میرنیوز

راهنمای خرید دستگاه وکیوم بسته بندی

راهنمای خرید دستگاه وکیوم بسته بندی 2021-09-04T14:15:30+04:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، در این مطلب شما با انواعی از این دستگاه، کاربرد های آن، مدل های مختلف انواع وکیوم آشنا شده و به راحتی می توانید دریابید که کدام یک از مدل های این دستگاه مناسب شما است.

دستگاه وکیوم بسته بندی

دستگاه بسته بندی وکیوم پیش از آنکه وارد صنعت بسته بندی مواد غذایی شود، در زمینه بسته بندی سایر تولیدات مورد استفاده قرار می گرفت؛ تا اینکه پس از مدتی ایده استفاده از آن به همراه گازهای خنثی مثل نیتروژن در صنعت بسته بندی مطرح شد. امروزه این دستگاه در صنعت بسته بندی مواد غذایی از کاربرد بسیار گسترده‌ای برخوردار است. بنابراین اگر شما نیز جزو فعالان صنایع مواد غذایی هستید، جهت دریافت هرگونه مشاورۀ صنعتی پیرامون دستگاه های وکیوم بسته بندی، به این مقالۀ شرکت گشتا صنعت اصفهان با پشتوانۀ بالغ بر دو دهه فعالیت صنعتی توجه کنید.

وظیفه اصلی دستگاه وکیوم بسته بندی، تخلیه هوای درون بسته و جایگزین کردن گازهای بی اثر در داخل آن می باشد. بدین ترتیب می‌توان به افزایش طول عمر محصول و در نتیجه بالا بردن ارزش افزوده آن کمک کرد.

ویژگی های دستگاه وکیوم بسته بندی

یکی از مهم ترین ویژگی های دستگاه وکیوم بسته بندی، به ویژه در زمینۀ مواد غذایی، قابل شستشو بودن بدنه آن و جنس استیل آن می باشد. ویژگی دیگر این دستگاه ها قابلیت تزریق گاز به داخل بسته بندی می باشد. شما قبل از خرید هر دستگاه باید به ویژگی های آن دقت نمایید تا دقیقاً محصولی خریداری نمایید که مناسب کار شما باشد زیرا هر یک از این ویژگی ها می تواند تاثیر زیادی روی قیمت های داشته باشد پس نباید هزینه بیشتری بابت دستگاهی که مورد نیاز شما نیست استفاده کنید.

کاربردهای دستگاه وکیوم بسته بندی مواد غذایی

کلیۀ دستگاه های وکیوم بسته بندی در زمینۀ بسته بندی مواد غذایی زیر کاربرد دارند:

دستگاه وکیوم بسته بندی خشکبار

دستگاه وکیوم بسته بندی زیتون

دستگاه وکیوم بسته بندی خرما

دستگاه وکیوم بسته بندی حبوبات

دستگاه وکیوم بسته بندی فراورده های پروتئینی (سوسیس، کالباس، …)

دستگاه وکیوم بسته بندی آجیل

دستگاه وکیوم بسته بندی زعفران

انواع مختلف دستگاه وکیوم بسته بندی

ویکوم بسته بندی انواع مختلفی دارد. همانطور که در بخش بالا به شما توضیح دادیم شما باید دقیقاً بدانید که کدام وکیوم مناسب کار و یا کارگاه و یا کارخانه شماست. هم می توانید دستگاهی کوچک و خانگی داشته باشید و هم میتوانید دستگاهی صنعتی و بزرگ داشته باشید.

ما در این بخش وکیوم را برای شما دسته بندی کرده ایم که تا با مطالعه این بخش به راحتی بدانید هرکدام چه قابلیت هایی دارند.

همچنین در صورتی که با مطالعه این مقاله به صورت کامل با دستگاه ها آشنا نشدید، می توانید با شماره گشتا صنعت اصفهان و علی جوانمرد در تماس باشید.

وکیوم فروشگاهی

دستگاه بسته بندی وکیوم کوچک یا خانگی یا فروشگاهی

ظرفیت این دستگاه برای بسته بندی محصولات خانگی یا فروشگاهی کوچک و با تیراژ کم می باشد. دستگاه وکیوم کوچک رومیزی دارای دهانه دوخت در هر دو سمت است و امکان دوخت وکیوم در دو طول ۵۰ سانتی متری را به همراه دارد. این مدل دستگاه به دلیل وزن کمی که دارد به سادگی قابل جابجایی است. دستگاه وکیوم فروشگاهی بسیار ابعاد کوچکی دارد و به راحتی می توان در تمامی فروشگاه ها از آن استفاده کرد.

