میرنیوز

رایج ترین روش تصفیه آب صنعتی سیستم اسمز معکوس RO

رایج ترین روش تصفیه آب صنعتی سیستم اسمز معکوس RO 2021-04-06T15:27:41+04:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، تصفیه آب صنعتی Industrial wastewater treatment رایج‌ترین روش تصفیه آب به روش اسمز معکوس علی الخصوص برای استفاده‌، جهت ظرفیت‌های مختلف و با دقت تولید بالا می‌باشد، بیس مکانیزم اسمزمعکوس تصفیه آب صنعتی بر مبنای فشار می‌باشد. دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی RO از جهت مقدار ظرفیت تولید به چهار دسته‌ی زیر تقسیم می‌شوند. پکیج تصفیه اب صنعتی اسمز معکوس شرکت تصفیه آب پاکسازان در ظرفیت‌های مختلف در پروژه‌های خانگی، ساختمانی، نیمه صنعتی و سازنده و طراح پروژه‌های عظیم دستگاه‌های تصفیه RO آب صنعتی به جهت تولید آب تصفیه شده از نمک زدایی آب لب شور و دریایی و همچنین سازنده دستگاه تصفیه آب قابل هم و آب شیرین کن‌های کانتینری، در ادامه این مطلب با خدمات این شرکت آشنا می‌شوید.

تصفیه آب صنعتی کوچک

دستگاه‌های تصفیه اب صنعتی کوچک به دستگاه‌هایی از ظرفیت ۲.۵ مترمکعب در شبانه روز (۲۵۰۰ لیتر در ۲۴ ساعت) تا ۷۵ مترمکعب درشبانه روز (۷۵۰۰۰ لیتر در ۲۴ ساعت) گفته می‌شوند. از این دستگاه‌ها معمولاً برای اورگان‌های دولتی، کارگاه‌های خصوصی، گلخانه‌های با ابعاد کوچک، آزمایشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و آب تصفیه فروشی‌ها بکار گرفته می‌شوند.

تصفیه آب صنعتی متوسط

دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی متوسط به دستگاه‌هایی از ظرفیت ۷۵ مترمکعب در شبانه روز (۷۵۰۰۰ لیتر در ۲۴ ساعت) تا ۳۰۰ مترمکعب درشبانه روز (۳۰۰۰۰۰ لیتر در ۲۴ ساعت) گفته می‌شوند. دستگاه تصفیه آب صنعتی سیستم اسمز معکوس معمولاً جهت استفاده کارخانجات دیگ‌های بخار، کولینگ تاورها، مصارف کشاورزی و مرغداری‌ها می‌باشد.

🇮🇷 سایت تصفیه آب abpaksazan.com به عنوان یکی از 🥇❤️ اولین و بزرگ‌ترین ارائه دهندگان دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی | نیمه صنعتی با تمامی قطعات و تجهیزات جانبی اصلی تصفیه‌آب‌صنعتی‌(شرکت‌آب‌پاکسازان)

 تصفیه آب صنعتی بزرگ

دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی بزرگ به دستگاه آب شیرین کنی گفته می‌شود که پتانسیلی از ظرفیت ۳۰۰ مترمکعب در شبانه روز (۳۰۰۰۰۰ لیتر در ۲۴ ساعت) تا ۱۰۰۰ مترمکعب درشبانه روز (۱۰۰۰۰۰۰ لیتر در ۲۴ ساعت) را داراست. این دستگاه‌ها از حساسیت بالاتری نسبت به دستگاه‌های سایز متوسط و کوچک طراحی و تولید می‌شود زیرا ساخت این دستگاه‌ها هزینه اولیه بالایی دارد و معمولاً در کارخانه‌های بزرگ استفاده می‌شوند.

