرخ بخواهید!
2021-09-25T17:25:32+03:30
انسانهای زیادی هستند که دوچرخه را به دیگر وسائل نقلیه به دلایل محیط زیستی یا فرار از ترافیک، برای رفت و آمد روزانه ترجیح می دهند. خیلی های دیگر صرفا دوچرخه س...

خرید و آشنایی با انواع ورق آلیاژی با آهن استیل یکتا

خرید و آشنایی با انواع ورق آلیاژی با آهن استیل یکتا
2021-09-25T17:25:31+03:30
به ترکیب دو یا چند عنصر مختلف آلیاژ گفته می‌شود. ورق‌های آلیاژی از جنس فولاد (آهن + کربن) هستند و حاوی عناصری چون منگنز، کروم، کربن، ..... می‌باشند، به همین ...

بهترین مارک های ساعت مچی در گالری نقش زمان

بهترین مارک های ساعت مچی در گالری نقش زمان
2021-09-25T16:58:52+03:30
ساعت های مچی از گذشته تاکنون مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته اند و خیلی ها تمایل دارند یک یا چند ساعت مچی مختلف داشته باشند. اطلاع از زمان یک موضوع مهم ...

شاتل موبایل استفاده از سامانه آموزشی «شاد» را رایگان کرد

شاتل موبایل  استفاده از سامانه آموزشی «شاد» را رایگان کرد
2021-09-25T16:45:30+03:30
هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰ و با هدف تسهیل آموزش از راه دور، شاتل موبایل ضمن عرضه بسته های ویژه آغاز سال تحصیلی، استفاده از سامانه شاد (شبکه آموزشی دانش ...

5روش استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی برای همه بیمه‌گزاران در پاییز 1400

5روش استعلام شماره بیمه تامین اجتماعی برای همه بیمه‌گزاران در پاییز 1400
2021-09-25T16:45:30+03:30
در حال حاضر بیش از ۴۴ میلیون نفر بیمه شده تامین اجتماعی هستند که در بخش های دولتی و خصوصی مشغول به خدمت می باشند و به صورت ماهانه حق بیمه پرداخت می کنند. ...

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۱۴۰۰/۰۷/۰۳

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
2021-09-25T16:48:55+03:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۱۴۸ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱میلیون و ۸۶۶ هزار تومان و قیمت دلار ...

نشان هتل‌های فرودگاهی امام خمینی(ره) به "رکسان" تغییر کرد

نشان هتل‌های فرودگاهی امام خمینی(ره) به "رکسان" تغییر کرد
2021-09-25T16:32:11+03:30
مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری آریا زیگورات گفت: با هدف بومی‌سازی و انطباق خدمات هتل‌های فرودگاهی امام خمینی با میهمان نوازی ایرانی و عدم وابستگی به یک برند خار...

افزایش ۱۸۰۰ درصدی تولیدات رسانه ای و تبلیغاتی، دیده شدن ۳۸۰ میلیونی و کاهش ۹۵ درصدی هزینه ها

افزایش ۱۸۰۰ درصدی تولیدات رسانه ای و تبلیغاتی، دیده شدن ۳۸۰ میلیونی و کاهش ۹۵ درصدی هزینه ها
2021-09-25T16:32:11+03:30
روابط عمومی شرکت بیمه رازی گزارش عملکرد شش ماهه خود را منتشر کرد.

ظرفیت کم نظیر بخش خصوصی در مدرن سازی تجهیزات آزمایشگاهی

ظرفیت کم نظیر بخش خصوصی در مدرن سازی تجهیزات آزمایشگاهی
2021-09-25T16:32:11+03:30
مراسم آغاز نخستین دوره کارورزی دانشجویان منتخب رشته های علوم پایه در شرکت نویان با حضور پرفسور داریوش فرهود پدر علم ژنتیک ایران برگزار شد. ...

برای انتخاب موضوع فعالیت شرکت بخوانید

برای انتخاب موضوع فعالیت شرکت بخوانید
2021-09-25T16:18:49+03:30
 قبل از ثبت شرکت باید موضوع فعالیت شرکت خود را به درستی انتخاب کنید تا بعدها دچار مشکل نشوید.

تعمیرات موبایل خود را به کجا بسپاریم؟

تعمیرات موبایل خود را به کجا بسپاریم؟
2021-09-25T15:12:13+03:30
این روزها، از یک سو گوشی های موبایل تبدیل به جزئی از زندگی روزمره شده‌اند و نمی‌توان بدون آن‌ها کارها را جلو برد. از سوی دیگر، قیمت بسیار بالایی دارند؛ به طو...

یادداشت مهم مدیر عامل بانک ملی ایران در خصوص انتشار صورت های مالی

یادداشت مهم مدیر عامل بانک ملی ایران در خصوص انتشار صورت های مالی
2021-09-25T14:58:50+03:30
در یکی از روزهای سال اول مسئولیتم، در دفترم میزبان معاون نظارت بانک مرکزی یکی از کشورهای بسیار معتبر اروپایی بودم و در خصوص همکاری های دوجانبه، بسط و گسترش آ...

چرا باید از نرم افزارهای اداری و مالی در سازمان‌های دولتی استفاده کرد 

چرا باید از نرم افزارهای اداری و مالی در سازمان‌های دولتی استفاده کرد 
2021-09-25T14:58:49+03:30
سازمان‌های دولتی نیز همانند شرکت‌ها و  سازمان‌های بخش خصوصی با طیف زیادی از ذی‌نفعان مختلف در ارتباط هستند.