دستگاه بسته بندی وکیوم رومیزی

وکیوم رومیزی نسبت به دستگاه وکیوم بسته بندی خانگی از وزن و ابعاد بزرگ تری برخوردار است و می تواند به صورت خودکار نیز کار کند. لذا برای اجرای عملیات وکیوم کردن مواد غذایی کافی است که محصول در داخل دستگاه قرار گیرد و پس از انجام تنظیمات مورد نیاز درب دستگاه بسته شود و منتظر بمانید تا محصول وکیوم شده از آن خارج شود.

دستگاه بسته بندی وکیوم ایستاده

مزیت اصلی این دستگاه، داشتن چرخ برای جابجایی آن می باشد. بنابراین هر چند این نوع دستگاه دارای وزن زیادی می باشد، ولی سهولت در جابجایی آن باعث پاکیزه بودن دائمی آن می شود. دستگاه بسته بندی وکیوم ایستاده توانایی تنظیم میزان تزریق گاز به بسته‌بندی را نیز به همراه دارد.

دستگاه وکیوم بسته بندی دوکابین

مزیت اصلی دستگاه وکیوم بسته بندی دو کابین یا دستگاه وکیوم بسته بندی صنعتی، در سرعت عمل بسته بندی به دلیل بسته بندی همزمان در دو کابین می باشد. دستگاه بسته بندی وکیوم دو کابین با در اختیار داشتن ۴ فک دوخت ۶۰ سانتی متری می تواند به طور همزمان در یک کابین بسته ها را بچیند و در کابین کناری عملیات وکیوم را انجام دهد. بنابراین دستگاه وکیوم بسته بندی دوکابین توانایی انجام فرآیند های بسته بندی صنعتی و نیمه صنعتی را دارد. به همین دلیل به آن دستگاه وکیوم بسته بندی صنعتی هم گفته می شود.

دستگاه بسته بندی وکیوم بدون کابین ایستاده

نکات قابل توجه در هنگام خرید دستگاه وکیوم بسته بندی

پیش از خرید دستگاه بسته بندی وکیوم به این فاکتورها توجه ویژه داشته باشید تا از یک سرمایه گذاری موفق در زمینه خرید دستگاه بسته بندی وکیوم برخوردار باشید:

۱. امکان جابجایی و شستشوی دستگاه. این فاکتور برای پاکیزگی پیوستۀ دستگاه مورد نیاز است و از الزامات استاندارد در صنایع غذایی به شمار می رود.

۲. پمپ خلاء دستگاه وکیوم بسته بندی. دینام یا پمپ خلاء مهم ترین جزء دستگاه وکیوم بسته بندی است که باید در زمان خرید از سلامت و گارانتی پشتوانۀ آن اطمینان حاصل شود.

۳. جنس بدنه دستگاه بسته بندی وکیوم. مجدداً توصیه می شود که روی استیل بودن بدنه دستگاه وسواس زیادی به خرج دهید؛ چرا که قابلیت شستشو، زنگ نزدن و پاکیزگی دائمی آن از الزامات استاندارد به شمار می رود.

۴. تزریق گاز دستگاه وکیوم بسته بندی. برای تزریق گاز در مدل های رومیزی، دو کابین و ایستاده تنها نیاز به نصب یک کپسول جداگانه دارید که باید در جریان این قابلیت قرار داشته باشید.

پلاستیک مورد استفاده برای بسته بندی وکیوم

بسته بندی وکیوم مانند سایر بسته بندی ها نیاز به پلاستیک مخصوص به خود دارد. پلاستیک یا نایلونی که برای بسته بندی در دستگاه وکیوم مورد نیاز است، کیسۀ وکیوم، یا وکیوم بگ است که دارای انواع زیر می باشد:

کیسه وکیوم متالایز

کیسه پلاستیکی شفاف

کیسه یک رو متالایز

به این نکته نیز توجه داشته باشید که هر یک از انواع کیسه های نامبرده در بالا برای یک سری از محصولات مناسب هستند و از یک نوع کیسه نمی‌توان برای چندین محصول مختلف استفاده نمود.