تصفیه آب صنعتی جاینت

دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی جاینت به دستگاه‌هایی از ظرفیت ۱۰۰۰ مترمکعب در شبانه روز (۱۰۰۰۰۰۰ لیتر در ۲۴ ساعت) به بالا گفته می‌شوند.این دستگاه‌ها مانند دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی بزرگ از حساسیت بسیار بالایی در طراحی و تولید برخوردارند. از این سیستم‌ها با ظرفیت به این عظیمی در کارخانه‌جات خاص و گاهاً در تصفیه خانه‌های شهری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

سازنده تصفیه اب صنعتی

فیلتر شنی

دستگاه فیلترشنی تصفیه آب پاکسازان و یا صافی‌شنی یکی از پرکاربردترین این روش‌ها برای کاهش غلظت جامدات معلق در آب از جمله ذرات شن و ماسه موجود در فیلتر شنی آب حاوی کدورت را را از خود عبور می‌دهد. ساخت و طراحی فیلترشنی یکی از مهم‌ترین خدمات ارائه شده توسط گروه مهندسی آب پاکسازان می‌باشد که توسط مهندسین با تجربه در حوزه تصفیه آب صنعتی صورت می‌گیرد.

https://abpaksazan.com/blog/

به منظور ارائه سفارش طراحی و تولید فیلترشنی کند، تند و تحت فشار، ثقلی و یا خرید فیلتر شنی‌های صنعتی تولید شده توسط این مجموعه می‌توانید از راه‌های ارتباطی 📞 ۰۹۱۶۶۹۱۵۰۹۰ جناب آقای مهندس قدکساز ☎️ ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ واحد فروش شرکت، به جهت مشاوره رایگان استفاده نمایید.

مواردی که به واسطه کربن اکتیو حذف می‌شود

* cl

* NO۳۲

* آفت کش‌ها

* علف کش‌ها

کارشناسان شرکت آب پاکسازان مشاوره‌های لازم را به منظور خرید گزینه مناسب با توجه به محیط و هدف مورد نظر ارائه خواهند داد.

انواع فیلتر شنی

انواع فیلترشنی شرکت تصفیه آب پاکسازان به ترتیب زیر می‌باشد.

۱. فیلترشنی frp

۲. فیلترشنی Steel

۳. فیلترشنی Metal

۴. فیلترشنی Galvanized

۵. فیلترشنی Concrete

۶. فیلترشنی ST۳۷پ

مخزن فیلتر شنی

۱. آنتراسیت (کربن فعال)

۲. سیلیس ریز ۰.۳ تا ۱ میلی متر

۳. سیلیس متوسط ۱ تا ۳ میلی متر

۴. سیلیس متوسط و درشت ۳ الی ۸ میلی متر

فیلترهای شنی تحت فشار مهم‌ترین و کاربردی‌ترین نوع از انواع فیلترهای مورد استفاده برای استخرها می‌باشد که با ایجاد سرعت مناسب برای فیلتراسیون، تصفیه‌ای مطلوب را فراهم می‌سازد. این نوع از فیلترها مجهز به دیفیوزهای گالوانیزه(Galvanization) در قسمت بالا هستند که آب را برای تصفیه بهتر بر روی بستر شنی روی فیلتر پخش می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر وارد https://abpaksazan.com/sand-filter/ این لینک شده و با مشاوره رایگان خریدی هوشمندانه داشته باشید.

مراحل ثبت سفارش تصفیه آب صنعتی

مرحله اول این است که مالکان و دارندگان سیستم RO می‌توانند از طریق تماس با تلفن‌های شرکت سفارش خود را ثبت نمایند.

مرحله دوم پس از تماس، کارشناسان مربوطه با توجه به نوع دستگاه، محل دستگاه، نوع خرابی دستگاه و ظرفیت دستگاه ،(https://abpaksazan.com/?p=۳۵۹۱) تکنسین خود را به محل اعزام می‌کند. لازم به ذکر است به هنگام ارسال کارشناس مربوطه، تمامی وسایل‌های مربوط به دستگاه، همراه واحد اعزامی می‌باشد و این موضوع باعث رفع مشکل در یک نوبت می‌گردد، که خود باعث کاهش هزینه و سرعت بخشیدن به کار می‌شود.