نحوه اجاره و رزرو ویلا و سوئیت در شمال کشور

نحوه اجاره و رزرو ویلا و سوئیت در شمال کشور
2021-09-25T14:58:49+03:30
کمتر کسی در ایران وجود دارد که به شمال کشور مسافرت کرده باشد.

راهنمای ثبت شرکت و برند در موسسه نوول

راهنمای ثبت شرکت و برند در موسسه نوول
2021-09-25T14:55:38+03:30
مشاوره آسان و سریع ثبت شرکت و برند در موسسه نوول ثبت را با هزینه ای باورنکردنی دریافت کنید.

قیمت سکه ۳ مهر ۱۴۰۰ به ۱۱ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه ۳ مهر ۱۴۰۰ به ۱۱ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان رسید
2021-09-25T14:55:37+03:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ در بازار آزاد تهران به ۱۱ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان رسید.

آیا به دنبال یک ازدواج موفق هستید؟

آیا به دنبال یک ازدواج موفق هستید؟
2021-09-25T14:45:32+03:30
ازدواج قراردادی اجتماعی است که دو فرد را متعهد به ماندن در کنار یکدیگر و پذیرش برخی مسئولیت ها در قبال یکدیگر می کند.

طرح واکسیناسیون کارکنان فولاد هرمزگان

 طرح واکسیناسیون کارکنان فولاد هرمزگان
2021-09-25T14:48:50+03:30
در راستای تکریم نیروی انسانی و توجه به سلامت کارکنان فولاد هرمزگان طرح واکسیناسیون کارکنان امانی و پیمانی شاغل در فولاد هرمزگان در محل مسجد امام حسین (ع) ای...

آشنایی با نیترات و خطرات آن برای بدن + منابع ورود نیترات به بدن انسان

 آشنایی با نیترات و خطرات آن برای بدن + منابع ورود نیترات به بدن انسان
2021-09-25T14:48:50+03:30
نیترات ها ترکیبات شیمیایی متشکل از نیتروژن و اکسیژن هستند و بطور طبیعی در خاک و آب آشامیدنی یافت می‌شوند.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۱۴۰۰/۰۷/۰۱

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
2021-09-25T14:48:49+03:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۱۳۸ هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و قیمت دلا...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۰/۰۷/۰۲

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
2021-09-25T14:48:49+03:30
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۵۵ درصد افزایش به ۱۷۵۲ دلار و ۴۳ سنت رسید.

گزارش تصویری آیین پروژه افزایش ظرفیت تولید روغن MES_T و مراسم تقدیر از همکاران ایثارگر ایرانول

 گزارش تصویری آیین پروژه افزایش ظرفیت تولید روغن MES_T و مراسم تقدیر از همکاران ایثارگر ایرانول
2021-09-25T14:48:49+03:30
آیین پروژه افزایش ظرفیت تولید روغن MES_T و مراسم تقدیر از همکاران ایثارگر هشت سال دفاع مقدس شرکت نفت ایرانول در پالایشگاه آبادان روغن سازی ایرانول برگزار شد.

کاربردهای رینگ لایت که شاید هنوز نمی‌دانید

 کاربردهای رینگ لایت که شاید هنوز نمی‌دانید
2021-09-25T14:48:49+03:30
رینگ لایت‌ها ابزار‌های نورپردازی کارآمدی هستند که معمولاً یا به صورت یک تیوب نورانی فلورسنت ساخته می‌شوند یا مجموعه‌ای از لامپ‌های کوچک LED هستند که روی یک ...

گزارش عملکرد شش ماهه روابط عمومی بیمه رازی منتشر شد

 گزارش عملکرد شش ماهه روابط عمومی بیمه رازی منتشر شد
2021-09-25T14:48:49+03:30
روابط عمومی شرکت بیمه رازی گزارش عملکرد شش ماهه خود را منتشر کرد .

راهنمای جامع استعلام و محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث در پاییز ۱۴۰۰

 راهنمای جامع استعلام و محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث در پاییز ۱۴۰۰
2021-09-25T14:48:49+03:30
اولین اقدام برای کسانی که صاحب خودرو می‌شوند خرید بیمه شخص ثالث است...

حضور مدیر عامل شرکت نفت ایرانول و هیات همراه در یادمان شهدای غواص خرمشهر

 حضور مدیر عامل شرکت نفت ایرانول و هیات همراه در یادمان شهدای غواص خرمشهر
2021-09-25T14:48:49+03:30
مدیر عامل شرکت نفت ایرانول و هیات همراه در یادمان شهدای غواص خرمشهر حضور یافتند.

یادداشت مهم مدیر عامل بانک ملی ایران در خصوص انتشار صورت های مالی

 یادداشت مهم مدیر عامل بانک ملی ایران در خصوص انتشار صورت های مالی
2021-09-25T14:48:49+03:30
در یکی از روزهای سال اول مسئولیتم، در دفترم میزبان معاون نظارت بانک مرکزی یکی از کشورهای بسیار معتبر اروپایی بودم...

قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۰/۰۷/۰۳

 قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۰/۰۷/۰۳
2021-09-25T14:48:49+03:30
قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات روز جمعه با ۰.۴۴ درصد افزایش به ۱۷۵۰ دلار و ۴۲ سنت رسید.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۱۴۰۰/۰۷/۳

 قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۱۴۰۰/۰۷/۳
2021-09-25T14:48:49+03:30
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۱۴۸ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱میلیون و ۸۶۶ هزار تومان و قیمت دلار ...
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)