قیمت دستگاه وکیوم بسته بندی

قیمت دستگاه وکیوم بسته بندی، تابع ظرفیت دستگاه، جنس بدنه، تعداد و طول فک ها و همچنین مشخصات پمپ اصلی می‌باشد. از آنجا که برخی از دستگاه های وکیوم بسته بندی و یا برخی از قطعات اولیۀ دستگاه هایی که تولید داخلی دارند از خارج از کشور وارد می‌شوند، لذا قیمت آنها ارتباط مستقیم با اُفت و خیز قیمت ارز دارد.

اگر صاحب کسب و کار در زمینه تولید و بسته بندی مواد غذایی هستید، به شما توصیه می کنیم پیش از هر گونه اقدام برای گزینش، انتخاب و خرید دستگاه های وکیوم بسته بندی، موارد را با کارشناسان فروش و مشاورین فنی شرکت گشتا صنعت اصفهان در میان بگذارید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

قیمت، خرید و فروش بیسیم واکی تاکی مجاز طنین Tanin

قیمت، خرید و فروش بیسیم واکی تاکی مجاز طنین Tanin
2021-09-19T15:45:00+04:30
ott بزرگترین عرضه کننده بیسیم واکی تاکی مجاز طنین Tanin و دارای پروانه ورود، خرید و فروش بیسیم، واکی تاکی و تجهیزات رادیویی و مخابراتی از سازمان تنظیم مقرر...

راهنمای تهیه لوازم آشپزخانه

راهنمای تهیه لوازم آشپزخانه
2021-09-19T15:44:59+04:30
پس از نصب کابینت های آشپزخانه، نوبت به نصب و خرید اجاق گاز رومیزی و سینک ظرفشویی می رسد.

بزرگترین رویداد استخدامی در صنعت املاک و مستغلات استان خوزستان

بزرگترین رویداد استخدامی در صنعت املاک و مستغلات استان خوزستان
2021-09-19T15:44:59+04:30
دپارتمان تخصصی اهواز ملک به عنوان یکی از بزرگترین مراجع ملکی در جنوب کشور جهت توسعه‌ی کسب و کار خود در نظر دارد 100 نفر در 12 ردیف شغلی را استخدام نماید. ...

راهنمای خرید آینه دکوراتیو

راهنمای خرید آینه دکوراتیو
2021-09-19T15:44:59+04:30
اگر قصد خرید یک آینه دکوراتیو را دارید؛ قبل از هر چیزی بهتر است که به یک راهنمای جامع و کامل در این حوزه دسترسی داشته باشید. داشتن یک راهنمای جامع در این حوز...

تاثیر شیرآلات طلایی، توکار و چشمی در نمای دکوراسیون محیط

تاثیر شیرآلات طلایی، توکار و چشمی در نمای دکوراسیون محیط
2021-09-19T15:41:42+04:30
برای اطلاعات بیشتر درباره تاریخچه حضور شیرآلات طلایی با این مطلب همراه شوید.

کابینت های آشپزخانه از جنس MDF، همه ی چیزهایی که باید راجع به آن بدانید…

کابینت های آشپزخانه از جنس MDF، همه ی چیزهایی که باید راجع به آن بدانید…
2021-09-19T14:38:20+04:30
اگر تصمیم دارید با بودجه ای پایین آشپزخانه منزل خود را ارتقاء دهید، حتما تخته فیبر با چگالی متوسط MDF یکی از انتخاب های اصلی شما خواهد بود. ...

رانندگی با پروتز زیر زانو؛ از حقیقت تا رویا

رانندگی با پروتز زیر زانو؛ از حقیقت تا رویا
2021-09-19T14:38:19+04:30
حتی شنیدن قطع عضو یکی از وحشتناک‌ترین اتفاقات ممکن در زندگی هر فردی است.

خبری خوب برای کارمندان و رانندگان

خبری خوب برای کارمندان و رانندگان
2021-09-19T14:38:19+04:30
اگر کارمند بانک یا هر موسسه ای هستید که کارتان با کامپیوتر هست و ساعت ها پشت سیستم می‌نشینید و به مانیتور نگاه می‌کنید قطعا به این مشکل برخورده‌اید که دچار خ...

با رزرو هتل ارزان در تهران سفری آسوده داشته باشید

با رزرو هتل ارزان در تهران سفری آسوده داشته باشید
2021-09-19T14:38:19+04:30
مجموعه اسنپ روم و تمامی هتل و مسافرخانه های زیر مجموعه اش همگی تابع وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا بوده و تمامی دستورالعمل های صادره از مراجع رسمی را به...

