میرنیوز

رایج ترین روش تصفیه آب صنعتی سیستم اسمز معکوس RO

رایج ترین روش تصفیه آب صنعتی سیستم اسمز معکوس RO 2021-04-06T15:27:41+04:30

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، تصفیه آب صنعتی Industrial wastewater treatment رایج‌ترین روش تصفیه آب به روش اسمز معکوس علی الخصوص برای استفاده‌، جهت ظرفیت‌های مختلف و با دقت تولید بالا می‌باشد، بیس مکانیزم اسمزمعکوس تصفیه آب صنعتی بر مبنای فشار می‌باشد. دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی RO از جهت مقدار ظرفیت تولید به چهار دسته‌ی زیر تقسیم می‌شوند. پکیج تصفیه اب صنعتی اسمز معکوس شرکت تصفیه آب پاکسازان در ظرفیت‌های مختلف در پروژه‌های خانگی، ساختمانی، نیمه صنعتی و سازنده و طراح پروژه‌های عظیم دستگاه‌های تصفیه RO آب صنعتی به جهت تولید آب تصفیه شده از نمک زدایی آب لب شور و دریایی و همچنین سازنده دستگاه تصفیه آب قابل هم و آب شیرین کن‌های کانتینری، در ادامه این مطلب با خدمات این شرکت آشنا می‌شوید.

تصفیه آب صنعتی کوچک

دستگاه‌های تصفیه اب صنعتی کوچک به دستگاه‌هایی از ظرفیت ۲.۵ مترمکعب در شبانه روز (۲۵۰۰ لیتر در ۲۴ ساعت) تا ۷۵ مترمکعب درشبانه روز (۷۵۰۰۰ لیتر در ۲۴ ساعت) گفته می‌شوند. از این دستگاه‌ها معمولاً برای اورگان‌های دولتی، کارگاه‌های خصوصی، گلخانه‌های با ابعاد کوچک، آزمایشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و آب تصفیه فروشی‌ها بکار گرفته می‌شوند.

تصفیه آب صنعتی متوسط

دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی متوسط به دستگاه‌هایی از ظرفیت ۷۵ مترمکعب در شبانه روز (۷۵۰۰۰ لیتر در ۲۴ ساعت) تا ۳۰۰ مترمکعب درشبانه روز (۳۰۰۰۰۰ لیتر در ۲۴ ساعت) گفته می‌شوند. دستگاه تصفیه آب صنعتی سیستم اسمز معکوس معمولاً جهت استفاده کارخانجات دیگ‌های بخار، کولینگ تاورها، مصارف کشاورزی و مرغداری‌ها می‌باشد.

🇮🇷 سایت تصفیه آب abpaksazan.com به عنوان یکی از 🥇❤️ اولین و بزرگ‌ترین ارائه دهندگان دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی | نیمه صنعتی با تمامی قطعات و تجهیزات جانبی اصلی تصفیه‌آب‌صنعتی‌(شرکت‌آب‌پاکسازان)

 تصفیه آب صنعتی بزرگ

دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی بزرگ به دستگاه آب شیرین کنی گفته می‌شود که پتانسیلی از ظرفیت ۳۰۰ مترمکعب در شبانه روز (۳۰۰۰۰۰ لیتر در ۲۴ ساعت) تا ۱۰۰۰ مترمکعب درشبانه روز (۱۰۰۰۰۰۰ لیتر در ۲۴ ساعت) را داراست. این دستگاه‌ها از حساسیت بالاتری نسبت به دستگاه‌های سایز متوسط و کوچک طراحی و تولید می‌شود زیرا ساخت این دستگاه‌ها هزینه اولیه بالایی دارد و معمولاً در کارخانه‌های بزرگ استفاده می‌شوند.