مرحله سومبعد از این که درخواست شما توسط شرکت ثبت و تایید شد، کارشناس مربوطه جهت اعزام با شما تماس خواهد گرفت و هماهنگی‌های لازم را انجام خواهد داد. این کار معمولاً به دلیل تعیین زمان مناسب جهت حضور کارشناس صورت می‌گیرد.

پس از انجام کار و تعمیر دستگاه، فرمی کامل از شرح کار توسط کارشناس مربوطه تکمیل می‌گردد. این فرم شامل اطلاعات مشتری، آدرس و محل دستگاه، قطعات استفاده شده، قطعات مورد نیاز در آینده، پارامترهای اصلی دستگاه (https://abpaksazan.com/?p=۴۶۴۹) قبل از انجام خدمات، پارامترهای اصلی دستگاه بعد از انجام خدمات و غیره ثبت می‌گردد. این فرم توسط دارنده دستگاه تصفیه آب صنعتی تایید می‌شود. این فرم به مشتری این دید را می‌دهد که چه قطعاتی در دستگاه تصفیه اب صنعتی خود تعویض شده، قبل و بعد از انجام خدمات چه اتفاقی رخ داده است.

سیستم تصفیه اب صنعتی اسمزمعکوس شرکت تصفیه اب پاکسازان

از جمله خدماتی که توسط تیم امداد تصفیه قابل ارائه می‌باشد:

۱. نصب دستگاه تصفیه آب در تمامی ظرفیت‌ها

۲. تعمیر دستگاه تصفیه آب صنعتی با ظرفیت ۵ مترمکعب در شبانه روز تا ظرفیت نامحدود

۳. تعمیر و سرویس دستگاه تصفیه آب تخصصی و ویژه مانند تصفیه آب آزمایشگاهی، تصفیه صنعتی پزشکی و داروسازی تصویر صنعتی آب دریا

۴. سرویس کامل دستگاه تصفیه آب صنعتی جهت افزایش کارایی و بهره وری تولید

۵. اسید شویی و احیای فیلترهای ممبرین صنعتی جهت کاهش هزینه خرید مجدد فیلتر ممبرین

۶. ارائه برنامه زمانبندی شده دقیق برای سرویس‌های دوره‌ای دستگاه تصفیه آب صنعتی جهت جلوگیری از خرابی

سرویس و تعمیر دستگاه تصفیه آب صنعتی کاری پیچیده و بسیار تخصصی است انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی بر خلاف نمونه‌های خانگی و نیمه صنعتی قطعات و فیلترهای آب متفاوتی بوده و اگر سرویس و عیب یابی دستگاه تصفیه آب صنعتی درست انجام نشود ممکن است هزینه‌های بسیار زیادی به مالک آن وارد نماید ما تیمی ویژه تخصصی از کارشناسان تعمیرکار تصفیه آب صنعتی، نصاب تصفیه آب صنعتی و… داریم که پروژه‌های بسیار متنوعی را اجرا کرده‌اند از طراحی و تولید دستگاه تصفیه آب صنعتی با ظرفیت بالا تا طراحی و تولید تصفیه صنعتی مخصوص داروسازی آزمایشگاه

پیشنهاد ما قبل از خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی RO از راهنمایی کارشناسان مجرب مجموعه آب پاکسازان برای انتخاب دستگاه متناسب با نیاز خود استفاده نمائید.