بلاتکلیفی ارز روغن خام وارداتی/ رسوب ٢٠٠ هزارتن روغن در بنادر

بلاتکلیفی ارز روغن خام وارداتی/ رسوب ٢٠٠ هزارتن روغن در بنادر
2021-09-19T14:34:59+04:30
دبیر انجمن صنفی صنایع روغن نباتی گفت: چندین ماه از رسوب حدود ۲۰۰ هزار تن روغن خام بخش خصوصی در بنادر می گذرد و متاسفانه ارز لازم توسط بانک مرکزی تخصیص داده ن...

کامپوزیت دندان چیست؟ تفاوت کامپوزیت و لامینیت

کامپوزیت دندان چیست؟ تفاوت کامپوزیت و لامینیت
2021-09-19T14:08:21+04:30
کامپوزیت دندان چیست و مراحل قبل از انجام کامپوزیت دندان چگونه انجام می شود؟ اگر این سوالات برای شما هم پیش آمده با ادامه این مطلب همراه شوید.

برگزاری کلاس آنلاین در آنلاین آموزان

برگزاری کلاس آنلاین در آنلاین آموزان
2021-09-19T14:08:21+04:30
سایت آنلاین آموزان زمینه‌ای مناسب را برای برگزاری چنین کلاس‌هایی به صورت آنلاین مهیا کرده و این سایت یکی از بهترین گزینه ها برای آموزشگاه‌ها و موسسات محسوب م...

هوای مطبوع با سیستم VRF

هوای مطبوع با سیستم VRF
2021-09-19T14:08:20+04:30
بدون شک در زمان خرید سیستم‌های وی آر اف با گزینه‌های متنوعی در بازار روبه‌رو می‌شوید، پس برای یک انتخاب بهتر این مطلب را بخوانید.

صدور کد رهگیری از سوی مشاوران املاک رایگان شد

صدور کد رهگیری از سوی مشاوران املاک رایگان شد
2021-09-19T13:41:41+04:30
طبق قانون جهش تولید مسکن، وزارت صمت مکلف شد تا ظرف یک ماه آینده سامانه معاملات املاک و مستغلات اتحادیه مشاوران املاک را به وزارت راه و شهرسازی منتقل کند.

قیمت سکه ٢٨ شهریور ١۴٠٠ به ١١ میلیون و ۶٨٠ هزار تومان رسید

قیمت سکه ٢٨ شهریور ١۴٠٠ به ١١ میلیون و ۶٨٠ هزار تومان رسید
2021-09-19T13:41:41+04:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز یکشنبه ٢٨ شهریور در بازار آزاد تهران ١١ میلیون و ۶٨٠ هزار تومان است.

قیمت دلار ٢٨ شهریور ١۴٠٠ به ٢۶ هزار و ٧٢٠ تومان رسید

قیمت دلار ٢٨ شهریور ١۴٠٠ به ٢۶ هزار و ٧٢٠ تومان رسید
2021-09-19T13:28:26+04:30
قیمت هر دلار آمریکا(اسکناس) امروز یکشنبه ٢٨ شهریور ١۴٠٠ در صرافی های بانکی به ٢۶ هزار و ٧٢٠ تومان رسید.

صدور کد رهگیری از سوی مشاوران املاک، رایگان شد

صدور کد رهگیری از سوی مشاوران املاک، رایگان شد
2021-09-19T13:28:25+04:30
طبق قانون جهش تولید مسکن، وزارت صمت مکلف شد تا ظرف یک ماه آینده سامانه معاملات املاک و مستغلات اتحادیه مشاوران املاک را به وزارت راه و شهرسازی منتقل کند.

معرفی سرویس خدماتی گل ترحیم ( گل فروشی آنلاین انگور ) + چاپ بنر 

معرفی سرویس خدماتی گل ترحیم ( گل فروشی آنلاین انگور ) + چاپ بنر 
2021-09-19T13:18:19+04:30
تاج گل ترحیم یکی از بهترین پیشکش هایی‌ست که می توانید در مراسمات ترحیم و تسلیت برای ابراز همدردی با خانواده‌های سوگوار، آن را به عزیزانتان هدیه دهید. ...

میزبانی اسکای‌روم از ارتباطات تصویری ۲۰هزار واحد آموزشی و دانشگاهی 

میزبانی اسکای‌روم از ارتباطات تصویری ۲۰هزار واحد آموزشی و دانشگاهی 
2021-09-19T13:05:01+04:30
اسکای‌روم به‌عنوان پلتفرم برقراری ارتباطات تصویری آنلاین، طی یک سال اخیر از بیش از ۲۰ هزار واحد دانشگاهی، مدرسه، مؤسسه آموزشی و آموزشگاه خصوصی جهت برگزاری کل...