تصفیه آب صنعتی جاینت

دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی جاینت به دستگاه‌هایی از ظرفیت ۱۰۰۰ مترمکعب در شبانه روز (۱۰۰۰۰۰۰ لیتر در ۲۴ ساعت) به بالا گفته می‌شوند.این دستگاه‌ها مانند دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی بزرگ از حساسیت بسیار بالایی در طراحی و تولید برخوردارند. از این سیستم‌ها با ظرفیت به این عظیمی در کارخانه‌جات خاص و گاهاً در تصفیه خانه‌های شهری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

سازنده تصفیه اب صنعتی

فیلتر شنی

دستگاه فیلترشنی تصفیه آب پاکسازان و یا صافی‌شنی یکی از پرکاربردترین این روش‌ها برای کاهش غلظت جامدات معلق در آب از جمله ذرات شن و ماسه موجود در فیلتر شنی آب حاوی کدورت را را از خود عبور می‌دهد. ساخت و طراحی فیلترشنی یکی از مهم‌ترین خدمات ارائه شده توسط گروه مهندسی آب پاکسازان می‌باشد که توسط مهندسین با تجربه در حوزه تصفیه آب صنعتی صورت می‌گیرد.

https://abpaksazan.com/blog/

به منظور ارائه سفارش طراحی و تولید فیلترشنی کند، تند و تحت فشار، ثقلی و یا خرید فیلتر شنی‌های صنعتی تولید شده توسط این مجموعه می‌توانید از راه‌های ارتباطی 📞 ۰۹۱۶۶۹۱۵۰۹۰ جناب آقای مهندس قدکساز ☎️ ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ واحد فروش شرکت، به جهت مشاوره رایگان استفاده نمایید.

مواردی که به واسطه کربن اکتیو حذف می‌شود

* cl

* NO۳۲

* آفت کش‌ها

* علف کش‌ها

کارشناسان شرکت آب پاکسازان مشاوره‌های لازم را به منظور خرید گزینه مناسب با توجه به محیط و هدف مورد نظر ارائه خواهند داد.

انواع فیلتر شنی

انواع فیلترشنی شرکت تصفیه آب پاکسازان به ترتیب زیر می‌باشد.

۱. فیلترشنی frp

۲. فیلترشنی Steel

۳. فیلترشنی Metal

۴. فیلترشنی Galvanized

۵. فیلترشنی Concrete

۶. فیلترشنی ST۳۷پ

مخزن فیلتر شنی

۱. آنتراسیت (کربن فعال)

۲. سیلیس ریز ۰.۳ تا ۱ میلی متر

۳. سیلیس متوسط ۱ تا ۳ میلی متر

۴. سیلیس متوسط و درشت ۳ الی ۸ میلی متر

فیلترهای شنی تحت فشار مهم‌ترین و کاربردی‌ترین نوع از انواع فیلترهای مورد استفاده برای استخرها می‌باشد که با ایجاد سرعت مناسب برای فیلتراسیون، تصفیه‌ای مطلوب را فراهم می‌سازد. این نوع از فیلترها مجهز به دیفیوزهای گالوانیزه(Galvanization) در قسمت بالا هستند که آب را برای تصفیه بهتر بر روی بستر شنی روی فیلتر پخش می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر وارد https://abpaksazan.com/sand-filter/ این لینک شده و با مشاوره رایگان خریدی هوشمندانه داشته باشید.

مراحل ثبت سفارش تصفیه آب صنعتی

مرحله اول این است که مالکان و دارندگان سیستم RO می‌توانند از طریق تماس با تلفن‌های شرکت سفارش خود را ثبت نمایند.

مرحله دوم پس از تماس، کارشناسان مربوطه با توجه به نوع دستگاه، محل دستگاه، نوع خرابی دستگاه و ظرفیت دستگاه ،(https://abpaksazan.com/?p=۳۵۹۱) تکنسین خود را به محل اعزام می‌کند. لازم به ذکر است به هنگام ارسال کارشناس مربوطه، تمامی وسایل‌های مربوط به دستگاه، همراه واحد اعزامی می‌باشد و این موضوع باعث رفع مشکل در یک نوبت می‌گردد، که خود باعث کاهش هزینه و سرعت بخشیدن به کار می‌شود.