منبع مقاله: abpaksazan

امکان مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان مجرب تصفیه آب 📞 ۰۹۱۶۶۹۱۵۰۹۰ مهندس قدکساز ☎️ ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ واحد فروش شرکت

برای بهره مندی از این امکان از طریق شماره‌های فوق الذکر با شرکت آب‌پاکسازان در ارتباط باشید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

فرش بهشتی از کجا آمده و به کجا می‌رود؟

فرش بهشتی از کجا آمده و به کجا می‌رود؟
2021-09-18T15:48:22+04:30
فرش بهشتی از سال ۸۹ با تولید و فروش فرش ماشینی وارد صنعت شد.این برند مزیت اصلی خود را تکیه بر طرح‌های خلاقانه طراحان خود می‌داند و تمرکز بالایی روی کیفیت محص...

دیگه وقتشه برای خرید سیم کارت 0912 دست‌به‌کار بشی

دیگه وقتشه برای خرید سیم کارت 0912 دست‌به‌کار بشی
2021-09-18T15:25:13+04:30
چرا خرید سیم کارت 0912 مهمه؟ چطور می‌تونم مناسب‌ترین قیمت سیم کارت 0912رو پیدا کنم؟ اینا سوالای منم بود. اما مسئله اینه که من دیگه شک نداشتم که باید برم و بر...

سفر به جاهای دیدنی اصفهان و دیدن نصفی از جهان

سفر به جاهای دیدنی اصفهان و دیدن نصفی از جهان
2021-09-18T15:25:13+04:30
کمتر کسی است که نام اصفهان و آوازه‌ی دیدنی‌های آن را نشنیده‌ باشد.

بهینه سازی دیتابیس وردپرس به چه صورت انجام می شود؟

بهینه سازی دیتابیس وردپرس به چه صورت انجام می شود؟
2021-09-18T15:25:12+04:30
اگر شما هم حتی اندکی با فضای CMSها یا سیستم‌های مدیریت محتوا آشنا باشید قطعا تاکنون بارها نام وردپرس را شنیده‌اید یا شاید با آن کار کرده باشید. ...

آراد آهن مرجع فروش وقیمت گذاری ورق سیاه در ایران

آراد آهن مرجع فروش وقیمت گذاری ورق سیاه در ایران
2021-09-18T15:25:11+04:30
در این مطلب به بررسی انواع ورق های فولادی و قیمت آن می پردازیم.

آیا سفر در نوروز ۱۴۰۱ امکان پذیر است؟

آیا سفر در نوروز ۱۴۰۱ امکان پذیر است؟
2021-09-18T15:25:11+04:30
با رسیدن به نیمه دوم سال نگاه همه کسانی که اهل سفر و گردشگری هستند به طور غیر ارادی به سمت نوروز دوخته می‌شود.

لیست بهترین کارخانه های تولید کننده تیرآهن

لیست بهترین کارخانه های تولید کننده تیرآهن
2021-09-18T15:25:10+04:30
تیرآهن از جمله مقاطع فولادی است که تغییرات قیمت زیادی را در ماه های اخیر شاهد بوده است. خرید مناسب این محصول فولادی نیازمند تحقیق و بررسی در فضای بازار آن اس...

اتاق تمیز (کلین روم) چیست؟

اتاق تمیز (کلین روم) چیست؟
2021-09-18T15:25:10+04:30
مفهوم اتاق تمیز به تعریف و کاربرد آنها در صنایع مختلف بستگی دارد.

اولین کادو برای تولد همسر؛ خرید کادو خاص و به‌یادماندنی

اولین کادو برای تولد همسر؛ خرید کادو خاص و به‌یادماندنی
2021-09-18T15:25:09+04:30
خرید هدیه برای همسر از رسوم قدیمی است که در جای‌جای تاریخ و متون ادبی به آن اشاره شده است.

اطمینان حاصل کردن از امنیت؛ چرا و چگونه؟!

اطمینان حاصل کردن از امنیت؛ چرا و چگونه؟!
2021-09-18T15:25:09+04:30
امنیت مفهوم بسیار مهمی در زندگی بشر در تمامی ادوار تاریخ بوده است. این اهمیت به جد و برای همه غیرقابل انکار است؛ اما آیا می توان امنیت را تضمین کرد؟ برای پاس...