اوج خلاقیت با خرید چمن مصنوعی ایرانی

اوج خلاقیت با خرید چمن مصنوعی ایرانی
2021-09-19T13:05:00+04:30
هر کسی می تواند چمن مصنوعی داشته باشد، اما هر کسی نمی تواند با این محصول صرفه جویی کننده در مصرف آب و حتی عامل اصلی کاهش هزینه و وقت، از خود خلاقیت نشان دهد....

بهترین قیمت روز انواع تیرآهن ( IPE – INP – IPB )

بهترین قیمت روز انواع تیرآهن ( IPE – INP – IPB )
2021-09-19T13:05:00+04:30
تیرآهن یک سازه فلزی است که دراثر گداختن سنگ آهن و افزودن عناصر چون کربن ، منگنز ، فسفر ، گوگرد ، نیکل ،کروم و ... به وجود می آید. ...

دو ویژگی فوق العاده از ادوبی کانکت که از آن بی خبر هستید

دو ویژگی فوق العاده از ادوبی کانکت که از آن بی خبر هستید
2021-09-19T13:05:00+04:30
این روزها ادوبی کانکت به یک نرم‌افزار محبوب و آشنا برای اجرای وبینارها و جلسات آنلاین تبدیل شده است؛ برای استفاده بهتر از این برنامه، شناخت ابزارهای کمتر دید...

تجارت الکترونیک، جولان‌گاه کسب و کارهای کوچک

تجارت الکترونیک، جولان‌گاه کسب و کارهای کوچک
2021-09-19T13:04:59+04:30
بزرگ‌ترین تحولات روزگار ما را امکانی به نام اینترنت رقم زده است.

فروش بلیت پروازهای اربعین با نرخ مصوب آغاز شد

فروش بلیت پروازهای اربعین با نرخ مصوب آغاز شد
2021-09-19T12:48:23+04:30
سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: فروش بلیت پروازهای اربعین حسینی با قیمت مصوب آغاز شد.

انجام خدمات رایگان پزشکی برای مشتریان

انجام خدمات رایگان پزشکی برای مشتریان
2021-09-19T12:35:07+04:30
مرکز تجاری اپال در یک اقدام جالب و متفاوت برای توجه همگانی اقدام به ارائه خدمات رایگان پزشکی کرده است.

رویدادشناسایی شرکت‌های دانش بنیان و فناور فعال در صنعت شوینده

رویدادشناسایی شرکت‌های دانش بنیان و فناور فعال در صنعت شوینده
2021-09-19T12:35:07+04:30
مرکز نوآوری و انتقال فناوری شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر (سهامی عام) برگزار می کند.

دکوراسیون داخلی آنلاین و تحول در چیدمان منزل

دکوراسیون داخلی آنلاین و تحول در چیدمان منزل
2021-09-19T12:35:06+04:30
طراحی دکوراسیون داخلی فقط درباره زیباتر کردن فضای خانه نیست؛ هرچند زیبایی بسیار مهم است ولی ایجاد «حس خانه» در ساکنان آن از همه چیز مهم‌تر است.

راهنمای خرید لوستر متناسب با فضا

راهنمای خرید لوستر متناسب با فضا
2021-09-19T12:35:06+04:30
در این مطلب تلاش می کنیم برای داشتن یک انتخاب صحیح در خرید لوستر توجه شما را به نکاتی مهم و کاربردی جلب کنیم.

۸+۱ نکته برای انتخاب پکیج متناسب با خانه‌ شما

۸+۱ نکته برای انتخاب پکیج متناسب با خانه‌ شما
2021-09-19T12:35:05+04:30
برای این‌که بدانید پکیج متناسب با خانه‌ شما کدام یک از انواع این سیستم‌ها است باید نکاتی را در نظر بگیرید که در ادامه به طور مفصل توضیح داده شده است.

قیمت سیمان پاکتی به زیر ۲۵ هزار تومان رسید/ کاهش ۱۸ هزارتومانی نرخ فله

قیمت سیمان پاکتی به زیر ۲۵ هزار تومان رسید/ کاهش ۱۸ هزارتومانی نرخ فله
2021-09-19T11:41:39+04:30
وزیر صمت گفت: قیمت سیمان به صورت پاکتی به زیر ۲۵ هزار تومان رسید و قیمت سیمان فله هم حدود ۱۸ هزار تومان ارزان‌تر شد.
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)