مرحله سومبعد از این که درخواست شما توسط شرکت ثبت و تایید شد، کارشناس مربوطه جهت اعزام با شما تماس خواهد گرفت و هماهنگی‌های لازم را انجام خواهد داد. این کار معمولاً به دلیل تعیین زمان مناسب جهت حضور کارشناس صورت می‌گیرد.

پس از انجام کار و تعمیر دستگاه، فرمی کامل از شرح کار توسط کارشناس مربوطه تکمیل می‌گردد. این فرم شامل اطلاعات مشتری، آدرس و محل دستگاه، قطعات استفاده شده، قطعات مورد نیاز در آینده، پارامترهای اصلی دستگاه (https://abpaksazan.com/?p=۴۶۴۹) قبل از انجام خدمات، پارامترهای اصلی دستگاه بعد از انجام خدمات و غیره ثبت می‌گردد. این فرم توسط دارنده دستگاه تصفیه آب صنعتی تایید می‌شود. این فرم به مشتری این دید را می‌دهد که چه قطعاتی در دستگاه تصفیه اب صنعتی خود تعویض شده، قبل و بعد از انجام خدمات چه اتفاقی رخ داده است.

سیستم تصفیه اب صنعتی اسمزمعکوس شرکت تصفیه اب پاکسازان

از جمله خدماتی که توسط تیم امداد تصفیه قابل ارائه می‌باشد:

۱. نصب دستگاه تصفیه آب در تمامی ظرفیت‌ها

۲. تعمیر دستگاه تصفیه آب صنعتی با ظرفیت ۵ مترمکعب در شبانه روز تا ظرفیت نامحدود

۳. تعمیر و سرویس دستگاه تصفیه آب تخصصی و ویژه مانند تصفیه آب آزمایشگاهی، تصفیه صنعتی پزشکی و داروسازی تصویر صنعتی آب دریا

۴. سرویس کامل دستگاه تصفیه آب صنعتی جهت افزایش کارایی و بهره وری تولید

۵. اسید شویی و احیای فیلترهای ممبرین صنعتی جهت کاهش هزینه خرید مجدد فیلتر ممبرین

۶. ارائه برنامه زمانبندی شده دقیق برای سرویس‌های دوره‌ای دستگاه تصفیه آب صنعتی جهت جلوگیری از خرابی

سرویس و تعمیر دستگاه تصفیه آب صنعتی کاری پیچیده و بسیار تخصصی است انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی بر خلاف نمونه‌های خانگی و نیمه صنعتی قطعات و فیلترهای آب متفاوتی بوده و اگر سرویس و عیب یابی دستگاه تصفیه آب صنعتی درست انجام نشود ممکن است هزینه‌های بسیار زیادی به مالک آن وارد نماید ما تیمی ویژه تخصصی از کارشناسان تعمیرکار تصفیه آب صنعتی، نصاب تصفیه آب صنعتی و… داریم که پروژه‌های بسیار متنوعی را اجرا کرده‌اند از طراحی و تولید دستگاه تصفیه آب صنعتی با ظرفیت بالا تا طراحی و تولید تصفیه صنعتی مخصوص داروسازی آزمایشگاه

پیشنهاد ما قبل از خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی RO از راهنمایی کارشناسان مجرب مجموعه آب پاکسازان برای انتخاب دستگاه متناسب با نیاز خود استفاده نمائید.

منبع مقاله: abpaksazan

امکان مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان مجرب تصفیه آب 📞 ۰۹۱۶۶۹۱۵۰۹۰ مهندس قدکساز ☎️ ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ واحد فروش شرکت

برای بهره مندی از این امکان از طریق شماره‌های فوق الذکر با شرکت آب‌پاکسازان در ارتباط باشید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


کلمات کلیدی :
اشتراک گذاری :

آخرین اخبار بازار

9 تکنیک از اصول و فنون مذاکره

9 تکنیک از اصول و فنون مذاکره
2021-11-28T16:49:15+03:30
مذاکره نوعی بحث برای حل و فصل اختلافات و دستیابی به توافقات بین دو یا چند طرف گفته میشود. مذاکره فرآیندی از «دادن و گرفتن» است که منجر به مصالحه میگردد. ...