چگونه ویزای اکسپو دبی بگیریم؟

چگونه ویزای اکسپو دبی بگیریم؟
2021-09-18T15:25:08+04:30
سال 2020، پاندمی کرونا در سراسر جهان، مانع بزرگی بر سر راه برگزاری رویداد بزرگ اکسپو ساخت؛ بنابراین گرفتن ویزای اکسپو دبی و سفر به کشور امارات برای همه علاقم...

آسیاتک از شرایط ویژه خرید سرویس‌های خود خبر داد

آسیاتک از شرایط ویژه خرید سرویس‌های خود خبر داد
2021-09-18T15:21:46+04:30
به مناسبت فرا رسیدن فصل پاییز و آغاز سال تحصیلی جدید، آسیاتک از سرویس های اینترنت ADSL۲+ ویژه دانش آموزان و دانشجویان رونمایی کرد.

بهترین قیمت روز انواع آهن آلات (میلگرد، نبشی، ناودانی و سپری)

بهترین قیمت روز انواع آهن آلات (میلگرد، نبشی، ناودانی و سپری)
2021-09-18T15:21:45+04:30
با توجه به اهمیت کیفیت و نوع محصولات ساختمانی، در ادامه به معرفی و قیمت روز آهن‌آلات می‌پردازیم.

تعمیر تلویزیون سونی در کمترین زمان با امداد تی وی

تعمیر تلویزیون سونی در کمترین زمان با امداد تی وی
2021-09-18T15:08:25+04:30
اگر شما هم تلویزیونی از برند سونی دارید که نیازمند تعمیر یا سرویس است این مطلب را بخوانید.

شکم گردی با تور لحظه آخری استانبول راز آسمان پایتخت

شکم گردی با تور لحظه آخری استانبول راز آسمان پایتخت
2021-09-18T14:58:34+04:30
از لذت بخش‌ترین قسمت‌های هر سفر، رستوران گردی است.

بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی برق

بودجه بندی سوالات آزمون نظام مهندسی برق
2021-09-18T14:01:44+04:30
آکادمی کسب و کار برقی، مرکز آموزش حرفه ای برای درآمدزایی و ورود به بازار کار مهندسین برق است که در ادامه با توجه به راهکارهای ارائه شده نیاز کاربران را مرتفع...

«پیرگوشی» چیست؟ نشانه ها و درمان

«پیرگوشی» چیست؟ نشانه ها و درمان
2021-09-18T13:21:48+04:30
یکی از رایج ترین نوع کم شنوایی، پیرگوشی یا کم شنوایی ناشی از سن است که در ادامه با علائم بیماری و روش های درمان آشنا خواهید شد.

توزیع ۱۰۰ هزار تن برنج هندی، پاکستانی و تایلندی در بازار

توزیع ۱۰۰ هزار تن برنج هندی، پاکستانی و تایلندی در بازار
2021-09-18T13:21:47+04:30
شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران در اطلاعیه‌ای از توزیع ۱۰۰ هزار تن برنج وارداتی از انواع هندی پاکستانی و تایلندی برای تنظیم بازار برنج خبرداد.

قیمت سکه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ به ۱۱ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ به ۱۱ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان رسید
2021-09-18T13:21:46+04:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ در بازار آزاد تهران به ۱۱ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان رسید.

لوله استیل را از مراکز معتبر خریداری نمایید

لوله استیل را از مراکز معتبر خریداری نمایید
2021-09-18T12:55:02+04:30
برای خرید لوله استیل باید نکات مهمی را در نظر بگیرید و با توجه به این نکات خرید خود را به صورت مناسب انجام دهید.

پارچه‌های پاییزه برای دوخت چه لباس‌هایی پیشنهاد می‌شود؟

پارچه‌های پاییزه برای دوخت چه لباس‌هایی پیشنهاد می‌شود؟
2021-09-18T12:55:01+04:30
ما در این مطلب قصد داریم درباره کیفیت پارچه‌های پاییزه نکاتی را عنوان کنیم و چنانچه قصد خرید پارچه پاییزه در انواع مختلف آن را دارید شما را راهنمایی کنیم.