‪ Oculus Quest 2 هدست واقعیت مجازی

‪ Oculus Quest 2 هدست واقعیت مجازی
2021-11-28T16:35:57+03:30
عینک واقعیت مجازی یکی از بهترین ابزارها برای تجربه یک دنیای جدید از بازی‌های رایانه‌ای است. با استفاده از این عینک می توانید به راحتی انواع مختلفی از بازی ها...

استفاده از قوطی و پروفیل‌ها در سازه‌های فلزی

استفاده از قوطی و پروفیل‌ها در سازه‌های فلزی
2021-11-28T16:35:57+03:30
سازه هایی که عناصر اصلی و فرعی آنها با اتصال مقاطع فلزی ساخته می شوند را سازه فلزی می گویند. برای ساخت این سازه ها از تیرهای فلزی، لوله، نبشی، ناودانی و انوا...

سدا، سامانه درمان الکترونیک؛ خدمتی از بیمه ایران در 1400

سدا، سامانه درمان الکترونیک؛ خدمتی از بیمه ایران در 1400
2021-11-28T16:35:57+03:30
اگر از بیمه‌گزاران بیمه ایران هستید، حتما لازم است سامانه‌های خدمات آنلاین این شرکت بیمه را بشناسید.

راهنمای خرید انواع آهن‌آلات ساختمانی با بهترین قیمت

راهنمای خرید انواع آهن‌آلات ساختمانی با بهترین قیمت
2021-11-28T16:22:37+03:30
به طور کلی محصولات آهنی در انواع و اشکال مختلف تولید و به بازار عرضه می‌شوند و کاربردهای بسیاری در صنایع مختلف و ساختمان‌سازی دارند. ...

‪ PS5 معرفی دسته دوال سنس

‪  PS5 معرفی دسته دوال سنس
2021-11-28T16:22:37+03:30
این دسته ی جدید سیاه و سفید که طرحی شبیه به بومرنگ دارد، به شما امکان لذت بردن هرچه بیشتر از بازی های کنسول پلی استیشن 5 را می‌دهد. تمامی ویژگی‌های جذاب از ج...

هشدار همراه اول به مشترکان درباره کلاهبرداری از طریق مکالمه بین‌الملل

هشدار همراه اول به مشترکان درباره کلاهبرداری از طریق مکالمه بین‌الملل
2021-11-28T15:55:56+03:30
مشترکان در صورت دریافت هرگونه تماس، پیامک یا لینک‌های اغواکننده اینترنتی که پیشنهاد تماس به شماره بین‌المللی دارد، دقت کنند تا در دام کلاهبرداران نیفتند. ...

افزایش ۲۹ درصدی تولید ایران خودرو/ سهم ۵۳ درصدی در تولید سواری

افزایش ۲۹ درصدی تولید ایران خودرو/ سهم ۵۳ درصدی در تولید سواری
2021-11-28T15:52:37+03:30
آمار و اطلاعات تولید در گروه صنعتی ایران خودرو حکایت از افزایش ۲۹ درصدی تولید در آبان ماه نسبت به مهرماه امسال دارد.

متوسط قیمت هر متر مسکن در تهران متری ۳۲ میلیون تومان شد

متوسط قیمت هر متر مسکن در تهران متری ۳۲ میلیون تومان شد
2021-11-28T15:52:36+03:30
متوسط قیمت مسکن در شهر تهران طی آبان ماه امسال با افزایش اندک نسبت به مهر ماه از متری ۳۲ میلیون تومان گذشت.

چگونگی یافتن جراح زانوی مناسب

چگونگی یافتن جراح زانوی مناسب
2021-11-28T15:42:36+03:30
چنانچه در حال گزینش یک جراح زانو متبحر هستید و در بین طیف گسترده پزشکان سردرگم شده اید بهتر است از سایتی استفاده کنید که کاملاً بی‌طرفانه و طبق نظرسنجی‌های ک...

پشتیبانی از تولید به روایت بانک ملی ایران/ عطر خوش فضای تولید در سایه بانک

پشتیبانی از تولید به روایت بانک ملی ایران/ عطر خوش فضای تولید در سایه بانک
2021-11-28T15:42:36+03:30
بانک ملی ایران در راستای رونق بازار تولید کشور، در طرح ایجادی یک شرکت تولیدی عطر و اسانس و اشتغالزایی 400 کارجو مشارکت کرد.

7 نکته اساسی برای انتخاب وکیل خبره که باید بدانید!

7 نکته اساسی برای انتخاب وکیل خبره که باید بدانید!
2021-11-28T15:15:56+03:30
امروزه به دلیل نقش و جایگاهی که وکلا در ارائه مشاوره حقوقی در زمینه های گوناگون دارد، می‌بایست در انتخاب این وکلا دقت نمایید؛ کلیه افراد حقیقی و حقوقی برای ت...

قیمت سکه به ١٢ میلیون و ۵٨٠ هزار تومان رسید

قیمت سکه به ١٢ میلیون و ۵٨٠ هزار تومان رسید
2021-11-28T15:12:41+03:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز یکشنبه ٧ آذر ١۴٠٠ در بازار آزاد تهران به ١٢ میلیون و ۵٨٠ هزار تومان رسید .

قیمت دلار ٧ آذر ١۴٠٠ به ٢۶ هزار و ۴١٢ تومان رسید

قیمت دلار ٧ آذر ١۴٠٠ به ٢۶ هزار و ۴١٢ تومان رسید
2021-11-28T15:12:40+03:30
قیمت هر دلار آمریکا ( اسکناس) امروز یکشنبه ٧ آبان ١۴٠٠ در صرافی های بانکی به ٢۶ هزار و ۴١٢ تومان رسید.

قیمت سکه ٧ آذر ١۴٠٠ به ١٢ میلیون و ۵٨٠ هزار تومان رسید

قیمت سکه ٧ آذر ١۴٠٠ به ١٢ میلیون و ۵٨٠ هزار تومان رسید
2021-11-28T14:59:18+03:30
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز یکشنبه ٧ آذر ١۴٠٠ در بازار آزاد تهران به ١٢ میلیون و ۵٨٠ هزار تومان رسید .

8 نکته که در انتخاب دارالترجمه رسمی باید به آن توجه کنید!

8 نکته که در انتخاب دارالترجمه رسمی باید به آن توجه کنید!
2021-11-28T14:49:15+03:30
انتخاب دارالترجمه یکی از نکاتی است که نیاز به دقت و توجه بالایی دارد. زیرا دارالترجمه ها در زمینه‌های گوناگون نقش مهمی دارند. یافتن یک دارالترجمه خوب امر دشو...

تبدیل مهمترین انتقادها به سایپا به بزرگترین دستاوردها

تبدیل مهمترین انتقادها به سایپا به بزرگترین دستاوردها
2021-11-28T14:19:21+03:30
سایپای نوین در راستای اصلاح نگاه عموم جامعه به رویداد های منفی صنعت خودرو طی سال های گذشته قدم های بزرگی را برداشته و دستاورد های این تفکر هم اکنون و به صورت...

منابع آزمون دکتری سراسری 1401

منابع آزمون دکتری سراسری 1401
2021-11-28T14:09:14+03:30
منابع آزمون دکتری سراسری 1401 اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در دانشگاه‌ها است.

جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
2021-11-28T12:49:18+03:30
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به ظرفیت ایجاد ‌شده در اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانش...

تخفیف‌های تکرارنشدنی فروشگاه تیمچه در بلک‌ فرایدی امسال!