کدام پرژکتورها در سال ۲۰۲۱ برای گیمینگ ترند هستند؟

کدام پرژکتورها در سال ۲۰۲۱ برای گیمینگ ترند هستند؟
2021-09-18T12:55:01+04:30
برای کسانی که اهل بازی هستند قطعاً تصاویر بزرگتر در صفحه نمایشی عظیم لذت بازی را برایشان دو چندان می‌کند اما چه پرژکتورهایی برای بازی مناسب تر و محبوب تر هستند؟

راهنمای تعویض تاچ ال سی دی شیائومی ردمی نوت ۸ پرو

راهنمای تعویض تاچ ال سی دی شیائومی ردمی نوت ۸ پرو
2021-09-18T12:18:25+04:30
یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین گوشی‌های برند شیائومی در سال ۲۰۱۹، به طور قطع گوشی نوت ۸ پرو نام دارد که همچنان نیز به‌عنوان یک میان‌رده محبوب شناخته می‌شود. ...

اتوماسیون اداری چیست و چه کاربردهایی دارد؟

اتوماسیون اداری چیست و چه کاربردهایی دارد؟
2021-09-18T12:18:24+04:30
اتوماسیون اداری یک سیستم نرم‌افزاری است که برای بهبود فرآیندهای ارتباطی و مکانیزه کردن مکاتبات اداری سازمانها و شرکت‌ها بکار می‌رود. ...

عرضه سیمکارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول ویژه جوانان و دانشجویان

عرضه سیمکارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول ویژه جوانان و دانشجویان
2021-09-18T12:18:23+04:30
همراه اول در سال تحصیلی جدید با طرح‌های ویژه سیمکارت جوانان و سیمکارت دانشجو میزبان جویندگان دانش و افتخارآفرینان فردا خواهد بود. ...

معرفی انواع یخچال و فریزر صنعتی

معرفی انواع یخچال و فریزر صنعتی
2021-09-18T12:18:22+04:30
یخچال و فریزر صنعتی یکی از تجهیزات و لوازم اصلی و کاربردی رستوران‌ها، آشپزخانه‌ها، کترینگ‌ها، فودکورت‌ها، فست فودها، هتلها، اداره‌ها، کافی شاپ‌ها، سوپر مارکت...

گردش در رستوران های استانبول

گردش در رستوران های استانبول
2021-09-18T12:18:20+04:30
از لذت بخش‌ترین قسمت‌های هر سفر، رستوران گردی است.

چاپ چسب و تاثیر قدرتمند آن در برند سازی

چاپ چسب و تاثیر قدرتمند آن در برند سازی
2021-09-18T12:18:20+04:30
چاپ روی چسب پهن بهترین راه برای هویت بخشیدن به محصولات و همچنین تبلیغ کسب و کار می باشد. 

مراحل راه اندازی سانترال پاناسونیک

مراحل راه اندازی سانترال پاناسونیک
2021-09-18T12:18:20+04:30
آیا حاضرید به عنوان منشی در اداره‌ای بزرگ با تعداد زیادی اتاق کار کنید که تنها راه ارتباطی شما با اتاق‌های دیگر فقط مراجعه حضوری است؟ روزی چند بار مجبور خواه...

قیمت دلار ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ به ۲۶ هزار و ۷۶۱ تومان رسید/ هر یورو؛ ۳۱ هزار و ۵۳۲ تومان

قیمت دلار ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ به ۲۶ هزار و ۷۶۱ تومان رسید/ هر یورو؛ ۳۱ هزار و ۵۳۲ تومان
2021-09-18T11:48:26+04:30
قیمت هر دلار آمریکا (اسکناس) امروز شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ در صرافی های بانکی به ۲۶ هزار و ۷۶۱ تومان رسید.
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)