تخفیف‌های تکرارنشدنی فروشگاه تیمچه در بلک‌ فرایدی امسال!
2021-11-28T12:09:16+03:30
امسال فروشگاه اینترنتی تیمچه، با جشنواره «این جمعه وقتشه» به استقبال بلک‌فرایدی رفته است.

جزئیات نرخ رسمی ۴۶ ارز/ قیمت ١٨ ارز کاهش یافت

جزئیات نرخ رسمی ۴۶ ارز/ قیمت ١٨ ارز کاهش یافت
2021-11-28T10:46:12+03:30
بانک مرکزی امروز (یکشنبه هفتم آذرماه ۱۴۰۰) نرخ رسمی ۴۶ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۸ ارز کاهش و ۲۰ ارز افزایش یافت. نرخ ۸ ارز نیز بدون تغییر باقی مان...

وکیل کیفری از دیدگاه ره جویان عدالت

وکیل کیفری از دیدگاه ره جویان عدالت
2021-11-28T10:35:58+03:30
وکیل کیفری، شخصی با تجربه و مسلط به امور کیفری و امور مربوط به دادگستری، دادگاه و محاکم کیفری است.

وکیل تنظیم قرارداد

وکیل تنظیم قرارداد
2021-11-28T10:35:58+03:30
اگر یک معامله یا یک فعالیت اقتصادی برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است در مورد قراردادهای آن با وکیل تنظیم قرارداد مشورت کنید. ...

پروفیل استیل براق چیست؟

پروفیل استیل براق چیست؟
2021-11-28T10:22:40+03:30
پروفیل استیل از لحاظ کاربردی بسیار شبیه به نبشی‌ها و ناودانی‌ها می‌باشد و تنها تفاوت آن شکل ظاهری‌اش می‌باشد.

چگونه ارز دیجیتال بخریم؟

چگونه ارز دیجیتال بخریم؟
2021-11-28T10:22:39+03:30
در سال ۲۰۰۸ میلادی بود که فردی با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو به دلیل انتشار مطلبی راجع به اینکه قصد دارد صنعت ارزی جهان را متحول سازد، در صدر اخبار بین الملل...

انواع میلگرد چه کاربردی دارد؟

انواع میلگرد چه کاربردی دارد؟
2021-11-28T09:29:19+03:30
میلگرد ( Rebar ) یک نوع میله فولادی است که در ایجاد مقاومت در بتن از آن استفاده می کنند.

لوله فولادی گالوانیزه چیست؟

لوله فولادی گالوانیزه چیست؟
2021-11-28T09:16:01+03:30
در زمان طراحی و تولید انواع مختلفی از آهن آلات، روی فلزاتی که به خوردگی حساس بوده و آسیب می بینند، پوششی از فلز روی قرار می دهند تا به وسیله آن از خطرات و آس...

طراحی سایت ASP.NET چیست؟ چه کاربردی دارد؟

طراحی سایت ASP.NET چیست؟ چه کاربردی دارد؟
2021-11-28T09:16:01+03:30
نسل زبان‌های برنامه نویسی به مرور زمان تغییر می‌کند.

منابع آزمون دکتری 1401 اعلام شد!

منابع آزمون دکتری 1401 اعلام شد!
2021-11-28T09:02:36+03:30
تمام داوطلبین آزمون دکتری به‌دنبال منابعی هستند که هم کامل باشد و هم بتواند تمام نیازهای آن‌ها را برای قبولی در آزمون دکتری پوشش بدهد. از آنجایی‌ که آزمون دک...

دانلود سریال جزیره قسمت ششم با حجم رایگان

دانلود سریال جزیره قسمت ششم با حجم رایگان
2021-11-27T18:02:33+03:30
دانلود قسمت 6 سریال جزیره از ساعت 8 صبح یکشنبه با کلیک روی لینک مستقیم انتهای مطلب امکان‌پذیر است. نسخه‌های دانلود قسمت پنجم سریال جزیره با بالاترین کیفیت و ...
X فیلم جدید دانلود فیلم و سریال تبلیغات شما (پیام به تلگرام)